Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım geçmiş olsun çok üzüldüm.Allah acil şifalar versin.................

a a a sizler buralardamısınız bende obur tarafta fazla goremıorum kımseyı tahmın ettım boyle bı yerlere gectıgınızı bı bakıyım dedım konulara buldum burayı :d herkesler buraya gelıo demek bende geldım :KK70::KK70:

canım bu soğan kürünü ben de çok duydum.iltihap için de iyi geliyor diye okumuştum,başlamak istiyorum.doğum kontrol hapı kullanıyorum aynı zamanda bu kürü de yapabilir miyim bilgin var mı?ya da hem bu kürü yapıp hem hapla korunan var mı?bir de klorsuz su diyor yani şişe suyu ile mi yapılıyor

Son düzenleme:
Canım bu karar zor bir karar, kimse hangşsşnin daha hayırlı olduğunu bilmiyor, doktorlar bile. Ancak ameliyattan sonra tüplerde yapışıklık artabilirdi. Başka başka bir sürü komplikasyon olabilirdi. Ayrıca toparlanma ve iyileşme süresi de cabası.
İlaçla düşürüldüğünde o kadar yan etki olmuyor. Ayakta oluyorsun zaten. Üstelik ben ameliyatı reddettikten sonra beta hcg düşmeye başladı. Ayrıca bu yaşadıklarımı başka bir ameliyatın yan etkisine bağlıyorum. Daha önce safra kesem alınmıştı. O ameliyattan sonra iç organlar birbirine yapışabiliyormuş ve tüplerde yapışıklık yapabiliyormuş.
Kim bilir bu ameliyatı olsam başka yerimden ne arıza çıkacaktı?
İnşallah beklediğime değer. Bir kaç gün sonra tekrar test yaptırıcam. Az öncede dediğim gibi tek dileğim betahcgnin bir an önce sıfırlanması.

Canim, bilmiyordum bunlari.. Allah yardimcin olsun.. Dilerim biran önce sifirlanir.. çok güçlü bi kadinsin sen.. hcg'nin düsmesne çok sevindim.. Rabbim acil sifalar versin.
Sen bize lazimsin.. Dikkat et kendine olurmu :KK70:

a a a sizler buralardamısınız bende obur tarafta fazla goremıorum kımseyı tahmın ettım boyle bı yerlere gectıgınızı bı bakıyım dedım konulara buldum burayı :d herkesler buraya gelıo demek bende geldım :KK70::KK70:

Canim hosgeldin, vajinusmusu yendikten sonra hamilelik düsünmeye basladik çok sükür bugünlere.. Orda açinca bu konulari konu kaynayip gidiyordu ve egzersizciler rahatsiz oluyordu.. Oyzden böyle bi topige gerek duyduk :KK16:
Sende düsünüyomusun bebis :KK16:

canımın içi çok gecmıs olsun ınan cok uzuldum Rabbım yardımcın olsun bır an once sıfanı versın ınsalla.yenı okudum yenı gordum ve gercekten uzuldum melek gıbı bı ınsansın umarım bu ımtıhanı ve bu sıkıntıyıda hızlı bı sekılde atlatırsın Allah ım seni çaresiz bırakmaz dier topikde az mı dualar okutturdun az mı tefrıcıye topladın toplu duaya ön ayak oldun guzel kalpli arkadasım benm gönlundekı duaların kabul olsun sen çok değerlisin gercekten

canımın içi çok gecmıs olsun ınan cok uzuldum Rabbım yardımcın olsun bır an once sıfanı versın ınsalla.yenı okudum yenı gordum ve gercekten uzuldum melek gıbı bı ınsansın umarım bu ımtıhanı ve bu sıkıntıyıda hızlı bı sekılde atlatırsın Allah ım seni çaresiz bırakmaz dier topikde az mı dualar okutturdun az mı tefrıcıye topladın toplu duaya ön ayak oldun guzel kalpli arkadasım benm gönlundekı duaların kabul olsun sen çok değerlisin gercekten

Aynen katiliyorum.. çok temiz kalpli bi insan.. Aslinda bizde okusakmi diye geçiyor aklimdan ama topikte dagitmak yasakmi acaba?

