Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ne biliyim ya vajiyi benden sonra bile yenen ler hamile kaldı tabi herseyde hayır var ama ister istemez üzülüyorum

hazal bu bir yarış değil, senden sonra yenenler hamile kaldı diye kendini geride kaldı mı hissediyorsun? hemen bu psikolojiden çık lütfen. belki de böyle yaparak hamile kalmanı engelliyorsun. sen bebek olsan, annen birilerinden geride kaldı diye mi hamile kalsın istersin, yoksa sadece bebeği olmasını istedi diye mi?? bir düşün bakalım. senin gibi düşünen bir çok arkadaş var, onlar yaptı ben niye yapamıyorum. çok hata ediyorsunuz, isterseniz bana kızın. bu bir yarış değil, hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin diye dileyin hep. "oh sonunda hamile kaldım diyebiliyorum" diye buraya yazmakla kafayı bozmayın. bu gerçekten yarış değil, kendinizi baskı altına sokuyorsunuz durduk yerde.

güzel haberle sevinmiştik seninle, şimdi seninle ağlıyoruz üzüntünü paylaşıyoruz, içine atma gel burda yazmaya devam et. inşallah her şey yoluna girer ve ikinci hamileliğin sağlıklı olur. allah sana da eşine de sabırlar versin, sağlığınızı korusun. dilerim hayırlı zamanda yine nasip olsun. kendine dikkat et, hepimizin duaları seninle. allah kalbine ferahlık ve dayanma gücü versin. dilerim çabucak toparlanırsın. bizi habersiz bırakma.

sela bacımın dedikelrine fazlasıyla katılıyorum... bu bir yarış değil allahım olması gereken zamanda en hayırlısı ile versin isteyen herkeze inşlh....

yoksaaa ohoooo benle evlenenlerin çocukalrının örtmeni olacam nerdeysee:) hala tık yok bizdeee

hopeforcum canımcımmmmmm nerelerdesin bacım...telefonunun eksikliğini çok feci hisssetttim.... olaydıda bir haber alaydım keşke senden uff bacım... her daim aklımızdasın kalbimizdesinnn... çok öpüyorum seni en derin çukurlarından

pakize bacım sende ne var ne yok.... inşlh saltanatın güzelce devam ediyordur:)

katılıyorum canım sana bende bebıs ıstıyorum ama bu sekıl degl tabı allah herkese salıklı huzurlu bı bebıs wersın tabı ısteyenlere:)

katılıyorum canım sana bende bebıs ıstıyorum ama bu sekıl degl tabı allah herkese salıklı huzurlu bı bebıs wersın tabı ısteyenlere:)

aminnnnn....
ama ne yazıkki gerek burdaki arkadaşlarımdan gerekse iş ve özel yaşamımdaki kişilerden bir çoğu özellikle son 2 yılda tanıdıkalrımdan hamile kalanalrın ilk hamilelikleri üzücü sonuçlarla sonlanmakdaaa allahım şu pıhtılaşma sıkıntısı vermeyeee tamam sonrasında düşüklerden sonra iğneylen gebelik devam etsede baya yorucu bir süreç oluyor....

allahım sağlıklı bir süreçle sağlıklı bebişlere ulaşmayı nasip eyleye.... bacılar hamilelik öncesi meryem suresi okunmasını öneririm gerekli bilgiler var okumuştumda sebebini:) ve ciddden gönülden istemek
bakın ben istiyom eşim istemiyor allahım da vermiyorrr
allahımm en hayırlı zamanda en hayırlı süreçlerde yaaştsın bu güzel duygularımızı...hamile bacılarımadaaa çok dua ediyorummmm onlarda bizlere etsin onların duası daha makbuldür zira karınlarında melek taşıyor onlar.... allahım nazarlardan korusunnn hepinizi...
çok öpüyorumm

ay ne biliyim sela haklısın yok kızmıyorum ben kendi kendime böle yapıyorum ama dediğin gibi hayırlı bi şekilde olsun da ne zaman olursa artık demekki suan bizim için ve kendisi için hayırlı bişey değil belki bebek olunca daha kötü seyler olacak dediğin gibi hayırlısı ne zaman ise o zaman gelsin zaten takmıcam randevum var doktora gitcem salı günü eger bişeyin yok derse dahada ne yapabilirim çok sağolun kızlar hepinize teşekkür ederim beklicez bakalım bekleyip görcez herseyde vardır bi hayır

