Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

çok sağolun canlarım kabus bittti sonunda bende bi kadın oldum artıkk:KK1:

Hihi taze gelin, bize hep gülsevdam derdi, ayaklara dikkat, heleki soguk simdilerde :)
Linkteki sorunu anlayamadim canim ben Zealea ile karsilasirsam sorarim olurmu :KK16:
Eger giris yaptiysaniz orda kenardaki ikonlarin üstüne tiklayarak sürükliceksin istedigin günün üstüne.. Belkide orda yanlis yapiyosunuz

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Saskinanne15 Kasim5 ayBekliyor
Dahlia3418 Kasim7 ayBekliyor
Berna162726 Kasim 4 AyBekliyor
Sekerpare_29 Kasim2 ayBekliyor
Zerbas1 Aralik4 ayBekliyor
Nacisss2 Aralik1 AyBekliyor
Inciozmen7 Aralik2 AyBekliyor
Ocean9 Aralik2 AyBekliyor
Yoruldum12319 Aralik3 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Oksamen????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Shummir????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor

Kizlar linkteki hamislerimiz artiyor negüzel :nazar::nazar: Rabbim nazarlardan korusun..
Ilk topigi açtigimda 1-2 kisi vardi.. Ins Listede hamis olmayan kimse kalmaz :KK16:

Hihi taze gelin, bize hep gülsevdam derdi, ayaklara dikkat, heleki soguk simdilerde :)
Linkteki sorunu anlayamadim canim ben Zealea ile karsilasirsam sorarim olurmu :KK16:
Eger giris yaptiysaniz orda kenardaki ikonlarin üstüne tiklayarak sürükliceksin istedigin günün üstüne.. Belkide orda yanlis yapiyosunuz

ya ben biraz anlamıyorum şimdi sat bat ne oluyo tam anlamıyoru vet baktım sürükleince oluyo ama işte tam sat ne demek bat n e demek nasıl ayarlıcam orda baya bişey var ama bilmeyince anlamı yok maleseffff:KK31::KK31::KK31:

ya ben biraz anlamıyorum şimdi sat bat ne oluyo tam anlamıyoru vet baktım sürükleince oluyo ama işte tam sat ne demek bat n e demek nasıl ayarlıcam orda baya bişey var ama bilmeyince anlamı yok maleseffff:KK31::KK31::KK31:

bat beklenen adet tarihi,sat ben de emin değilim ama son adet tarihi olmalı.ordaki ifadeleri sürüklediğinde oluyor evet.miki ilişki demek gibi...takvimde işaretleyebiyorsun.mum vardı mesela egzersiz yapanlar için.ben doğum kontrol hapı istiyordum onu da koydu sağolsun zealea.bu tip kadınlara özgü durumlar yani.

bat beklenen adet tarihi,sat ben de emin değilim ama son adet tarihi olmalı.ordaki ifadeleri sürüklediğinde oluyor evet.miki ilişki demek gibi...takvimde işaretleyebiyorsun.mum vardı mesela egzersiz yapanlar için.ben doğum kontrol hapı istiyordum onu da koydu sağolsun zealea.bu tip kadınlara özgü durumlar yani.

hımm anladım tamam canım benim ama mesela mesela ben batı ve satı giriyorum yumutlama dönemeimi ona göre endi felan mı cıkarıyı yoksa onlarıdamı biz yapıyoruz

saoalsın bende iyiyim..arada bakıyorm kim napıyo hamişlerimiz var mı diye..

yüce mevla ol desin cnm olur merak etme..

ne insanlar hamile kaldı biliyormusun doğru dürüst bu işi başaramayan arkadaşlar hamile kaldı..doğacakları varsa geliyo bebişler ben öle düşünüyorum..

merak etme şeker olacak inş..bu ay ben soğan kürü yaptım..iltihapları temizliyormuş faydalıymış..ondan dolayı kasıklarımda benimde ağrı oluyo..

şeker güzel haberler vercz birbirine vakti zamanı gelince merak etme...

mrh canım nasılsın ya su sogan kurunu nası yapıyosunuz anlatabılırmısınn

yine olmadı yeni bat 24 aralık elvancım:KK43:((( Allah ım nolur yardım et , şuan o kadar kötüyüm ki kızlar ,yakın bi akrabamın hamile olduğunu öğrendim elbette Allah ım herkese nasip etsin ama o kadar kötü oldum ki daha 5 aylık ewliydi... ben ise 1 yıl boyunca vajinismusla yandım tutuştum kimseye bi şey de diyemedim... kayınvalidem ilk defa dr a gidelim dedi....gözyaşlarıma hakim olamıyorum, bilmiyorum belki şuan çok duygusal dawranıyorum belki de fazla abartıyorum ama napayım engel olamıyorum... Rabbim nolur bizlere yardım et ...

