Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

elvan puf tikanip kaliyor insan. tek düsük yeterince zorken arastirmak icin 3'ü beklemeleri, acimasizca. anneler bebegim diye baglaniyor, tip fetüs diyor =(. hep burada saglik sistemi iyi vb. diyoruz, iyi olan da hastane estetigi ve hijyeni. dr.lar malesef yeterli degil, sistem el - kol bagliyor. hem de nufus arttirmak icin takla atan ülkeler bunlar. bu aciyi, stresi bir kez daha yasadigin icin cok üzgünüm. vücudun da yaza kadar toparlamis olur, dr.undan bütün kagit kürek ne varsa kopyala, al dosyani git. bu arada psikolojik destek alabiliyorsan mutlaka o yönde de destek iste. bizlerle konus, dök icini - cok gecmis olsun. inaniyorum kucagina mutlaka saglikli bir bebek alicaksin. :nazar: hamile kalmaya dair bir problemin yok :nazar: arastirmalarla düsüge neyin sebep oldugu bulanacak ve önlemi alinacak. üzme kendini. :KK48:

Amin ins, çok sagol canim. Aynen öyle, bugün doktorumu aradim, hastasi vardi baglamadi sekreter. Numarami biraktim hala telefon bekliyorum.. Kadina diyorumki düsük yaptim, kaale alinmiyor. çok yazik.
çok sükür Rabbime sigindim, kendimi kötü hissetmiyorum, nedense ilkindeki gibi yikilmadim. ha yiprandim ama busefer psikiyatristlerin faydalanmasina izin vermicem, çünkü giden sadece para oluyo, degse amenna :) hiçbi faydasini görmedim bu güne kadar. Kagit küregi hatirlatman iyi oldu, aklima gelmedi, randevu aldim sükür çok geçe vermedi, 20 subata verdi. Iyi bi doktormus ama adam. Esim çok israr etti kabul et diye, ama hala nasil giderim nasil muayene olurum derdindeyim. Kadindan çekinirken adami düsünemiyorm bile:KK50: Umarim Allahin izniyle nedeni bulunur ve çözüme ulasir. Bi süre askiya astim bu konuyu. Takdir Allahin, biz yola devam :KK55:

canım benim çok geçmiş olsun.keşke elimizden bişey gelse ama herşey Allahın takdiri,bunda da vardır bir hayır.sen bize lazımsın:KK16:
çok sagol canim Rabbim kimselere yasatmasin

Canım E_lvan kardeşim, çok çok geçmiş olsun. Üzme kendini lütfen. Dediğin gibi "Dünyada rızkı varsa hiçbirşey engel olamaz". İnşallah bir çare bulunur bu duruma...

Ablam Allah razi olsun. Amin herseyin hayirlisi olsun :) Seninde doguma az kaldi, Ins kolayca kucagina alirsin bebegini :KK16:

canım geçmiş olsun,şimdi gördüm çok üzüldüm,verende O alanda O,O'na sığınmakdan başka çaremiz yok malesef,Rabbim gönlünün muradını nasip eder inşallah...

Ecrinx canım sana da geçmiş olsun,Allah tekrarından korusun...
Sagol canim, haklisin. Zaten O'nunla güç buluyorum. Tek tesellim.

Selam arkadaşlar Elvancım çok geçmiş olsun kuzucum :KK43: Rabbim sabır versn:KK43: bnim de bir sorum olacak son adet tarihim 4 ocaktı hala regl olmadım (28-29 günde bir regl görüyorum) haftasonu 2 kez test yaptım 2sinde de 2. çizgi silikte olsa vardı.Bugün kan testi yaptırdım 8.72 çıktı hamilelik yok dedi doktor :KK43:( adet olmadan önce bile karın ağrısından duramazdm ne regl belirtisi var ne de hamilelik..Kan testini 2 gün sonra yenileyeceğim.Geç döllenme olduysa bu yüzden de düşük çıkmış olabilir mi :KK43:
Sagol Ocean, Amin.
Benimde bildigim 5 üzeri pozitif. Bekle biraz daha yarinda gitsen olur aslinda, yükselme varsa hamilesin demek. Bu isler nasip isi, hiç belli olmaz, sürpriz de olabilir, geç döllenmede olabilr. Bekle ama fazla umut baglama yinede, üzülmeni istemem sonradan. :KK16: Rabbim hayirlisini versin hakkinda :KK54:
kızlar merhaba,

bugün kadın doğuma gittim , benim için çok zor ve kaygı vericiydi ilk defa gittim çünkü... ama çok şükür korktugum gibi geçmedi... hem ultrasoonla hem de alttan baktı (başka bir tabiri var mı bilmiyorum) herhangi bir durum yok temiz dedi bu beni çok mutlu etti, sadece 21. gün yumurtlamayla ya da yumurtlama zamanı için orayı tam anlamadım çüünkü bi test yapılacak... (burda bir sorum olack size kist miyom o tarz bişey olsa iki şekilde de baktı belli olurdu dimi?)

