Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Cilekli canim nasil oluyo bu tefriciye? Anlatirmisin.. Öncesinde sonrasinda dua okunuyormu? Süresi varmi..

:KK50: Uuu sakin gel, öyle birsey aklimdan dahi geçmedi ne bu alinganlik.. Kimisi pek tavsiye etmiyor.. Benim hiçbir bilgim yok bu konu hakkinda oyzden sordum.. Snowflaken de yazmis iyice arastirip baslayin adetlerim sasti benim demis..

ne bu sakin gel uluuu felan nasıl bir hitap tarzı bu...hiç böle konuşan birbirine bu tarz cevaplar yazan birisini gördün mü burda...:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

ben tekrar yazayım anlamadın herhalde...berna sordu nasıl yaptın kürü yazdım böle böle yaptım teşekkür etti kız..sonra bir arkadaş daha sordu ona da cvp verdim..

snowflakene ne oldu bilmiyorum..bir çok arkadaşım yaptı memnun kaldı hiç kötü söleyen duymadım kaldı ki soğan suyu içiyosn ne olacak yaww..

3 gün kaldı adetime allaha şükür şaşmadı başıma bişey gelmedi...hiç de alıngan değilim ben kaldıki sana kötü bişey yazmadım dedim araştırdım aşkolsun felan filan yazmayayım tekrar..bence sen alıngasın kimsenin kalbini burada kırmak istemem vaji yenen arkadaşlarım herzaman çok değerlidir benim için....

bana cevap yazmassan çok sevinirim...

ne bu sakin gel uluuu felan nasıl bir hitap tarzı bu...hiç böle konuşan birbirine bu tarz cevaplar yazan birisini gördün mü burda...:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

ben tekrar yazayım anlamadın herhalde...berna sordu nasıl yaptın kürü yazdım böle böle yaptım teşekkür etti kız..sonra bir arkadaş daha sordu ona da cvp verdim..

snowflakene ne oldu bilmiyorum..bir çok arkadaşım yaptı memnun kaldı hiç kötü söleyen duymadım kaldı ki soğan suyu içiyosn ne olacak yaww..

3 gün kaldı adetime allaha şükür şaşmadı başıma bişey gelmedi...hiç de alıngan değilim ben kaldıki sana kötü bişey yazmadım dedim araştırdım aşkolsun felan filan yazmayayım tekrar..bence sen alıngasın kimsenin kalbini burada kırmak istemem vaji yenen arkadaşlarım herzaman çok değerlidir benim için....

bana cevap yazmassan çok sevinirim...

Ben sana yalan yanlis birsey söyledin demedimki? iyice arastirdinmi derken açiklama bekledim sogan kuru hakkinda, ne ise yarar, varmi bi zarari diye sordum.. Tartistigimiz konuya bakarmisin.
Alinan biri varsa oda sensin bence.. Sana kötü birsey yazdin demedimki? Ben kötü birsey yazmadimki? Insan kalbini kirmayi, kötü söz etmeyi sevmeyen tek sen degilsin.
Uzatmaya degmez bencede. Vajinusmusu yenen arkadaslarim benim için degerli olmasaydi bu topigi açmak zahmetinde bulunmazdim. :KK34:

Yani ben okadar çabuk birakamadim, ama birakmaya gayret göster..
Tamam ozaman kizlar
çileklipuding için Tefriciye okuyalim.. okumak isteyen bana özelden yazsin yalniz ben pek bilmiyorum öncesinde bi dua yapiliyormu yada bittiginde..

elvancım ben ozelden mesaj attım dier arkadaslarımızıda elvanın ozelıne beklıoruz pleas:KK34:

çilekliben bu akşam sana bir yasin-i şerif okuyaym...
nazara mı geldin göze mi geldin arkadaşım ne dir bu ya..
moralini yüksek tut..allah tez zamanda sağlığına kavuşturur inş..

Arkadaslar, Cileklipuding arkadasimiz için Tefriciye topluyoruz.. Okumak isteyen bana nekadar okuyacagini özelden yazarsa sevinirim.. Simdilik bi gün belirlemek istemiyorum, yetistiremeyebiliriz çünkü topikte herzaman kimse olmuyor..

