Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım çok güzel yazmışsın teşekkür ederim...walla kendime getirdi biraz:)

canım bunu 7. ile 15. güne kadar her gün içexceksin demişsin ya ya o tarihler arasında hamile olmuşsan bi zararı olmaz mı?

erkek bebeklerin tekmeleri daha erken hissediliyormuş sanırım bizim kız da sağolsun maden mi arıyo içerde napıyosa Sağlıklı olsunlar da tepinsinler ,bundan daha güzel tekme mi olur kemre,senay_mehmet,çilekli ne alemde acaba kemreyle senay _mehmet in bebişleri ne olacak acaba inşallah sağlık durumları iyidir. sen isim düşünmeye başladınmı canım ya.ben word belgesine beğendiklerimi yazıyorum ama 2 isim koyayım,o isimler birbiriyle uyumlu olsun,onlar soyada uysun derken kesin kararımı vermedim.biraz daha eleme yapıp bir üst merciye birlikte son kararımızı vermek üzere ileticem

kızlar sogan suyunu ıyıce arastırıp yapın derım bende yapmıstım ve adetlerım duzensızlestı her ay 1 gun bıle gecmeyen adetım sogan suyundan sonra duzensızlestı.1hafta gec olmaya başlamıstım

canım bunu 7. ile 15. güne kadar her gün içexceksin demişsin ya ya o tarihler arasında hamile olmuşsan bi zararı olmaz mı?

cnm benimde böle kafamda soru işaretleri vardı ama araştırdım öle yaptım...şimdi cnm adetin 7. günü başlıyosun küre..zaten yumurtlama günlerinde hamile kalıyosn bebeğin rahme yaerleşmesi 10 gün felan oluyor...zaten çoktan kür bu süre öncesi bitmiş oluyor yani hamile kalsanda rahme yerleşmeden bitiyo kür...ama hiç bir şekilde gebe kalsanda zararı yokmuş..bu kürü kullandığı ay hamile kalan arkadaşlar var...ibrahim saraçoğlunun zaten bu kür...
ben yaptım cnm..çok faydasını görenler var herşeyden önce iltihaplardn arındırıyormuş seni...bende yapayım dedim bu ay..şükürler olsun bitirdim..dr gittin mi cnm sen hiç gebelik öncesi testler felan için..

canını sıkma lütfen...hepimiz burada bebiş bekliyorz olmayınca üzülüyoruz...ben artık Allahıma sığındım o ne zamansa doğru zaman ozaman...

evet oyleymıs oglusum kıpır kıpr maşalalhamin canımm

kemrenın oglusu olcak ınsallah 28 haftalık olmus..senay mehmet galıba kızı olcak gelıyor buraya ınslalah yanılmam cıleklı de gecen ay kurtaj olmak zorunda kaldı maalesef ...isim bız melıh dıyoruz ama bakalım bellı olmaz heran hersey olabılır:)

sende ınsallah gnlune gore ısım bulursun kızına

hadi ya.çilekli neden kürtaj oldu ki

Sst canimmmmm sakin ol bakim Kiyamam yapma böyle.. Allah o akrabana bagislasin evladini böyle düsünme sakin.
Bak bi süreligine baska seylerle ilgilen bi mesguliyet bul, sürekli aklinda bebek hayaliyle yasama, anliyorum o hevesi, benimde hiç yokken birden basladi o sevda, öyle bi sevdaki sabredemiyosun biran önce olsun diye yipratiyosun kendini, bak ben hamile kaldigimda gün sayiyodum bekleyemiyodum biran önce geçsin 9 ayda kucagima alayim diye, noldu.. Simdi hiç yok, olmus olsaydi 20. haftalik olcakti.. Sabretmeyi ögrendim.. Herseyi oluruna birakmayi.. Bukadar düsünmemeyi.
Ovulasyon testi kullaniyomusun bilmiyorum ama kullanmiyorsan basla, yumurtlama günlerini degerlendir, gerisi Allah Kerim, vardir Rabbimin bi bildigi..
Bu gün daha sakinsindir, dün hem regl stresi hemde hayal kirikligiyla söylenmis sözler olduguna inaniyorum
Allah gönlündekini nasip etsin Ins en yakin zamanda

Anammm yerim kiz Hem derdini yaziyosun hemde teselli ediyosun kendini.. Aynen dedigin gibi, herseyin bir vakti var. Olacakla ölecege çare yok. Ol deyince Rabbim olacak elbette.. Bize sabirla beklemek düsüyo..
Vajinusmus psikolojisini hala atlatamamaktan kaynaklaniyo olabilir bu endiselerin.. Ama nekadar olumsuz komutlar verirsen okadar engellersin bebisi.. Akisina birak, ve Rabbimden hayirlisini dile herzaman