Arkadaşlarher birinize çok teşekkür ederim… yanımda olduğunuzu bir kez daha gördüm…
O gündensonra ilk defa evde yalnızım… hep güçlü görünmek çevremdekileri de üzmemek içintuttum kendimi… sizlerin yazdıklarını okuyunca boşaldım sanki omuzlarınızdaağlıyor gibi… bu kadar seveni olduğunu görmek insana ayrı bir mutlulukveriyormuş... her birinize tek tek, ayrı ayrı ecrin, elvan, gökçe, elab, sevgi,mina, yeter, seiss, yasemin, cecem, bahar, sela, şekerpare, yaramazpisi, hazal,pakize, gelinkiz, zealea, sudenazy desteğiniz için çok teşekkür ediyorum…
Maalesef güzel haberlerle dönemedim… hepderdim aranızdan ayrılırken güzel haberler almak ve vermek duasıyla diye amagüzel haberle dönemiyorum size… bebeğim benden ayrıldı…………………………...çok zormuşçok zormuş çok zormuş… Allah ım kimseye yaşatmasın, yaşayanlara bir daha yaşatmasın ve sabrın metanetin enbüyüğünü versin… 1.5 aylık bir bebeğe bile bu kadar bağlanırken Rabbim dahasonraları kaybedenlere daha fazla güç versin…
Evet Rabbimsıkıntımızı atlattıktan sadece 3 ay sonra nasip etti dünyalar bizim oldu günlercekendimize gelemedik inanamadık… ama nasip değilmiş… sabırsızlananlar doğrudualar etsinler… ben her zaman tam ve doğru dua etmeye çalıştım ama kaderde buda varmış demekki ki yaşadık… isyan etmemeye çalışıyorum hep zor süreçlergeçirdim tam her şey yoluna girmişken, gökçemin deyişiyle bu yıl benim yılımolacakken, böyle oldu… biliyorum takdir-i ilahi… her şeyin her sözün anlamınıyitirdiği iki kelime takdir-i ilahi…
Şimdi birazdaha iyiyim yokluğuna alışmaya çalışıyorum… artık içimde olmadığını bilmek acıveriyor, hiçbir şeye benzemiyormuş,benzemiyormuş, benzemiyormuş……………………. Kabullenmektenbaşka çare yok… Rabbimden dileğim günahım olduysa bağışlaması, bu acıyı bize enkısa ve hayırlı zamanda evlat lütfederek ama bu kez hayırlısıyla birliktetamamına erdirerek unutturması…
Hamile olanarkadaşlarıma tenbihim kendilerine dikkat etmeleri… bir şey olmaz diyipkendilerini ve bebeklerini riske atmamaları… şimdi benim vicdanım en azından buaçıdan rahat… ben üstüme düşeni yaptım bebeğim için ama takdir-i ilahi işte…dilerim ki hepinizinin gebelikleri tamamına ersin ve saglıcakla alınyavrularınızı kucağınıza…
Bana gelinceben iyiyim çok şükür… ayaktayım zaten yatamam ki… ailemin her ferdine teşekkürederim. Öğrendiklerinden sonra başından sonuna kadar yanımdaydılar… annemyanımdaydı, kocam, dağım, canım bitanem her şeyim en güzelini hak eden kocamher zaman benimleydi… ben bi şekilde ağladım, konuştum, paylaştım ama o beni deüzmemek için hep içinde yaşadı, dışarıya vuramadı… benden daha perişan oldu…ilk defa akşam yalnız kaldık… yüreğinin güzelliğini size anlatamam… Allah ım herbirinize kocalarınızla birlikte ağız tadı versin huzur versin….
Bir kezdaha her birinize yanımda olduğunuz için, dualarınızın içine beni de kattığınıziçin binlerce kez teşekkür ederim… güzel yüreklerinize Allah ım bu acıyıtattırmasın… içimden yine aynı şekildebitirmek geldi… inşallah güzel haberler almak ve vermek duasıyla… sevgiler…

canım çok ama çok üzüldüm...rabbim kimselere yaşatmasın..

