Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

eminim burası da seni özlemiştir:KK16::KK16::KK16::KK16:esesin de sana selamı var:KK42::KK42::KK42:

evet gerçekten öyle hatta ilk gittiğimde vajiyi yeni atlkatmıştım yine bu doktordu cart diye soktu ultrasonu ben çığlıklarla tabiiibacaklarımı falan savurdumm...acımadığını biliyorum diyo ya ben rol mü yapıyorum zevktenmi bağırıyorumm:KK47::KK47::KK47::KK47:bugünki erkek doktor tecrübemden sonra tabularımı yıkmaya karar verdim...korku ile ümit arasında bekliycem bakalım Rabbim benim için hayırlı olanı takdir edecek bende boyun eğecem yapıcak bişey yok şimdilikk:KK14::KK14::KK14::KK14:çok teşekkür ederim hepinize...
bir bayan arkdşmın eşi jinekolog yani çekinyorum gitmemde onaaa, şöyle bir muhbtmiz olmuştu onlar ailecek rahat tipler zaten evet yaaa dedi bayanalr bu noktada daha hanzo hiç anlamıyolar kadın ruhundan demezmi bu yüzden hasta sıkıntımız ala olamz ve ben eşiminde doğumuna erkek hocaalrma yaptırtıcam bu sebepleden dolayı diyince vay be dedimmmm neymiş bu erkek kadın ayrımı ama bende feci kavradım maalesefki... herneyse bacım

iyi bir dr bulursun eminim...
bir kaç arkdşm ramazan bayırdır diye birine gitmişti byükdede barbaros vardı arkdşn kürtajnı yapmıştı çok rahat demişti
çok pimpirikli bir arkdşmda murat boylu mu toylumu ne ona ve arslan kabukçuya gitmiştiii tabi bu dediklerim 2 yıl önce bildiklerimmm bacımmm aklında olsun

bir bayan arkdşmın eşi jinekolog yani çekinyorum gitmemde onaaa, şöyle bir muhbtmiz olmuştu onlar ailecek rahat tipler zaten evet yaaa dedi bayanalr bu noktada daha hanzo hiç anlamıyolar kadın ruhundan demezmi bu yüzden hasta sıkıntımız ala olamz ve ben eşiminde doğumuna erkek hocaalrma yaptırtıcam bu sebepleden dolayı diyince vay be dedimmmm neymiş bu erkek kadın ayrımı ama bende feci kavradım maalesefki... herneyse bacım

iyi bir dr bulursun eminim...
bir kaç arkdşm ramazan bayırdır diye birine gitmişti byükdede barbaros vardı arkdşn kürtajnı yapmıştı çok rahat demişti
çok pimpirikli bir arkdşmda murat boylu mu toylumu ne ona ve arslan kabukçuya gitmiştiii tabi bu dediklerim 2 yıl önce bildiklerimmm bacımmm aklında olsun

hala burdalar bu doktorlar çok duydum iyi olduklarını erkek die elemiştim ama artık bu doktorları değerlendiriyorumm...sağol canımm Allah razı olsunnn...kadınların kaprisinden sinir geldiii....erkekler daha hassas varsın erkek olsun önemli olan sağlık artık....

merhaba canım nasılsın?lazer konusu geçmişken ben de başlamak istiyorum da 5-6 seans sürüyor yaklaşık 1 yıl kadar sanırım.bu sırada hamilelik durumum olursa lazare ara verdikten sonra kaldığın yerden mi devam ediyorsun nasıl oluyor?bilgin var mı acaba bu konuda:26:
merhaba cnm tesekkur ederım ben ıyıyım sen nasılsın?
bende hemen hemen 5-6 seans fln gıtmıstım 1 yılı gecmıstı 2 ayda bır gıdıyordum ben baslarken sormustum hamılelık donemınde nasıl olyuor fln dıye bu sure ıcınde jılet kullanın dogumdan sonra devam edın demıslerdı bana...gercı 1 yada 2 seansım kamsıtı benım bıtmek uzereydı yaklasık 8 aydır fln gıtmıyorum toplam 2 kere jılet yaptım cnm cıkanalrda tuy zaten benım bıtmek uzereydı bebegım bıtmesını beklmedı:) ınsallah dogumdan sonra gıdıp tamamen bıtırmek ıstıyorum
inşallah bacım... ayrıca bozüyük eses geçince oralı sayılarak daha farklı oldum... daha güzel şekilde iyice konuşmak ümidiyle bacım..

snowflakeN bacım sağol bende başladım ama eczacı arkdş da en az 3 ay sonra hamile kalmanı öneririm dedi seninin iyi maşallah sıkıntı yoktur inşlh...