Masallahhhhhh Zaman jet gibi uçup gidiyo baksana, 19 haftalik olmussun, oglusunun meslegi belli oldu simdiden futbolcu olcak herhalde hemde epeyce bi hareketli Allah yardimcin olsun, eminim o tekmeleri hissetmek tarifsiz bi duygudur.. Rabbim her isteyene nasip etsin.. Seninde kucagina almak nasip etsin saglik içinde.. Ha bu arada kaçtane bebis düsünüyon kiz ilk çocugumuz sonuçta daha çok yapcaz nasilsa der gibi Allah gönlündekini nasip etsin herzaman Ins

Kiz zerbas bu sogan kürünü iyice sorup sorusturdunmu kas yapalim derken göz çikarmayalim :26:

Nasilsin çileklimm, nasil gidiyo

Sağol elvancım, nasıl diyeyim, nerden başlayayım bilmiyorum, geçen gelişimde kemoterapi + kürtajla dış gebelikten kurtulduğumu zannediyordum, yine de üzgündüm. Daha devamı varmış.

Beta hcg yavaş yavaş düşecek demişlerdi. 5 gün sonra gittim test yaptırdım, düşeceğine yükselmiş (4.600 den 14.000' e)

Panikledik, hemen hastaneye gittik, iç kanama başlamış, ameliyat olacaksın dediler, bayıldım oracıkta.

O gece çok zor geçti, ertesi sabah ameliyat alınacaktım, eve bile göndermediler.

Ertesi sabah kendimi iyi hissediyorum dedim. Ameliyatı reddettim. Risk alıyorsun dediler.

5 gün boyunca izlediler, günde 2-3 defa kan alındı benden. Saat başı tansiyon, nabız kontrolü, sık sık idrar testi vs.... 2.doz kemoterapi uygulandı bu arada.

Çok yıprandım, dün kendi isteğimle taburcu oldum. Hala iç kanama riski var, hayati tehlikem devam ediyor maalesef.

Şu an tek dileğim beta hcgnin sıfırlanması, o zamana kadar hop oturup hop kalkıcaz. Dua bekliyorum.

Bu defa sonlanır şnşallah.

Kızlar size tavsiyem Allah' tan herşeyin hayırlısını isteyin, lütfen gebe kalmak için de acele etmeyin. Geç olsun da güç olmasın. Şu an hamilelik için o kadar acele ettiğime pişmanım .

Son düzenleme:

canım cok gecmiş olsun gercekten cok üzüldüm inşallah bi sorun cıkmaz rabbim hakkında hayırlısı neyse onu versin dualarımız seninle

çilekli!!!! Sen kendindemisin, neden ameliyati reddediyosun? Kendini neden riske atiyosunnn

canım benim çok geçmiş olsun.zorlu bir sınavdan geçiyorsun belki ama mükafatını da yaşayacağına inanıyorum.sen gerçekten çok güçlü bir kadınsın.umarım herşey kısa sürede gönlünce olur.dualarım seninle kendine çok dikkat et bizim değerlimizsin unutma

çilekli!!!! Sen kendindemisin, neden ameliyati reddediyosun? Kendini neden riske atiyosunnn
Canım bu karar zor bir karar, kimse hangşsşnin daha hayırlı olduğunu bilmiyor, doktorlar bile. Ancak ameliyattan sonra tüplerde yapışıklık artabilirdi. Başka başka bir sürü komplikasyon olabilirdi. Ayrıca toparlanma ve iyileşme süresi de cabası.
İlaçla düşürüldüğünde o kadar yan etki olmuyor. Ayakta oluyorsun zaten. Üstelik ben ameliyatı reddettikten sonra beta hcg düşmeye başladı. Ayrıca bu yaşadıklarımı başka bir ameliyatın yan etkisine bağlıyorum. Daha önce safra kesem alınmıştı. O ameliyattan sonra iç organlar birbirine yapışabiliyormuş ve tüplerde yapışıklık yapabiliyormuş.
Kim bilir bu ameliyatı olsam başka yerimden ne arıza çıkacaktı?
İnşallah beklediğime değer. Bir kaç gün sonra tekrar test yaptırıcam. Az öncede dediğim gibi tek dileğim betahcgnin bir an önce sıfırlanması.

canım cok gecmiş olsun gercekten cok üzüldüm inşallah bi sorun cıkmaz rabbim hakkında hayırlısı neyse onu versin dualarımız seninle

Sağolun kızlar ya, çok teşekkür ederim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…