Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Sagol canim:KK9: Senide ekleriz listeye kisa zamanda ins :KK16:

inş cnm ya...şuan alışma sürecindeyim ama yine de yazayım bat 18 ağustos...benimkisi işte polyanacılık şükür bu seviyeye gelmeme diyorum..bir ay önce hala vaji sorunum var napcm uykusuz gecelr ağlamalar zırlamalar..şimdi iyiyim eşimle süperiz...inş herkes allahın izniyle bebeklerine kavuşur herkesin yüzü güler...mübarek ramazan duaların kabul olacağı çok mübarek ay..dualarımda herkese yer var...inş herşey çok güzel olacak...

Bende çok sevindim . Artık bende zevk alıyorum çok farklı bir duygu acı yok bol keyif rabbim herkese yaşatsın.............Gayet sıradan bir iş oldugunu ögreniyoruz neden bu kadar erteledigime çok üzülüyorum bu kadar uçmaaaaaaaaaaaaaak varken........................

kızlar merhaba artık şu ilişkinin tadını çıkarıyorum bugün hem evde misafirim var görümcemle kızı hemde oruç sonrası eşim ben işe gidene kadar biraz uyuyayım dedi numaradan bende yanına gidiverdim :))) hemencik oldu bitti ve yine kayganlaştırıcı kullanmadım veee yine aynı tamam dedik ben bu işi çözdüm artık acı yok zevk var :) :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: ayyy çok utandım şimdi :KK17::KK17::KK17::KK17: neyse kaç gündür giremiyordum çzledim sizleri napıyorsunuz bakiim

MAŞALLAH MAŞALLAH, uçun bakalım :KK1::KK1::KK1: Ben yapıyorum ama hala ilişki öncesi zorlanıyorum, başlamaya zorlanıyorum, ertelemek istiyorum ilişkiyi....vs. birtakım şeyler devam ettikçe biraz daha rahatlıyorum ama öncesi böyle geçiyor malesef....:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

inş. canım napıyosun nasılsın
Canim çikmistim simdi gördüm ksra bakma.. Napiyim canim oruç misafirlik vs vs.. Yogun geçiyo..
Iyim çok sükür ya sen nasilsin tatlm neler yapiyosun

Bende çok sevindim . Artık bende zevk alıyorum çok farklı bir duygu acı yok bol keyif rabbim herkese yaşatsın.............Gayet sıradan bir iş oldugunu ögreniyoruz neden bu kadar erteledigime çok üzülüyorum bu kadar uçmaaaaaaaaaaaaaak varken........................
Ayyyyyy tü tü :nazar::nazar: nazar degmesin kizlar..

bende biraz yanma oluyor ya o esnada :44:.
Canim poz. kaynaklaniyo olabilir.. ben 2 aydir alt yapiyorum ve strese girdim, alisamadim hala, çok zorlaniyorum bi problemmi var.. sonra dedimki bide üst deniyim resmen sasirdim, kolay oldu.. öteki türlü resmen ter döküyorum.. bence poz. degisikligi yap..

Ayyy ya vajiyi aşıp da insanın bu listede kendi adını görmesi çok güzelmiş :emir_bebek: Eline sağlık Elvancım:)
Sagol canim.. Evet hayal gibiydi :) hayallerimize kavustuk çok sükür.. Allah aratmadan bebekte nasip eder hayirlisiyla ins..

inş cnm ya...şuan alışma sürecindeyim ama yine de yazayım bat 18 ağustos...benimkisi işte polyanacılık şükür bu seviyeye gelmeme diyorum..bir ay önce hala vaji sorunum var napcm uykusuz gecelr ağlamalar zırlamalar..şimdi iyiyim eşimle süperiz...inş herkes allahın izniyle bebeklerine kavuşur herkesin yüzü güler...mübarek ramazan duaların kabul olacağı çok mübarek ay..dualarımda herkese yer var...inş herşey çok güzel olacak...
Allah razi olsun dualarin için.. :) Kabul etsin ins.. Alisma sürecindeysen iyice alistiktan sonra listeye eklerim seni canm :KK54: biraz zaman geçsin, için rahat etsin iyiceki evet alistim artik diye.

