Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

:annem bana birtürlü kardeş doğuramadı. Ben çok üzülüyorum çok dua ediyorum.başka ne yapmam gerekiyor :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

canım bulantılarım yüzünden pek fazla nete giremiyorum,hayırdır geçmiş olsun neler oldu öyle,bebeğin ve sen iyisin dimi?

kızlar çok şükür vaji yi yendim.... ama bir sorunum var hamile olmak istesekde bişeyler çıktı
YOK kızamıkçık aşısı olunacakmışmış yok 3 ay o aşıdan sonra bebek olmamalıymış olursa allah korusun (sağır dilsiz kör olma durumu varmış)
yok folik asit en az 3 ay öncesinden başlanılmalıymışmış
yok ilaç kullanıyordum antidepresan budum çok mahvetmiştide beni vajinüsmus o bakıma kullanıyordum dr tavsiyesi ile o tarz ilaçlar en az 6 ay kullanımı bırakılmalıymış hamile kalmadan önce

offff yaaaa ben mi çok abartıyorum ne yapsam

ne yapsammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm şuan regl dönemimdeyim 13 aralık gibi sözde yumurtlama günüm olacakkkk o zamana dek bir dr a gideceğim inşlh ama ......
üzüldümmmmmmmmmm

Canim iyi düsün, seni yönlendirmek yanlis olur.. Yani evet bilgili olmak çok iyi ama fazlasida zarar, ben düsükten sonra arastirmaya basladim herseyi, ve her doktora gittigimde her okudugunu duydugunu kendine yakistirma, bukadar inceleme bazi seyleri akisina birak der kizardi, hakli olarak :). Hamilelik öncesi doktora gidip tam kan sayimi yaptirdm ve vajinal ultrasonla bi muayene oldm bukdar.. Folik asit evet 3 ay öncesinden baslanilsa iyi olur ama ben hamileligime yakin baslamistim.. Hamileliginin 2. ayinda bile baslayanlar var.. Yani bazen diyorumki önceden çokmu vardi bu tür seyler annelerimizin hiçbirinden haberi yoktu.. çokta incelememek lazim sakinilan göze çöp batar.. hakkinda hayirlisi olsun InsAllah..

bende listeye eklenmek istiyorum.vajinismusu yeni yandim ve hemen bebek istiyorum tabii hayırlısıyla.inşallah adetimi 23 aralıkta bekliyorum.benim icinde dua edin.

Hosgeldinnnnnn :)
Ekliyorum Listeye.. Yeni yendigine göre deneme süreside 1 ay olmali?
Madem hamilelik düsünüyosun, tam kan sayimi ve jinekolojik genel muayene olmani tavsiye ederm.. :KK16:
Allah hayirlisiyla bekletmeden nasp eder InsAllah :KK16:

Selam kızlar nasılsın ben vajiyi yeneli bir hafta oldu bi yandan bebek istiyorum bi yandan istediğime tam emin değilim çünkü bu çok önemli bi karar 3 sene oldu cevrede baskı var ama bi yandan diyorum vajiyi yenmişken 2 ay felan gecsin yada ne biliyim mart gibi felan bebek calısmasına baslayalım karar veremedik bi türlü eşimde bi yandan istiyo bi yandan istemiyoo

Canim çevre baskisina aldirma.. Hayat sizin hayatiniz.. Esinle sen hazir hissettiginiz zaman düsünün.. Hayirlisini isteyin herzaman.. Önce alis biraz hem kafan rahatlar hemde olursa olur yani.. Esinle konusun bi karar varin.. Disari'sinin size müdahale etmesine müsade etmeyin :KK16:

kızlaaaarr test yaptım pozitif cıktı cok mutluyum dogrumudur sizce hafif silik cunku ... yarında evlılık yıldonumumuz okadar mutlu oldumki en guzel hediye olcak bızım ıcın ıns dogrudur..

Ayyyyyyy :KK70: çok sevindm.. :nazar::nazar: Tebrik ederim :emir_bebek::emir_bebek:
Allah kucaklamayi nasip etsin InsAllah :KK54:
Darisi isteyen herkese (Amin).

testte iki tüp kan alıyolar bu kadar her şey o kanda belli oluyor.. bir de ultrasonla muayene ol eğer çok korkuyosan sıkışık git karından bakıversin dr...

anladım canım olmazsa bi gün işten izin alıp gidiyim kadın doğuma gitcez dimi kusura bakmayın cahilce soru ama napıyım hastaneyle pek aram yok sıkışık derken canım adetliyken felanmı

bu arada elvan kaç gündür yok dikkatimi çekti

Canim sıkışık idrar demek istedi sessizce arkadasimiz.. Ben tam kan sayimini ev doktorunda yaptirmistim, Trde nasil bilmiyorum.. Benim tavsiyem jinekologa gidip vajinal muayene olman.. Korkunu yenmeni istiyorum.. Inanki sonrasi çok rahatlicaksin..

