Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bulantı falan deyip keyfini bozma hiççç hamilesinnnnnn keyfini çıkar nazlan adamı delirt herşeyi yap anne oluyosunnnn :))

kizlar adetime 17gun kadar bisey var ve goguslerim dokununca agriyo ozellikle uclari cok merak ediyorum bu ayin sonunda ne olcakkk

Kiz daha dur bakalim Ne bu acele.. Heyecanini anlayabiliyorum ama çok erken basladin psikolojik belirtilere..
Senin iyiligin için söylüyorum çok umutlanma ve strese sokma kendini.. Allah ol dediginde olur sen hayal kirikligi ile kalirsin o aciyi çok iyi bilirim oyzden akisina birak :) sanada sürpriz olsun sonuç

hamilelik için ideal kilo sınırlandırması oluyor mu?yani ben çok zayıfım boy-kilo oranına göre 55 kilo olmam gerekirken 47 kiloyum.bunun ileride bebek sahibi olmak istediğimde bir dezavanatajı olur mu ki:26:

Canim bilgim yok ama hamileligimde doktora gittigimde bana düsük belirtileri varken çok zayifsin dedi biraz kilo alsan iyi olur dedi hani kaldiramaz vucüdun demedi ama bilmiyorum esimde sürekli kilo al diyo ama ben sanmiyorum bi ilgisi oldugunu.. hamilelikte yeterli beslendikten sonra gereken vitaminleri aldiktan sonra.. Allahin takdiri

valla ayber ece benim 7 gün gecti ben bile acele etmiyorum :)

Kizlar bana adetliyken alttan bakildi.. ama acelen yoksa adetinden sonra git çünkü akintidan zor oluyodu önce içini bi pamukla siliyo ve pekte hos olmuyodu :) Hazalcim ins bi sorun çikmaz canim adet düzenlestirici verir sana büyük ihtimal..

Hadi bakalim güzel haberlerini bekliyoruz

bugün test alıp yapıcam negatif cıkarsa gitcem ama randevu tarihinde regl olursam yani belli olamayabilir diye

valla ayber ece benim 7 gün gecti ben bile acele etmiyorum :)

yok canim acele etmiyorum bazen ya tutarsa deyip heyecanlaniyorum yoksa olursa olur olmazsa olmaz aslinda daha erken olursa cooookkkk sevinirim olmazsa simdilik uzulmem :)

güzel haberlerle gel inş. canımmm

kızlar lazere gittikten ne kadar zaman sonra hamilelik düşünülmeli varmıdır bilgisi olan???

bugün test alıp yapıcam negatif cıkarsa gitcem ama randevu tarihinde regl olursam yani belli olamayabilir diye

Canım bı yondende dokktora gıttıgınde adetlı olman ıyı olur. cunku adet duzensızlıgım var dersen hormon testlerı yapmak isteyebılır doktor. Hormon testlerının cogu da adetlıyken yapılıyo

iyiyim canım, sen nasılsın? çok endişeli görüyorum seni, psikiyatriste gidiyor musun?

Adetliyken de doktora gidilebiliyor, alttan ultrasonla bakılabiliyor, hatta çok daha rahat oluyor. Bence bir an önce doktora git, hamilelik olmasa bile bu gecikmelerin tedavsine başlayın ki sağlıklı bir hamilelik yaşayabilsin...

benimde midem bulanıyo iki kepce corbayı zor içtim ve yemek yiyemedim içindeki etten ve kokusundan tiksindim resmen

iyiyim canım, sen nasılsın? çok endişeli görüyorum seni, psikiyatriste gidiyor musun?

bir kez evlilik terapsitine gittik eşimle anketler testler ile maalesefki eşimde sorun çıktı psikiyatrla çalışyolardı hemen ona yönlendirdi ilaç tedavisi görüyor bizim adam ondan baan septiyse bilemem...yoksa gayet iyim endişelide değilim hani ... iyim şükür sen nasılsın bacım

gitcem cnm pazartesi yada salı inşallah

canımmm naptınn merak ettımm duyabıldınmı kalp atıslarınııı bızı merakta bırakmaaa guzel haberlerını beklıyoruzzz

Sana septiyse mi İlahi , yani yazıların bana çok telaşlıymış gibi geliyor, yani şöyle :18: , fazla yazmasam da okuyorum yazdıklarınızı, biraz daha relax ol canım benim .

gitcem cnm pazartesi yada salı inşallah
Tamam, en geç salı burda bekliyor olacağım, Hem çok kolay birşey, hiç korkma, sadece alttan ultrason iste, baş parmak kalınlığında birşey altı üstü, beş dakikada muayenenin tamamı bitiyor .

2.muayenemizi olduk kalp atışını dinledik çok güzeldi herkese nasip etsin rabbim.herşey yolunda dedi kan idrar tahlili yaptı normal bi anormallik yok dedi 3hafta sonra yine gidicez. Hepinizden Allah bazı olsun çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…