Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ben iki gündür ovu testi yaptım ikisindede ikinci çizgi silik çıktı ama reglimde tamamen bugün bitti silik çizgi ne oluyo yumurtlama anlamına m geliyo

ovulasyon testinin pozitif olmasi icin ikinci cizginin ilk cizgi kadar koyu ya da ondan daha koyu olmasi lazim. silik cizgi negatif demektir.

adet döngüsünün uzunluguna göre teste baslayin, ör. iki reglinin arasi 30 günse 10. günden baslayarak testi yapin.

resimdeki 15. gün yapilan test pozitiftir: http://www.yourcervicalmucus.com/wp-content/uploads/2010/10/031.jpg

preseed hakkında bilgisi olan varmı azıcık tuzluda fikir edinmek istedim..bununla hamile kalanları olkudum doğal felan diyolar ama insan yinede güvenemiyor...

kk'da preseed kullananlar basligi var. ben de preseed kullaniyorum, ilk ay karavana malaesef kullanip hamile kalan duydugum gibi bir halta yaramiyor diyen de duydum. jelsiz iliskiye giremiyorsan, diger jellere göre daha avantajli ama jelsiz yapabiliyorsan paraciklarin cebinde kalsin.

her istediğimizde jesiz olmuyor,nadiren olabiliyor maalesef(bunu araştırmayı istememin en büyük sebebide buydu...diğerleri sperm düşmanıteşekkür ederimm sen memnuniyetini yada memnuniyetsizliğini bi kaç aya (umarım bu ay bebiş haberiyle memnuniyet haberide gelir:))bildirirsen ben takipteyin:)))

eczaneden test alsam dogru cıkartırmı sonucu

Canım benimde geçen ay geçikme oldu hayatımda ilk defa 10 gün geçiktim kan testi yaptım negatif idrar negatif sonra adet oldum zaten direkt kan testi yap öğren . Ben çünkü bekledikçe hamileyim havasına girmiştim üzüldüm sonra çok bekleme sana tavsiyem kan testi yaptır kısa zamanda

alooooooooooooo inciiiiiiiiiii ne var ne yok tüm topic merak etti seniiii.... durumlar nasıllll testi yaptınmı neir nedeğildir........... hayırlısını diliyorum bacımm sanırım geçmişi inceliyip okuyosunnn neyse artıkkk cvbnı bekliyozzz iyi geceler bacımmmmmm

Selaaaamm ben sana hiç kizarmiyim ne dersen de ağzımı açmam emeğin çok üzerimde hakkını helal et canim ama ınan dr dan 28 ocaka zor bela izin aldım mutlaka gidiyorum o gün ne olacaksa olsun diyorum artık ınan bana çünkü bebeğin sağlığı sağlıklı hamilelik daha önemli... kızma bana tarih bekliyorum 14: ve ınan bu ay hiç kendimi dinlemiyorum hatta içimden hiç test yapmak gelmiyor olacağım hissi var cunki goguslrim patlamak üzere bi kaç dostum dün durdurmadı geldi evden aldı ona rağmen hayır sabırla cuma gününü bekleyecem dedim aklıma takılan tek şey benim adttim duzenliydi en fazla 2 gün geçerdi suan7 gün geçmiş hayırlısı bekleyeceğim.geçen ay iki gün geçti yaptım artık yapmam ınş hayırlısı olur hakkımda...

Ocean annemmmmmm çok saol kuzum cahitin randevuları dolu 28ine gün verdi gidecem.
Hepinize tsk ederim dualarinizda unutmayın... sela ocean vaktinizi çaldığım için hakkınızı helal edin ))
Sizleri seviyorum cuma güzel haberlerle gelmek dileğiyle..

bu ayyyyy jelsiz yaptıkkkk hiç gerek kalmadııı amaa lazere gidecemmmmmmmm acaba ne etsemmmmmmm.... korunmuyozdaaaa nasıl olsa olmaz diyeeee sadece eşim dikkatliii
istemediğindennnnnnn

Evet canım geçmişi okuyordum herkes merakta ama ben test yapmadım cuma gününe kadarda yapmayı düşünmüyorum umutlandık istemiyorum bu ay hiç öyle bi his yok içimde cuma hemen yazarım eğer olmazsam dualainizi bekliyorum..

allah gönlüne göre versin hayırlısıyla bacımmmm....