Beni sormussun :KK17: Bu aralar yogun geçiyo pek giremedim ama takip ediyorum:KK54: Bende doktorlari sevmem ama bazn mecburuz.. Hadi bakalim güzel haberlerini bekliyoruz..

Kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim sorduğunuz için, ben iyiyim, arada hafif hafif ağrılarım oluyor. Doktora en son gittiğimde ağrın olursa gel demişti. Bende regl sancısı gibi ağrılarım var zaten demiştim, bunun üzerine şiddetli olunca gel dedi.
Beta hcg de düşme var ama istediğimiz kadar değil demişlerdi, cuma günü kan vermeye gel dediler ayrıca. Aslında dayanamıyorum, bir fırsat bulsam daha önce gidicem ama hastane çok uzak.
İçimde büyüyor mu? küçülüyor mu? haberim yok, beta hcgnin tekrar yükselmesinden korkuyorum, daha önce düşmüş sonra yükselmişti çünkü. Çok uzun zamandır adet kanaması gibi kanamam var. Beta hcg sıfırlanınca ağrılarda , kanamada bitecekmiş. Bir an önce abdest almak istiyorum artık.

Benden haberler bu kadar, daha güzel haberlerle gelirim inşallah :KK16::KK16::KK16:.

Allah tez zamanda sifa versin.. Güzel haberlerini bekliyoruz canimin içii :KK16:

kızlar bu sabah dayanamayıp gıdıp test aldım yaptım ve sonucu negatif cıktı :KK43: ama hala regl de olmadım bugunle bırlıkte 4 gun oldu gecikeli.

Canim testte hemen çikamayabilir.. Ama strestende gecikme olabilir.. Hayirlisi olsun.. akisina birak ltfn bukadar düsünme :KK16:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Zerbas1 Aralik4 ayBekliyor
Nacisss2 Aralik1 AyBekliyor
Inciozmen7 Aralik2 AyBekliyor
Ocean9 Aralik2 AyBekliyor
Oksamen10 Aralik1 AyBekliyor
Yoruldum12319 Aralik3 AyBekliyor
Pakizeg23 Aralik??Bekliyor
Berna162724 Aralik4 AyBekliyor
Pissa9 Ocak1 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Sekerpare_????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor

Hamilelerimiz çogaldi çok sükür :nazar::nazar::nazar::nazar:
Kizlar soru isaretli olanlar yeni bilgilerini paylasirlarsa güncellerim listeyi..
Ins tez zamanda listedeki herkes hamile kalir :KK49::KK49:

Ayyyyyyy :KK70: çok sevindm.. :nazar::nazar: Tebrik ederim :emir_bebek::emir_bebek:
Allah kucaklamayi nasip etsin InsAllah :KK54:
Darisi isteyen herkese (Amin).

cok saol canim tesekkur ederim :)) her namazimda sizlerede dua ediyorum rabbim dualarimizi kabul etsin ins. bugun doktora gidicem bakalm ins. iyi haberlerle gelirm ...

kizlaaarr doktordan geliyorm bebegimi gordum bi damlaciiikk biseeyy :) 5 haftalk dedi 3 hafta sonra yine cagrdi kalp atislarini duymak icin normalmi sizce?

:annem bana birtürlü kardeş doğuramadı. Ben çok üzülüyorum çok dua ediyorum.başka ne yapmam gerekiyor :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Canımm yaaa, nasılsın, iyi misin? Baban nasıl oldu? Kardeş de en kısa zamanda gelir inşallah...

kizlaaarr doktordan geliyorm bebegimi gordum bi damlaciiikk biseeyy :) 5 haftalk dedi 3 hafta sonra yine cagrdi kalp atislarini duymak icin normalmi sizce?

Gözün aydın. Sana ve burdaki tüm arkadaşlarıma sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı, hayırlı bir bebek diliyorum.

Canımm yaaa, nasılsın, iyi misin? Baban nasıl oldu? Kardeş de en kısa zamanda gelir inşallah...

Gözün aydın. Sana ve burdaki tüm arkadaşlarıma sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı, hayırlı bir bebek diliyorum.

saol canm onemli olan saglikli ve hayrli olmasi darisi tum isteyenlern basina ins. :)

canım benım yaaa:KK43:
Kizlar an itibari ile regl oldum :KK43::-)43:
hayırlısı olsun cnm hakkında uzulme ınsallah zamanı gelınce melegın senınle olur

maşalalhh sızeee:nazar::nazar:normal cnm normal 3 hafta sonra pıtpıtları da duyarsın ınsallah

X