althea merhaba... evet en az 4+2 seans olyor bende bu şekilde anlaştım zaten... eskiden vajiliydim utanyordum iyce yenince helede jinekologa da gidince artık kendimi lazer içinde rahat hissettim ve şükür gittim 1 seansı bitirdim bakalım... ayrıca bir çok arkdşm tamamen lazerle bitişi yaptıkdan sonra ufak tüyler kalmıştı hamile kaldılar ve şimdi hamilelik sonrası hormonların değişimi ile en az 2 sean daha gidecekmiş kıllanma yapmış hamilellik öyleolabilyormuş bazılarında bakalım inşlh olmaz bizde... ayrıca çok korkuyordum test yapmıştım negatifti ama yinede ya hamileysem diye tedirgindim... neyseki regl oldum ama bu ay4 gün erkenden oldummmmmm... iyce dengem bozulyor galibaaaa..
neden acaba 3 ay sonra dedıler ben basladıktan 1 yıl sonra fln hamıle kaldım tam hatırlamıyorum hangı ay basladıgımı ama hamıleyken onermıyoruz dedıler bana onerselerdı de gıtmezdım :KK43:)
bana doktorum hiçbişey vermedi bhcg dışında hiçbişeye bakmadı...ve ben sordumm herhangi bişi yapmam gerekirmi die folik asit kullanıyomuydun dedi evet dedim siz vermiştin daha önce devam et dedi okadar...yazıkkk yaa parayla rezil olmak dedikleri böle bişi...hakkıyla görevini yapmayan bu doktorlara haram zıkkım olsun aldıkları para....
canım ya dua et sabırlı ol pazartesı dogru duzgun bır doktor bul ve gıt yıyecek ekmegı varsa ne olursa olsun tutnur melegın sana allaha emanet ol
gecmis olsun. ben de erkek doktoru tercih ediyorum daha hassas ve nazikler. kadinlar aamaan benim de var, bir tek senin mi var gibi yaklasiyor sanki...
degerlerin umarim artar. en kötü senaryoya hazirlikli olup bir yandan da umut etmeye devam.

kesınlıkle katılyıorum cnm ozellıkle kadın dogum olarak ıyıkıde doktorum erkek dıyorum bazen bunları okudukca .erkekler daha nazık kadın psıkolojısınden daha ıyı anlıyorlar

reglin resmen gecikti ve bu asamada hassas gögüs ucunu belirti olarak kabul edebilirsin. 20 m/u hassasiyetli bir test yap bence. :nazar::emir_bebek:

hassasiyetli bi test derken anlamadım ama normal hamilelik testi aldım yarın sabah yapıcam yok gene negatif cıkacak ama cünkü adet belirtilerimin hepsi var lavaboya gittiğimde her seferinde gelecek gibi hissediyorum ama hayırlısı inşallah bu ayy bebekten dolayı gecikmiştir

abla size müjdem var annem hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

abla size müjdem var annem hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

heyoooooooooooo!!! tebrik ederim, gözünaydın fıstık. allah analı babalı büyütsün sana da çok tatlı cici, sağlıklı bir kardeş gelsin. kocamaaaan öpüyor kucaklıyoruz seni. annene tebriklerimizi ilet. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar: :KK64: :KK64::KK64: :KK64::KK64: :KK64::KK64: :KK64::KK64: :KK64::KK64: :KK64::KK64: :KK64:

hassasiyetli bi test derken anlamadım ama normal hamilelik testi aldım yarın sabah yapıcam yok gene negatif cıkacak ama cünkü adet belirtilerimin hepsi var lavaboya gittiğimde her seferinde gelecek gibi hissediyorum ama hayırlısı inşallah bu ayy bebekten dolayı gecikmiştir

limitleri oluyor testlerin, bellirli bir degerden sonra pozitifi gösteriyor. o manada hassasiyet dedim. zaten testi almissin, umarim sevindirici haber alirsin.
hic hamile kalmadim ama okuyup duydugum kadariyla regli belirtileri ayni zamanda erken hamilelik belirtileri.

Sağol kuzum ınş hep böyle sağlıkla devam eder hepimizin hamilelik dönemi.ben ilk gittiğimde hcg ye baktı ooo bayan büyük ultrasondan görürüz dedi baktı ve direk keseyi görmüştük bebeğin yerleştiği yeride. Bu seferde göbekten baktı mercimeği fasulye olmuş dedi :)) sonra kalp atışını dinledik alttan bakalım falan demedi hiç dese baktiracaktim çaresiz.sadece 3günlük bi geç büyüme olmuş dedi üzüldüm hayır buna takılma sun bulantı istahsizlik olduğu icin bu normal kafana takma dedi buyurursunuz bundan sonraki ay bebeğini dedi.banada ekmek bal çikolatadan uzak duralım sağlıklı kiloda hamilelik yaşayalım dedi 2kilo almışım bile :KK43:( 3li test falan ne zaman yapılıyor şimdi onu merak ediyorm

