Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ecrın cnm cok gecmıs olsun umarım onemlı brısey degıldır ama neden doktora gıtmıyorsun acıle gıtsydın en azından

benımde ılk gun hafıf lekelenmem olmustu doktorum progestan verdı 3 ay kullandım ıhmal etme sakın ve yat dınlen mutlaka sonucu bıldır

merhaba canım nasılsın?lazer konusu geçmişken ben de başlamak istiyorum da 5-6 seans sürüyor yaklaşık 1 yıl kadar sanırım.bu sırada hamilelik durumum olursa lazare ara verdikten sonra kaldığın yerden mi devam ediyorsun nasıl oluyor?bilgin var mı acaba bu konuda:26:

hiçbir ilaç hiçbir bitki çayı kullanmadım,,bebek düşündüğümüzden beri kullanmıyorumm....eskişehirdeyiminş.iyidir..eşim gelince hemen gidicem acile(

umarim güzel haberlerle gelirsin. böyle seyler her zaman en korkulan manasina gelmiyor ama bu doktorlardaki rahatlik beni öldürüyor. ptyi bekle ne demek yav. önemli bir sey olmasa bile o stresi niye cekesin. arastirma hast. eskisehirin en iyilerinden biridir. acile git, ve kontrol edilene kadar cazgirlik yap. iyi haberlerini bekliyoruz.

kızlar adet olmadım daha ama sol göğsümün ucu varya cok fena sızlıyo yanlısklıkla elim felan değince hiç böle olmazdı göğsümde agrı olurdu ama ucunda değil

kızlar adet olmadım daha ama sol göğsümün ucu varya cok fena sızlıyo yanlısklıkla elim felan değince hiç böle olmazdı göğsümde agrı olurdu ama ucunda değil

reglin resmen gecikti ve bu asamada hassas gögüs ucunu belirti olarak kabul edebilirsin. 20 m/u hassasiyetli bir test yap bence.

Sağol kuzum ınş hep böyle sağlıkla devam eder hepimizin hamilelik dönemi.ben ilk gittiğimde hcg ye baktı ooo bayan büyük ultrasondan görürüz dedi baktı ve direk keseyi görmüştük bebeğin yerleştiği yeride. Bu seferde göbekten baktı mercimeği fasulye olmuş dedi :)) sonra kalp atışını dinledik alttan bakalım falan demedi hiç dese baktiracaktim çaresiz.sadece 3günlük bi geç büyüme olmuş dedi üzüldüm hayır buna takılma sun bulantı istahsizlik olduğu icin bu normal kafana takma dedi buyurursunuz bundan sonraki ay bebeğini dedi.banada ekmek bal çikolatadan uzak duralım sağlıklı kiloda hamilelik yaşayalım dedi 2kilo almışım bile ( 3li test falan ne zaman yapılıyor şimdi onu merak ediyorm

:))ben daha 1,5 yıldır burdayım eşim bozüyük de çalışıyo:) inşallah canımmm güzel haber vermeyi öyle çoooooooookk istiyorumkiii...:26::26::26:
inşallah bacım... ayrıca bozüyük eses geçince oralı sayılarak daha farklı oldum... daha güzel şekilde iyice konuşmak ümidiyle bacım..

snowflakeN bacım sağol bende başladım ama eczacı arkdş da en az 3 ay sonra hamile kalmanı öneririm dedi seninin iyi maşallah sıkıntı yoktur inşlh...

althea merhaba... evet en az 4+2 seans olyor bende bu şekilde anlaştım zaten... eskiden vajiliydim utanyordum iyce yenince helede jinekologa da gidince artık kendimi lazer içinde rahat hissettim ve şükür gittim 1 seansı bitirdim bakalım... ayrıca bir çok arkdşm tamamen lazerle bitişi yaptıkdan sonra ufak tüyler kalmıştı hamile kaldılar ve şimdi hamilelik sonrası hormonların değişimi ile en az 2 sean daha gidecekmiş kıllanma yapmış hamilellik öyleolabilyormuş bazılarında bakalım inşlh olmaz bizde... ayrıca çok korkuyordum test yapmıştım negatifti ama yinede ya hamileysem diye tedirgindim... neyseki regl oldum ama bu ay4 gün erkenden oldummmmmm... iyce dengem bozulyor galibaaaa..

