Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bende yaaa, çok ara veriyorum, bir aya yakındır yapmıyorduk, kaçıyordum. Geçen denedik, ilk yendiğim gibi heyecanlıydım :KK53:. Hala psikolojim düzelmedi, etkisindeyim vajili günlerin.

Canım ara verince direkt geriliyorum. Yaklaşık 2 haftadır yapmamıştık. Dün denedik, yok olmadı yapamadım eskisi gibi yüzeysel oldu sadece :KK43::KK43::KK43::KK43: Bakalım cuma akşamına söz verdim....

Son düzenleme:
Canım ara verince direkt geriliyorum. Yaklaşık 2 haftadır yapmamıştık. Dün denedik, yok olmadı yapamadım eskisi gibi yüzeysel oldu sadece :KK43::KK43::KK43::KK43: Bakalım cuma akşamına söz verdim....

canım esımın ıs saatlerı yuzunden bızde cok ara verıyoruz araya regl gırınce 2 haftayı gecıyor bazen
ama her defasında oluyor .. demekkı daha beynınde bıtıremedın ıyıce alısana kadar ara vermeden deneme yapsanız?

canım esımın ıs saatlerı yuzunden bızde cok ara verıyoruz araya regl gırınce 2 haftayı gecıyor bazen
ama her defasında oluyor .. demekkı daha beynınde bıtıremedın ıyıce alısana kadar ara vermeden deneme yapsanız?

Evet bitiremedim, hissediyorum. Diğer topicte atıp tutuyorum, acımıyor, vajiyi yenin....vs. Acımıyor evet ama şu LANET BEYNİM hala korkuyor, çekiniyor. Hala kasıyorum. Dün olmadı, çok üzüldüm...Daha önceden de zorlanıyordum, kasıyordum ama sonunda oluyordu. Dün ilk defa olmadı....Valla şu an ağlama noktasına geldim, malesef işteyim, kendimi koyveremiyorum, duygularımı zor da olsa saklıyorum....

Son düzenleme:
ay bebiş dedin ya heyecan yaptım:KK17:

her çeşit denedım canım yendıkten sonra asla pasıf olmadım korkumun ustune gıttım hep ama işte..
baska sorunlarla bırlesınce.. hassas tenım varmıs doktor oyle demıstı bakalım önce bir anne olayımda
sonrasını düşünürüm ...
sahuru yaptık namaz ve geceye fınısh .. optum canım yenı bır gune guzel haberlerle baslamak temennısıyle:KK19:

Ins balayidan sonra Güzel haberlerle dönersin, sana annelik çok yakisacak Allahin izniyle :KK54:

kızlar ben çok eftikliyim sanırım göğüs ağrılarım azaldı ve hala idrar sıkışması yaşamıyorum yani rahim büyüyünce idrar sıkışması olurmuş benim bebeğim gelişmiyo mu yada kalp atışları hala yok mu kaç gündür beynimin içinde dolanıyo bu tilkiler benim için dua edn bi yerde okumuştum belirtiler yok olunca bebek kalp atışları duruyomuş gerçi ben hala duymamıştım kalp atışlarını ama offff anne olmak bu mu yoksa sadece ben mi herşeye takıyorum ne olur dua edin 6 ağustosta randevum var ama çok korkuyorum olumsuz bi sonuçtan :KK50:

Olumsuz düsünme canim, bünyeden bünyeye degisir belirtiler.. Allahtan hayirlisi tatlim bende daha önce böyle bi tecrübe edinmediginden seni anlayamam simdi ama herzaman iyi düsünmeye çalis..

Evet bitiremedim, hissediyorum. Diğer topicte atıp tutuyorum, acımıyor, vajiyi yenin....vs. Acımıyor evet ama şu LANET BEYNİM hala korkuyor, çekiniyor. Hala kasıyorum. Dün olmadı, çok üzüldüm...Daha önceden de zorlanıyordum, kasıyordum ama sonunda oluyordu. Dün ilk defa olmadı....Valla şu an ağlama noktasına geldim, malesef işteyim, kendimi koyveremiyorum, duygularımı zor da olsa saklıyorum....

Bendede oluyo malesf ara sira, sanki basa dönmüsüm gibi olmuyo, okadar stres yapiyorumki esim teselli etsede nafile.. Nezaman alisacagiz acaba

kızlar ben çok eftikliyim sanırım göğüs ağrılarım azaldı ve hala idrar sıkışması yaşamıyorum yani rahim büyüyünce idrar sıkışması olurmuş benim bebeğim gelişmiyo mu yada kalp atışları hala yok mu kaç gündür beynimin içinde dolanıyo bu tilkiler benim için dua edn bi yerde okumuştum belirtiler yok olunca bebek kalp atışları duruyomuş gerçi ben hala duymamıştım kalp atışlarını ama offff anne olmak bu mu yoksa sadece ben mi herşeye takıyorum ne olur dua edin 6 ağustosta randevum var ama çok korkuyorum olumsuz bi sonuçtan :KK50:

Canım inşallah güzel haberler alırsın . Stres yapma öyle malum hamilelik de annenin psikolojisi de çok önemli . Kimi insanların hamileliği zor geçiyo kiminin ki de rahat . Hayırlısıyla o güzel bebeğini kucağına alacaksın inş.

