Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

günaydın kızlar nasılsınız?:KK52:çileklipuding ben de seni merak ediyordum,nasılsın görüşmeyeli?umarım herşey yolundadır:KK16:

cileklipuding, omuz agrisi ve idrar sirasinda da yanma- aci vb gözlemlemis miydin? hatirlatmak da istemiyorum ama sen yazinca sormaya cesaret edebildim.
omuz ağrısı iç kanamadan oluyor, iç kanama olunca karın içinde biriken kan omuz başına giden sinirlere dokunduğu için ağrı yapıyormuş. Bende iç kanama başlamıştı ama çok fazla olmadığı için ağrı fazla değildi. İdrarda bir sıkıntı yoktu. Kese görününce zaten sorun kalmıyor, kesenin de beta hcg 1000 lere ulaştığında görünmesi lazım. Beta hcg çok hızlı yükseliyor, her gün ikiye katladığı için, dış gebelikte yükselme oluyor ama iki katı hızda değil, en belirleyici şey bu. Benim doktorum en başından beri dış gebelikten şüphelendiği halde, iki güne bir kan verdiğim halde, konduramadık, bir sürü doktora göründüm, yine de tedaviye geç kaldık. Dış gebelikte erken tedavi çok önemli. En son mr ye girdim tam net belli oldu. Normalde 1000 lerdeyken tedaviye başlanması lazım, bir kaç gün sonra bile çok geç olabilir. Ben tedaviye 4600 de başladım.
Zealea sen çok pimpiriklisin, okuduğun her hastalığı kendinde arama, kendi kendine teşhis koyamazsın :KK19:. Sadece hamile kaldıktan sonra ilk etapta kesenin görünmesi ve kalp atışlarının izlenmesi için doktor takibinde olmak lazım :KK34:.

canım benden hiç kanama falan gelmedi sadece kasıkta sancı oluyo:26::26::26:dış gebelikte ne oluyor pekii öğreneyimde hazırlıklı olayım bariii:KK50::KK50::KK50:
Sadece kesenin görünmesini bekle şimdilik, şiddetli bir ağrın olunca hemen hastaneye git ( bu anlamda tedbirli ol diyorum), p.tesi konuşuruz :KK16:.
Böyle gaz sancısı gibi sancı oluyordu bende sağ tarafta, iki büklüm oluyordum, bebek yerleşiyordur onun sancısıdır diye düşünüyordum ben. Duramayacağın kadar ağrıdığında doktora gitmen lazım.
günaydın kızlar nasılsınız?:KK52:çileklipuding ben de seni merak ediyordum,nasılsın görüşmeyeli?umarım herşey yolundadır:KK16:
Hamdolsun canım hala haftalık kontrollerim devam ediyor, onun dışında iyiyim, sen nasılsın bebiş :KK34:?

çilekliiiiiiiiiiii nasılsın bacımmmmmmmmmmm ayyyyy belki hatırlamassın ama senin de üzerimde hakkın fazlaaa çok sağol karşılaşaamdık diye yeni yazayım dedim.... çok sağol bacım... Sende inşallah iyisindir...

kizlar adetime 17gun kadar bisey var ve goguslerim dokununca agriyo ozellikle uclari cok merak ediyorum bu ayin sonunda ne olcakkk :KK52:

hamilelik için ideal kilo sınırlandırması oluyor mu?yani ben çok zayıfım boy-kilo oranına göre 55 kilo olmam gerekirken 47 kiloyum.bunun ileride bebek sahibi olmak istediğimde bir dezavanatajı olur mu ki:26:

hamilelik için ideal kilo sınırlandırması oluyor mu?yani ben çok zayıfım boy-kilo oranına göre 55 kilo olmam gerekirken 47 kiloyum.bunun ileride bebek sahibi olmak istediğimde bir dezavanatajı olur mu ki:26:

benimde 50kilo olmam lazım normalde ama 47 kiloyum bende merak ettim şimdik :26:

çilekliiiiiiiiiiii nasılsın bacımmmmmmmmmmm ayyyyy belki hatırlamassın ama senin de üzerimde hakkın fazlaaa çok sağol karşılaşaamdık diye yeni yazayım dedim.... çok sağol bacım... Sende inşallah iyisindir...

gökçecimmm nabr bacım görüşüemiyoruz uzun zaamandırrrr.ne var ne yok...ben de tık yok bebek çalışmalarına ara verdik..eşimde bi isteksizlik var.hiççç anlamıyorumm.

