Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

eşimi aradım şimdi gelırken folık adıt al eczaneden dedım eczacı arkadası zaten artık ıyısınden verır bırseyler:KK1::KK1:

ee ne var ne yok kımın batı yakınnn?

eşimi aradım şimdi gelırken folık adıt al eczaneden dedım eczacı arkadası zaten artık ıyısınden verır bırseyler:KK1::KK1:

ee ne var ne yok kımın batı yakınnn?

Listeyi bat tarihlerine göre düzenledim tatlim :KK9::KK9:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Owner20 Temmuz :KK53: 2 ayGecikme var, bebekmi var :KK76:
Trinity2 Agustos1 ayBekliyor
Dahlia344 Agustos3 ayBekliyor
Alexanderetta9 Agustos1 ayBekliyor
ElvanDüzensiz tahmin 11 Agustos2.ayBekliyor
Hanzadem2711 Agustos1 ayBekliyor
Saskinanne12 Agustos2 ayBekliyor
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Kemre:KK49::KK9:
Senay_Mehmet:KK49::KK9:

Son düzenleme:
i-miki yikiliyoo benceeee :KK52::KK52: Benim teldeki prog mesela yumurtla günlerini otomatik olarak gösteriyo hangi gün daha çok dogurganlik var otomatik gösteriyo, ondan sonra süphelide olsa ilk regl gününü gösteriyo.. Bundanmi bahsettin otomatik gösterir takvim diye?

canım bu programı telefonumuza nasıl yukletebılırız

Canim Tebrik ederim :) Vajinusmus topigindemi yendin? nikini hatirlayamadim.. Gözün aydin.. Ins çok beklemeden bebeginde olur.. Hemen yaziyorum listeye :KK54: Hosgeldin aramiza bu arada

tesekrler canım,batımız aynı senınle,insallah tutar hepimizın...yok canım ben doktrla yendım.kendı basıma tam 3 yıl cektım bu ılletı,sonunda oldu,kurtuldum sukurler olsun.cok heycanlıyım yaa,gunler gecmıyo,durdu sankı,ama dedgım gını ılk ay pek ümidımde yok,hayırlısı rabbımden...:KK24:

tesekrler canım,batımız aynı senınle,insallah tutar hepimizın...yok canım ben doktrla yendım.kendı basıma tam 3 yıl cektım bu ılletı,sonunda oldu,kurtuldum sukurler olsun.cok heycanlıyım yaa,gunler gecmıyo,durdu sankı,ama dedgım gını ılk ay pek ümidımde yok,hayırlısı rabbımden...:KK24:

Dedigin gibi Allahtan ümit kesilmez :) Hem bunun ilk ayi ikinci ayi diye bisey yok :KK76: Ya tutarsaa :KK52:, ya tutarsaaaa ya tutarda birden gelirseeeeeeeeeeee :118::118::118:

Anladm canm sevindim.. Benden tavsiye hiç heycan yapma, düsünmemeye çalis ben geçen ay bana kalsa kesin hamileydim :KK9: doktor arayip kan tahlil sonuçlarini verince çok büyük hayal kirikligi yasadim.. bu ay pek düsünmek istemiyorum oldukça yogun geçiyo zaten ramazan dolayisiyla.. ins tutar ayni gün batimiz ins ikimizde ayni gün hamileyiiiiiiiim yazariz buraya :KK76:

Dedigin gibi Allahtan ümit kesilmez :) Hem bunun ilk ayi ikinci ayi diye bisey yok :KK76: Ya tutarsaa :KK52:, ya tutarsaaaa ya tutarda birden gelirseeeeeeeeeeee :118::118::118:

Anladm canm sevindim.. Benden tavsiye hiç heycan yapma, düsünmemeye çalis ben geçen ay bana kalsa kesin hamileydim :KK9: doktor arayip kan tahlil sonuçlarini verince çok büyük hayal kirikligi yasadim.. bu ay pek düsünmek istemiyorum oldukça yogun geçiyo zaten ramazan dolayisiyla.. ins tutar ayni gün batimiz ins ikimizde ayni gün hamileyiiiiiiiim yazariz buraya :KK76:

insallh canım tek dılegım bu zaten ama gdıp gelıp gebelıkle ılgılı sayfalra takılıyorum,ben 30 gunde bır dzenlı oluyorum ama ne bıleyım içimden bı ses benım iç takımda bozukluk var dıyor:18::KK1:vajıyı yendım ama beynımın olumsz dsunmesını yenemıyorum bır turlu...,kısmet hersey su akar yolunu bulurmuş,beklıycez bakalım,bu arada sen kacd yılık evlısın yada aylık,vajıyı yenelı ne kadr oldu?