doktorun şekerden uzak ol dediği için sevdim. karından bakarak 3 gün geç büyümeyi nasıl tespit etmiş ki? karından bakınca yanılma payı çok oluyor dedi dr. bana. sen takılma ona. hızlı kilo almışsın gerçekten, dikkatli gitmende fayda var. 3lü teste daha çok var, önce ikili test yapılacak 11-14 haftasında. onun sonucuna göre doktor 3lü isteyebilir de istemeyebilir de. daha ben bile yaptırmadım onu. :nazar::nazar:

eminim burası da seni özlemiştir:KK16::KK16::KK16::KK16:esesin de sana selamı var:KK42::KK42::KK42:

evet gerçekten öyle hatta ilk gittiğimde vajiyi yeni atlkatmıştım yine bu doktordu cart diye soktu ultrasonu ben çığlıklarla tabiiibacaklarımı falan savurdumm...acımadığını biliyorum diyo ya ben rol mü yapıyorum zevktenmi bağırıyorumm:KK47::KK47::KK47::KK47:bugünki erkek doktor tecrübemden sonra tabularımı yıkmaya karar verdim...korku ile ümit arasında bekliycem bakalım Rabbim benim için hayırlı olanı takdir edecek bende boyun eğecem yapıcak bişey yok şimdilikk:KK14::KK14::KK14::KK14:çok teşekkür ederim hepinize...

ecrin geçmiş olsun. şu an beklemekten başka çare yok. düşük olursa hiç üzülme, vücut sağlıksız gebelikleri doğal olarak sonlandırıyor. ben ilk gittiğimde dr. üzülmek yıkılmak yok, bunun farkında ol ve ona göre davran demişti. geçenlerde de okudum, düşüklerin büyük çoğunluğu kromozom bozukluğundan oluyormuş. sağlıksızsa vücudunda kalmasının bir anlamı yok yani. dilerim değerin yükselir, sen de bugünleri atlatırsın. pc başında çok kalma. olabildiğince uzan ve yavaş hareket et. ani kalkışlardan kaçın. hayırlı haberlerle geleceğini umuyorum. :nazar::nazar::nazar:

hazal ümitlendirmek gibi olmasın ama benim hamile kalma sürecimi zealea çok iyi bilir. ben zerre kadar belirtilere aldırmadım, hep regl olacak gibiydim. sinir küpüydüm, her gittiğimde olcak diye oturuyordum wc ye. ama bi türlü olmadı :KK52::KK52::KK52: eşim kolumdan sürümese 1 hafta geçmesini beklerdim ama 3 gün geçmişti ki kan testi yaptırdık. değerim 1600lerde çıktı, inanamadım. salaklaştım ben, doktorda keseyi görene kadar emin olamamıştım. zealea o kadar emindi ki, ben ona kızıp duruyordum ama haklı çıktı. bana kalsa ben hala regl bekliyordum :KK1::KK1::KK1::KK1:

selam pakizecim bacım iydir ne olsun yoğundum feci neyse verdikde kurtulduk 15 gün kafamız rahat oluruz inşlh ne zaman geelcek senin misafirler bacım... ha bebiş konusunu adam istemiyor delirtiyor beni ne olacak bilemem vajiliyken isteyen adam gitti şimdi istemeyen boşver 2 yıl sonra 3 yıl sonra diye direten farklı bir yaratık geldi ne olacak bilmiyorum.... işte en son yeteneksizi izliyorum çocuklar çıkyor ya ayy yerim ne sevimli diyorum bizde çocuğmuzu şu kursa yollayayılm şunu alallım diyorum adam aynennn boşversene sen bak köpekelr daha kolay eğitiliyor daha sadıklar diyor delirtiyor vallaaa ne etsem adama bilemedim kocası böyle olan kimselerde yok...dediklerimde bekle o ister diyorr amaaa ufff ağlıyordum artık bende öylemi dedim gittim lazere madem çocuk yok bende lazere gidicem diye diretttim ve gittim.... şimdi o yalvarsın çocuğaaa en az 10 ay çocuk yok.... keyfi bilirrrrrrrrrr

benim de öylee ya...dün 12 saat uyudumm..bi rahatladımm....kayınvalideciğimm:)çarşamba günü geliyor.düşünceli kadın hemen gidip rahatsız etmeyelimm biraz dinlensinler demişşş.ayıptır söylemesi biliyorsun benim kocişşş çok bebk istiyordu..vajiliyken de yandikten sonra da..ama artık pek istekli değill.ayıptır söylemesi haftada 1 beraber oluyoruz...hiç istekli değilll hepp yorgunn..ben napcam bilmiyorummm.bi banyoya giriyor..neredese 1 saatt...

ecrinx sancı, değerlerin yavaş artması, lekelenme, bunlar dış gebeliğe benziyor. paranı sokağa atma, araştırma hastanesine git lütfen. normal doktorlar dış gebelik takibi yapmıyor zaten. Bu gebeliğin sonlanması belki hayrına olacak, bunu sindirmek çok zor biliyorum ama metanetli ol. Öncelik senin sağlığın, unutma. Çok zor bir süreç ama bu zamana kadar kalp atışlarını bile duymanız lazımdı...

