Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

:KK1: zaten bugün erken doğuma sebep olmadı ya daha bişey olmaz inşallahh niyetinden şüphe ettiriyorlar zorla:KK9::KK9::KK9:
benim tek not defterim bu forum :KK5: hayatımın en büyük sırrı, en önemli süreci ve aşamaları bir bir burada yazılı ...

Biçogumuzun öyle oldu canim :) Ve iyiki öyle olmus aslinda :)

:KK1: zaten bugün erken doğuma sebep olmadı ya daha bişey olmaz inşallahh niyetinden şüphe ettiriyorlar zorla:KK9::KK9::KK9:
benim tek not defterim bu forum :KK5: hayatımın en büyük sırrı, en önemli süreci ve aşamaları bir bir burada yazılı ...

Biçogumuzun öyle oldu canim :) Ve iyiki öyle olmus aslinda :)

:KK43::KK43: cok efkarlandim ben bu cümlelere...nasil iz biraktiysa, gitmiyor, cikmiyor. en azindan mazi oldu diye avunalim, ama disarda daha cook var.

:KK43::KK43: cok efkarlandim ben bu cümlelere...nasil iz biraktiysa, gitmiyor, cikmiyor. en azindan mazi oldu diye avunalim, ama disarda daha cook var.

Kiyamam, yufka yürekli :)
Canim hepimiz zorlu zamanlardan geçtik, çok büyük bi imtihandi.. çirpindik, çok çaresizdik.. Hep bi çözüm aradik, ne denediysek olmadi, hep geriledik aksine.. Burayi bulana kadar. Rabbim Ins bu imtihan içinde olanlarin yardimcisi olsun. Ins onlarda burayi bulur. Negüzeldi, yardimlasirdik ama degeri bilinmedi bazi seylerin.. Bence bu izler silinmicek hiçbi zaman :) Biz çok güzel bi bag kurduk burda, Ins daha nice basarilara tanik oluruz hep birlikte :KK16:

Kiyamam, yufka yürekli :)
Canim hepimiz zorlu zamanlardan geçtik, çok büyük bi imtihandi.. çirpindik, çok çaresizdik.. Hep bi çözüm aradik, ne denediysek olmadi, hep geriledik aksine.. Burayi bulana kadar. Rabbim Ins bu imtihan içinde olanlarin yardimcisi olsun. Ins onlarda burayi bulur. Negüzeldi, yardimlasirdik ama degeri bilinmedi bazi seylerin.. Bence bu izler silinmicek hiçbi zaman :) Biz çok güzel bi bag kurduk burda, Ins daha nice basarilara tanik oluruz hep birlikte :KK16:

gızlaaaa, beni de ağlatceeeniz bu gidişle. :KK43::KK43::KK43::KK43: elvancım çok haklısın, bazı şeylerin kıymeti bilinmedi, hala kırgın olduğum şeyler var. ama iyilik yap denize at, balık bilmezse halik bilir. :KK55::KK55::KK55:

hehe cok tesekkürler, satici olmadigimiz anlasildi sanirim ama daha da gitmem davos'a - zaten önce de oldu bir iki olay hehe. susam sokagi karakteri gibi de biriyim, ensesine vur lokmasini al, herkes kiziyor, dövüyor saniyor :KK9:

bu arada hep sorucam, sen tekrar doktora gittin mi? regli vb. aksama var mi?

canımm, benim düşükden dolayı olan kanama bitti 2 gün önce daha doktora gitmedimm,üzerine başka regl olmadım daha..kan tahlili yaptırdımm takip için en son 3 e düştü bhcg..3ay dedi tıpdakiler ama kese olmayan düşüklerde 3 aya gerek yok diyorlar galiba bende 3 ay bekleyemicem bebiş için...en kısa zamanda doktora kontrole gidicem inş..

ecrin bacımm nasılsın ... iyi bak kendineee bacım:KK16:

gökçeeemmmm iyiyim tatlım çok şükür sen nasılsınn Rabbim seninle beraber herkesin gönlündeki istekleri eline bıraksın inş...şimdi bu ne diyenler varyaa hiiççç öyle içimden geldii..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

merhaba arkadaşlarrr şubat tatilinde sevgili kayınvalideciğim geldiği için hiç giremedim...bir de ilk defa gelince evime herşey kusursuz olsun diye uğraştımm durdumm.daha da gelmez zaten:)bu ay yine rgl oldumm ve bi ay daha umutlarım ttükendi..geriçi şubat tatili çokk verimsiz geçtiii.bu ay olmaz diye düşünüyordum zaten.neyse gelecek maçlara bakca atrık...ayberk-ece canımmm hayırlı olsun çok sevindim senin adına.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah.ecrinciğim senin adına da çokkk üzüldümmAllahım sabrını veriri inşallah canımmherşey de vardır bi hayırr.
gökçççeeee artık görüşemiyoruz bacım ne var ne yok.bende hala tık yokkk.
Arkadaşlar nolurrr dua edin benim için her geçen zaman daha çokkk istiyorum bebeğimin olmasınııı...