MAŞALLAH MAŞALLAH, uçun bakalım :KK1::KK1::KK1: Ben yapıyorum ama hala ilişki öncesi zorlanıyorum, başlamaya zorlanıyorum, ertelemek istiyorum ilişkiyi....vs. birtakım şeyler devam ettikçe biraz daha rahatlıyorum ama öncesi böyle geçiyor malesef....:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canim dedigim gibi poz. çok ise yariyo.. dogru poz. bulmak çok önemli.. üzülme bizlerde birgn herseyi normal yasicaz ins

slm kızlar bugun nasılsınz,geceyı ıple cekıyorum,:KK1:bugun bı arkds yazmıştı ballı tarcınlı karısım,ondan yapcam,esımde bugunlerde sperm yogunlugunda azalma var,bu karısım işe yarıyo mu acaba

slm kızlar bugun nasılsınz,geceyı ıple cekıyorum,:KK1:bugun bı arkds yazmıştı ballı tarcınlı karısım,ondan yapcam,esımde bugunlerde sperm yogunlugunda azalma var,bu karısım işe yarıyo mu acaba

A.S cnm :KK54: ben yorgunummmmm hem temizlik yapiyorum hem oruçluyum hemde buraya bakmaya çalisiyorum öteki topige (vajinusmus) iyice susadim valla.. :KK14: Ara vermicekmiydin kiz :KK9::KK9: hiç bilmiyorum deneyenler övdüyse vardir bi bildikleri :KK9: Yani zarari olmaz faydasi olur denemekten ne çikar..

erkeklerin kullanmaması gerekiyor sen kullan memnun kalırsın

bende yaaa, çok ara veriyorum, bir aya yakındır yapmıyorduk, kaçıyordum. Geçen denedik, ilk yendiğim gibi heyecanlıydım :KK53:. Hala psikolojim düzelmedi, etkisindeyim vajili günlerin.

Canim dedigim gibi poz. çok ise yariyo.. dogru poz. bulmak çok önemli.. üzülme bizlerde birgn herseyi normal yasicaz ins
Hımmm bilmiyorum, ben zaten üsstte rahatım, hep öyle deniyorum. Off tatil çok önemli ya, balayı şart resmen alışmak için :KK52:, şu an bizim için hayal olsada :KK39:.

burayı gördüm ılacım geldı aklıma yıne hemen ıcıyorum :)
bu arada dıger topıkte sapıklar türedi dönem dönem gelıyorlar zavallılar..

anlamıyorum napacaksa bizleri çoğumuz zaten isteksiz ben de dahil zevk nedir bilmeyiz yanii ne işine yarıcaksak...

yazışmalardan tahrik olucak sapık işte
normal olsa böyle davranmaz zati ..

ah o zevk olayına hiç girmeyelim hala her ilişkide yanma oluyor rahatça ilişki yaşıyamıyorumki zevki düşüneyim
hayal gibi geliyor belkı bır gun bızde yasarız :KK31: sabır.. sabır ......

Hımmm bilmiyorum, ben zaten üsstte rahatım, hep öyle deniyorum. Off tatil çok önemli ya, balayı şart resmen alışmak için :KK52:, şu an bizim için hayal olsada :KK39:.

çalistigindan dolayimi tatil yapamiyosun canim, çalisinca çok zor oluyodur eminim.. ins güzel bi tatille hersey yoluna girer.. böyle bi firsat versin size Rabbim ins

burayı gördüm ılacım geldı aklıma yıne hemen ıcıyorum :)
bu arada dıger topıkte sapıklar türedi dönem dönem gelıyorlar zavallılar..

Aman neyseki uzamadan halloldu:KK9: Afferin kiz 2 gündür aksatmiyosun ilaçlari
yazışmalardan tahrik olucak sapık işte
normal olsa böyle davranmaz zati ..

ah o zevk olayına hiç girmeyelim hala her ilişkide yanma oluyor rahatça ilişki yaşıyamıyorumki zevki düşüneyim
hayal gibi geliyor belkı bır gun bızde yasarız :KK31: sabır.. sabır ......

