Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Eşim akşam gelirken test almış 3tane yarın yaparım dedin yok simdi diye ısrar etti bak fazla ümitlenen ben umitlenmiyorum dedim git yap dedi yaptım ve çift çizgi çıktı..... inanamıyorum ki su an yanlışlik olabilirmi
Cuma gününe tahlil yaptiracam dua edin sağlıklı sonuçlar alayım

canım arkadaşım çok sevindim ya gözün aydın,inan bu haberi çok bekledim.biz vajiyi dönemininde birlikteydik keşke hamilelikte de birlikte olabilseydik ama biz hala düşünmüyoruz.herşey gönlünce olur umarım:nazar:

Eşim akşam gelirken test almış 3tane yarın yaparım dedin yok simdi diye ısrar etti bak fazla ümitlenen ben umitlenmiyorum dedim git yap dedi yaptım ve çift çizgi çıktı..... inanamıyorum ki su an yanlışlik olabilirmi
:KK71: :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

tebrikler bacım

canım arkadaşım çok sevindim ya gözün aydın,inan bu haberi çok bekledim.biz vajiyi dönemininde birlikteydik keşke hamilelikte de birlikte olabilseydik ama biz hala düşünmüyoruz.herşey gönlünce olur umarım:nazar:

Kuzummmm canimmmmm çok sağol ınş sonuç kesindir akşam eşim zorla yaptırdı banyoya girdim yaptım aman allahım nasıl bağırıyorum eşime gülme krizine girdim inanmadi geldi kendide baktı başladık gulmeye. Öğleden sonra dr gitcez. Yaaa biz birlikte yendik birlikte hamis kalsaydik keşke :))
Sizinle istediğiniz vakit gelsin bebisiniz. .

evet o yüzden hemen heveslenmiyorum canım hakkımda hayırlısı öğleden sonra dr gitcez dualarimiz da unutmayalım birbirimizi...

hemen haber ver gelince benimde son 3 aydır 25 gün geciyo test yapıyorum negatif bi gecen ay 2 gün gecti normalde yarın olmam gerekiyor ama hiç bi belirtim yok hayırlısı hepimiz için

Kuzummmm canimmmmm çok sağol ınş sonuç kesindir akşam eşim zorla yaptırdı banyoya girdim yaptım aman allahım nasıl bağırıyorum eşime gülme krizine girdim inanmadi geldi kendide baktı başladık gulmeye. Öğleden sonra dr gitcez. Yaaa biz birlikte yendik birlikte hamis kalsaydik keşke :))
Sizinle istediğiniz vakit gelsin bebisiniz. .

amin canım inşallah.hadi hayırlısıyla doktordan da güzel haberler alırsınız.ay çok sevindim canım benim yaaa:21::21::21:

Kızlar ben kaçar dr a gidiyoruz :)) ınş güzel haberlerle gelirim ayyyy kan alacaklar çok tirsiyorum dua edin bana

kızlar yaaaaaaa:KK43: bu gün işe giderken yollar buz olmuş düştümmmmmmmmm:KK43: hemen aklıma şey geldi yaa hammile falansam bişi olmuşmudur dieeee inş bişi olmamıştır gerçi varmı yokmu die bilmiyorummm ama

ah ah bende korunmayı bıraktıgım gıbı tatıle gıtmıstım sunu yapsam ya hamıleysem ay bısey olurmu dıye tatılımı yasıyamamıstım :)

kızlar doktorum bana azcık kansızlık var die bide folik asit olan bi ilsç verdi hepsi bi ilacın içinde hem folik asit hem kansızlık içinmişşş ilacın adı gyneferon acayip iştahımı açtıı çok yemek yiyorummm ya sürekli hiç yemek yememiş gibi midem kazzınıyo bayılcak gibi acıkıyorum sonrada yiyorum mecbur ama çok kilo aldı m yaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK43: ne yapcm ben:KK1:

suan bende kullanıyorum kansızlık demır eksıklıgınden ama hamılelık oncesı kullanmamıstım ıdtah acması aslınsa psıkolojık canım :KK66:

kızlarrrrrr bugün adet oldum....çokkkkkkkk mutsuzuuuuummmmmm....:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

gelecek maclara bakalım cnaım inşallah :)

slm kızlar yeni geldim bende bu topiğe.ya yrn dr a gitcem kontrol için yani daha yendimde hamile kalmamda bi engel varmı die.gideniniz varmı nasıl oluyo

yendıgın gıbı hemen gıtmen cokıyı hem doktor korkunuda yenersın hem bı sorun varmı yokmu ogrenırsın bende hemen gıtmıstım
doktor muayene dıyor herhangı sorun varmı dıye sen ozel bı sey demen gerekmıyor canım ..