Kızlar bende bilmiyorum tam olarak tefriciye nasıl okunuyor ama elimizden geldiğince yardım cı oluruz herkes bilmiyorum bende banada o konuda yardım cı olun:KK17:

Cilekli canim nasil oluyo bu tefriciye? Anlatirmisin.. Öncesinde sonrasinda dua okunuyormu? Süresi varmi..
elvancım çok teşekkür ederim, çok mahçup oldum :KK17:. Nasıl okunduğuna gelince 21 kere estağfirullahil azim elhamdulillah çekiyorduk sanırım. Sonra niyet ediliyor ne için okunacağına dair, sonra okunmaya başlanıyor canım. İnternette aradım bulamadım, ama böyle yapıyordum galiba.

çilekliben bu akşam sana bir yasin-i şerif okuyaym...
nazara mı geldin göze mi geldin arkadaşım ne dir bu ya..
moralini yüksek tut..allah tez zamanda sağlığına kavuşturur inş..
Çok sağol canım ya, vakit ayıracaksın benim için :KK17:, iyi ki varsınız :KK16:. Zor bir süreç gerçekten, ne oldu, neden oldu, nazara mı geldim orasını Allah bilir. Rabbim kurtullmayı nasip etsin hayırlısıyla, kimseye de göstermesin :KK16:.

elvancım çok teşekkür ederim, çok mahçup oldum :KK17:. Nasıl okunduğuna gelince 21 kere estağfirullahil azim elhamdulillah çekiyorduk sanırım. Sonra niyet ediliyor ne için okunacağına dair, sonra okunmaya başlanıyor canım. İnternette aradım bulamadım, ama böyle yapıyordum galiba.

Tamam tatlim, biz turquazla arastirip özelden ayarlicaz.. Ne mahcubu senin azmi iyiligin dokundu vajinusmus arkadaslarimiza.. Sen bizim için çok degerlisin yeterki sifa bulasin.. :KK16:

elvan ben ozelden guzel bı mesaj ayarladım da sana yollayamadım henuz cunku on dakıka da bı mesaj atabılıoruz yazdıgımı sana yollarım sende gelenlere yollarsın kusum ben yakın cevremdekı arkadaslrımada bıldırccem msn var bu arada fakat bılgısayrda yuklu deıl ondan acamadım tatlım

elvan ben ozelden guzel bı mesaj ayarladım da sana yollayamadım henuz cunku on dakıka da bı mesaj atabılıoruz yazdıgımı sana yollarım sende gelenlere yollarsın kusum ben yakın cevremdekı arkadaslrımada bıldırccem msn var bu arada fakat bılgısayrda yuklu deıl ondan acamadım tatlım

Aynen, bende yettiremezsek çevreme dagitirim diye düsündüm.. Tamam ozaman canim bekliyorum biliyorum 10 dkk meselesi :KK9: oyüzden sordum msn.. ozaman gün belirlemeyelim simdilik bu cuma çok erken olur diye düsünüyorum.. yetistiremezsek o vebal altina girmek istemem.. Cuma gününe denk gelmesi sart degilse haftaya pazartesi felan olurmu?

kızlar netten baktım asagıdaki gibi oluyomuş tefriciye duası...
SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

Kizlar aranizda ovulasyon testleri kullananlar varmi.. Regliniz biter bitmezmi basliyosunuz testleri yapmaya??

kızlar netten baktım asagıdaki gibi oluyomuş tefriciye duası...
SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

Sagolasin canim :) Okumak istermisin bu cumaya kadar kaçtane okuyabilrsin okursan, eger okucaksan bana özelden yazarmisin, forumda konusulmasi yasakmis herhalde..

Cilekli nin dis gebelik olmus o yuzden kurtaj olmak zorunda kalmis ne yazikki:KK43: ama hayirlisi insallah Allah hrksn gonlune gore versin en kisa zmndaa...
trınıty canım senıcok ozlemısım ne guzel senıaramızda gormk

