Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

:KK9: cicek"reso"nun eli kulaginda, bekliyoruz prensesi.
:KK52: bizi prens teyzeleri yapan kemre :nazar::nazar:

Maşallah maşallah:nazar: cixekreso ya da çok Slmmm söyleyin ya ben bir tek forumdan gorusebiliyorum kızlarla...ay benim haberimi de verin bilir o beni kayseriden inci deyince..dualarimiz onlarla sağlıkla kuşaklarına alsınlar bebekcanlari ni....

Kuzularim giriyorum buara lar acayip yorgunluk ve uyku hali var :KK43:( bulantı var ama öyle çok değil içimde bi canavar var galiba:KK53: acayip acikiyorum sürekli midem kazınıyor..onun dışında herşey iyi gibi bakalım cuma randevumuza var bakalım bebekcanim büyümüş mu.. sizler ne alemdesiniz

Ocean canım geçmişi okuyamadım canım ne yaptın bi hamilelik şüphenin vardı hakkında hayırlısı canimmmmm
Althea seni de göremez oldum kuzum nasılsın neler yapiyonn bide umuttan haber var mi

kemrecim 11 şubatta dogum yapmış oglumuz dünyaya gelmiş arkadaşlara çok selamı var.........Bugünleri görmek çok güzelllllllllllllll:nazar::nazar::nazar::nazar:

çok geçmiş olsun yeni duydum.canını sıkma rabbim hayırlısını en kısa zamanda nasip etsin inş

ablacım gözünaydın...hayırlısı olsun allah analı babalı büyütsün darısı bizlere inş......

selam kızlar bende bu dertten kurtulan ve anne olmak isteyenlerdenim. umarım en kısa sürede anneee olurummmmm:)

kızlaarrr ne çok hamile kalan varmış tabi ben 20.haftaya kadar kusmaktan foruma falan giremedim sonrada doğum için memlekete geldim netim yoktu burda koptum forumdan iyice, sabah akşam bekliyoruz melek prensesimi,

inciiii hatırlamam mı hiç senii :KK70: demek bebişlendin sen de Allah tamamına erdirsin hepimizin sevincini inşallahhh :'(

Son düzenleme:
:KK1::KK1: diger topikte dilatör yollayalim mi dedigimiz icin pis reklamcilar, saticilar diye kovalandik :KK9::KK9: sikayet eden bile olmus. :KK30:
bir degil iki degil, bezdirdiler vallahi. banlanirsak da artik vajinismus sehidi oluruz.

ciceem böceem gidisin suskun olmustu, dönüsün mihtesem oldu.

:KK1::KK1: diger topikte dilatör yollayalim mi dedigimiz icin pis reklamcilar, saticilar diye kovalandik :KK9::KK9: sikayet eden bile olmus. :KK30:
bir degil iki degil, bezdirdiler vallahi. banlanirsak da artik vajinismus sehidi oluruz.

:) yaaa zealea çok güldüm :) kovulan değil kovanlar utansın :KK34:

canım vajinismus topiğinde paylaşmıştın ordamı yapmışlar bunu:KK20::KK20::KK20::KK20:....eğer o topiktense kınıyorum onlarııı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

iyi niyetli,niyetinde samimi olanlar bu yüzden azalıyor galiba yazıkkk.:KK19::KK19::KK19:...onlar utansın bacımm biz seni biliyoruz :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım vajinismus topiğinde paylaşmıştın ordamı yapmışlar bunu:KK20::KK20::KK20::KK20:....eğer o topiktense kınıyorum onlarııı :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

iyi niyetli,niyetinde samimi olanlar bu yüzden azalıyor galiba yazıkkk.:KK19::KK19::KK19:...onlar utansın bacımm biz seni biliyoruz :KK16::KK16::KK16::KK16:

hehe cok tesekkürler, satici olmadigimiz anlasildi sanirim ama daha da gitmem davos'a - zaten önce de oldu bir iki olay hehe. susam sokagi karakteri gibi de biriyim, ensesine vur lokmasini al, herkes kiziyor, dövüyor saniyor :KK9:

bu arada hep sorucam, sen tekrar doktora gittin mi? regli vb. aksama var mi?

:KK9: cicek"reso"nun eli kulaginda, bekliyoruz prensesi.
:KK52: bizi prens teyzeleri yapan kemre :nazar::nazar:

Ayyyyy msllh canlarimaaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar: Rabbim bizlerede hayirlsiyla nasip eder Ins..
Ins doguranlar topigi unutmaz :) Toparlaninca gelip bebislerinin resimlerini koyarlarda teyzoslarii severrrrr :KK16::KK16:

elvancım çok özür dilerim konuşmuştuk hatta ama üzerinden çok zaman geçmiş gibi geldi yeniden hamile sandım canım kusura bakma nolur :KK14::KK14: Allah ım hayırlısıyla birlikte nasip eder inşaallah hepimize:KK16::KK16:

Canim zaten yeniden hamile kaldim yani ikinciye ama oda düstü önemi yok canim hayirlisi böyleymis

ama elvan sen beni listeye eklememişsiiin :KK14::KK14:

Aaaaaaaaaaa :KK53::KK53: yokmusun gerçekten, canim valla listeye eklenmek isteyenler bat ve deneme süresini yaziyorlar öyle ekliyorum, sanirim sen yazmadin öyle bisey, belkide gözümden kaçti bilmiyorum. Yaz eklerim canim :KK76:

candy34 de var bir de. ondan da haber alsak keske.

