Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, tebrik ederim. 4 gün sonra keseyi görmeniz lazım şu şartlarda. Çünkü iki günde bir ikiye katlaması lazım değerinin ve 1000 li rakamlarda kese görünüyor. İçini rahat tut iyi düşün. Sol tarafta sancın çok mu? Bir anda iki büklüm oluyor musun?

Allah razı olsun canımmm hepimiz sağlıkla kavuşuruz inş.1 hafta 10 güne kadar gel dedi giderim ozaman 1 hafta olunca:)))bi göreydim iyiydi:)))sol tarafımm zaten gebeliği öğrenmeden öncesinden berii çok fenaa, sancım oluyor sanki batıyo felan..inşallah sorunsuz devam eder...Rabbim hepimize ağlıkla kavuşmayı nasip etsin inş.

allah razı olsun canımmm hepimiz sağlıkla kavuşuruz inş.1 hafta 10 güne kadar gel dedi giderim ozaman 1 hafta olunca:)))bi göreydim iyiydi:)))sol tarafımm zaten gebeliği öğrenmeden öncesinden berii çok fenaa, sancım oluyor sanki batıyo felan..inşallah sorunsuz devam eder...rabbim hepimize ağlıkla kavuşmayı nasip etsin inş.

ayy benimde 5 gün gecti ama dediğin gibi sol tarafıma ara sıra batmalar oluyo ama cok sürmüyo o kadar acı verici gibi değil heycanlandım iyicvee :)

ayy benimde 5 gün gecti ama dediğin gibi sol tarafıma ara sıra batmalar oluyo ama cok sürmüyo o kadar acı verici gibi değil heycanlandım iyicvee :)
yakınında sağlık ocağı falan varsa gidip bi kan tahlili yatırabilirsin:)))merak ettim:))

tebrik ederim sela vajili günlerde hep seni okurdum pek yezmıyodum o zamanlar.. nerden nereye ne güzel sağlıkla bebeğine kavuşursun inş her şey gönlünce olsun tebrikler...

Kızlar kandiliniz mübarek olsun.
Bu mübarek günde ettiğimiz butun dualar kabul olsun . AMİN...

yakınında sağlık ocağı falan varsa gidip bi kan tahlili yatırabilirsin:)))merak ettim:))

hiç umudum yokki hafta sonuna kadar beklicem gelmezse test alıp yapıcam yine yok doktora gticem bu sefer sen nasıl muayane oldun alttanmı yoksa karından mı

hiç umudum yokki hafta sonuna kadar beklicem gelmezse test alıp yapıcam yine yok doktora gticem bu sefer sen nasıl muayane oldun alttanmı yoksa karından mı
sen yinede umutlanmamaya çalış...5 gün geçmiş eğer hafta sonuna kaadar gelmezse kan testi yaptır hiç uğraşma öbür testlerle...alttan yaptı canımmm ben sorun var bende die gittiğim için:KK1::KK1::KK1:bebekten umudumu kesmiştimmm aslında alttan yapılmazmış bu dönemlerde...sonra da kan testi istedi orda çıktı..

Eki Görüntüle 614196

Kızlar bu testler dune ve bugune ait. dun pozitifi gorunce akşam çalışma yaptım. sizce bugunde yapmalımıyım yoksa yarın mı yapmalıyım ?

canım ilk yaptığın daha belirgin ama sen yinede boş bırakma çaçlışmalara devam et bugünde:)))

sen yinede umutlanmamaya çalış...5 gün geçmiş eğer hafta sonuna kaadar gelmezse kan testi yaptır hiç uğraşma öbür testlerle...alttan yaptı canımmm ben sorun var bende die gittiğim için:KK1::KK1::KK1:bebekten umudumu kesmiştimmm aslında alttan yapılmazmış bu dönemlerde...sonra da kan testi istedi orda çıktı..

ayy ben alttan tırsıyorum ya ama bi sorun olup olmadıgını öğrenmem için gitmem gerekiyo çünkü neyse hayırlısı kemal sunal hesabı surda hafta sonuna ne kaldı ki:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

gökçe sen çok komik bir kızsın yaa, çok güldürdün beni akşam akşam. başbakandan madalya istemeliyiz hakkaten, türkiyenin nüfusu patlasın diye bu kadar uğraşan başka topluluk yoktur hee. sen bi mail at da bize madalya taksın :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: allah da seni güldürsün, çok yaşa e mi :KK52::KK52::KK52:
sağol bacım ben bu gidişle değil başbakana mail atmak bizzat karşısına çıkacam :21:

gülümse bacımmm bebişin şen şakrak olsun asık surat olmasın :KK52:

canımmm benimmm yaaa valla sen beni güldürdün Allah da seni güldürsünn :90::90::90::90:bu sene nuüfus patlaması olacak heralde vajiyi yenip hamiş olcak herkes:)))))