yine olmadı yeni bat 24 aralık elvancım:KK43:((( Allah ım nolur yardım et , şuan o kadar kötüyüm ki kızlar ,yakın bi akrabamın hamile olduğunu öğrendim elbette Allah ım herkese nasip etsin ama o kadar kötü oldum ki daha 5 aylık ewliydi... ben ise 1 yıl boyunca vajinismusla yandım tutuştum kimseye bi şey de diyemedim... kayınvalidem ilk defa dr a gidelim dedi....gözyaşlarıma hakim olamıyorum, bilmiyorum belki şuan çok duygusal dawranıyorum belki de fazla abartıyorum ama napayım engel olamıyorum... Rabbim nolur bizlere yardım et ...

canım benım senı anlayabılıyorummm ama sakın uzulmeee herseyın zamanı varrr elınde sonun da bızımde olucakkk bende senın gıbıyım her ayyy reg olunca uzuluyorum bazen korku sarıyo hıc olmuycakmıs gıbıı amaaa bızz dedıgın gıbı nelerle ugrastıkkk bu bı sınavdı bızım ıcınnn veee bızz vajınusmusu yendıkkk elbettekı bızımde bı bebegımız olucakkk allahın ıznıyle kafaya takmamaya calıss ben 2 aydır ole yapıyorummmm

canım benım senı anlayabılıyorummm ama sakın uzulmeee herseyın zamanı varrr elınde sonun da bızımde olucakkk bende senın gıbıyım her ayyy reg olunca uzuluyorum bazen korku sarıyo hıc olmuycakmıs gıbıı amaaa bızz dedıgın gıbı nelerle ugrastıkkk bu bı sınavdı bızım ıcınnn veee bızz vajınusmusu yendıkkk elbettekı bızımde bı bebegımız olucakkk allahın ıznıyle kafaya takmamaya calıss ben 2 aydır ole yapıyorummmm

inan takmamak için çok ugraşıyorum ama olmuyo be canım...hayattan zewk almamaya başladım... keşke diyorum keşke vajinin üstüne düşüp daha önce kurtulsaydım da bebek ateşi bu kadar çok içime işlemeseydi...artık 2. yıla doğru dayanıyo...

inan takmamak için çok ugraşıyorum ama olmuyo be canım...hayattan zewk almamaya başladım... keşke diyorum keşke vajinin üstüne düşüp daha önce kurtulsaydım da bebek ateşi bu kadar çok içime işlemeseydi...artık 2. yıla doğru dayanıyo...

kendıne oyalanıcak bıseyler bulsannn meselaaa nebıleyımmm belkı kafan dagılırr senın gene 2 yıll ben tam 7 yıl ugrastımmm ve bebek baskısından bunalmıs derecedeyımmm olmuyomu dıye soran cokkk artık ne cvp verıcemı sasırdımmm mılletın cenesının kapanmasını ıstıyorum artıkkk ama her gece allaha dua edıyorumm bana hayırlı ve saglıklı bı evlat nasıp et dıyeee ınsallh allah dualarımız duyarda bızı bekletmezz

kendıne oyalanıcak bıseyler bulsannn meselaaa nebıleyımmm belkı kafan dagılırr senın gene 2 yıll ben tam 7 yıl ugrastımmm ve bebek baskısından bunalmıs derecedeyımmm olmuyomu dıye soran cokkk artık ne cvp verıcemı sasırdımmm mılletın cenesının kapanmasını ıstıyorum artıkkk ama her gece allaha dua edıyorumm bana hayırlı ve saglıklı bı evlat nasıp et dıyeee ınsallh allah dualarımız duyarda bızı bekletmezz

Allah hepimize en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin inşallah... desteğin için sağol canım ya birazx rahatladım

Kiz dur Bismillah:KK9::KK9:
Dün 1 bugün 2..
Öyle hemen anlisilmazki hevesini anliyorum ama bukadar kaptirma kendini, sonrasi hayal kirikligi çok zor..
Hayirlisini iste herzaman.. Ve çok düsünmemeye çalis.. Bak yasayarak tecrübe edindim bunu, benden sana tavsiyedir, rahat ol biraz.. Herseyin bir vakti var..
Allah hayirlisini, gönlündekini nasip etsin InsAllah