Aynen ya, çogu koptu topikten :KK5::KK5: Ben zaten topikten hariç görüsemiyorum kizlarla, face fln görüsenler varsa haberlerini verirler ins :)

kemremız dogum yaptııı

sıra cıcekrose de cok heycanlı bekleyıslerrr:KK52::KK52::KK52:

Evet :nazar: msllh, sanada çok az kalmissssss:KK76: ayy ins kolaycik dogurursun canm saglikla alirsin kucagina koklarsin melegini inssssssss, darisi bizlereeeeee inssss

çok geçmiş olsun yeni duydum.canını sıkma rabbim hayırlısını en kısa zamanda nasip etsin inş

Allah razi olsun canim, nasilsin nasil gidiyo görüsemiyoruz :KK16:

kızlaarrr ne çok hamile kalan varmış tabi ben 20.haftaya kadar kusmaktan foruma falan giremedim sonrada doğum için memlekete geldim netim yoktu burda koptum forumdan iyice, sabah akşam bekliyoruz melek prensesimi,

inciiii hatırlamam mı hiç senii :KK70: demek bebişlendin sen de Allah tamamına erdirsin hepimizin sevincini inşallahhh :'(

Seni burda görmek neGüzel :) Allah kolay dogum nasip etsin saglik içinde al kucagina melegini Ins, bizide habersiz birakma :KK16::KK16:

Ay çok güldüm, bosversene kaybeden kim oldu.. Senden naber kizzzz görüsemiyoruz özledim valla ha :KK16:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:Cinsiyet:13:Bebek ismi:emir_bebek:Dogum tarihi:KK9::KK9:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek11 Subat 2013:nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sela1:KK49::KK9::nazar::nazar:Kiz
Inciozmen:KK49::KK9::nazar::nazar:
Ecrinx:KK49::KK9::nazar::nazar:
Rabit:KK49::KK9::nazar::nazar:
Ayberk_ece:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hazal3418 Ocak2 AyBekliyor
Berna162722 Ocak5 AyBekliyor
Mina134 Subat1 AyBekliyor
Ocean4 Subat??Bekliyor
Oksamen11 Subat3 AyBekliyor
Nacisss13 Subat3 AyBekliyor
Yoruldum12319 Subat5 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pakizeg????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Pissa????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Sekerpare_????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

Kizlar Listeye bikaç kutu daha ekledim, su eklense iyi olur dediginiz bisey varsa söyleyin yazayim :KK16:
Arkadaslarin bebeklerinin cinsiyetini biliyosaniz yazin arkadaslar ben unuttum hep :26:
Tahmini dogum tarihlerinizi, vs. yazarsaniz güncellerim listeyi :KK16: Ins bu listeyi tamamlamak her isteyene nasip olur :KK16::KK16:

Son düzenleme:
çookk saol inşallah Allah tamamına erdirirde alırız kucağımıza, toparlanıncada dönerim yine aranıza inşallah bu işe gönül verdik forumdan banlanana dek burdayız evelAllah :KK16:

çookk saol inşallah Allah tamamına erdirirde alırız kucağımıza, toparlanıncada dönerim yine aranıza inşallah bu işe gönül verdik forumdan banlanana dek burdayız evelAllah :KK16:

Amiin ins canim..
Yok canim daha neler :) Amacin belli neden banlanasin, çekemeyen banlansin, sen yardim amaçli çikarsiz yardim et sonrada kötü sen ol yine :95: Herneyse düsünme bunlari bebisinle son anlari iyi degerlendir, duygularini not et bi deftere :KK16: negüzel bi hatira olur.. Allah yardimcin olsn, bekliyoruz seni :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Tatlim listede yoksun, ekliyorum seni.. Cinsiyet kizdi degilmi? dogum tarihi vs.. yazarmisn :KK76:

Son düzenleme:

Amiin ins canim..
Yok canim daha neler :) Amacin belli neden banlanasin, çekemeyen banlansin, sen yardim amaçli çikarsiz yardim et sonrada kötü sen ol yine :95: Herneyse düsünme bunlari bebisinle son anlari iyi degerlendir, duygularini not et bi deftere :KK16: negüzel bi hatira olur.. Allah yardimcin olsn, bekliyoruz seni :KK16::KK16:

:KK1: zaten bugün erken doğuma sebep olmadı ya daha bişey olmaz inşallahh niyetinden şüphe ettiriyorlar zorla:KK9::KK9::KK9:
benim tek not defterim bu forum :KK5: hayatımın en büyük sırrı, en önemli süreci ve aşamaları bir bir burada yazılı ...

X