ancak bugün adet oldum... bi taraftan üzüldüm, hamile olmadığım ortaya çıkmış oldu:KK43: ama diğer taraftan çok sevindim çünkü ilk defa adetim 3 gün önce geldi :) kendimi bildim bileli adetim normal gününden 3-4 gün sonra gelirdi. yani hemen hemen 33 günde bir olurdum bu kez 28. gün de oldum. galiba bunu soğan suyuna borçluuyum ve sanırım işe yarıyor. kızlar mutlaka düzenli için. bu ay olmadı belki ama gelecek ay olacak inşaallah ama en önemlisi hayırlısıyla birlikte olması... sevgiler:KK16::KK16::KK16:
Hadi gözün aydin, bu yüktende kurtuldun. Üzülme, Rabbim hakkinda hayirlisini versin Ins.

kızlar cinsiyetimiz belli oldu çok şükür..

Hamile kalmak için kasmayın kendinizi derim size,vücut kendini hazır hissettiğinde zaten hamilelik kendiliğinden oluyor. Vajiyi yendiğim 1 ay içinde hamile kaldım,bunu ben bile beklemiyordum çünkü 35 yaşında bir kadın olarak enaz 3-5 ay uğraşırız diye düşünüyordum o yüzden de bir yandan deneme yaparken diğer yandan da kendime enaz 3 ay süre vermiştim hatta işe girerim çalışırken hamile kalırım doğuma kadar da çalışırım diye düşünüyordum o rahatlık vardı ben de;eşimi de o şekilde ikna etmiştim zaten kendisi hemen istemiyordu...

Bir de çocuk çalışmaları yaparken zamanı siz belirleyin ama eşinize çocuk için olduğunu çok belli etmeyin adam da stres olmasın,rahat olun,keyfini çıkarın.Bence ne kadar kaygılardan uzak olursanız hamile kalma ihtimaliniz de o kadar artar..

Bu arada akrabalardan birinin 6-7 senedir çocuğu olmuyordu sebepsiz yere,tedavi oluyordu ama kız sürekli hayal kırıklığı yaşamakdan artık peşini bırakmıştı,ben de yeni öğrenmiştim hamile olduğumu 5-6 haftalık falandı benimki,o kıza gittim,konuşuyoruz gününün geçtiğini öğrendim ama kız ihtimal bile vermiyor yok canım falan diyor zorla tahlil için ikna ettim ve hamile olduğunu öğrendi seneler sonra,Allah ne dilerse o oluyor işte,veren Allah taşın altında bile veriyor...

Eki Görüntüle 624651

kizlar batimi yanlis hesaplamisim batim 7subatmis.

Ve buda 3gunde yaptigim digerlerinden farkli bi marka 4.test, hepside pozitif yanlis cikma ihtimali artik yok sanirim yarin kan sonucumu alicam hayirlisi :)

merhabalar :KK3:
nihayet bu topik e transfer oldum ben de :KK16:
artık tam olarak eminim. bugün 3. denemeyi yaptık. baya baya tamam. 2. kez içime boşaldı.
aslında yaza doğru planlamıştık ama vajiden çok çektiğim için.. olursa da hayırlısı modundayız.

çok tuhaf bir duygu... :KK61:
Hosgeldin aramiza ins en hayirli zamanda kavusursun bebegine :KK16:
Topigin ilk sayfasindaki listeye eklenmek istiyosan beklenen adet tarihini yazabilirsin..
Hakkinda hayirlisi olsun Ins..

Hamile kalmak için kasmayın kendinizi derim size,vücut kendini hazır hissettiğinde zaten hamilelik kendiliğinden oluyor. Vajiyi yendiğim 1 ay içinde hamile kaldım,bunu ben bile beklemiyordum çünkü 35 yaşında bir kadın olarak enaz 3-5 ay uğraşırız diye düşünüyordum o yüzden de bir yandan deneme yaparken diğer yandan da kendime enaz 3 ay süre vermiştim hatta işe girerim çalışırken hamile kalırım doğuma kadar da çalışırım diye düşünüyordum o rahatlık vardı ben de;eşimi de o şekilde ikna etmiştim zaten kendisi hemen istemiyordu...

Bir de çocuk çalışmaları yaparken zamanı siz belirleyin ama eşinize çocuk için olduğunu çok belli etmeyin adam da stres olmasın,rahat olun,keyfini çıkarın.Bence ne kadar kaygılardan uzak olursanız hamile kalma ihtimaliniz de o kadar artar..

Bu arada akrabalardan birinin 6-7 senedir çocuğu olmuyordu sebepsiz yere,tedavi oluyordu ama kız sürekli hayal kırıklığı yaşamakdan artık peşini bırakmıştı,ben de yeni öğrenmiştim hamile olduğumu 5-6 haftalık falandı benimki,o kıza gittim,konuşuyoruz gününün geçtiğini öğrendim ama kız ihtimal bile vermiyor yok canım falan diyor zorla tahlil için ikna ettim ve hamile olduğunu öğrendi seneler sonra,Allah ne dilerse o oluyor işte,veren Allah taşın altında bile veriyor...