kızlar benım folıkasıt 400 mg solgar folacın 100 tablet

burayı gorunce ılacı ıcmem gerektıgı gelıyor aklıma ıctım hemen :)

insallh canım tek dılegım bu zaten ama gdıp gelıp gebelıkle ılgılı sayfalra takılıyorum,ben 30 gunde bır dzenlı oluyorum ama ne bıleyım içimden bı ses benım iç takımda bozukluk var dıyor:18::KK1:vajıyı yendım ama beynımın olumsz dsunmesını yenemıyorum bır turlu...,kısmet hersey su akar yolunu bulurmuş,beklıycez bakalım,bu arada sen kacd yılık evlısın yada aylık,vajıyı yenelı ne kadr oldu?

Ben 1 sene 5 aylik evliyim.. vajinusmusu 14 mayista yendim çok sükür..
anliyorum canim için kipir kipir :) herzaman olumlu düsünki güzel olsun hersey..

Ben 1 sene 5 aylik evliyim.. vajinusmusu 14 mayista yendim çok sükür..
anliyorum canim için kipir kipir :) herzaman olumlu düsünki güzel olsun hersey..

anldım canm,ne guzel erkenden yenmışsın bu hastalıgı:KK9:darısı dger arkadsların basına onlarıda aramızda goruruz tez zamnda ınsallah..

anldım canm,ne guzel erkenden yenmışsın bu hastalıgı:KK9:darısı dger arkadsların basına onlarıda aramızda goruruz tez zamnda ınsallah..

Amin canim Ins.. Aslinda istesem daha öncede yenebilirdim ama esimle aramdaki sorunlari düzelttim önce, aslinda tedavisi çok kolaymis gerçekten.. Allah herkese tez zamanda kurtulmayi nasip etsin..

Amin canim Ins.. Aslinda istesem daha öncede yenebilirdim ama esimle aramdaki sorunlari düzelttim önce, aslinda tedavisi çok kolaymis gerçekten.. Allah herkese tez zamanda kurtulmayi nasip etsin..

amın canım...bu arada ılişkıde normale donmussundr sanırım.ne kadr srede alışabıldın,ben henuz zevk asamasına gecemedım ve baskı hıssı devam edıyo,kayganlştrcı kullnmıyorum ama giriste bıraz heycndan kasıyorum kendımı,p.....s grınce rahtlıyrum.bunlr zamnla duzelır daha ıyı yapabılırım sanırım.24 gun oldu yenelı ve 17 kere yaptık,acaba hızlımı gıdıyorum:KK17:

amın canım...bu arada ılişkıde normale donmussundr sanırım.ne kadr srede alışabıldın,ben henuz zevk asamasına gecemedım ve baskı hıssı devam edıyo,kayganlştrcı kullnmıyorum ama giriste bıraz heycndan kasıyorum kendımı,p.....s grınce rahtlıyrum.bunlr zamnla duzelır daha ıyı yapabılırım sanırım.24 gun oldu yenelı ve 17 kere yaptık,acaba hızlımı gıdıyorum:KK17:

folıkasıt canım devletın yazdıgını alcaktım eczacı tanıstı bunu tavsıye ettı

evet hergun ugramam lazım buraya lısteye bıle gerek kalmadı :)

:KK9::KK9: Iyi oldu ozaman..
Zealea'nin esi hallediyo su liste isini.. liste yerine program gibi bisey hazirliyo herhalde, çok isimize yarayacak :KK9:

:KK9::KK9: Geçmisin acisini çikardin Msllh kiz :KK9: olsun olsun ilk baslarda süreklilik iyidir, bende düzenli yapiyordum.. alismak için..
Hala tam serilesemedim, basta oyalanma var ama eskiye ragmen daha iyi.. yalniz üst rahat oluyo ötekiler zorluyo.. bebek düsündügm içinde alt mecbur.. böyle iste.. alttada çok kasiyorum ister istemez..
Sende oh be artik tamamen kurtuldum diyene kadar zevk almayi ögrenene kadar düzenli yap canm.. Bende hala zevk alamiyorum söz konusu bile degil ya :KK43: pfffff

X