Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kemrecim hayırlı olsun canım,Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin,bize de sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin,Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin,kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah..

canım bilemiyorumki tek bildiğim bu gebelik için yapılan kan testlerinde adetin 3. günü yapılanlar var ama normalde nasıl nekadar etkilenir bilemicem...eğer gidersen doktora ve bilgi alırsan bizide bilgilendir olurmu?..

canım bilemiyorumki tek bildiğim bu gebelik için yapılan kan testlerinde adetin 3. günü yapılanlar var ama normalde nasıl nekadar etkilenir bilemicem...eğer gidersen doktora ve bilgi alırsan bizide bilgilendir olurmu?..

Günaydın canım nihayet doktora ulaştım, kaç gündür aradğmda ameliyatdaydı hep, neyse söktürücü ile adet görebildim bu durumda kan sayımında bi sıkıntı olur mu diğer reglimi mi bekleyeyim dedim.Sorun yok yaptırablirsinz dedi

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Kizlar ben size bi konuda danismak istiyorum aklim çok karisik:26:
Biliyosunuz iki seferdir düsük yapiyorum ve arastirmalara baslicaz. Buseferki hamileligimde baska bi dogum doktoruna gittim ve bana 6 haftaya bi randevu verdi (arastirmak için) hamilelik etkisini ancak ozamana kaybeder diye. Biz tabi düsük oldugu gün Yücel Karaman'dan randevu aldik, dogum doktoruma gitmeden önce. Yücel Karaman, bu ayin 20'sine randevu verdi. Dogum doktoruma söyleyemedim randevu aldim diye. Dogum doktorum beni ayri bi hastaneye Prof. Doktora yazdi, ayri bi dalmis, akraba evliligi yaptigim için bu doktoru gerekli buldu, Kromozom incelemesi vs. yapicakmis. Yani suan aslinda 3randevum var. Biri Yücel Karamanda, biri dogum doktorunda, biride hastanedeki Prof. doktorda. Yücel Karamani iptal etmek istedim, gitsekte daha 6 hafta geçmicek üstünden diye, esim israrla, çok iyi bi doktormus gidelim en azindan yönlendirir dedi. BU halde dogum doktorunu iptal etmeye karar verdik. Babamsa bence bukadar detaya inmeye gerek yok, biraz daha bekleyin dedi, gideceksenizde bi doktora gidin, Yücel Karamana gidin dedi. Yani hastanedeki Prof. doktoruda iptal edin dedi ama benim hiç içimden gelmiyor açikçasi. Ev doktorumu aradim, bence dedi Yücel Karamanla, hastanedeki Prof doktora git, ikiside birbirini tamamlayan tedaviler dedi. Ikiside farkli dalda uzman. Kötü olan ikiside pes pese hastanedeki prof 19'unda, Yücel Karamanda 20'sinde. Ne yapsam bilemedim, çok detayli testler oldugu için sanirim pahali testler olcak. Maddi olarak biraz zorlucak sanirim. Ama ben neticede Yücel Karamana ve hastanedeki prof doktora gitmeyi düsünüyorum.. Takdir Rabbimden tedbir bizden.. Fikirlerinize ihtiyacim var :26: Sizce ne yapmaliyim

Son düzenleme:

Amin canim Ins Nasil ögrendin anlatsana Doktora gittinmi??

Canım gecen hafta 1 hafta evde yoktum annemlerdeydım. C.tesi gunu geldım evime pazar sabahı bı uyandım ıcımden bır hıs kalk test yap dıyo sabahın korunde nerden cıktıysa bu hıs anlamadım bende kalktım evde hazır vardı testım yaptım bı tane tabı ben cok umutsuzum bı baktım anında 2. cızgı kopkoyu cıktı. sonra ınanamadım bı tane daha yaptım oda hemen cıktı. sonra bı tanede ovulasyon testı yaptım ondada 2. cızgı kopkoyu cıktı. sonra esıme bu testler yanıltabılır nobetcı eczane bulup test alalım baska marka dedım neyse aldık ondada pozıtıfı gordum .
Sonra salı gunune randevu aldım gıttım doktora beta hcg bakıldı sonuc 3018 doktor hamılesın dedı ve karnımdan ultrasonla baktı bısey goremedı daha cok erken gorunmez 15 gun sonra tekrar gel dedı. Ay sonunda gıdıcem ıste ınsallah hersey yolunda gıder. Burdada paylasıp paylasmamak konusunda kac gundur cok kararsızım bugun neyse paylasayım dedım cunku daha kımseye soylemedık aılelere da kalp atısını gordukten sonra soylemeyı dusunuyoruz :)
İşte minik bebişimin hikayesi

Kaçtane test yaptin kiz öyle Hehe çok sevindim sizin adiniza, vajinal ultrasonla baksaydi gözükürdü ama karindan dedigi gibi erken hadi hakkinizda hayirlisi olsun çok mutlu oldum, hobaa

Kaçtane test yaptin kiz öyle Hehe çok sevindim sizin adiniza, vajinal ultrasonla baksaydi gözükürdü ama karindan dedigi gibi erken hadi hakkinizda hayirlisi olsun çok mutlu oldum, hobaa

Valla canım umutsuz oldugum ıcın bu ay ınanamadım ve evde ne kadar test bulduysam yaptım :)
Cok tesekurler canım Allahım tez vakıtte sanada nasıp etsın .

Bukadar tedavi daha beter stresemi koyar bizi, ama sonradan pisman olmamak için degmezmi bu iki doktora gitmeye? Belki hiçbisey yoktur, belkide vardir.. Napim kizlar yaaaaa :95:

Valla canım umutsuz oldugum ıcın bu ay ınanamadım ve evde ne kadar test bulduysam yaptım :)
Cok tesekurler canım Allahım tez vakıtte sanada nasıp etsın .

çok sevindim, zaten nezaman umudu kaybetsek ozaman oluyo hehe Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin hakkimizda. Kendine dikkat et bundan böyle folik asit vs güzel beslen yorma kendini

çok sevindim, zaten nezaman umudu kaybetsek ozaman oluyo hehe Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin hakkimizda. Kendine dikkat et bundan böyle folik asit vs güzel beslen yorma kendini

Evet canım herkes oyle dıyodu zaten umutsuz oldugun anda gelır bebısın dıyodu gercektende oyle oldu. Folık asıtı 3 aydır kullanıyorum canım zaten yedıklerıme de elımden geldıgınce dıkkat etmeye calısıyorum takdır rabbımın artık.

burdan da tebrik ediyim canım benim allahım sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah tez zamanda bende o takvimden yapmak istiyorum

tesekurler canım benım ılk senınle paylastım zaten Dualarım senınle inşallah sende tez zamanda kavusursun bebegıne ve takvımını yaparsın

çok çok tesekkür ediyorum tekrar ilk benle paylastıgın içinnn42

Bukadar tedavi daha beter stresemi koyar bizi, ama sonradan pisman olmamak için degmezmi bu iki doktora gitmeye? Belki hiçbisey yoktur, belkide vardir.. Napim kizlar yaaaaa :95:

icine sinsin, hepsine git yani maliyet tuzlu olabilir ama uzmanliklari da farkliymis cok yönlü arastirilmis olur. üst üste olmasi belki muayene vb. acisindan seni yorabilir ama kromozon anomalisi vb. de cok önemli. belki sorun bunlardan kaynaklanmiyordur ama en azindan elemis olursun, icin rahat eder. saniyorum Türkiye'de bunlari yaptirmak da gene pahali olur, cünkü özel lablarda yapiliyor cogunlukla bazi testler. 10dk engeline takildim, özelden sana mesaj aticam simdi =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…