Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bize de 2 sene de 1 geliyorlar geçen sene gelmediler de bu sene gelcekler gibi.bu arada benim 5.senem ama daha hiç teftiş olmadımmmmamannn bende hiç takmam herhelde..sen ne güzel markezdeymişsiin biz kaldık buralarda ben sınıfçıyım zaten mümkün değil atanmam bir de eşim polis daha seneye doğu var bakalım bize...merkeze gitmek senelerimizi alıcak gibiiiii....

kızlarrrr kaç gündürde kendimi iyceee bir gözlemledimmm cidden olmassa pazartesi dr a mı gitsem sıkıntım şuu....

söylemesi ayıp eşimle birlikte oldukdan sonraaki gün cildim kaşınmaya başlıyor sırtım yüzüm karnımmm yüzüm döküyor gibi ufak pürüzler hissediyorummm sivilce tam değil ama öyleee acaba bir virüs bir mikrop mu kapıyorummmm.... nedir bilen var mı?

yahut bu tarz bişey vücudunda hissedeniniz var mı?

okadar sınıfçı yandalına geçti be pakize sende geçiver bacımmmm branşda daha kolay halledersinnn ... eşinin işinide evet bilyorum farkındayım allah kolaylık versin inşlh

okadar sınıfçı yandalına geçti be pakize sende geçiver bacımmmm branşda daha kolay halledersinnn ... eşinin işinide evet bilyorum farkındayım allah kolaylık versin inşlh

biz mezun olurken yan dal yoktuki canımmmmm yoksa bi dakika durmam...
benim geçeceğim tek dal zihinsel eng.öğr.onu da sağlam bi eğitim almadan yapılamayacağın düşünüyorum.daha çocuğum olamadna büyük konuşamak istemiyorum.o öğretmenlere de sabırlar diliyorum ama işi en zor olan öğretmenler onlar herhalde canımmm

ya yanılmıyorsam benim diplomada yanalan olarak yazıyorrr demek sizde yok bilemeycemmm.... :) dediğin gibi z.engell öğrt. çokçok samimi arkdşm varr o da diyor gökçecimmm okadar sınıfçı bizim branşa geçtiki eş durumu olsun tayin olsun bizim için zorlaştıı diye yakınyordu.... haaa birde öyle bir niyetin varsaaa aman dikkattt

arkdşmın 3 aylıkk hamileyken zihinsel engelli ağır düzey MR vaka bir öğrencisi karnına vurdu kanama ile bebeğini düşürdüü ALLAH KORUSUNNNNNNNNNN... KESİNLİKLE BAKANADA OKUTANADA ZORRRR.. ALLAH BİZLERE HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARRR VERSİNNNNNNNNNNNNN

bende o arkadaşına benzerim inşalllah benim de boyun 175 kilom 77...şöyle bi 70 e düşsem çokkkk çokkk iyiydi ama kısmet bakalımmmm....benim yakın bi arkadaşım hamileliğide 26 kilo almışşşş......düşünsene ben 100 kilo olurum artıkkk

boyun uzunnn 100 ü de kaldırırsın hani pakizeee şaka şakaaaa yok yaaaa dikkat etmek gerek bacımmmm... ben minyon tipimmm 1:58 boy ve 46 kgmmm bende boyum kısa diye doğamam moğamam diye korkyorummmm ne bilimmm risk grubu varmış boy ve kilodaaa

yookkk be çok kısa değilsin ki bacım...türk kadını tipiişte ama sana istah açsın folik asitler...çok zayıfsınnnnn.keşke bende öyle olsam benim annamede benim boyumda ama 100 den fazla.ben işe başladıktan ve evlendikten sonra da çok aldımm..eşim de annemi örnek gösteriyooo.zaman geçtikçe daha çok benziyorsun diyeee.eşimi de bi görsen üflesen uçacak...ama onun inadına kilo vermek istiyorummm

hmmm bak heleeee eşineeee bakkkk fenaymışşşş benim kızkardeşimde iri yarı kilolu kendisinceee şu sıralarrr bir iki bişey yaptı canan karatayı okumuş ekmeği falan kesmiş limon ılık suyla sabah içiyorrr ara öğünlerde fındık 5-6 adet veya cevizz öyleeee 2 haftada 3kg verdiii şimdi 3.ayında 8kgm verdiii o bile feci fark ettirmiş yani ilk ay gibi 3 kgm olarak devam edeydi iydide ilkinden sonraaa daha zor veriliyor dedii... okulda arkdşda aldı okudu oda 2 haftada 2kgverdi ne canan karataysa kitabaaaa baktım bana diyor muhakkkak okuman gerek gökçee daha sağlıklı beslenmelisin hamile kalmadan önce bende alacam kitabı kk de de çıkıyor foruma ilk girişteeee

hımmm bakıyım bakalım bende hamile kalmadan biraz olsun zayıflamak istiyorum..gerçi yemek yemeyi durdursam zayıflıcam ama kendime söz geçirmiyorum yaaa.sürekli elimde bişeyler sürekli yiyorum yaniii...