en hayırlı zamanda rabbim verir inş. sağlıkla hayırlısıyla olur inş.

hopeforummm simdi duydum inan en az senin kadar uzuldum nasil teselli versem bilmiyorum soyledigim sozler acini ne kadar dindirebilirki... Canim dik durmaya calis hersey Allahtan vardir bundada bi hayir insallah en kisa zamanda tekrardan saglikli bi gebeligin olurrr

canım inan ne diyeceğimi bilemiyorum rabbim sana inşallah acını azaltacak tekrar hayırlı bi şekilde evlat nasip eder dediğin gibi daha ilerde yada doğunca kaybedenlere allah kat kat sabır versin sanada sabır versin canım ayakta dim dik durman lazım yıkılma cünkü tekrar hamile kalmn için bunlar gerekli bak ne güzel eşin var hep sana destek olmus yanında olmus nice kocalar var aldırmayan allahım ağzımızın tadını bozmansın inşallah inşallah tekrar en kısa zamanda hayırlı bi şekilde evlat sahibi olursun belki senin için veya kedisi için hayırlı bi evlat değildi rabbim herseyi bizden iyi bilir o yüzden gönlünü ferah tut bende tutturuyorum bebek bebek diye ama selanında yazdıgı gibi hayırlı bi şekilde inşallah rabbim yardımcın olsun biz birbirini hiç görmeden düşünen seven arkadaslarız her zaman iyi günde kötü günde birbirimizin yanındayız seni seviyoruzz

hopefor sureklı buraya bakıyordum senden haber gelıcekmı dıye
Rabbim gönlünü ferahlatsın .. verende o alanda o ...
hayırlı bır vakıtte inşallah hayırlısıyla yenıden Rabbım nasıp eder ..
ıkı ablamda ılk seferlernde dusuk yasadı ve onlarınkı cok daha kotuydu ayrıntıya gırmıcem
sımdı çocuklarıyla o gunlerı unuttular bıle .. dualarım kabul olursa senınle bugünler gecıcek inşallah

Canim benim yazdiklrini okuyunca inan cok etkilendim.ama sen inancli ve guclu bir insansin Allahin izniyle ve yardimiyla bu gunleride atlatacaksin. Allahim sana ve esine sabir versin ve istedigin zamanda hayirli bir evlat nasip etsin.

hopefore canım çok geçmiş olsun Allah başka sıkıntı vermesin ...

hopefor ablacım ya...hani gerçekten sözün bittiği yer var ya işte burası...çok doğru diyorsun taktiri ilahi...inanan herkes gibi kabullenmek...isyan etmemek...acıyı yaşamak...rabbim sana eşine sağlık versin.huzur versin.rabbim hayırlı zamanda yine nasip etsin ve tamamına erdirsin.imtihanlar çok ağır biliyorum görüyorum.sen sonunda o kadar mutlu olacaksın ki buna gönülden inanıyorum.kendine çok iyi bak.moralini bozmamaya üzülmemeye çalış zor ama...seni seviyorum...hoşçakal...

Canım benim bu duyguyu yaşamasam da ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum canım dediğin gibi taktiri ilahi demek ki bebeğinin bu dünyada nasibi yokmuş canım benim Allah sana ve eşine sağlık sıhhat versin yine olur canım Allah'tan ümit kesilmez vernde O alanda O değil mi hayırlı evlatlar verir inş sana sen güçlü olmaya çalış unutma hep yanındayım seni çok seviyorum gönlü güzel kalbi güzel kendi güzel arkadaşım Allah yardımcın olsun sana ve eşine sabır sağlık sıhhat versin