benimde 50kilo olmam lazım normalde ama 47 kiloyum bende merak ettim şimdik :26:

kızlar bildiğimden değil ama(yanlışsam düzeltsinler)ben çok çok önemli bi sorun olduğunu düşünmüyorumm..benim 150-155cm boyunda arkadaşım ikiz annesi oldu doğurdu ve çok şükür sorun da yok...Rabbim kaldıramayacağımız yükü yüklemez,,verirse gücümüzüde arttırır eminimki:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tebrik ederim sela vajili günlerde hep seni okurdum pek yezmıyodum o zamanlar.. nerden nereye ne güzel sağlıkla bebeğine kavuşursun inş her şey gönlünce olsun tebrikler...

vayy, gizli takipçim :))) öyle valla, nerden nereye işte, darısı başına sağlıkla inşallah, teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16:

canım naptınn durumlar nasıll hafta sonu geldi çattıı hadi hayırlı haberlerin olsunn inşaallah:))))

canım naptınn durumlar nasıll hafta sonu geldi çattıı hadi hayırlı haberlerin olsunn inşaallah:))))

valla bugün karnımda adet sancısı gibi sancılar var bide sol göğsümde topak oluyo adet olcagım zaman o da var acıkcası umudumu kaybettim diyebilirim ama yarın test alıp pazar sabahı yapabilirim yada akşam giderken alıp yarın sabaha tabi regl olmazsam eger test negatif cıkarsa doktora gitcem gecikmesinin sebebi ne diye adetliyken denk gelirse baakrlarmı aceba

valla bugün karnımda adet sancısı gibi sancılar var bide sol göğsümde topak oluyo adet olcagım zaman o da var acıkcası umudumu kaybettim diyebilirim ama yarın test alıp pazar sabahı yapabilirim yada akşam giderken alıp yarın sabaha tabi regl olmazsam eger test negatif cıkarsa doktora gitcem gecikmesinin sebebi ne diye adetliyken denk gelirse baakrlarmı aceba

adetliyken alttan bakmaz ama kan testi ister eğer gebelik yoksa adet söktürücü verir adetten sonra çağırır,,alttan muayene etmeden teşhis etmesi daha zor diye biliyorum..hayırlısı inş. başka bişey değil de bebiştir o...

adetliyken alttan bakmaz ama kan testi ister eğer gebelik yoksa adet söktürücü verir adetten sonra çağırır,,alttan muayene etmeden teşhis etmesi daha zor diye biliyorum..hayırlısı inş. Başka bişey değil de bebiştir o...

inşallah canım gerçi idrara sıkısık gidincede karından bakıyomus ama alcam bakalım randevu adet olursam eger öyle olmazsam artık allatan bakar napıyım dediğin gibi gecikmesi bebiştendir inşallah başka bi sorun yoktur

gökçecimmm nabr bacım görüşüemiyoruz uzun zaamandırrrr.ne var ne yok...ben de tık yok bebek çalışmalarına ara verdik..eşimde bi isteksizlik var.hiççç anlamıyorumm.
selam pakizecim bacım iydir ne olsun yoğundum feci neyse verdikde kurtulduk 15 gün kafamız rahat oluruz inşlh ne zaman geelcek senin misafirler bacım... ha bebiş konusunu adam istemiyor delirtiyor beni ne olacak bilemem vajiliyken isteyen adam gitti şimdi istemeyen boşver 2 yıl sonra 3 yıl sonra diye direten farklı bir yaratık geldi ne olacak bilmiyorum.... işte en son yeteneksizi izliyorum çocuklar çıkyor ya ayy yerim ne sevimli diyorum bizde çocuğmuzu şu kursa yollayayılm şunu alallım diyorum adam aynennn boşversene sen bak köpekelr daha kolay eğitiliyor daha sadıklar diyor delirtiyor vallaaa ne etsem adama bilemedim kocası böyle olan kimselerde yok...dediklerimde bekle o ister diyorr amaaa ufff ağlıyordum artık bende öylemi dedim gittim lazere madem çocuk yok bende lazere gidicem diye diretttim ve gittim.... şimdi o yalvarsın çocuğaaa en az 10 ay çocuk yok.... keyfi bilirrrrrrrrrr

Bugün ikinci randevumuza gideceğiz.kalp atışı dinlemek icin başka bi dr denilmez 3tane vardı aklımızda birini eledik geçen hafta gittiğimiz çok iyiydi bide bugunkine bakalım sonra bi yol haritası çözeriz ınş..güzel haberlerle gelirim...bulantı istahsizlik halsizlik başladı bile...

Bugün ikinci randevumuza gideceğiz.kalp atışı dinlemek icin başka bi dr denilmez 3tane vardı aklımızda birini eledik geçen hafta gittiğimiz çok iyiydi bide bugunkine bakalım sonra bi yol haritası çözeriz ınş..güzel haberlerle gelirim...bulantı istahsizlik halsizlik başladı bile...

canım güzel haberlerini beliyoruz teyzeleri bol bol dua edecek size merak etme

X