Hadi ya neymis cinsiyeti canm :KK16:
O kiz adina çok sevindim. Rabbim bebek askiyla yanan herkesi böyle ummadigi anda müjdelesin Ins.. :KK16:

kızlarr bu sabah ve öğlen böyle sarı ve kavuniçi rengine benzer bi akıntım oldu kokusuzdu ve kaşıntım filanda olmadı neden olabilir

canım kavuniçi gibi bişey i bilemiyorum ama lekelenme gibi bişeyse yaşadığınn ki hamilesin dikkatli ol...yanii ani hareketler falan yapmamaya çalış...

Eki Görüntüle 624651

kizlar batimi yanlis hesaplamisim batim 7subatmis.

Ve buda 3gunde yaptigim digerlerinden farkli bi marka 4.test, hepside pozitif yanlis cikma ihtimali artik yok sanirim yarin kan sonucumu alicam hayirlisi :)

Hayirlisi olsun, Bu ne testi? Yumurtlamami? yoksa hamilelik testimi.. Benim bildigim hamilelik testi gününü geçmeden çogunlukla pozitif vermez. Ben hassas test kullanmistim reglime 1 gün kala. Kadin dediki yinede bekle 1 gün yaniltabilir.
Ins hamilesindir.. Hakkinda hayirlisi olsun.

Son düzenleme:

gözünüz aydın canımmm.... Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşaallah...

elhamdülillah iyiyim canım.sizlerden haberlr bekliyorum canım. inşallah en kısa zamanda rabbim sanada evlat versin canım.sizler çok sıkıntılar çektiniz canım sabır tatlım.sizin dönem benim için çok öneml,i sizler benim manevi kardeşlerimsiniz.sen,çilekli,kemre,sela inş rabbim sen gibi tatlı bir kız verir sana tatlım.amin:KK19:

elhamdülillah iyiyim canım.sizlerden haberlr bekliyorum canım. inşallah en kısa zamanda rabbim sanada evlat versin canım.sizler çok sıkıntılar çektiniz canım sabır tatlım.sizin dönem benim için çok öneml,i sizler benim manevi kardeşlerimsiniz.sen,çilekli,kemre,sela inş rabbim sen gibi tatlı bir kız verir sana tatlım.amin:KK19:

:KK17::KK17: Allah daim etsin. Eksik olma Allah razi olsun, ozamanki ettigin dualarini unutmuyorum hiç :) Rabbim güzelliklerle doldursun ömrünü.. Imtihan dünyasi sabretmek zorundayiz.
Kocaman bir Amiiiiiiiiiiiiiiiin :KK16: Rabbim her isteyene versin Ins :KK49:

çok şükür bende iyiyim.bu arada bebeğini kaybetmişsin çok üzüldüm.Allah yardımcın olsun

Allah razı olsunnnn canımmm..Rabbim kimseye yaşatmasınnn...isteyen herkesi sağlık ve hayırla kavuştursun bebeğine inş...:KK16::KK16:

Hayirlisi olsun, Bu ne testi? Yumurtlamami? yoksa hamilelik testimi.. Benim bildigim hamilelik testi gününü geçmeden çogunlukla pozitif vermez. Ben hassas test kullanmistim reglime 1 gün kala. Kadin dediki yinede bekle 1 gün yaniltabilir.
Ins hamilesindir.. Hakkinda hayirlisi olsun.

Hamilelik testi canim bakalim bugun kesin sonuc belli olucak

Elvan bebişim canım geç yazıyorum ama üzülecek birşey yok biliyorsun :KK19:. Dış gebelik olmaması çok güzel. Benim son adet tarihim 22 eylül, düşün kaç aydır dış gebelikle boğuşuyorum, düşük bunun yanında çok önemsiz kalıyor, son değerim 170 Allahıma hamdolsun. Yendim sayılır dış gebeliği :21::21::21:. Güzel düşün ki güzel olsun, hep kendinden aşağılara bak :KK31:. Çok güzel dualar var bebeğin düşmemesi için, bir dahaki sefere onu araştırıp bulurum sana, onu okuruz. Birde bunu gecikmiş bir adet olarak düşün bebişim :21::21::21:. Çünkü her ay ufak çapta bir düşük yaşıyoruz :KK1:. Sadece sebebini araştır, bütün raporlarını al gel buraya ama içini ferah tut, kötü enerjiyi hiç çekme üzerine. Bir ablam var kötü düşünüp üzerinize tecelli ettirmeyin der. Ben buna çok inanıyorum :KK16::KK16::KK16:.

kızlarr bu sabah ve öğlen böyle sarı ve kavuniçi rengine benzer bi akıntım oldu kokusuzdu ve kaşıntım filanda olmadı neden olabilir

erken gebelik belirtisi olabilir, rahim agzi mukusla kapaniyor ya yerlesmeden sonra... tarif ettigin ona benziyor. öyleyse yerlesme olmus ve hcg artisi baslamistir. bugün yarin bir test yap.:nazar:

X