sakın kendini üzme bence bu hamileliktende kaynaklanıyor ben hamileliğim süresince toplasan 1 ya da 2 kez ilişkiye girebildim oda yarım yarım diğerleri hep yüzeyseldi bilinçltımda bebeğe bişey olru korkusu vardı ve kendımı acmıyordum sonra kurtj gırdı araya yıne olmadı ama sımdı Allaha sukur yıne oluyor yanı demek ıstedıgım sartlar bunu etkılıyor bız vakılı oldugumuz ıcın orası konsuunda zaten hassasız orayla alakalı bı ıslem durum soz konsuu oldugunda kurtaj vs ya da dıkkt etmemız gerekn bı durum hamılelk gıbı..herkesten fazla dusunuyoruz ve adaptasyon gıdıyor kasılmalar baslıyor bu cok normal ama sakın olmycak dıye korkma bı kez degıl bunu defalarca yaptın olucak yine rahat ol :) kaldı ki vajınusmus olmayan bu sorunu hıc yasamayıp ılk gun ılskıyı basarmıs arkdslarım bıle ara ara canım cok yanıyor zorlanıyorum dıyor lur oyle donem donem :KK54::KK54::KK54::KK16::KK16:

senay tatlım senle aynı günlerde vajiyi yenmiştik. Şükürler olsun hamilesin. Ben hala bekliyorum :KK43: Bana biraz tüyo verir misin? Yumurtlama günlerini internetten mi hesapladın? Biraz anlatsana :KK55:

canım hayır kendim hesapladım 31 günde bi görüyodum ve 16 17 günlerde yaptık ve şükürler olsun tuttu rabbim inşallah sanada verir en kısa zamanda gönlüne göre hiç takma takınca olmuyo diyo kızlar inşallah hepimiz için hayırlısı

senay tatlım senle aynı günlerde vajiyi yenmiştik. Şükürler olsun hamilesin. Ben hala bekliyorum :KK43: Bana biraz tüyo verir misin? Yumurtlama günlerini internetten mi hesapladın? Biraz anlatsana :KK55:

canım hayır kendim hesapladım 31 günde bi görüyodum ve 16 17 günlerde yaptık ve şükürler olsun tuttu rabbim inşallah sanada verir en kısa zamanda gönlüne göre hiç takma takınca olmuyo diyo kızlar inşallah hepimiz için hayırlısı

sen ne hıssedersen bebişinde onu yaşar .. sil at kafandan kötü olumsuz düşünceleri.
annelık deneyımım yok onun ıcın neler oldugu ıle ılgılı yardımcı olamıcam ama 5 gun daha beklemek yerıne
kendını rahatlatman acısından bır doktora görünsen ?

teşekkürler canım evet olumsuz düşünceleri atmak lazım ama bi anlatabilsem kendimi neyse hayırlısı olsun hepimiz için rabbim en doğrusun bilir canım izin alma şansım fazla yok o yüzden 6 ağustosu bekliyorum doktor o güne randevu verdi

Canım inşallah güzel haberler alırsın . Stres yapma öyle malum hamilelik de annenin psikolojisi de çok önemli . Kimi insanların hamileliği zor geçiyo kiminin ki de rahat . Hayırlısıyla o güzel bebeğini kucağına alacaksın inş.

saol canım inşallah dediğin gibidir ve normaldir herşey zaman herşen ilacı beklicez görcezzz

Ins balayidan sonra Güzel haberlerle dönersin, sana annelik çok yakisacak Allahin izniyle :KK54:

Olumsuz düsünme canim, bünyeden bünyeye degisir belirtiler.. Allahtan hayirlisi tatlim bende daha önce böyle bi tecrübe edinmediginden seni anlayamam simdi ama herzaman iyi düsünmeye çalis..

Bendede oluyo malesf ara sira, sanki basa dönmüsüm gibi olmuyo, okadar stres yapiyorumki esim teselli etsede nafile.. Nezaman alisacagiz acaba

saol canım umarım öledir evet allah tan hayırlısını diliyorum

Son düzenleme:
sakın kendini üzme bence bu hamileliktende kaynaklanıyor ben hamileliğim süresince toplasan 1 ya da 2 kez ilişkiye girebildim oda yarım yarım diğerleri hep yüzeyseldi bilinçltımda bebeğe bişey olru korkusu vardı ve kendımı acmıyordum sonra kurtj gırdı araya yıne olmadı ama sımdı Allaha sukur yıne oluyor yanı demek ıstedıgım sartlar bunu etkılıyor bız vakılı oldugumuz ıcın orası konsuunda zaten hassasız orayla alakalı bı ıslem durum soz konsuu oldugunda kurtaj vs ya da dıkkt etmemız gerekn bı durum hamılelk gıbı..herkesten fazla dusunuyoruz ve adaptasyon gıdıyor kasılmalar baslıyor bu cok normal ama sakın olmycak dıye korkma bı kez degıl bunu defalarca yaptın olucak yine rahat ol :) kaldı ki vajınusmus olmayan bu sorunu hıc yasamayıp ılk gun ılskıyı basarmıs arkdslarım bıle ara ara canım cok yanıyor zorlanıyorum dıyor lur oyle donem donem :KK54::KK54::KK54::KK16::KK16:
Canım rahatlattın beni teşekkür ederim..
teşekkürler canım evet olumsuz düşünceleri atmak lazım ama bi anlatabilsem kendimi neyse hayırlısı olsun hepimiz için rabbim en doğrusun bilir canım izin alma şansım fazla yok o yüzden 6 ağustosu bekliyorum doktor o güne randevu verdi
Canım bende de aynı düşünceler var. Her doktora gittiğimde kötü bir şey duyacağım tedirginliği var üzerimde...İnşallah sağlıklı, hayırlı bir şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi...