gökçeeemmmm iyiyim tatlım çok şükür sen nasılsınn Rabbim seninle beraber herkesin gönlündeki istekleri eline bıraksın inş...şimdi bu ne diyenler varyaa hiiççç öyle içimden geldii..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ecrincimmm sağol bacım bambaşka bir dua olmuşşş nerden okuyacağına bağlı.... :KK66: cümlemize bacım...görüşürüz

merhaba arkadaşlarrr şubat tatilinde sevgili kayınvalideciğim geldiği için hiç giremedim...bir de ilk defa gelince evime herşey kusursuz olsun diye uğraştımm durdumm.daha da gelmez zaten:)bu ay yine rgl oldumm ve bi ay daha umutlarım ttükendi..geriçi şubat tatili çokk verimsiz geçtiii.bu ay olmaz diye düşünüyordum zaten.neyse gelecek maçlara bakca atrık...ayberk-ece canımmm hayırlı olsun çok sevindim senin adına.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah.ecrinciğim senin adına da çokkk üzüldümmAllahım sabrını veriri inşallah canımmherşey de vardır bi hayırr.
gökçççeeee artık görüşemiyoruz bacım ne var ne yok.bende hala tık yokkk.
Arkadaşlar nolurrr dua edin benim için her geçen zaman daha çokkk istiyorum bebeğimin olmasınııı...
selamlar pakizecim evet yaaa çok uzun zamandır görüşemiyoruz... boşver şubatı marta bak sen önündeki maçlara iyi hazırlan bacım :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

ayrıcaaaa güldürdün beni cümlenleeee ilahi pakize okadar çabaladın farkındayız bile internete bile hiç uğramadınn nitekim tatilini feda ettin.... niyeee şunu yazmışsannn

merhaba arkadaşlarrr şubat tatilinde sevgili kayınvalideciğim geldiği için hiç giremedim...bir de ilk defa gelince evime herşey kusursuz olsun diye uğraştımm durdumm.daha da gelmez zaten:)

:)
:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

canımm, benim düşükden dolayı olan kanama bitti 2 gün önce daha doktora gitmedimm,üzerine başka regl olmadım daha..kan tahlili yaptırdımm takip için en son 3 e düştü bhcg..3ay dedi tıpdakiler ama kese olmayan düşüklerde 3 aya gerek yok diyorlar galiba bende 3 ay bekleyemicem bebiş için...en kısa zamanda doktora kontrole gidicem inş..

3 ay sanirim sistemin tekrar normale dönmesi icin gerekli ideal süre. genelde kürtajdan sonra ve süre olarak daha ileri haftalarda yasanan düsükler icin 3 ay derler. güvendigin ve sana nedeni, nicini aciklayan bir doktorla görüsmen, genelleme yapan doktordan daha iyi olur tabi. elvan icin (yanlissa düzeltsin) 3 ay dememislerdi.

kayip sonrasi kanamayla rahim duvari da inceliyor mu bilmiyorum ama ben ates ölcme yöntemini de kullaniyorum, fertilityfriend.com'da datam. bazen baskalarinin tablolarina da bakiyorum, erken kayiplardan sonraki regliyle o kadar cok hamile kalan var ki... hatta bilimselligini arastirmadim ama düsükten sonra vucut gebelige hazirlanmis oldugu icin hamile kalma orani hep daha yüksek gibi bir inanis var. hcg seviyen negatif degere düsmüs, daha da düsecektir. eger ki regli olursan, 3. günü nolur nolmaz diye progesteron seviyeni ölctür. belki kaybinin sebebi budur. cok basit de önemlemleri var. ilac ya da harici kremler kullaniliyor.

heh bir de ben eskisehirliyim, yillardir gitmedim ama bu yaz gitmek istiyorum. hehe doktorundan memnun kalirsan adini sanini isteyebilirim =)

Son düzenleme:
ecrincimmm sağol bacım bambaşka bir dua olmuşşş nerden okuyacağına bağlı.... :KK66: cümlemize bacım...görüşürüz

sana duayı ederken bu yazıyı okuyan sitedeki arkadaşlarada edeyim dedimm,ayırmış gibi olmayayım diye:)))