selam bacım nasılsın ... iyi tatiller dileyeyim.. bizim bu ay da yok çocuk kesinleşti... yani 1 yıl kesin ara verdik.... artık benden tarafda ... zaten eşim istemiyor bakalımmm

azönce itibari ile bi kanamam olduu moralimm çok bozukkk((((((((((((doktoramı gitsem acaba.......
canım bu konuda en iyisi araştırma hastaneleri. Bir araştırma hastanesine git. Eğer dış gebeliksse hemen ameliyat diyeceklerdir. Önce metotreksat tedavisini iste. Bu bir tür kemoterapi. Sana bir zararı olmaz. Dış gebelik emarda belli oluyor canım en net şekilde. Teşhis koyamazlarsa emara (mr) da girebilirsin. Normal operator doktorlar pek anlamıyor. Yrd. doç., doçent veya prof. takip etsin seni. Allah önce sağlık versin, gerisi boş gerçekten. Hiçbir şey için üzülme. Tevekkül ol, tedavine bak sadece . Dış gebelik hakkında internette bir sürü şey var bilgi edinebilirsin. Hastaneye yatmanı isteyebilirler veya evde de takip edilebilirsin. Sadece çok şiddetli ağrın olduğunda hemen doktora koşman lazım...

cazgırlığım sadece 2,5-3 saat sonra dediler 1,5 saate aldık...değerim 276,8 çıktı ilki 99,7 idi..yani artış çok normal değil ben kanama tespit etmedim dedi alttan muayene etti keseyi göremedi dedim 22 sinde 99,7 idi değerim deseydin alttan ultrasonla bakmazdık erken daha zaten gözükmezdi dedi...düşük de olabilir dedi..2 günsonra takrar bhcg tahlili yaptır dedi bukadar...ve geldik...yani iç açıcı değil ama şimdilik böyle...şunu anladımkiii erkek doktorlar bayanlardan daha iyi(davranış açısından)....tabularımı yıkamadığım için bugüne kadar tercih etmemiştimm ama sanırım artık düşünücem...beni çatala bile almadı ilk gebeliği hazır olmayabilir çatala normal sedyeye alın dedi hemşirelere...

...

değerim 276,8 çıktı ilki 99,7 idi..yani artış çok normal değil ben kanama tespit etmedim dedi alttan muayene etti keseyi göremedi dedim 22 sinde 99,7 idi değerim deseydin alttan ultrasonla bakmazdık erken daha zaten gözükmezdi dedi...düşük de olabilir dedi..2 günsonra takrar bhcg tahlili yaptır dedi bukadar...ve geldik...yani iç açıcı değil ama şimdilik böyle...2 gün sonrası salımı oluyo pazartesimi??bilginiz varmıı...

bana doktorum hiçbişey vermedi bhcg dışında hiçbişeye bakmadı...ve ben sordumm herhangi bişi yapmam gerekirmi die folik asit kullanıyomuydun dedi evet dedim siz vermiştin daha önce devam et dedi okadar...yazıkkk yaa parayla rezil olmak dedikleri böle bişi...hakkıyla görevini yapmayan bu doktorlara haram zıkkım olsun aldıkları para....

bacım nasılsın???

