Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Tamam, en geç salı burda bekliyor olacağım, Hem çok kolay birşey, hiç korkma, sadece alttan ultrason iste, baş parmak kalınlığında birşey altı üstü, beş dakikada muayenenin tamamı bitiyor .

sağol cnm inşallah dediğin gibi 5 dk da biter bu arada bayan doktor tercih etmeyi düşünüyorum bide diyorum devlet hastanesine gidene kadar özelemi gitsem daha önce özle hiç gitmedim muayene ücreti ne kadar aceba bilgisi olan varmı istanbudayım ben

kadınlar kulübünün en güzel hamişleri ve hamiş adayları nasılnız bakalım

azönce itibari ile bi kanamam olduu moralimm çok bozukkk((((((((((((doktoramı gitsem acaba.......

azönce itibari ile bi kanamam olduu moralimm çok bozukkk((((((((((((doktoramı gitsem acaba.......

ecrincim ben pek anlamam ama yerleşme kanamsı dedikleri şey olabilir mi:26:bence sen her ihtimale karşı doktora git meraklanıp kendini sıkma

ecrincim ben pek anlamam ama yerleşme kanamsı dedikleri şey olabilir mi:26:bence sen her ihtimale karşı doktora git meraklanıp kendini sıkma

inşallah dış gebelik felan değildir...ve düşükde değildirr ben hemen randevu alayımmm.

inşallah dış gebelik felan değildir...ve düşükde değildirr ben hemen randevu alayımmm.

aklını olmumsuz düşüncelerle doldurma iyi düşün dediğim gibi belki yerleşme kanamasıdır.hem sen bütün gece niye uyumadın bakiim?

iyi düşün iyi olsun canım benim dur hemen telaş yapma hadi kalk git bir doktora git

doktoruma randevu almaya hastaneyi aradım bana 7 şubata gün veriyor...ne kadar adiler bunlar yaaa özel hastane 10 içinde bedavaya bilerek yapıolar bilerekk....dedim çağırdı bir haftaya kadar gel dedi dedimm 12 ye kadar arıycak dedi bana bu doktordan hayır yokkkk

acile falan gitsen?ya da tıp merkezi falan varsa....?

aklını olmumsuz düşüncelerle doldurma iyi düşün dediğim gibi belki yerleşme kanamasıdır.hem sen bütün gece niye uyumadın bakiim?
erkenden uyumuşum dün akşam ve uyanıncada bi daha uyku tutmadı

kadınlar kulübünün en güzel hamişleri ve hamiş adayları nasılnız bakalım
Gunaydin canm hamd olsn seni naslsn nasl gidiyo

Kirmizimi sureklimi geliyo yoksa lekelenme seklindemi? canim sakin ol strese sokma kendini, frkli bi sebebi olabilir hemen kotuyu getirme aklina, dua et.. Ya olabilirmi byle bsy burdada ayni doktra diyorumki kanamam var vermiyo randevu kac hafta sonraya veriyo bende klktim gittim mecbur baktilar nedemek ya sen olmazsa baska bi doktora git ama stres yapma etkilemesn bebegini hersey olacagina varir sabirli ol canm

Son düzenleme:

gel de ol metanetli((kendime söz dinletemiyorum...wc ye gittiğimde geldii kasık ağrım vardı wc ye gittim tuvalet kağıdınageldi....öyle yoğun değil ama....gerisi gelirmi bilmem((başka doktoru aradımm pazartesiye kadar dolu dedi...

bencede ecrin illa kendi doktorun olmasını bekleme bencede kalka git hemen bi doktora necbur bakacaklar bu önemli bişyese hadi biz hamile olmadıgımız için anlamıyoruz ama

bende adet olucam galiba bugün karnım felan agrıyo test alıcam ama yarın sabah yapmak için sanırım yarın sabahada kalmam hastalanırım belki

Cok iyi anliyorm seni ama bebegin icin guclu olmalisin, stres cok etkiliyo
bak benim bi arkadasim var oda bi hafta boyunca kahve snra bikac kez kirmizi geldi ama snra gecti simdi 27 haftalik hamile.. Allah ins hyirlisini versin, dualarim seninle

Cok iyi anliyorm seni ama bebegin icin guclu olmalisin, stres cok etkiliyo
bak benim bi arkadasim var oda bi hafta boyunca kahve snra bikac kez kirmizi geldi ama snra gecti simdi 27 haftalik hamile.. Allah ins hyirlisini versin, dualarim seninle

Allah razı olsun elvanımmm....yüreğimi ferahlattınız...amin inş.. 12 de arıcakmış güyaa aramazsa basıcam hastaneyiii...eskişehirdeyimmm heryeri bilmiyorummm bildiğim bi kaç hastane var onlarda böyle olduu...İNŞ.sorun yoktur normaldir...

Tm canim aramazsa git olmadi baska doktor arastir haber ver gelince..

ecrin sen hala burda mısın canım?

canım başka doktoru aradımm pazartesiye gün veriyo,,kendi doktorum da 12 de beni arıcakmış ararsa tabi...başka ne yapabilirim bilemiyorumkiii sağlıkocağına bigörünsemmi acabaa en yakın o var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…