Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

hopeforrrrrrrrr bacımmmm aman yarabbbi ufff nasıl bir duygu bu Allahım inanamıyorumm ... rabbbim her daim yanında olsunnn bugun daha da çok yanında olsun... okur okumaz tüylerim diken diken oldu uffff yaaa
bugun doktora gidecen sanırsam Allahım yardım ede... inşallah hakkınızda hayırlısı ola bacım... dualarım senle ... sıkma canını Allah en iyiyi en hayırlıyı bilendir... :KK14:

ecrinim biliyorum hepsini biliyorum... şimdi biraz daha iyiyim ama.... tabiki herşey Allah ın takdiri ama galiba zaman lazım
yüreğine rabbbim en hayırlı ferahlığı versin

sana kıyamam....evet bunları biliyosun biliyorummm....evet canımmm zamannn herşeyin ilacı derlerya doğru....üzülme demem bile....üzülmemek tabiiki mümkün değil....en çok üzüldüğüm zamanlarda bunları aklıma getirmeseydimm ve siz olmasaydınız ozaman zaman dururduu....ama senini için bişey yapamamak üzüyo beni:KK43::KK43::KK43:...o yüzden yazmak istedim....
ecrinim canım bacımmmm senle aynı durumları yaşayan bacımızaa allahm senin gibi güçlü durmayı nasip eylesinnn inşlh hakkında hayırlısı olsun yaa acaip üzüldümmmm,dediğin gibi üzülmemek eldemi :KK43: ufff allahım en iyiyi en hayılıyı bilendir görendir....

bugün bildiğiniz gibi hopefor için biraz zor bigün doktora gidicek inş. hayırlı haberlerle döner...dua edelim onun için....
inşallah dediğin gibi hayırlı haberlerle döner hopeforcumda inşallahhhh.... vallaaa ben şimdi çıkıyorum
5 inşirahsuresi
1yasin suresi
1 furkan suresi
100 el mübdi ismi celilini okumaya başlıyorummm....
okuyabilen varsaaa özellikle inşirah suresini okusun ve el mübdi ismi celilini okusun hopefor için

paylaşıyorummm

Bismillahirrahmanirrahim

1. Elem neşrah leke sadrek

2. Ve vada'na 'anke vizreke

3. Elleziy enkada zahreke

4. Ve refa'na leke zikreke

5. Feinne me'al'usri yüsren

6. İnne me'al'usri yüsren

7. Feiza ferağte fensab

8. Ve ila rabbike ferğab

İnşirah suresi Meali

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla.

1. Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?

2. Yükünü senden alıp atmadık mı?

3. O senin belini büken yükü .

4. Senin şânını ve ününü yüceltmedik mi?

5. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.

6. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.

7. Boş kaldın mı hemen (başka) işe koyul,

8. Yalnız Rabbine yönel.

rabbbim güzel haberler ,hayırlı haberler, ve en önemlisi bacımıza kalbine ferahlık versin.... (bu arada ben gökçe)

bugün öğrendiem bebeğimin kalbi durmuş dr yarın alalım dedi

hopefor canım benım yenı gordum cok uzuldum ne dicemi ne yazacağımı da bilemiyorum ama rabbim en iyisini bilir her hayır bildiğimiz de şer her ser bildiğimiz de bi hayır vardır hakkında hayırlısı olsun ınsallah rabbım baska sıkıntı vermesın dilim dolaştı ne desem bilemedim üzülme rabbim her daim yanında tekrar olur canımmm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

yüreğine rabbbim en hayırlı ferahlığı versin

ecrinim canım bacımmmm senle aynı durumları yaşayan bacımızaa allahm senin gibi güçlü durmayı nasip eylesinnn inşlh hakkında hayırlısı olsun yaa acaip üzüldümmmm,dediğin gibi üzülmemek eldemi :KK43: ufff allahım en iyiyi en hayılıyı bilendir görendir....

inşallah dediğin gibi hayırlı haberlerle döner hopeforcumda inşallahhhh.... vallaaa ben şimdi çıkıyorum
5 inşirahsuresi
1yasin suresi
1 furkan suresi
100 el mübdi ismi celilini okumaya başlıyorummm....
okuyabilen varsaaa özellikle inşirah suresini okusun ve el mübdi ismi celilini okusun hopefor için

paylaşıyorummm

Bismillahirrahmanirrahim

1. Elem neşrah leke sadrek

2. Ve vada'na 'anke vizreke

3. Elleziy enkada zahreke

4. Ve refa'na leke zikreke

5. Feinne me'al'usri yüsren

6. İnne me'al'usri yüsren

7. Feiza ferağte fensab

8. Ve ila rabbike ferğab

İnşirah suresi Meali

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla.

1. Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?

2. Yükünü senden alıp atmadık mı?

3. O senin belini büken yükü .

4. Senin şânını ve ününü yüceltmedik mi?

5. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.

6. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.

7. Boş kaldın mı hemen (başka) işe koyul,

8. Yalnız Rabbine yönel.

rabbbim güzel haberler ,hayırlı haberler, ve en önemlisi bacımıza kalbine ferahlık versin.... (bu arada ben gökçe)

Çookk güzel bir paylaşımm,,,Allah razı olsun yüreğini sevdiğim dost...cansın cann.....

canım benim bu haberi duymak çok üzdü beni,birlikte sevinç yaşarken aynı heycanı paylaşırken...:KK14: insanın kelimeler ağzına tıkandığı,diyecek bişey bulamadığı anlardan biri,inş yanlış teşhistir dileğim rabbimden sana hakkında hayırlısı olsun

ablacım ya of of of
çok üzüldüm yeni farkettim.rabbim yardımcın olsun.:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ne diyeceğimi de bilemedim...
resmen içim yandı.rabbim sana sağlık versin.yine olur inşallah.
of of of...

Bir kağıda Besmele-i şerif 110 defa yazılır ve düşük yapan veya çocuğu ölü doğan kadının boynuna takılır ise Allah'u Teala'nın lütfu keremiyle bir daha çocuğu düşmez.
yer gök duayla durur.rabbim sana güç kuvvet versin.dualarım seninle...

canım biliyorum üzme sen kendini bakalım her şeyin hayırlısı... soun oldu sanırım görüşemedik... ama kalbinin benle oldğun biliyorum sen geldiğinde burda olmaya bilirim çünkü gözlerim artık çift görüyor ve belki yarın ameliyata gircem,,,, ilgin için çok teşekkür ederim ecrinim öpüyorum canım

ayy hopeforum neler duyuyorum böyle ben yaa dün gökçe söylemişti bugünde bu sayfada yazdığını elab dan öğrendim:KK43:(ya ne diyeceğimi bilemiyorum İNŞALLAHHHHHH güzel haberlerle dönersin canımm valla kahroldum çok kötü oldum :KK43:(( of off üzülme dicem üzülmemek elde değil kaldım öyle Rabbim yokluğunu aratmasın canım Allah a emanet ol güzel haber getirirsin inş. bize....:KK43:

daha 5 haftalık falan :KK49::KK49:

ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİNDİM CANIIIIM. İNAN KENDİM HAMİLE KALMIŞ KADAR. :)))))
o kadar karamsarım diye geçindin durdun bak zamanı gelmişgördün mü.
herşeyin hayırlısı Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin. bulantın var mı? ne durumdasın? zor mu?
çok öpüyorum canım. tekrar tebrikler.
o zaman bu halay da hamiş anneye gelsin... :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK34::KK34:

canım benim çok üzüldüm. Allah sana ve eşine sağlık versin yine olur. neleri aştın sen unutma. vaji gibi bi dertten bu günlere geldin. bu da bi sınanmadır. kendine dikkat et sen.

merhaba elvancım. ben de listede olabilir miyim canım?
vajiyi yeneli 3 ay oldu. bebek denemeleri de 3 aydır.
bat....
ya aslında şöyle
hiç aynı gün hasta olmadım ama
23 ocak
23 şubat
sonra da 1 nisan.
hatta o kadar gecikme de hiç olmamıştı. hamileyim sandım :KK43:(
şimdi 29 nisan ya da 1 mayıs gibi olacak sanırım. (inş olmaz:p)

başka ne yazmam gerekiyordu?

hopeforum cnm arkadaşım merakla senı beklıyorum özelden atcaktım ama dolu demekkı okadar çok sevenın varmış hadı hayırlı haberlele çık gel inş

hopefor ya nasıl olur bu nasılll:KK14::KK14::KK14:
inan çok üzüldüm, inşallah Allahım hakkında hayırlısını versin, yumurtaya can veren Allahım yavrunu inşallah sana bağışlar dualarım seninleeee, nolur sonuç ne olursa olsun üzülmeee, Allahın takdiri:KK14::KK14:

canım ablacım iyisindir inşallah.seni merak ediyoruz.hep aklımdasın...

X