Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Allah kavustursun canm :KK54:
Bal damliyo agzindan valla kiz amin aminnnnnnn :)
ikizmi :KK53::KK53: Allah gönlüne göre versin :KK9::KK9: çok zor olsa gerek burda ikizi olanlara bakici gönderiyorlar sürekli yardim amaçli[/QUOT

ıse 3 yıl ara verıp kres dusunuyorum sonra yarım gun :KK70:
:Neyse Allah hayırlı ve saglıklı bır evlat versınde ıkıncısı ucuncusu kısmetse olur zaten zamanında bu kadar kafa yormaya gerek yok aslında ..Önce bir bebişler göbüşe göç etsin :KK49::KK49::KK49::KK19::KK19::KK19::KK19:

Allah kavustursun canm :KK54:
Bal damliyo agzindan valla kiz amin aminnnnnnn :)
ikizmi :KK53::KK53: Allah gönlüne göre versin :KK9::KK9: çok zor olsa gerek burda ikizi olanlara bakici gönderiyorlar sürekli yardim amaçli[/QUOT

ıse 3 yıl ara verıp kres dusunuyorum sonra yarım gun :KK70:
:Neyse Allah hayırlı ve saglıklı bır evlat versınde ıkıncısı ucuncusu kısmetse olur zaten zamanında bu kadar kafa yormaya gerek yok aslında ..Önce bir bebişler göbüşe göç etsin :KK49::KK49::KK49::KK19::KK19::KK19::KK19:

Aynen, bende öyle yapmaya çalisiyorum :) geçen ay beterdim :) ha bire arastirmalar yapiyordumda bu ay kendime geldim biraz.. Rabbim hakkimizda hayirli olani nasip etsin diyerek çikiyorum ben tatlim öpyrm seni :KK54: dikkat et kendine

Ilk kez senden duydum, malum burda öyle dogru düzgün Türkçe kullanilmiyo yarim yamalak, :KK9:
Önceden çok kitap okurdum, ozamanlar Türkçem bi hayli ilerlemisti ama son 1 yildir onuda yaptigim yok.
Hafta sonu bilmiyorum burda olabilirmiyim, ama gelmeye çalisacam canm bende denemek isterim :KK54:

Ben hatırlıyorum :KK3: saklambaç oynayan elime mum diksinnnnn :KK52::KK52::KK52: burda olursam ben de deneyebilirim malum iftar davetleri fln olunca önceden kesin bişey söyleyemiyorum

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Owner20 Temmuz :KK53: 2 ayGecikme var, bebekmi var :KK76:
Trinity2 Agustos1 ayBekliyor
Dahlia344 Agustos3 ayBekliyor
Alexanderetta9 Agustos1 ayBekliyor
ElvanDüzensiz tahmin 11 Agustos2.ayBekliyor
Hanzadem2711 Agustos1 ayBekliyor
Saskinanne12 Agustos2 ayBekliyor
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Kemre:KK49::KK9:
Senay_Mehmet:KK49::KK9:

Evvvvettt evet kizlar, Ownerdan ses seda yok merak içindeyim ins hamiledir..
Trinityyyy acaba regl oldunmuuuuu???
Dahlia34 Canim senin reglinde yarin bakalim ins regl olmazsin :KK9: ins hamilesindir sende hepimizde ins

KIZLAR batlar yaklasti.. ama ben heycanli degilim nedense :44: hiiii düsünmeme taraftariyim.. ins Allah gönüllerimizdekini nasip eder hepimize :KK54:

Sela tatlim senide yazayimmi listeye

Ben de düşünmemeye çalışıyorum ama bi taraftn da gün sayıyorum .... hayırlısı olsun inş. hepimiz güzel haberler alırız

gunler gecmek bılmıyor,dusunmemek nereye kadar ınsanın aklındanda cıkmıyorkı:18:bugun hafıf mıde bulantısı yasıyorum,psıklojık sanırım...hepimizden guzel haberler gelır ıns.

inş kısa dönem canım ...dua edin aklınıza geldikçe ben hepimize ediyorum allahım vajınusmusu yenemeyenlerı yenmeyı bebıs ısteyenelre bebısı hamıle olanlara saglıklı sıhhatlı bebıslerını kucagına almayı ve kolay dogum yapmayı nasıp et dıye kendıme zamanı gelınce hayırlı saglıklı ikiz istiyorum nedense ikiz istiyorum :KK9::KK9::KK9:nasıl bakcaksam :KK9::KK9::KK9:ben vajınusmsuekn yakınımön dogumuna sahıt oldum yanı amelıyathaneye gırmedım tabııkı ama o doguma kadar sancıları bırlkte cektık alttan muayene gelıdıoler falan bıkac kez allhım demsıtım ben bunu yenemezken nasıl :KK9::KK9::KK9:Allahın ıznıyle hersey olurr gıder

benim esimin ikiz kardesi var, normalde 89 gebelikte 1mis oran, ama kayinvalidem 2 kere ikiz dogum yapmis. istatistik bilimini bile aglatmis kadin!! düsünün bana neler ediyor.

ben de cok tirsiyordum durumdan, o yüzden arastirmistim. neyse ki es tarafindan gelen birsey degilmis. :KK76:

gecerliligi cok kanitlanamayan bir makaleye göre hamilelikten önce folik asit kullanimi %4 oraninda ikiz gebelik oranini arttiriyormus. diger faktörler uzun boylu ve kilolu olmak. yas +40'sa oran daha da yükseliyormus. zencilerde ikiz gebelik orani daha fazlaymis. süt ürünleri yemek de orani yükseltirmis.

