Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Geçmiş olsun.Smear benimde yaptırmam gerekiyor ama korku var.Benim idrar tahlilimde 8-10 eritrosit çıktı.Smear da acı oluyor mu?

Geçmiş olsun.Smear benimde yaptırmam gerekiyor ama korku var.Benim idrar tahlilimde 8-10 eritrosit çıktı.Smear da acı oluyor mu?

Allah razı olsunn..yok yok merak etme acı falan olmuyo eğer alttan muayene olduysan ondan hiçbir farkı yok...hiç ihmal etme ve git yaptır derimmm..

kızlar bu aradaaa ocak gibi yenmişti galiba hopefor bacımızzzz ve mart başalrındada hamile olduğnu öğrendiiii ve şimdi yarın iş için sınava girecek:) ALLAHIM ondada başarılarını versin..... dualarımızdasın hopefor bacım....:):):)

dilerim karnındaki bebeğin nasipli olurrrr hayırlısı ile olur işin bacım.... senin yılın bu yıl: nasiiplerin, güzel kısmetlerinde, artarak çoğalır emi...?
BAŞARILAR BACIMMMMMMMMMMM
:13::13::13::13::13::13::13:

bu güzel yürekten bu özlü duayaa AMİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8-10 eritrosit tam olarak iltihap değil demek ki, doktor ne dedi ki? antibiyotiğe gerek duymamış olabilir. bol bol su içerek atlatabilirsin muhtemelen.

smear için korkma, rahat bırakırsan sorun olmuyor. ben ultrasonda rahatım da smearde elimde olmadan kastım, doktor ona rağmen vaji olmayan hastalarda da bu kadar kasma oluyor, kafana takma dedi. kastığım için canımı acıttım yani. ama çok kısa sürüyor, ay ay ay acıdı diyip dururken dr. işini bitirdi, tamam bu kadar dedi. çabuk oluyor, korkma ve her istediğini sor. bazıları gudubet oluyo haklısın soru sordukça surat yapıyorlar, inşallah iyi bir doktor bulursun bir an önce.

çok sağol canım bakalım yarın dr a gitsin eğer fiziksel bi sorun yoksa alıp içirririm.. bizimki ilk zamanlar değil 1 yıla yakındır böyle

canım yanlış test işte ama hatalarını düzeltmek için çok uğraştılar sağolsunlar ... keçiboynuzu işe yaramadı canım ya onu da içiriryodum biara olmadı ama

gökçem hayırdır neden pasifleştinn :))

Geçmiş olsun çok şükür canım ya çok sevindim inan..İnşallah hersey yoluna gşirecek bebişle taçlanacak bu güzel haber

SELAAAAAAAAAAAAAAAA özledim seni göremedimm ne zamandır

işler yoğun kuzum, yoruluyorum. cumartesi de çalışmam gerekti. artık ağırlaşıyorum, 2 gündür nete bile bakamadam yatmıştım ben de seni özlediiiim.

Geçmiş olsun çok şükür canım ya çok sevindim inan..İnşallah hersey yoluna gşirecek bebişle taçlanacak bu güzel haber

SELAAAAAAAAAAAAAAAA özledim seni göremedimm ne zamandır

çok sağol canım inşallah hayırlısıyla bebişim de gelir ama en doğru zamanda :) bebişe zaman var ama biraz :) hayırlısı olsun :)

merhaba herkese
kızlar bugün bebeğimin kalp atışını dinledik ilk kez, çok duygulandım ağlayacaktım nerdeyse çok tuhaf bir duygu minicik ama nasıl da hızlı atıyor

merhaba herkese
kızlar bugün bebeğimin kalp atışını dinledik ilk kez, çok duygulandım ağlayacaktım nerdeyse çok tuhaf bir duygu minicik ama nasıl da hızlı atıyor

ayy ne güzel bi duygudur muhakkak sağlıkla sıhhatle kucağına almayıda nasip etsin darısıda bizim başımıza....hamilelerin duası kabul olurmuş bizede et emi:))

bugün eşimin tahlil sonuçları çıktı testosteron hormonu normal değerin az bişey altındaymış dr psikolojik gibi duruyo demiş bir jel vermiş bir de hap jel hormon artırıyomuş 30 gün kullanıp tekrar gidicek... inş hayırlısıyla sorunumuz ortadan kalkar

arkadaşlar size bişey sorcamm benim adetim 1 gün geciktii.ve asla gecikmez ilk defa gecikti ama bu sabah tuvalet kağıdında çok az kan gördümm (afedersiniz)ama akşam oldu hala adet olmadım hamileyim desemm kan gelmezdi neden öyle olmuştur sizceee

S.a canlarim.
Nasilsiniz. Yine yoktum bikaç gündür.. çok yogun su siralar.
Nmr scanner derdinden kurtuldum. Cuma günü çektirdim. Sonuçlari için biraz beklemem gerekecekmis. çok kastim ilk çünkü dar alan fobim var. Yarim saat sürdü, bi ilaç yolladilar igneyle
Kan pihtilasma degerleri henüz çikmadi. öteki kan tahlilleride -kromozom- çikmadi, 2 hafta daha sürebilirmis.
Bu ay ins hepsi sonuçlanir Allahin izniyle güzel sonuçlar alirim. Ha bu arada içimdeki korkagin kafasini kirdim, ve sonunda disçiden randevu aldim 2 hafta sonra, çok tirsiyorum
En son gittigimde bayilmistim kasmaktan Busefer ne olur bilmiyorum
Bu arada ev kiralandi gelen giden derdide kalmadi sükür.
Vitamin-folik asit,d vitamini vs vs. - ilaçlarini aksattim bu ay, bisey olmaz degilmi? Kalmamis ve henüz gidip almaya firsatim olmadi. Rabbim hayirlsini nasip etsin ins.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…