canımmmmm.....çok çok iyi haberlerle dönemedimm bhcg değerim düşük çıktı...kanama tespit etmediğini söyledi doktor ama düşük olabilir dedi...2 gün sonra tekrar bhcg testi yaptır dedi...duaya çok ihtiyacım var....yumurtlamayı tutturmakla bitmiyomuş meğer...tutturup da böylesi daha bi üzüyo....biliyorum daha kötüsünü yaşanlar vardır aranızda ,benimki çok yenii ama beni üzmeye bu bile yetti...Rabbim başka dert vermesin inş..ve buda umarım geçicidir...belirsizlik de mahvediyo insanı...özel yada devlet farketmio adam gibi doktor lazımmm işinin erbabı lazımmm hepsi para derdine düşmüş yazıkkk..gelenler hasta değil onlar için müşteri....Allah hakkıyla almadıkları parayı yemeyi nasip etmesin böylelerine....

haklısın ufff ecrincimmm anam ya bu dr milletide başka bir alem paraya tapıyolar ruh yok ..... çok azınlıkda bir kaç iyiler varrr onlarda bulmak zor....

bak şimdi hatırladım bir rabia hanım vardı eskşhrde bizim arkdşlr ona gitmişti çok iyi iiyi diyeee ama aynenn bu dediklerini yaşamışlardı .... evet bayan olunca insan ilk bebeğinde erkekden uzak duruyor ama kadınlar acaip kaprisli be bacım çok katılıyorum sana inşlh iyi olursun bacım.... ALLAH HER YERDE TÜM YAŞAMIMIZDA İYİLERLE KARŞILAŞTIRSIN....

amin amin ne denirki bacımmmm uffff üzüldüm... Inşallah sıkıntından bir çırpıda feraha erersin bacım... Unutma rabbim ol deyince olur herşey... Inşallah .... üzülmemek elde değil... Allah hastanelere düşürmesin onlarsızda etmesin yine.... Bu tıp camiasını ıslah etsin allahımmmmmmm

aminnn canımmm cümlemizi...o dediğin sakarya hastanesinde ordada bi doktora gitmiştimm hatta vajiliykenn çoookkkk iyi diye bahsederlerdii afedersinnn totosu kalkmış tenezzül bile etmedi....

Tek avuntum gökçemm...Rabbim ol derse olacakk,,olmazsada hayır vardır bunu ben şuan anlayamıyorum ama çıkar deyip teselli buluyorumm...bi kaç güne netleşir heralde umarımm herşey yolunda olmasada yoluna girer((

Allah razı olsun hepinizden de...

aynen dediğin gibi o kadında.... Herneyseee bacım... üzülme olur mu... Allah yanında olsun her daim... Es es e bozüyüğe kocaman selamlar... çok özledim

gecmis olsun. ben de erkek doktoru tercih ediyorum daha hassas ve nazikler. kadinlar aamaan benim de var, bir tek senin mi var gibi yaklasiyor sanki...
degerlerin umarim artar. en kötü senaryoya hazirlikli olup bir yandan da umut etmeye devam.

kesinlikle doğrusun bacım hepsimi böyle yaklaşırrrr evet kadınlara acaip gıcığım... uffff allah ıslah etsin

ankarada bir sema hanım var para için keser biçer eder ne garip bir kadın bissürü senaryo duydum ya neyseeee allah fırsat vermesin böylelerine

aynen dediğin gibi o kadında.... Herneyseee bacım... üzülme olur mu... Allah yanında olsun her daim... Es es e bozüyüğe kocaman selamlar... çok özledim
eminim burası da seni özlemiştiresesin de sana selamı var

evet gerçekten öyle hatta ilk gittiğimde vajiyi yeni atlkatmıştım yine bu doktordu cart diye soktu ultrasonu ben çığlıklarla tabiiibacaklarımı falan savurdumm...acımadığını biliyorum diyo ya ben rol mü yapıyorum zevktenmi bağırıyorummbugünki erkek doktor tecrübemden sonra tabularımı yıkmaya karar verdim...korku ile ümit arasında bekliycem bakalım Rabbim benim için hayırlı olanı takdir edecek bende boyun eğecem yapıcak bişey yok şimdilikkçok teşekkür ederim hepinize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…