canımmm ya inan şimdi öğrendim ve gerçekten çok üzüldüm...okurken ağladım ve hala ağlıyorum
Rabbim sevdiği kuluna sıkıntı dert verirmiş ben hep öle düşünürdüm düşük riskiyle yattığım sıralarda eşimle konuşurken hep böyle konuşur rahatlatırdık kendimizi...sende böyle düşün canım hayırlı olan buymuş...düşünsene doğunca belki sakat olacaktı belkide hayırsız bi çocuk...bunu Allah bilir tabi...böyle düşünerek rahatlat kendini.sen zaten herşeyin farkındasın ama ben yinede söylemek istedim.
yine şükürki bebeğin olabiliyo bu sefer olmadı ama bidahakine olacak inşçok şükür eşinde veya sende bebek olmaması için hiçbir engel yok
canımmmmmm üzme kendini olurmu sen herzaman mutluluğu hakediyosun ve hep mutlu olmalısın......
seni çok seviyorum...

CANIM BACIMMMM...
sabahtan beri okuyup okuyupda yazamıyorummm elim gitmiyor... allahım nasıl bir ruh bu inannn fazlasıyla hisssediyorum seni.... ALLAHIM yar ve yardımcın ola... sen çok kuvvetli birisin rabbbim verirr sınar alır sınar dediğin gibi büyük evlatarnı kaybedenler nasıl bir ruhdadırlar... allahım daha ağırından korusun herkezi....
bacımmmm
ben hala yıl senin yılın diyorum böyle bir ümitsizliğe kapılmayacak kadar gayet güzel ve büyük bir kalbin var senin yüreğine gurban....
canımsınn be bacımmm en yakın zamandaaa canlı kanlı görüşmek ümidiyle... Allahım her daim yanında ola kardeşim...
inann dualrımızla hep yanındayız
allahım hayırlı salih evlatlar nasip eyleye sana ve gönlü güzel eniştemize...
rabbim çok mutlu ede sizleri.... inşallah görüşürz...
ALLAHA EMANETSİN GÜZEL BACIM

tekrar geçmiş olsun, ağlattın beni. dayanamadım gerçekten. hamile kalalı ağlamamaya çalışıyorum ama o kadar içten ifade etmişsin ki yaşlar süzülüyor şu an gözlerimden... yine sabır diliyorum sana, hep gel ve yaz. içini dök. eşini de çok takdir ediyorum seni üzmemek adına sağlam durabildiği için. inşallah hayırlı zamanda, sağlıklı sıhhatli bir bebeğiniz olur yeniden. kızıma da söyledim senin için dua etsin diye. burdan bir arkadaşa demiştim sana uğurlu gelsin kızım diye, olmuştu. dilerim sana da uğurlu gelir, önce sağlığına kavuşur sonra da sağlıklı bir gebe olursun. tekrar tekrar geçmiş olsun, iyi dinlen, güç topla. dualar yine seninle.

ahh hopeforum benide ağlattın yaaa tuttum tuttum kendimi şimdi tutamıyorum artık sen ne güzel bir insansın maşallah Allah sanada öyle üzel bir eş nasip etmiş anlattığın kadarıyla maşallah diyorum üzülme canım benimm üzülmee dimdik ayakta dur Rabbimize yönel senin sesini duyacak sana yardım edecek en büyük olana yönel inşallah o seni birdaha sevindirecektir inşallah o sana en güzelini en hayırlısını en sağlıklısını nasip edecektir yeterki dimdik ayakta dur Rabbini yanında hisset herşeyde vardır bir hayır hani vardır ya bir Ayet sizin sevdiğiniz ve iyi gördüğünüz şer olabilir kötü gördüğünüz sevmediğiniz şeylerde hayır olabilir diye ve en doğrusunu Allah bilir siz bilmezsiniz diyor ayette oyüzden sen çok güzel bir insansın kendini bırakmıcaksın Rabbim den sana sabır diliyorum ve tez zamanda toparlanmanı.... RABBİM GÖNLÜNDE OLANI SANA HAYIRLI KILSIN İNŞALLAH...Allah'a emanet ol canım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…