Kiz zerbas bu sogan kürünü iyice sorup sorusturdunmu kas yapalim derken göz çikarmayalim :26:

aşkolsun elvan yani cahil miyim ben okadar araştırmadan bilgi sahibi olmadan yapayım böle birşey ve size söleyeyim....
ibrahim saraçoğlunun soğan kürü bu..
soğan kürü topiğini okudum oradakilere sordum...yaptım sonra...siz yapın demiyorum berna sordu bende anlattım okadar...

canım bu soğan kürünü ben de çok duydum.iltihap için de iyi geliyor diye okumuştum,başlamak istiyorum.doğum kontrol hapı kullanıyorum aynı zamanda bu kürü de yapabilir miyim bilgin var mı?ya da hem bu kürü yapıp hem hapla korunan var mı?bir de klorsuz su diyor yani şişe suyu ile mi yapılıyor

ya cnm doğum kontrol hapı kullananlar yapamaz diye bu kürü duymadım seni yanlış yönlendirmeyeyim...

bende faydasını çok duydum ancak bu ay nasip oldu da yaptım...klorsuz su evet onunla yapacn...yaptım bu ay inş faydalı olmuştur...

bu arada çilekli çok çok çok geçmiş olsun....Allah şifa versin...çok üzüldüm ya...tez zamanda ssağlığına kavuşurun inş...

Canim hosgeldin, vajinusmusu yendikten sonra hamilelik düsünmeye basladik çok sükür bugünlere.. Orda açinca bu konulari konu kaynayip gidiyordu ve egzersizciler rahatsiz oluyordu.. Oyzden böyle bi topige gerek duyduk :KK16:
Sende düsünüyomusun bebis :KK16:

h.buldum canımcım sizleri görmek güzel özledim valla.evet şükürler olsun ki yendık bıttı.tabiki bende cok isterim bebiş ama ben sadece yendim vajiyi henüz alısma surecındeyım zaten anestol jel bepantensız gıremıorum ılıskıye henuz.:Sbu haldeyken bebek olabılır mı bılmıorum olsa guzel olur ısterım tabi.rabbim isteyen herkeze nasip etsin.amin

aşkolsun elvan yani cahil miyim ben okadar araştırmadan bilgi sahibi olmadan yapayım böle birşey ve size söleyeyim....
ibrahim saraçoğlunun soğan kürü bu..
soğan kürü topiğini okudum oradakilere sordum...yaptım sonra...siz yapın demiyorum berna sordu bende anlattım okadar...

ya cnm doğum kontrol hapı kullananlar yapamaz diye bu kürü duymadım seni yanlış yönlendirmeyeyim...

bende faydasını çok duydum ancak bu ay nasip oldu da yaptım...klorsuz su evet onunla yapacn...yaptım bu ay inş faydalı olmuştur...

bu arada çilekli çok çok çok geçmiş olsun....Allah şifa versin...çok üzüldüm ya...tez zamanda ssağlığına kavuşurun inş...

:KK50: Uuu sakin gel, öyle birsey aklimdan dahi geçmedi ne bu alinganlik.. Kimisi pek tavsiye etmiyor.. Benim hiçbir bilgim yok bu konu hakkinda oyzden sordum.. Snowflaken de yazmis iyice arastirip baslayin adetlerim sasti benim demis..

Aynen katiliyorum.. çok temiz kalpli bi insan.. Aslinda bizde okusakmi diye geçiyor aklimdan ama topikte dagitmak yasakmi acaba?
okuyalım tatlım bencede neden yasak olsunkı sanmıorum dıerınde okunuodu ya.ama yınede yask mı deılmı ogrenelım ama neden yasak olsunkı

h.buldum canımcım sizleri görmek güzel özledim valla.evet şükürler olsun ki yendık bıttı.tabiki bende cok isterim bebiş ama ben sadece yendim vajiyi henüz alısma surecındeyım zaten anestol jel bepantensız gıremıorum ılıskıye henuz.:Sbu haldeyken bebek olabılır mı bılmıorum olsa guzel olur ısterım tabi.rabbim isteyen herkeze nasip etsin.amin

:KK17::KK17: Seni görmekte güzel aramiza..
Yok canim tabiki önce alis sonra düsün.. Tabi nasip bu isler.. Hayirli zamanda olur Ins..
Hiç denedinmi onlarsiz iliskiyi.. ??
Bak ben aniden karar vermistim, yoktuda kayganlastirici evde hirs yaptim birdahada kullanmadim.. Yapabilirsin dene bak :)

okuyalım tatlım bencede neden yasak olsunkı sanmıorum dıerınde okunuodu ya.ama yınede yask mı deılmı ogrenelım ama neden yasak olsunkı

Evet yasakti ozaman, hatirliyomusun son kez okuyup son vermistik.. Sonra izin alinip bi topik mi açilmisti ne.. Cilekli biliyor.. Ama öyle bisey kararlastirirsak özelden anlasiriz olmazmi?
Okurmuyuz kizlar

Son düzenleme:

:KK17::KK17: Seni görmekte güzel aramiza..
Yok canim tabiki önce alis sonra düsün.. Tabi nasip bu isler.. Hayirli zamanda olur Ins..
Hiç denedinmi onlarsiz iliskiyi.. ??
Bak ben aniden karar vermistim, yoktuda kayganlastirici evde hirs yaptim birdahada kullanmadim.. Yapabilirsin dene bak :)

dün denedim aslında anestol ve bepantenı cıkardım sadece jel surdum oldu ama hıc bısı olmadan henuz denemıs degılım.dıorumkı ya jelsız olmazsa canım yanarsa bu sefer yıne vajınusmus baslarsa nabarım kaygısı yuzunden kullanıorum halbukı saydım 9 oldu artık bırakmıs olmam lazımdı demı

Sağol elvancım, nasıl diyeyim, nerden başlayayım bilmiyorum, geçen gelişimde kemoterapi + kürtajla dış gebelikten kurtulduğumu zannediyordum, yine de üzgündüm. Daha devamı varmış.