bende de fix olduuu herayyy gecikennnnnn birkaç günnnnnnnnn ve yapılan 1 veya 2 testttttt uffffffffff neyseeee inşlh bacımmm

bu ayyyyy jelsiz yaptıkkkk hiç gerek kalmadııı amaa lazere gidecemmmmmmmm acaba ne etsemmmmmmm.... korunmuyozdaaaa nasıl olsa olmaz diyeeee sadece eşim dikkatliii
istemediğindennnnnnn

bilemedim şimdi ne desem lazer için...bebekde istiyosan dikkat etmek lazımm:26:

yerleme kanması ne demek oluo ki acaba
canım yerlesme kanaması yanı(ımplantasyon)dollenme olduktan bellı bır sure sonra lekelenme seklınde gorulur ve herkez te olmaz
preseed hakkında bilgisi olan varmı azıcık tuzluda fikir edinmek istedim..bununla hamile kalanları olkudum doğal felan diyolar ama insan yinede güvenemiyor...

canım ben kullandım kendı adıma tavsıye etmyıorum mantar yaptı bende 1 ay kullandım zaten kullanımı da zor ama kullanıp hamılekalan arkadasım oldu sans mı bunun parmagı varmı bılemem

Kızlarr selamlar adetime 2 gün var ama bende hiç bi adet belirtisi yok ara sıra karnıma agrı giriyo ama nedend ir aceba adet agrısımı değişik bi ağrımı bilemedim

canım ben kullandım kendı adıma tavsıye etmyıorum mantar yaptı bende 1 ay kullandım zaten kullanımı da zor ama kullanıp hamılekalan arkadasım oldu sans mı bunun parmagı varmı bılemem

teşekkür ederim canım

kızlarrrrrr bugün adet oldum....çokkkkkkkk mutsuzuuuuummmmmm....
üzülme canım alışıcaz bu durumlara bende 2 kez test yaptım ikiside negatif ama adet gelmedi kasık ağrısı gögğüs şişliği hassasiyeti herşey var ama düzensiz adet gördüğüm için böyle ümitlenip yaptım hala bekliyorum büyük ihtimal de kırmızı kartı yicem ve bende üzülcem yeni olmasına rağmen(ama alışıcaz, sabredip Rabbim istediği zamanda bize verecek deyip hayırlısıyla ogünü beklicez

Kızlarr selamlar adetime 2 gün var ama bende hiç bi adet belirtisi yok ara sıra karnıma agrı giriyo ama nedend ir aceba adet agrısımı değişik bi ağrımı bilemedim
senin durumunu bilemedim canımm:) bişey deyip ümitlendiremk de istemem(çünkü sadece biyorum olur bu bildiğimden değil)ümidini kırmakda istemem bekle bakalım adetin geçsin test yaparsın...

öyle yapcam artık zaman bıraktım her ay beklemek kötü oluyo rabbim biliyo ne zaman göndereciğini

conceive plus diye de bir jel var. ingiliz... pre-seed gibi sperm hareketliligini engellemiyor. fiyat olarak daha uygun. ama aplikatörü seffaf degil, zaten tüplü bir aplikatör. pre seedinki seffaf siringamsi gibi oldugu icin daha rahat sanki. pre-seed i 20 euroya aliyorum, conceive plus 16 euro. ama türkiye'de altin kadar pahali oldugu icin 4 euro da 20-30 tl gibi fark yaratir belki.

keşke bende kilo alabilsemmmm canım ilacı kaça aldın bende de demir eksikliği vardı dr FERAMAT vermişti folik asiti bu ilaçla birlikte kullansam bişe olur mu ki

ben verim sana kilolarımı valla hepsini all 31: cnm ecrix in dedigi gibi doktor vermeden kullanma ama bi sor bu ilacı yazabilirmisiniz bana de ismi gynefon ama fiyatını bilmiyorum büyük ihtimal devlet karşılıyodurr ....eşim aldı fiyatı bimiyorumm

aynen canım vazgeçtim zaten dr'a sormadan kullanmıcam dr'a gitmekte istemiyorum artık çünkü hiç umudum yok bebekten yana

kızlar 1 kaç güne adet olmam lazım bakalım kırmızıları görücekmşyim inş.. görmem ben size şey dicektimm sag kasıgımda agrı deegilde kramp girmiş gibi bişi var neden acaba adet m olacagım yoksa bebiş mi var ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…