hamılelık kglar spor konusulmus :) kızlar ılk 3 ay hareket tavsıye edılmıyor
kı benm gıbı olursanız ılk 3 ay kasık agrıları halsızlık ayaga kalkamıcak gıbı oluyorsunuz
3 aydan sonra doktorum yuruyus spora ızın verdı ama hafıf kosu bandında arada yuruyorum mesela
hamılelık oncesı bıraz kg almıstım oncesı ılk hazırlıgım kıloda oldu hemen verdım sızede tavsıye ederım
hamılelıgı daha rahat gecırırsınız jel konusulmus ben jel kullanrken hamıle kaldım jelsız yapamıyorum
cogunuz bılıyor benım baska bı sorundan dolayı sıze tavsıyem daha once yazmıstım burda jel kullananlar
es p. ucuna sadece surmesınler okey durex gıbı su bazlı jellerı kullanabılırsın gebelıkte bıle kullanılabılıyor
folık asıt benımkı folacın solgar bunu kullandım 2 3 hafta oncesınden ve hamılelıkte ılk 3 ay

canım inşallah test dogru cıkmıstır kan tahlılı kesın kacarı yok varsa bellı olur ya bugun nıye yaptırmadın ay catlardım ben senın yerınde olsam :)

kızlar gecen gun yegenımın hatmı vardı daha 32 gunluk :) sızede ozel dua ettırdım hafızlar ve hocalar toplandık
Rabbım tez vakıt tum ısteyenlere sızlere ve tedavı gorupte cocuk sahıbı olamıyan herkese nasıp etsın
bır hocam maleef tedavı olcak parası yok bır kere borcla tup bebek denedıler tutmadı oda cok ıstıyor
Rabbım sorunsuz aratmadna versın herkese inşallah :KK19: oglumla sızı cok opuyoruzzzzzzz:KK19:

cnm gozun aydın ınan cok sevındım Allah bebegını hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın hayırlı saglıklı bır melek nasıp etsın cok guzel bı haber bu ınanılmaz sevındım tebrıkler :KK9:
:KK9::KK9::KK9:

Canım tebrikler inşallah hayırlı haberler alırsın.
Darısı bizlere ve isteyen herkese inşallah:KK16:

bnmde ucuncu gunum yıne kahve leke gelıo hatta bu sabah kana benzer bı sekılde az geldı dr a gıtmek ıstıorum bı sorun cıkck dıe korkuorum bugun ucuncu gun dun kesılms gıbı olmustu bu sabah yıne devm

yaaaaaa çoookkkkkkk sevindimmmmmmm Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsinn :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

yaa valla ağlıycammm benim hiç umudum yok kendimdennn dün çalışmalara başladk ama hiç umudum yokkkkkk :KK14::KK14::KK14::KK14:

yaaaaaa çoookkkkkkk sevindimmmmmmm Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsinn :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

yaa valla ağlıycammm benim hiç umudum yok kendimdennn dün çalışmalara başladk ama hiç umudum yokkkkkk :KK14::KK14::KK14::KK14:

kız nıe ole dusunuosun umudum yok yazmıssın oraya ole dusunme olumlu dusun Allah ın ıznıyle olur daha dun baslamıssınız calısmalara beklemeden goremeyızkı umutsuzluga kapılmayalım daha yolun basındayız Rabbım bızede nasıp edıcek ınsallah

Merhaba hanımlar:KK3:

Ben de bu illeti yenenlerdenim çok şükür. 1 ay olmadı daha yeneli. Adetime 1 haftadan az var, normalde en az 1 hafta öncesinden göğüslerimde acıma hissi olurdu. Adetim yaklaştı ama hiç bir belirti yok. Hem çok istiyorum bebişim olsun, hem de korkuyorum hayat şartları çok zor belimiz bükük kendimizi toplamadan yavruma nasıl kaliteli bir hayat sunablirim diye:26: Hem çok istiyorum, hem de hemen olsun istemiyorum. Kafam çok karışık. Bir yandan diyorum aman nolacak büyür gider, bir yandan diyorum kendimize zor yeterken... Bilmiyorum...

Saçmalıyosun :KK47::KK47::KK47::KK47: Daha yeni başladınız sayılır, dur bi bismillah bacım ya...

canım çok sevindim :KK62: :KK62: inşaallah cuma günü de sonuç şimdiki gibi olur :) Allah ım sağlıklı sıhhatli aklı başında hayırlı eylesin insaallah

Sağol canimmmmm rabbim hepinize tattirsin. .sakin ümitsizliğe kapılma rahat bırak kendini ınan biz geçen aylarda nasıl çalışırdık bu ay dedim artık umrumda değil ne zaman nasibimde varsa o zaman gelsin günüm geçti ama test falan almadım takı dün eşim ve arkadaşlar aklımı helene kadar ve suaan kan tahlili verdik sonuç pozitif :)))) ayağımı sürüyorum...

incimmmm naptın canım belli mi sonuçlar ben bile heyecan yaptım seni düşünemiyorum:KK9:

X