Beta hcg yavaş yavaş düşecek demişlerdi. 5 gün sonra gittim test yaptırdım, düşeceğine yükselmiş (4.600 den 14.000' e)

Panikledik, hemen hastaneye gittik, iç kanama başlamış, ameliyat olacaksın dediler, bayıldım oracıkta.

O gece çok zor geçti, ertesi sabah ameliyat alınacaktım, eve bile göndermediler.

Ertesi sabah kendimi iyi hissediyorum dedim. Ameliyatı reddettim. Risk alıyorsun dediler.

5 gün boyunca izlediler, günde 2-3 defa kan alındı benden. Saat başı tansiyon, nabız kontrolü, sık sık idrar testi vs.... 2.doz kemoterapi uygulandı bu arada.

Çok yıprandım, dün kendi isteğimle taburcu oldum. Hala iç kanama riski var, hayati tehlikem devam ediyor maalesef.

Şu an tek dileğim beta hcgnin sıfırlanması, o zamana kadar hop oturup hop kalkıcaz. Dua bekliyorum.

Bu defa sonlanır şnşallah.

Kızlar size tavsiyem Allah' tan herşeyin hayırlısını isteyin, lütfen gebe kalmak için de acele etmeyin. Geç olsun da güç olmasın. Şu an hamilelik için o kadar acele ettiğime pişmanım :KK50:.

tekrra karşılaştığımızda böyle bir konuyla durumundan haberdar olmak çok üzücü.çileklim geçmiş olsun.Allah şifa versin inşallah.Dua edicem inşallah senin için.Acele etmenle alakalı olduğunu sanmıyorum,düşünme böyle şeyler.olacak şeyler engellenmiyor.Moralini iyi tutmaya çalış,iyi olacaksın inşallah. Maddeten olmasa da maneviyaten yanındaym.Burdaki herkes de öyle olacak eminim.Öpüyorum seni:KK19:

ya kızlar biz ne zamandır samimiyiz konusuyoruz facede felan arkadas olsak nasıl olur yakında olan arkadasalrımız vardır belki birbirlerimize destek cıkarız

Ya sağol canım benim ya :KK30::KK30::KK30:.

Sağol canım, çok teşekkür ederim :KK48::KK48::KK48:.

tekrra karşılaştığımızda böyle bir konuyla durumundan haberdar olmak çok üzücü.çileklim geçmiş olsun.Allah şifa versin inşallah.Dua edicem inşallah senin için.Acele etmenle alakalı olduğunu sanmıyorum,düşünme böyle şeyler.olacak şeyler engellenmiyor.Moralini iyi tutmaya çalış,iyi olacaksın inşallah. Maddeten olmasa da maneviyaten yanındaym.Burdaki herkes de öyle olacak eminim.Öpüyorum seni:KK19:

Canım burda arkadaşlar çok acele ediyorlar hamiş kalmak için, heyecanlarını anlıyorum ama her zaman hayırlısını istemek lazım, biraz sakin olup, bekleme sürecinde kendilerini yıpratmasınlar diye öyle söyledim :KK19::KK19::KK19:.
Yani benim yaşadıklarıma bakınca belki beklemek hayırlıdır.
Seni de gördüğüme çok sevindim, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Kız bebek çok tatlıdır, istediğin herşeyi giydirirsin cimcimeye. Tekrar dua ediyorum Allah ikinize de sağlık versin :KK16::KK16::KK16:.

Son düzenleme:
dün denedim aslında anestol ve bepantenı cıkardım sadece jel surdum oldu ama hıc bısı olmadan henuz denemıs degılım.dıorumkı ya jelsız olmazsa canım yanarsa bu sefer yıne vajınusmus baslarsa nabarım kaygısı yuzunden kullanıorum halbukı saydım 9 oldu artık bırakmıs olmam lazımdı demı

cok mantıklı tmm ozelden yapalım dedgın gıbı

Yani ben okadar çabuk birakamadim, ama birakmaya gayret göster..
Tamam ozaman kizlar
çileklipuding için Tefriciye okuyalim.. okumak isteyen bana özelden yazsin yalniz ben pek bilmiyorum öncesinde bi dua yapiliyormu yada bittiginde..

X