Sen yeneli nekadar olduki? hala zevk alamiyomusun hiç almadinmi? :26:

çalistigindan dolayimi tatil yapamiyosun canim, çalisinca çok zor oluyodur eminim.. ins güzel bi tatille hersey yoluna girer.. böyle bi firsat versin size Rabbim ins

Aman neyseki uzamadan halloldu:KK9: Afferin kiz 2 gündür aksatmiyosun ilaçlari

Sen yeneli nekadar olduki? hala zevk alamiyomusun hiç almadinmi? :26:

burası sayesınde rekora gıdıcem enfazla 4 5 gun sonra unutuyorum hep :)
9.5 ay oldu yenelı malesef canım zevkten gectım o ılk yanma olayı bekleme vajıyı p. alıstırma donemı sınır oluyorum
bı umut zamanla alısırım dıyorum korkmuyorum kasmıyorum ama işte .. esım bu aralar taktı nıye zevk almıyoruma
neyse salla gıtsın canım vajıyı yendıgıme halıme sukur edıyorum oda bakarsın zamanla olur..

sahur hazırlıgına kacıyorum ben hepinizi öptümmmmmm
keske her gun ramazan olsa:KK31:

burası sayesınde rekora gıdıcem enfazla 4 5 gun sonra unutuyorum hep :)
9.5 ay oldu yenelı malesef canım zevkten gectım o ılk yanma olayı bekleme vajıyı p. alıstırma donemı sınır oluyorum
bı umut zamanla alısırım dıyorum korkmuyorum kasmıyorum ama işte .. esım bu aralar taktı nıye zevk almıyoruma
neyse salla gıtsın canım vajıyı yendıgıme halıme sukur edıyorum oda bakarsın zamanla olur..

sahur hazırlıgına kacıyorum ben hepinizi öptümmmmmm
keske her gun ramazan olsa:KK31:

Aman unutma canim hem senin sagligin için hemde olacak olan bebeginin sagligi için Ins:KK17:

canim epey olmus, niye bukadar uzun sürdü acaba.. hiç poz. degistirerek denedinmi? Ins alisirsin ya..
Sanada iyi geceler cnm

Son düzenleme:
Aman unutma canim hem senin sagligin için hemde olacak olan bebeginin sagligi için Ins:KK17:

canim epey olmus, niye bukadar uzun sürdü acaba.. hiç poz. degistirerek denedinmi? Ins alisirsin ya..
Sanada iyi geceler cnm

ay bebiş dedin ya heyecan yaptım:KK17:

her çeşit denedım canım yendıkten sonra asla pasıf olmadım korkumun ustune gıttım hep ama işte..
baska sorunlarla bırlesınce.. hassas tenım varmıs doktor oyle demıstı bakalım önce bir anne olayımda
sonrasını düşünürüm ...
sahuru yaptık namaz ve geceye fınısh .. optum canım yenı bır gune guzel haberlerle baslamak temennısıyle:KK19:

kızlar ben çok eftikliyim sanırım göğüs ağrılarım azaldı ve hala idrar sıkışması yaşamıyorum yani rahim büyüyünce idrar sıkışması olurmuş benim bebeğim gelişmiyo mu yada kalp atışları hala yok mu kaç gündür beynimin içinde dolanıyo bu tilkiler benim için dua edn bi yerde okumuştum belirtiler yok olunca bebek kalp atışları duruyomuş gerçi ben hala duymamıştım kalp atışlarını ama offff anne olmak bu mu yoksa sadece ben mi herşeye takıyorum ne olur dua edin 6 ağustosta randevum var ama çok korkuyorum olumsuz bi sonuçtan :KK50:

Son düzenleme:
kızlar ben çok eftikliyim sanırım göğüs ağrılarım azaldı ve hala idrar sıkışması yaşamıyorum yani rahim büyüyünce idrar sıkışması olurmuş benim bebeğim gelişmiyo mu yada kalp atışları hala yok mu kaç gündür beynimin içinde dolanıyo bu tilkiler benim için dua edn bi yerde okumuştum belirtiler yok olunca bebek kalp atışları duruyomuş gerçi ben hala duymamıştım kalp atışlarını ama offff anne olmak bu mu yoksa sadece ben mi herşeye takıyorum ne olur dua edin 6 ağustosta randevum var ama çok korkuyorum olumsuz bi sonuçtan :KK50:

senay tatlım senle aynı günlerde vajiyi yenmiştik. Şükürler olsun hamilesin. Ben hala bekliyorum :KK43: Bana biraz tüyo verir misin? Yumurtlama günlerini internetten mi hesapladın? Biraz anlatsana :KK55:

sen ne hıssedersen bebişinde onu yaşar .. sil at kafandan kötü olumsuz düşünceleri.
annelık deneyımım yok onun ıcın neler oldugu ıle ılgılı yardımcı olamıcam ama 5 gun daha beklemek yerıne
kendını rahatlatman acısından bır doktora görünsen ?

X