:KK70: Masallahhhhhh :nazar: Zaman jet gibi uçup gidiyo baksana, 19 haftalik olmussun, oglusunun meslegi belli oldu simdiden futbolcu olcak herhalde hemde epeyce bi hareketli :KK9: Allah yardimcin olsun, eminim o tekmeleri hissetmek tarifsiz bi duygudur.. Rabbim her isteyene nasip etsin.. Seninde kucagina almak nasip etsin saglik içinde.. Ha bu arada kaçtane bebis düsünüyon kiz :KK9: ilk çocugumuz sonuçta daha çok yapcaz nasilsa der gibi :KK9::KK9: Allah gönlündekini nasip etsin herzaman Ins
wallahı oyle canım sorma bana kalsa hıc gecmıyor ama sonup baktıgımda 5.aya geldık nerdeyse esımde oyle dıyor futbolcu yapıcam onu dıyor hayırlısıartık...kısmet wallahı once bunu bı doguralım esım 3 dıyo ama bakalım bı taneyle kalmayız tabı ama allah bılır
Sağol elvancım, nasıl diyeyim, nerden başlayayım bilmiyorum, geçen gelişimde kemoterapi + kürtajla dış gebelikten kurtulduğumu zannediyordum, yine de üzgündüm. Daha devamı varmış.

Beta hcg yavaş yavaş düşecek demişlerdi. 5 gün sonra gittim test yaptırdım, düşeceğine yükselmiş (4.600 den 14.000' e)

Panikledik, hemen hastaneye gittik, iç kanama başlamış, ameliyat olacaksın dediler, bayıldım oracıkta.

O gece çok zor geçti, ertesi sabah ameliyat alınacaktım, eve bile göndermediler.

Ertesi sabah kendimi iyi hissediyorum dedim. Ameliyatı reddettim. Risk alıyorsun dediler.

5 gün boyunca izlediler, günde 2-3 defa kan alındı benden. Saat başı tansiyon, nabız kontrolü, sık sık idrar testi vs.... 2.doz kemoterapi uygulandı bu arada.

Çok yıprandım, dün kendi isteğimle taburcu oldum. Hala iç kanama riski var, hayati tehlikem devam ediyor maalesef.

Şu an tek dileğim beta hcgnin sıfırlanması, o zamana kadar hop oturup hop kalkıcaz. Dua bekliyorum.

Bu defa sonlanır şnşallah.

Kızlar size tavsiyem Allah' tan herşeyin hayırlısını isteyin, lütfen gebe kalmak için de acele etmeyin. Geç olsun da güç olmasın. Şu an hamilelik için o kadar acele ettiğime pişmanım :KK50:.
offff okurken cokkotu allah yardımcın olsun umarın en dogru kararı vermıssındır gelısmelerden haberdar et bızlerı dualarım senınle canım
Kizlar aranizda ovulasyon testleri kullananlar varmi.. Regliniz biter bitmezmi basliyosunuz testleri yapmaya??

cnm ben kullandım adetın 10. gunu başla hergun aynı saatte yap cnm

trınıty canım senıcok ozlemısım ne guzel senıaramızda gormk

wallahı oyle canım sorma bana kalsa hıc gecmıyor ama sonup baktıgımda 5.aya geldık nerdeyse esımde oyle dıyor futbolcu yapıcam onu dıyor hayırlısıartık...kısmet wallahı once bunu bı doguralım esım 3 dıyo ama bakalım bı taneyle kalmayız tabı ama allah bılır

offff okurken cokkotu allah yardımcın olsun umarın en dogru kararı vermıssındır gelısmelerden haberdar et bızlerı dualarım senınle canım

cnm ben kullandım adetın 10. gunu başla hergun aynı saatte yap cnm

Bende hamilelikten önce kullanmistim.. Geçen ay kullandim..Geçen ay 21. Gün yumurtlama olmus :KK53: normalde hamileligimden önce kullandigimda 14. güne denk geliyodu..
Düzen sasti iyice..
Hayirlisi olsun Ins.. :KK9:

Son düzenleme:

Bende hamilelikten önce kullanmistim.. Geçen ay kullandim..Geçen ay 21. Gün yumurtlama olmus :KK53: normalde hamileligimden önce kullandigimda 14. güne denk geliyodu..
Düzen sasti iyice..
Hayirlisi olsun Ins.. :KK9:

degısıyor cnm ben kullanırken hep 21. gun fln olurdu.sonra zaten bırakmıstım yaopmayı ama ben muhtemelen hamıle kaldıgım ay erken yumurtladım allah bılır tabı ama

degısıyor cnm ben kullanırken hep 21. gun fln olurdu.sonra zaten bırakmıstım yaopmayı ama ben muhtemelen hamıle kaldıgım ay erken yumurtladım allah bılır tabı ama

Ben sabit oluyor sanirdim.. Degilmis meger.. Cnm eger müsaitsen msn gelebilirmisin, birsey sormam lazim.. Özelden yazamiyorum su 10dkk beklemek varya..

X