Oy Oyyyyyy :nazar::nazar::KK9::KK9:
Tebrik ederim rabitçim.. Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin Ins..
Bak minik prenses :) Artik dileginiz kabul oldu.. :KK54: Rabbim isteyen bütün herkese nasip etsin bu mutlulugu Ins

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sela1:KK49::KK9::nazar::nazar:
Inciozmen:KK49::KK9::nazar::nazar:
Ecrinx:KK49::KK9::nazar::nazar:
Rabit:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hazal3418 Ocak2 AyBekliyor
Berna162722 Ocak5 AyBekliyor
Ocean4 Subat??Bekliyor
Oksamen11 Subat3 AyBekliyor
Nacisss13 Subat3 AyBekliyor
Ayberk_ece14 Subat??Bekliyor
Yoruldum12319 Subat5 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pakizeg????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Pissa????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Sekerpare_????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

Ay su listeye bakarmisinizzzzzz :nazar::nazar: Ins bu listede hamis olmayan kimse kalmaz :KK16::KK16:
Ayrica liste basindakilerin dogumu yaklasti.. Kizlar Rabbim kolay dogumlar nasip etsin, e ugrayin ara sirada habersiz birakmayin :KK19:

canım ya dua et sabırlı ol pazartesı dogru duzgun bır doktor bul ve gıt yıyecek ekmegı varsa ne olursa olsun tutnur melegın sana allaha emanet ol...Allah razı olsun canımmm evet şimdilik dikkat etmeye açlışıyorum pazartesi sanırım iyi bi doktora bulucam....

tebrik ederim canımmmmm Rabbim sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah....amannnnn dikkat etsin kendine :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ecrin geçmiş olsun. şu an beklemekten başka çare yok. düşük olursa hiç üzülme, vücut sağlıksız gebelikleri doğal olarak sonlandırıyor. ben ilk gittiğimde dr. üzülmek yıkılmak yok, bunun farkında ol ve ona göre davran demişti. geçenlerde de okudum, düşüklerin büyük çoğunluğu kromozom bozukluğundan oluyormuş. sağlıksızsa vücudunda kalmasının bir anlamı yok yani. dilerim değerin yükselir, sen de bugünleri atlatırsın. pc başında çok kalma. olabildiğince uzan ve yavaş hareket et. ani kalkışlardan kaçın. hayırlı haberlerle geleceğini umuyorum. :nazar::nazar::nazar:
hakkımdaki hayrı gözetiyorum bunula teselli oluyorummm,zorla illada olsun diye diretemiyorum zaten Rabbim isterse herşey olur o istemezsede vardır bi bildiği....inş.haberler güzelleşir...

ecrinx sancı, değerlerin yavaş artması, lekelenme, bunlar dış gebeliğe benziyor. paranı sokağa atma, araştırma hastanesine git lütfen. normal doktorlar dış gebelik takibi yapmıyor zaten. Bu gebeliğin sonlanması belki hayrına olacak, bunu sindirmek çok zor biliyorum ama metanetli ol. Öncelik senin sağlığın, unutma. Çok zor bir süreç ama bu zamana kadar kalp atışlarını bile duymanız lazımdı...
sanırım pazartesiye kadar kendime dikkat edip bekliycem,şimdilik sancım yok denecek kadar az yani kendimi yormadığım zaman sancım yok...ama dediklerin hep kulağımda ve araştırma hastanesi ilk durağım olacak...sonrada adam gibi bi doktor bulucam kendime...

benim de öylee ya...dün 12 saat uyudumm..bi rahatladımm....kayınvalideciğimm:)çarşamba günü geliyor.düşünceli kadın hemen gidip rahatsız etmeyelimm biraz dinlensinler demişşş.ayıptır söylemesi biliyorsun benim kocişşş çok bebk istiyordu..vajiliyken de yandikten sonra da..ama artık pek istekli değill.ayıptır söylemesi haftada 1 beraber oluyoruz...hiç istekli değilll hepp yorgunn..ben napcam bilmiyorummm.bi banyoya giriyor..neredese 1 saatt...

dur bakalım n e olucak ben artık aklımdan 1 yıllığna çıkardım gibi bebişi... Olursa çok iyi olur amaaaa.... Iyce istesin adam diyorum.sonraaa kötüye gider falan evliliğe zarar gelir ne bilim tedirgin oluyorum... Senide anlıyorum inşallah daha iyi olurr...

X