hımmm bakıyım bakalım bende hamile kalmadan biraz olsun zayıflamak istiyorum..gerçi yemek yemeyi durdursam zayıflıcam ama kendime söz geçirmiyorum yaaa.sürekli elimde bişeyler sürekli yiyorum yaniii...

benimde eşimmmmmmmmm öyleeeeeeeeee 1 dkk ağzı durmuyorrrrrrrr bende öyleyimde haniii o kilo alıncaaa laf atyorum bazennn.... neyse amannn cidden rahatsız ediyorsa akapunkturla bile 25kilo verenler varrr ama bence sağlıklı oluverdeeee boyun uzun çaktırmazzz zatennnboyunun 16 fazlası kilolu kısmına sokuyor kişiyi :) sen boyunla aynısın be bacımmmm cidden sıkıntın yokkk

ya bende gynefon içiyorum hem vitamin hem kansızlık için bana da şimdiden çok kilo aldırdııı yaaaaaaaa zaten kiloluyummm daha da kilo aldımm ne yapcezzzzzzzzzz

beneim içimdede yaratık var gynefonn içiyorum acayip yemeye başladım

teşekkür ederim canımm dediğin gibi altın değerinde:))

inşallah bebiştir ama ümitlendirme sen kendini ümitlendirme ki hayal kırıklığın büyük olmasın şayet değilsen.....

canımmm yaaa kaç gündür midem feci bulanıyor..gerçi bugün hala bulanmaya devam ediyor...ama çokkk ümitlenmiştimmm yaaaa
canımm dünyanın tek ayı bu ay değil...Rabbim sağlık versin olur o vakti gelince...demekki bu ay dünyaya gelmesi için hayırlı bulmamış Rabbim....O neyi nezaman nasip edeceğini bizden iyi bilir,, bizim bilemediklerimizi göremediklerimizi gören bilen O..bize düşen sabırla beklemek...elimizden geldiğince(benim içinde geçerli)

Eşim akşam gelirken test almış 3tane yarın yaparım dedin yok simdi diye ısrar etti bak fazla ümitlenen ben umitlenmiyorum dedim git yap dedi yaptım ve çift çizgi çıktı..... inanamıyorum ki su an yanlışlik olabilirmi
Cuma gününe tahlil yaptiracam dua edin sağlıklı sonuçlar alayım

seni tebrik ediyorum çok sevindim senin adınaaa,,eminim kızlarda çok sevinecek bu habere:)))

sen beni bilmezsin ama ben takip ettiğim için çoğu forumu artık yabancı görmüyorum çok kişiyi:)))Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin....idrar testinde çift çizgi garanti hamilelik diolar teklere çıkana güven olmaz:))))

tebrklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .Canım artık inan çünkü sen hamilesin bu haber bekliyordum.Allah tamamına erdirsin...........

tebrikler

sabah idrari olmadan cift cizgiyi görmüssün, hcg patlamasi var demek ki. insallah bebegin saglam bir yer edinmistir, tahlili gec artik. keseyi görmek icin randevu al. saglikli bir hamilelik gecirmen dilegiyle...

tebrikler

sabah idrari olmadan cift cizgiyi görmüssün, hcg patlamasi var demek ki. insallah bebegin saglam bir yer edinmistir, tahlili gec artik. keseyi görmek icin randevu al. saglikli bir hamilelik gecirmen dilegiyle...

Zealea canım bilgi küpü arkadaşım ) çok sağol cokkkkk. Rabbim herkese nasip etsin olanları da sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.
Sabah ilk idrar da tekrar test yaptım çift ... bugün önce kuaföre ordan da dr a gidicez ınş.herşey yolundadır..

çok sevindim cnm inşallah hamilesindir çünkü bazen yanılmada oluyo haberlerini bekliyoruz cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…