Allah razı olsun canımmm Rabbim hepimizi hayırlısıyla kavuştursun bebişlerine...isteyen herkese beklemeden geliverisin inşallah:))

teşekkür ederim canımmm aminnn canımmm inş.bu mutlu haber mutlu mesut kucaklaşana kadar devam eder:)))

Allah razı olsun canımm isteyen herkese nasip etsin Rabbim:))
ecrin bacım senin bebişde şen olsun emi bol bol gülüver:)

Allah razı olsun canımmm hepimiz sağlıkla kavuşuruz inş.1 hafta 10 güne kadar gel dedi giderim ozaman 1 hafta olunca:)))bi göreydim iyiydi:)))sol tarafımm zaten gebeliği öğrenmeden öncesinden berii çok fenaa, sancım oluyor sanki batıyo felan..inşallah sorunsuz devam eder...Rabbim hepimize ağlıkla kavuşmayı nasip etsin inş.
Canım değerin düşük, bende 89 la başladım. Seni korkutmak veya moralini bozmak istemiyorum, sadece tedbirli olman ve iyi duruma da kötü duruma da hazırlıklı olman için söylüyorum. Düşük bir değer ve sancı olması dış gebelik gibi duruyor. Bir hafta on günü bekleme 4 gün sonra yine kontrole git mutlaka, o gün beta hcg yaptır ve ultrasona gir. Haber bekliyorum, inşallah güzel haberlerle gelirsin ve kese görünür :KK16:, sormak istediğin birşey olursa özelden veya burdan sorabilirsin. :KK16:.

hayırlı kandiller arkadaşlar.dualarda buluşmak dileğiyle.Allah isteyen herkese sağlıklı,hayırlı bebişler versin inş.

ecrinx birde kahverengi sulu erik ekşisini sulandırırsın ya öyle renk ve kıvamda leke gelmesi de dış gebelikten olur. Buna da dikkat et. Benim de sağ tarafımda sancı çok oluyordu. Hakikaten bebek sağ tüpte çıktı. Yalnız kalmamaya çalış. Moralini bozma sadece tedbir açısından söylüyorum :KK34:.

ecrinx birde kahverengi sulu erik ekşisini sulandırırsın ya öyle renk ve kıvamda leke gelmesi de dış gebelikten olur. Buna da dikkat et. Benim de sağ tarafımda sancı çok oluyordu. Hakikaten bebek sağ tüpte çıktı. Yalnız kalmamaya çalış. Moralini bozma sadece tedbir açısından söylüyorum :KK34:.

cileklipuding, omuz agrisi ve idrar sirasinda da yanma- aci vb gözlemlemis miydin? hatirlatmak da istemiyorum ama sen yazinca sormaya cesaret edebildim.

Canım değerin düşük, bende 89 la başladım. Seni korkutmak veya moralini bozmak istemiyorum, sadece tedbirli olman ve iyi duruma da kötü duruma da hazırlıklı olman için söylüyorum. Düşük bir değer ve sancı olması dış gebelik gibi duruyor. Bir hafta on günü bekleme 4 gün sonra yine kontrole git mutlaka, o gün beta hcg yaptır ve ultrasona gir. Haber bekliyorum, inşallah güzel haberlerle gelirsin ve kese görünür :KK16:, sormak istediğin birşey olursa özelden veya burdan sorabilirsin. :KK16:.
canımm yaa korkularım var yok değill keseyi görmediğimiz için zaten ortalardayımm sevinsemmi üzülsemmi bilemedimm kasığımda(sol)batma var...inşaalah güzel haberlerle dönerimmm..aminn şu mübarek günde:26::26::26::26::26:

ecrinx tebrikler cnm:)hamişler peşpeşe geliyor maşallah kızlar:)))
teşekkür ederim canımmm ben keseyi görmedim kesin de diyemiyorumm haftaya hemen giderim pazartesi inş...

canım benden hiç kanama falan gelmedi sadece kasıkta sancı oluyo:26::26::26:dış gebelikte ne oluyor pekii öğreneyimde hazırlıklı olayım bariii:KK50::KK50::KK50:

X