ikiz gebelik cogul yumurta salinimiyla ilgili, bu da tamamen kadinla ilgili. kadinin ailesinde ikiz ya da cogul gebelik varsa, genetik faktörlerden dolayi oran %11'e kadar cikiyormus. :18:

Ben de düşünmemeye çalışıyorum ama bi taraftn da gün sayıyorum .... hayırlısı olsun inş. hepimiz güzel haberler alırız

inş canım yaa hepimize rabbim nasip etsinn.elvancım ben yarın dıye tahmin ettim ama geçen ay 8 inde olmuştum bazen nadirende olsa 1 ay doluyo aslında 3 haftada oluyorum genelde.mesela haziranın 15 inde olmuştum sonra temmuz 8 genelde erken gelir diye 4 ü tahmin ettim ama bellide olmaz 8 ine kadar yolu var yani.inş olmasa diycem ama heveslenmek istemiyorum çok stresli günler geçiriyorum son zmaanlarda o yüzden olmaz diye düşünüyorum.her ay hevesle bekliyip hayalkırıklığı yaşıyorum.bu ay çok takılmamaya çalışıyorumm.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin hepimiznn

inş canım yaa hepimize rabbim nasip etsinn.elvancım ben yarın dıye tahmin ettim ama geçen ay 8 inde olmuştum bazen nadirende olsa 1 ay doluyo aslında 3 haftada oluyorum genelde.mesela haziranın 15 inde olmuştum sonra temmuz 8 genelde erken gelir diye 4 ü tahmin ettim ama bellide olmaz 8 ine kadar yolu var yani.inş olmasa diycem ama heveslenmek istemiyorum çok stresli günler geçiriyorum son zmaanlarda o yüzden olmaz diye düşünüyorum.her ay hevesle bekliyip hayalkırıklığı yaşıyorum.bu ay çok takılmamaya çalışıyorumm.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin hepimiznn

canm test yaptınmı varmı gelen gıden,bende dayanamıyorum test yapcam:KK53:

nova marka testle yaptım 2.czgı hafıf sılık cıktı,nasıl sevndım.45 dkka sonra mıratech dıye bı testle yaptım negatıf:KK43:bı dahada test yapmıcam,cok uzgunum ama o ankı mutlulugu yasadımya,o bıle guzeldı.:26:reglı gunune kadr sabır yarabbım:KK24:

nova marka testle yaptım 2.czgı hafıf sılık cıktı,nasıl sevndım.45 dkka sonra mıratech dıye bı testle yaptım negatıf:KK43:bı dahada test yapmıcam,cok uzgunum ama o ankı mutlulugu yasadımya,o bıle guzeldı.:26:reglı gunune kadr sabır yarabbım:KK24:

Canım sen içini ferah tut sıkma canını inş. ikinci test yanlıştır kimi testler hemen göstermio . Hadi hayırlısı olsun bakalım inş. güzel haberlerini duyarız

canm test yaptınmı varmı gelen gıden,bende dayanamıyorum test yapcam:KK53:

Yok canim yapmadim 8ine kadar yolu var gecen ay 8inde olmustum yndikten sonra 1ayi doldrdugum oluyo canim nolmalde erken olurdum bir kere boyle cok heveslnmstim ypmstim negatif cikti cok uzulmstum 8ini bklerim bosa heveslnmk istemiyorum canim

Canım sen içini ferah tut sıkma canını inş. ikinci test yanlıştır kimi testler hemen göstermio . Hadi hayırlısı olsun bakalım inş. güzel haberlerini duyarız

ınsa.canm hepimizn guzel haberlerını alırız.içim ferah gıbı 6 gun daha var sonucta ama ınsan bırınde gorup dgerınde goremeyınce uzuluyo...hayırlısı baklım bekleyıp gorecez....tesekr edrım canm ılgın için...

Yok canim yapmadim 8ine kadar yolu var gecen ay 8inde olmustum yndikten sonra 1ayi doldrdugum oluyo canim nolmalde erken olurdum bir kere boyle cok heveslnmstim ypmstim negatif cikti cok uzulmstum 8ini bklerim bosa heveslnmk istemiyorum canim

en ıyısı beklemk zaten cnm,dger turlu ınsan uzuluyor ama sabır iştee.bende 7 temmuzda yenmıştım salı gunu 1 ay olcak.test yapmamın dger nedenıde 4 agstos evlılık yıldonumuydu,guzel haber alırım sanmıstım ama hevesım kursamda kaldı.beklenen gun ınsa.guzel haber verır hepimize.....

en ıyısı beklemk zaten cnm,dger turlu ınsan uzuluyor ama sabır iştee.bende 7 temmuzda yenmıştım salı gunu 1 ay olcak.test yapmamın dger nedenıde 4 agstos evlılık yıldonumuydu,guzel haber alırım sanmıstım ama hevesım kursamda kaldı.beklenen gun ınsa.guzel haber verır hepimize.....

bır keresınde çok üzülmüştüm canım o yüzden bekleycem gelmez inş ya.böyle yaparak gecıktırcem stresten belkıde:)

birde ovulasyon testi almak istiyorumda ne alayım? marka-fiyat önerebileceğiniz bişeyler vaar mı?

birde ovulasyon testi almak istiyorumda ne alayım? marka-fiyat önerebileceğiniz bişeyler vaar mı?

ben de almayı düşünüyorum geçen ay eczaneye sordum da burda yokmuş netten getirtecem ama markasın abi türlü karar veremedim En çok kullanılanlar medismart ve fortel galiba ama kimisi memnun kimisi diil

X