3 ay sanirim sistemin tekrar normale dönmesi icin gerekli ideal süre. genelde kürtajdan sonra ve süre olarak daha ileri haftalarda yasanan düsükler icin 3 ay derler. güvendigin ve sana nedeni, nicini aciklayan bir doktorla görüsmen, genelleme yapan doktordan daha iyi olur tabi. elvan icin (yanlissa düzeltsin) 3 ay dememislerdi.

kayip sonrasi kanamayla rahim duvari da inceliyor mu bilmiyorum ama ben ates ölcme yöntemini de kullaniyorum, fertilityfriend.com'da datam. bazen baskalarinin tablolarina da bakiyorum, erken kayiplardan sonraki regliyle o kadar cok hamile kalan var ki... hatta bilimselligini arastirmadim ama düsükten sonra vucut gebelige hazirlanmis oldugu icin hamile kalma orani hep daha yüksek gibi bir inanis var. hcg seviyen negatif degere düsmüs, daha da düsecektir. eger ki regli olursan, 3. günü nolur nolmaz diye progesteron seviyeni ölctür. belki kaybinin sebebi budur. cok basit de önemlemleri var. ilac ya da harici kremler kullaniliyor.

heh bir de ben eskisehirliyim, yillardir gitmedim ama bu yaz gitmek istiyorum. hehe doktorundan memnun kalirsan adini sanini isteyebilirim =)

bende öyle düşünüyorum şimdi iyi bir doktor ve adetin 3.günü kan sayımı yaptırıcam inş..:))kan pıhtılaşması ve progesteronla alakalı düşükler çok fazla bunlara baktırıcam inş.bu arada hemşeri sayılırız ben eskişehirli değilişm ama eskişehir geliniyim:))yazın gelirsen beklerim:)))önce bulayım iyi bir doktor inş. sonra paylaşırım seve seve:))

kızlar bu sene türkiyede bence nüfus patlaması olacak her 5 kadından bir hamile :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar bu sene türkiyede bence nüfus patlaması olacak her 5 kadından bir hamile :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ya gerçekten doğru ne çok hamiş var etrafta ya da evlenmeden önce dikkatimizi çekmiyodu şuan çektiği için çok geliyo olabilir değilse istatistiklere göre Türkiye'nin çoğalmakta sıkıntısı var imişşş o yüzden 3 çocuk muhabbeti dönüyo :) bi de ben afedersiniz mal gibi bakıyorum hamiş birini görünce içimden acaba kaç aylıktır filan gibi tahminler yürütürkeeennnn aradan baya zaman geçiyo ve hamiş bayanların dikkatini çekiyorum sonra da utanıp gözlerimi kaçırıyorum filan o hale geldim :)

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:Cinsiyet:13:Bebek ismi:emir_bebek:Dogum tarihi:KK9::KK9:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek11 Subat 2013:nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sela1:KK49::KK9::nazar::nazar:Kiz
Inciozmen:KK49::KK9::nazar::nazar:
Ecrinx:KK49::KK9::nazar::nazar:
Rabit:KK49::KK9::nazar::nazar:
Ayberk_ece:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hazal3418 Ocak2 AyBekliyor
Berna162722 Ocak5 AyBekliyor
Mina134 Subat1 AyBekliyor
Ocean4 Subat??Bekliyor
Oksamen11 Subat3 AyBekliyor
Nacisss13 Subat3 AyBekliyor
Yoruldum12319 Subat5 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pakizeg????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Pissa????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Sekerpare_????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

Kizlar Listeye bikaç kutu daha ekledim, su eklense iyi olur dediginiz bisey varsa söyleyin yazayim :KK16:
Arkadaslarin bebeklerinin cinsiyetini biliyosaniz yazin arkadaslar ben unuttum hep :26:
Tahmini dogum tarihlerinizi, vs. yazarsaniz güncellerim listeyi :KK16: Ins bu listeyi tamamlamak her isteyene nasip olur :KK16::KK16:

elvancım lıste cok guzel olmus bızım bebısın ısmı yıgıt olucak ınsallah

İyi akşamlar..ecrincim kan sayımı dedin de benm de bununla alakalı bir sorunum var..söktürücü ilaç 3 gün önce bitti benim, dün hafif hafif leke halinde regl görebildm bugün biraz yoğunlaşmıştı ama kesildi yine :KK43: ben de yarın kan sayımı için doktora gidecektim benim şu an normal bir adet tarihim olmadığı için bu testlerde farkeder mi benm durumum ? yoksa diğer adetimi mi beklemeliyim?var mı ilgisi bilgisi olan beni aydınlatacak?

X