Amin canım ınş hepimiz en kısa sürede anne oluruz.atmamaya çalışıyorum ama korkuyorum buda beni yorarsa die.sonra diyorum inci rabbim her zorluğu bir kişiye yuklemez. Düşünmek istemiyorum ama sanki bu bebek içinde uğraşacak gibi hissediyorum :KK43::KK43: acaba vajinismus kabusundan mi kaynaklanıyor kimisine bakıyorum şıp die ilk aydan oluveriyor rabbim duy sesimizide bize hemen ver diyorum ama öncelikle benden bile önce isteyenlere bekleyenlere senelerce uğraşanlara sonra bana da ver diyorum:emir_bebek::2:gerçi vakti zamanı gelince rabbim ol deyince ne vajinismus tanıyor ne de korunma...

ooo nilaycım ya maşallah sana.ne güzel oğlun olacakmış.19 haftalık olmuşsun yaf zaman neçabuk geçmiş:KK49: ben çok fena erkek çocuk meraklısıydım.hala da öyleyim de kız fikrine de alıştım.bi 15 hafta kadar erkek zannediyordum onunla da alakalı bence.erken gitmişim biraz doktor kordonu pipi sanınca mavi tulumlar bile aldım:KK76: şimdide çok fena kız bebek tütüsü,elbisesi,kokoş saç bandı merakım var:KK17: kız kıyafetleri kendini hemen sevdiriyor.bi de insanın 4 çocuk hayali olunca :KK52: Allah günah yazmasın şimdi kızımla da çok iyi anlaşıyoruz.ve kesinlikle hayırlısı öyle olduğundan ilk kızım olduğuna inandım.babasına aşık bi kızım olsun,benim de en iyi arkadaşım:KK16: tekmeler çok arttı.atmayınca zaten merak ediyosun çok güzel oluyor ya.özellikle kuran okurken sesli okumaya çalışıyorum,tepiniyo resmen :emir_bebek: kitap karnıma dayalıyken tekmesindn kitap sallanıyor gülmeye bşlıyosun.Allah isteyen herkesenasip etsin.yapılabilecek en güzel şeymiş gerçekten.2-3 hafta seninki de daha belirgin tekmeleye başlar annesi. sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar inşallah.2.hatime bşladım,tavsiye ederim.arada elimi karnıma koyup dua ve sureleri de okumaya çalışıyorum.eminim ona yapılabilecek en güzel şeyler şu an bunlar.bende öpüyorum kocaman kocaman:KK16:

çok sukur cnm :)bızde bı umut kız bekledık ama allah nasıp ettı oglumuz olacakmıs:emir_bebek:saglıklı olsunda cnm sonucta ılk bebegımız hıcc onemlı degl:KK1:,

benım oglan fazla kuduruk cıktı tekmelerıne yetısemıyorum ırkılıyrum yerı gelıyor maşallahh baya yaramaz olacak sanırım:KK1::KK1::nazar::nazar::nazar::nazar:

kendıne cok ıyı bak cnm gır buralara ozletme fazla kendını:KK3:

mrh canım nasılsın ya su sogan kurunu nası yapıyosunuz anlatabılırmısınn

tabi cnm anlatırım ne demek..2 bardak suyu kaynatıyorsun içine orta boy yemeklik soğanı, yemeklere koyduğumuz, dörde bölüp kaynayan suyumuza atıyoruz..5 dakika kaynatıyoruz..sonra ılık halde içiyoruz..

sabah akşam yemeklerden önce içiyoruz aç karnına..ve her defasında taze hazırlanacak..adetin 7.gününden itibaren 15 gün boyunca yapılacak...bu kadar cnm..ben bu pztesi bitirdim şükür..iyiymiş yan etkisi yokmuş zaten soğan

ne yan etkisi olacakk..iltihapları söküyormuş gebe kalmayı kolaylaştırıyomuş adet düzensizliğine iyiymiş sadece evliler değil bekarlarda yapabiliyor..yaptım bende inş yaramıştır bana...öneririm muhakkak yap cnm...

cnm öncelikle kafana takma lütfen bunu ben kendime geçen aylarda yapıyodm kendime neden olmadı 3 seneyi geçti evliliğim millet çocuk soruyo herkesin çocukları benimle evlenen 2 yaşında oldu felan...baktım kendime ediyorm kendimi üzüyorum ve psikolojik oluyorum..rabbim ne zaman diyorsa inan ozaman olacak...lütfen kendini üzme...daha yeni evlisin sen..şuan adet oldun duygusalsın..bak bi hafta sonra yeniden başlayacak bebek planların...öle düşün..bu ay olmadı diye bir yıl beklemeyecksn hemen adet bitiminden sonra başlayacak çalışmalar dimi yaww:KK1::KK1::KK1:

herkese dua ediyorum inş hepimizin bebişleri olacak..allah ol desin yeter ki..

X