Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım aynı şeyleri bende yaşadım 10 gün geçikti reglim idrar testi silik var arası ama kanda negatif çıktı ve zaten 12 gün sonra regl oldum geçikmedir kanda negatif ise yoktur.bende çok ümitlenmiştim dr yok hayır diyo ben hala kendi kendime geç döllenme ara kanama kılıflar buldum ama yokmuş anlıcan canını sıkmadan çalışmalara devam stres yapmadan..

:KK43: hayırlısı bakalım..senin kaç çıkmıştı değerin?

8,27 aslinda pozitif deger, ama batina göre düsük diye mi öyle söyledi acaba :44:

Bilmiyorum ya:KK14: 0-10 arası negatif sayılır demiş eşime doktor ben kan verip gelmiştim..sonra kendi doktorumu aradım o da şu an sonuç negatif 2 gün sonra hala olmazsan yenileyin

testi dedi.

Yaptırdıgım hastane ilçede, çok küçük bi yer,bir de bizim komşu onların malzemeleri eskidir güvenme onlara dedi.ne kadar mantıklı bilmiyorum ama hemen bi umut oldu bana.tek korkum dış gebelik filan olması beklemek çok sıkıcı :KK5:

ocean sonuc 5 i geçince pozitif sayılır ama değer düşük olduğu için sağlıklı bir hamilelik mi dış gebelik mi vs pek çok nedeni göz önünde bulundurarak bekleyelim der doktor ama seninki neden yok hamilelik dedi anlayamadım 8.72 çıkmış sonucta bence biraz bekle zaten hamileysen değerin çok çabuk yükselecektir kan testini yeniler sonuca bakarsın şu an ultrasndan görünmesi zaten imkansız kan testini yineleyeceksin

Ya evet neden direkt kestirip attı bilmiyorum ben de 5 i geçince pozitif biliyordum. en geç 1 şubatta regl olmam gerekiyordu bu kdarlık gecikme kan da çıkar diye tahmin etmiştim ama iyice kafam karıştı,neyse bekleyip göreceğim artık..dualarım dış gebelik olmamasından yana sizlerde dua edin lütfen hayırlısı olsn hakkımda ..:KK16:

Selam arkadaşlar Elvancım çok geçmiş olsun kuzucum :KK43: Rabbim sabır versn:KK43: bnim de bir sorum olacak son adet tarihim 4 ocaktı hala regl olmadım (28-29 günde bir regl görüyorum) haftasonu 2 kez test yaptım 2sinde de 2. çizgi silikte olsa vardı.Bugün kan testi yaptırdım 8.72 çıktı hamilelik yok dedi doktor :KK43:( adet olmadan önce bile karın ağrısından duramazdm ne regl belirtisi var ne de hamilelik..Kan testini 2 gün sonra yenileyeceğim.Geç döllenme olduysa bu yüzden de düşük çıkmış olabilir mi :KK43:

hakkında hayırlısı olsun canımmm...5.5 ve üzeri değerler için hamile deniyor ama doktor belkide düzenli adet gördüğün için adet tarihine göre değerlendirmiştir ve daha fazla olması gerektiğini düşünmüştür sen yinede kendini fazla ümitlendirmeden kan testini 2-3 gün sonra tekrarlayarak beklemeye devam et...sonuç ne olursa olsunn üzülmeee hakkında hayırlısı olsun canımmm....

hakkında hayırlısı olsun canımmm...5.5 ve üzeri değerler için hamile deniyor ama doktor belkide düzenli adet gördüğün için adet tarihine göre değerlendirmiştir ve daha fazla olması gerektiğini düşünmüştür sen yinede kendini fazla ümitlendirmeden kan testini 2-3 gün sonra tekrarlayarak beklemeye devam et...sonuç ne olursa olsunn üzülmeee hakkında hayırlısı olsun canımmm....

Amin canım şimdi kaygı sardı dış gebelik olursa diye içim içimi yiyor :KK43: Bi aydınlığa kavuşsaydı hayırlısıyla :KK43:

Amin canım şimdi kaygı sardı dış gebelik olursa diye içim içimi yiyor :KK43: Bi aydınlığa kavuşsaydı hayırlısıyla :KK43:

canımmm kaygılanmaaa merak etmee dış gebelik değerin 2000 lere gelmesine rağmen en az 1000 olması lazım(1000-1500lerde kese gözükür) ve ultrasonra(alttan)kesenin rahimde gözükmemesiyle anlaşılıyor merak etmee...şuan da sadece başlamaya çalışıp belkide başlayamayan kimyasal bi gebelik olabilir (varsa)değerlerin yükselmesi bi gebelik olduğunu kanıtlıyor fakat kese rahimmde gözükmediğindede başka bir yere tutunduğu anlaşılıyor dış gebelik böyle ortaya çıkıyor(düşük dış gebelik konusunda araştırmadığım kalmadı küçücük hamilelik dönemimde:))...sen yüreğini serin tut....inş.böyle şeyler olmaz ...sen değerlerini bi kontrol et bakalım 2-3 gün sonra yükselme olacakmı...hayırlısı olsunn...