diger topikte kimse olumsuz etkilenmesin diye dile getirilmiyor ama cogumuz bunu yasiyoruz. daha yeni herkes etegindeki taslari döktü. ortalama alsan, hafta bir iki miki neredeyse herkeste.

ben de dün jelsiz yapmak istedim, mümkünati yok. hik diye kaldim. 6 sene geriye gittim, simdi de cok tirsiyorum. kocaya jeli biraktirmak istiyordum simdi kendim 4 elle sarilicam. eger bir daha yapmaya cesaret edebilirsem. :18:

yendik diye bir gecede tanricaya dönüsecek degiliz ki senin vucudunda degisiklikler de oluyor. ve egzersiz yaparken bile bazen vajinanin ters günleri oluyordu. mikiyle de oluyor bu ters günler.

hepimizde bu sorun var sanırım bende ara verince geriliyorum olmıycak gibi geliyo yalnz biz nolursa olsun sonuna kdar devam ediyorz zorlansamda çünkü bu sefer olmassa gene olmaz diye korkuyorum:)ara vermemek lazım ama bazen oluyo

bende ıkıdır cok yanma var bu neden oluyo acaba fikri olan var mı?bugün bile devam ediyo bu yanmaa ama öyle böyle değil:KK43:

bende ıkıdır cok yanma var bu neden oluyo acaba fikri olan var mı?bugün bile devam ediyo bu yanmaa ama öyle böyle değil:KK43:

canım olur o zamanla geçer benim gözümden yaş geliyordu o dereceydi

Canım özelde olanların yanlış bilgilendirmeyeyim ama 1 sene sanırım. Yalnız kullanılan ücretsiz izinler emeklilik tarihini de etkiliyor. Olsun, bebişler için değer tabiki...

Canım benim karnım belli değil henüz ve ben hep yandan geçiyorum. Kimse birşey demiyor. İlk çocuğumda da hep yandan geçmiştim. Dediğim gibi kanıtlanmış bir zararı yok ama yine de annelik içgüdüsüyle tedbir alıyoruz işte.

özelde 4 ay dışında izin yok. devlet hak vermiş olabilir ama hiçbir patron 1 sene ücretsiz izin vermez. vereni bulun, ertesi gün orda çalışmaya başlarım :KK1::KK1::KK1::KK1: 4 aylık izni doğum sonrası kullanmak istiyorsanız, doğuma kadar çalışabileceğinize dair devlet hastanesinden rapor almanız gerekiyor. bunu alıp işyerine veriyorsunuz, bu şekilde doğuma kadar çalışıp , doğum sonrası 4 ay ücretli izin kullanabiliyorsunuz. özelde insaf yok, kimse sizi 1-2 sene beklemez.

bana yapti birsey böyle ajanda gibi, ovulasyon günlerimi giriyorum, miki günlerini (cidden mickey mouse iconu cikio :KK9:) regli tarihlerini, civanpercemi ictigim günleri falan giriyorum. cep telefonu icin yapti. isi bu yani ona basit galiba böyle seyler, pc ortamina da yapar da kk interface'ine aktarilmayabilir heralde. sourcecode falan lazimdir. keyifli bir anini yakalarsam sorarim.:KK8:

heeey, ben de miki maus istiyom :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tamam, bunlari listeleyip verdim. login olup girecegimiz bir sayfa olacak, hostumuz serverimiz herseyimiz var. database i olusturmasi biraz vakit alabilir dedi.

SaskinAnne, bat gecmesine bagli olarak kan ve idrar testlerini regl döngüsüne göre otomatik mi göstersin takvim? ona göre bunun algoritmasini bilmesi lazim koda girmek icin.
kan testi battan önce de yapiliyor ama idrar testi sonra degil mi? bunun süresini biliyorsan yazar misin, ya da yumurtlamayi takiben olusan döllenme süresi kacinci günler vb.

ilkokul cocuguna anlatir gibi anlatmak lazim. diger opsiyon, iconu sürükleyerek kullanicinin kendinin belirlemesi. bu reglisi her ay XX gün kadar sürmeyenler icin zaten olacak, ama bir de calar saat gibi düzenli olanlarimiz var, onlarda otomatik isaretleyebilir takvim.

bir de takvime isim bulalim beraber. taslak asamasinda mr. zealea kendisine i-miki diyor :KK52:

vay-miki olsun :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X