canımmm kaygılanmaaa merak etmee dış gebelik değerin 2000 lere gelmesine rağmen en az 1000 olması lazım(1000-1500lerde kese gözükür) ve ultrasonra(alttan)kesenin rahimde gözükmemesiyle anlaşılıyor merak etmee...şuan da sadece başlamaya çalışıp belkide başlayamayan kimyasal bi gebelik olabilir (varsa)değerlerin yükselmesi bi gebelik olduğunu kanıtlıyor fakat kese rahimmde gözükmediğindede başka bir yere tutunduğu anlaşılıyor dış gebelik böyle ortaya çıkıyor(düşük dış gebelik konusunda araştırmadığım kalmadı küçücük hamilelik dönemimde:))...sen yüreğini serin tut....inş.böyle şeyler olmaz ...sen değerlerini bi kontrol et bakalım 2-3 gün sonra yükselme olacakmı...hayırlısı olsunn...

Ay kuzum ya rahatladm valla öğleden beri çok kötü oldum ,oku oku içim karardı nerden aklıma geldiyse:KK14: kimyasal gebelik de dış gebelik kadar tehlikeli mi? kendimi en kötüsüne hazırlıyorm ama inşallah yanılırım boşa çıkar endişelerim.. bakmayacağm araştırmayacağm artık her şey olacağına varır şu an itibariyle üzülmüyorum sabırla bekliyorum :KK34:

Ay kuzum ya rahatladm valla öğleden beri çok kötü oldum ,oku oku içim karardı nerden aklıma geldiyse:KK14: kimyasal gebelik de dış gebelik kadar tehlikeli mi? kendimi en kötüsüne hazırlıyorm ama inşallah yanılırım boşa çıkar endişelerim.. bakmayacağm araştırmayacağm artık her şey olacağına varır şu an itibariyle üzülmüyorum sabırla bekliyorum :KK34:

kimyasal gebelik yani düşükle sonuçlanan gebelik ama normal düşüklere göre daha da sorunsuz geçiyor....yani çöylekii düşükte eğer kese oluşmışsa kürtaj la alınır ve bu kimyasal gebelik değildir buna direk düşük yada gebeliğin düşükle neticelenmesi deniyor....fakat kimyasal gebelikte ise daha kese oluşmuyo dahada doğrusu henüz tutunamadan adet kanaması gibi bi kanamayla vücuttan atılıyor...atılmasının %70 sebebi bebekteki kromozom eksiklikleri yada bi şekilde sağlıklı bir gebelik olamayacağından dolayı Rabbimin bi şekilde onu bizden uzaklaştırması...bu iyi bişey yanii aslında...(ama insan bukadar normal bakamıyor haliyle bi bağ kuruyo küçücük dünyasında:))yani sen hiç bir şekilde korkmaaa sadece kan testini yinelemek için sükunetle bekle stres yapma...herşey olacağına varıyo...ve olanda Hakkımızda hayırlı olan bunu unutma:))):KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Son düzenleme:
kimyasal gebelik yani düşükle sonuçlanan gebelik ama normal düşüklere göre daha da sorunsuz geçiyor....yani çöylekii düşükte eğer kese oluşmışsa kürtaj la alınır ve bu kimyasal gebelik değildir buna direk düşük yada gebeliğin düşükle neticelenmesi deniyor....fakat kimyasal gebelikte ise daha kese oluşmuyo dahada doğrusu henüz tutunamadan adet kanaması gibi bi kanamayla vücuttan atılıyor...atılmasının %70 sebebi bebekteki kromozom eksiklikleri yada bi şekilde sağlıklı bir gebelik olamayacağından dolayı Rabbimin bi şekilde onu bizden uzaklaştırması...bu iyi bişey yanii aslında...(ama insan bukadar normal bakamıyor haliyle bi bağ kuruyo küçücük dünyasında:))yani sen hiç bir şekilde korkmaaa sadece kan testini yinelemek için sükunetle bekle stres yapma...herşey olacağına varıyo...ve olanda Hakkımızda hayırlı olan bunu unutma:))):KK34::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Haklısın kuzucuk ben biraz sabırsızım her şey hemen netleşsin istiyorum, belki de yaptıgım testler bozuktu o beni yanılttı en iyisi beklemek.. Mevlam neylerse güzel eyler..

Haklısın kuzucuk ben biraz sabırsızım her şey hemen netleşsin istiyorum, belki de yaptıgım testler bozuktu o beni yanılttı en iyisi beklemek.. Mevlam neylerse güzel eyler..

evet tatlımmm dediğin gibi Mevlam neylerse güzel eyler:KK9::KK9::KK9:...tabii bekleme belirsizlik gibi durumlar çok can sıkıcı ama ordada sabır göstermek bize düşüyor:))))

kızlarr bu sabah ve öğlen böyle sarı ve kavuniçi rengine benzer bi akıntım oldu kokusuzdu ve kaşıntım filanda olmadı neden olabilir

kızlar merhaba,

bugün kadın doğuma gittim , benim için çok zor ve kaygı vericiydi ilk defa gittim çünkü... ama çok şükür korktugum gibi geçmedi... hem ultrasoonla hem de alttan baktı (başka bir tabiri var mı bilmiyorum) herhangi bir durum yok temiz dedi bu beni çok mutlu etti, sadece 21. gün yumurtlamayla ya da yumurtlama zamanı için orayı tam anlamadım çüünkü bi test yapılacak... (burda bir sorum olack size kist miyom o tarz bişey olsa iki şekilde de baktı belli olurdu dimi?)

ancak bugün adet oldum... bi taraftan üzüldüm, hamile olmadığım ortaya çıkmış oldu:KK43: ama diğer taraftan çok sevindim çünkü ilk defa adetim 3 gün önce geldi :) kendimi bildim bileli adetim normal gününden 3-4 gün sonra gelirdi. yani hemen hemen 33 günde bir olurdum bu kez 28. gün de oldum. galiba bunu soğan suyuna borçluuyum ve sanırım işe yarıyor. kızlar mutlaka düzenli için. bu ay olmadı belki ama gelecek ay olacak inşaallah ama en önemlisi hayırlısıyla birlikte olması... sevgiler:KK16::KK16::KK16:

kızlar merhaba,

bugün kadın doğuma gittim , benim için çok zor ve kaygı vericiydi ilk defa gittim çünkü... ama çok şükür korktugum gibi geçmedi... hem ultrasoonla hem de alttan baktı (başka bir tabiri var mı bilmiyorum) herhangi bir durum yok temiz dedi bu beni çok mutlu etti, sadece 21. gün yumurtlamayla ya da yumurtlama zamanı için orayı tam anlamadım çüünkü bi test yapılacak... (burda bir sorum olack size kist miyom o tarz bişey olsa iki şekilde de baktı belli olurdu dimi?)

ancak bugün adet oldum... bi taraftan üzüldüm, hamile olmadığım ortaya çıkmış oldu:KK43: ama diğer taraftan çok sevindim çünkü ilk defa adetim 3 gün önce geldi :) kendimi bildim bileli adetim normal gününden 3-4 gün sonra gelirdi. yani hemen hemen 33 günde bir olurdum bu kez 28. gün de oldum. galiba bunu soğan suyuna borçluuyum ve sanırım işe yarıyor. kızlar mutlaka düzenli için. bu ay olmadı belki ama gelecek ay olacak inşaallah ama en önemlisi hayırlısıyla birlikte olması... sevgiler:KK16::KK16::KK16:

gelecek ayada sen hamile olursun inşallah bacım :21:

herşey güzelmiş bak ne iyi.. kist belli olurdu alttan bakıncada ama bazı çikolata kistleri belli olamıyabilyormuşmuş....

21.de de sanırım progestorona bakıyolarrr

Ya evet neden direkt kestirip attı bilmiyorum ben de 5 i geçince pozitif biliyordum. en geç 1 şubatta regl olmam gerekiyordu bu kdarlık gecikme kan da çıkar diye tahmin etmiştim ama iyice kafam karıştı,neyse bekleyip göreceğim artık..dualarım dış gebelik olmamasından yana sizlerde dua edin lütfen hayırlısı olsn hakkımda ..:KK16:

ocean hakkında hayırlı olsun. dualarım seninle. sakin kalıp bekle bakalım.

sela anladığım kadarıyla hamileymişsin canım konuşmadık hiç ama çok sevindim senin adın Allah ım hayırlısıyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah :KK16::KK16:

merhabalar :KK3:
nihayet bu topik e transfer oldum ben de :KK16:
artık tam olarak eminim. bugün 3. denemeyi yaptık. baya baya tamam. 2. kez içime boşaldı.
aslında yaza doğru planlamıştık ama vajiden çok çektiğim için.. olursa da hayırlısı modundayız.

çok tuhaf bir duygu... :KK61:

kızlar merhaba,

çoğunlukla özellikle alttan muayenelerde belli olduğunu söylüyorlar yani şüphelenecek bir durum sözkonusu olduğunda zaten ona göre hareket ediyorlar canımmmm...üzülmek yok herşeyin yolunda olduğunun haberinide aldın çok şükür inşaallahh güzel bebiş haberleride vereceksin bizeee....(tüm vajiyi yenipde bebiş isteyen herkes inş.bigün hamilelik hakkında da sohbet edeceğiz)çalışmalara devam:))))

X