Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

merhaba kızlar sayfa çok güzel gidiyor maşallah 300 e dayanmış bile.elvancım tebrik ederim :)) patır patır hamile kalanlar olmuş görmeyeli:) snowflaken ın bebeğinin cinsiyeti belli olmuştur. çok merak ettim.mesajımı görürsen yazarmısın nilaycım:KK16: artık 7.ayın içerisindeyim En Büyük TÜRKİYE çok şükür güzel gidiyor hamilelik.kızıma isim bulmaya çalışıyorum,hala kararsızım, nüfus müdürlüğünün kapısında karar vericem bu gidişle :KK9: 5.aydan itibaren mide yanması var bende.şu an bile yatamıyorum.yatınca ağzımdan asit fışkıracak gibi oluyor. çok acıkıyorum ve doysamda yemeye devam ediyorum.ama karnımdan başka kilo alan hiçbi yerim yok.:KK76: herşeye rağmen vajinismusu yenip Allahın bana bu günleri göstermesine çok şükür.Tüm arkadaşlarıma da hayırlı ve sağlıklı bir şekilde nasip etsin.Hayat böyle bişey.dönem dönem bir şeylerle imtihan oluyoruz. zor ama bitiyor gayret edince bu hastalıkta.

artık doğuma az kaldığından normal doğum istediğim halde her bayan kadar tırsıyorum bazen yapabilicem mi diye.vajinismusu yenene o da kolay gelir inşallah:KK49:

candy seni görmek ne güzel. her şeyin yolunda gitmesine sevindim. kolay bir doğum diliyorum sana. midenin çok yanması bebeğin çok saçı olduğuna işaret olabilir. uzun saçlı bi kızın olacak demek ki :KK1::KK1::KK1::KK1: ben doğduğumda öyleymişim annemin midesi yanmaktan helak olmuş o derdi hep bebek saçlıysa çok mide yanması yaparmış diye. bakalım seninki de öyle mi gelecek. habersiz bırakma bizi.

Selamm canım haklısın bu ay regl bitti eşimle aramız bozuktu dedim ben randevu alıyorum dr dan gelmek istersen su gün su dr die hayır dedi bu ay gitme bu ay bi deneyelim önümüzdeki ay gideriz.halbuki iyice motive olmuştum ne olursa olsun vajiyi yendim ben dedim ama adam dur dior kaç kez tekrarladım bu regl olursam ki ınş olmam :) hemen bitiminde gidiyoruz dr ile görüştük..sence benim bub atmalar normal mi geçecek mi

ertelemekle hiç iyi etmiyorsun, bak hala regl olmiyim gitmiyim derdindesin. allah vere de sağlıklı olasın bebekten önce. bu batmalar sorun olduğuna işaret zaten, rahimde iltihap olabilir, o halde hamile kalmak düşüğe sebep olabiliyormuş. seni korkutup iyice bunalıma sokmak istemiyorum ama hamile kalmadan önce mutlaka muayeneden geçmen lazım. hamile kaldığında da 3 aya kadar vajinal ultrasonla bakıyorlar diye biliyorum o zaman da mı kaçacaksın?? karından ultrasonla bakmaları için bebeğin biraz büyümesi gerekiyor, onu bekleyebilecek misin?? tabi her zaman karından bakan doktorlar olabilir ama tıbbi olarak doğru sonuçları almak için doktorlar 12 haftaya kadar vajinal ultrason öneriyor diye biliyorum. farklı yol izleyenler olabilir ama özellikle yurtdışında uygulamanın böyle olduğunu zealea anlatmıştı. hatta orada 7 aya kadar alttan bakıyorlar diye hatırlıyorum. bir kere git korkunu yen, ucunda ölüm yok. althea' ya da geçen çok dil döktüm. inşallah ikiniz de mızmızlanmayı bırakıp doktora gidersiniz, gittik başardık diye gelip yazın şuraya da iki göbek atayım :KK9::KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlar sayfa çok güzel gidiyor maşallah 300 e dayanmış bile.elvancım tebrik ederim :)) patır patır hamile kalanlar olmuş görmeyeli:) snowflaken ın bebeğinin cinsiyeti belli olmuştur. çok merak ettim.mesajımı görürsen yazarmısın nilaycım:KK16: artık 7.ayın içerisindeyim En Büyük TÜRKİYE çok şükür güzel gidiyor hamilelik.kızıma isim bulmaya çalışıyorum,hala kararsızım, nüfus müdürlüğünün kapısında karar vericem bu gidişle :KK9: 5.aydan itibaren mide yanması var bende.şu an bile yatamıyorum.yatınca ağzımdan asit fışkıracak gibi oluyor. çok acıkıyorum ve doysamda yemeye devam ediyorum.ama karnımdan başka kilo alan hiçbi yerim yok.:KK76: herşeye rağmen vajinismusu yenip Allahın bana bu günleri göstermesine çok şükür.Tüm arkadaşlarıma da hayırlı ve sağlıklı bir şekilde nasip etsin.Hayat böyle bişey.dönem dönem bir şeylerle imtihan oluyoruz. zor ama bitiyor gayret edince bu hastalıkta.

artık doğuma az kaldığından normal doğum istediğim halde her bayan kadar tırsıyorum bazen yapabilicem mi diye.vajinismusu yenene o da kolay gelir inşallah:KK49:

canım hosgeldınnn senı gormek cok guzel özlemısz bırakma buraları bızleri...benım oğluşum olacak teyzesi:nazar:maalesef bende de var o sıkayet sanırım hamıle reflusu denıyormus özellikle portakal suyu ıctıgımde cayır cayır yanıyorum:KK43:

sende saglıkla kızını kucagına al ınsallah ısım konusunda hıcmı fıkrınız yok kura çekin:KK1::KK1:

bizlerı habersız bırakma canım çok opuyorum seniii:KK3:

candy seni görmek ne güzel. her şeyin yolunda gitmesine sevindim. kolay bir doğum diliyorum sana. midenin çok yanması bebeğin çok saçı olduğuna işaret olabilir. uzun saçlı bi kızın olacak demek ki :KK1::KK1::KK1::KK1: ben doğduğumda öyleymişim annemin midesi yanmaktan helak olmuş o derdi hep bebek saçlıysa çok mide yanması yaparmış diye. bakalım seninki de öyle mi gelecek. habersiz bırakma bizi.

sela ablacım sağol :) seni de uzun süreden sonra girip tekrar görmek çok güzel.o zor günerimdeki desteğini ,ablalığını unutamam.Allah razı olsun.midem fena evet.son 3 aylık dönemde 2.trimester kadar rahat olmucam galiba.midemden alev fışkırıyo..tıklım tıklım yersem olacağı bu :) saçlı olmasındandır diyo annemde ama doktorlar onunla hiç alakası yok diyor.bakalım kell bi kızmı rapunzel mi doğurcam artk:KK3: arada bakıyorum.Allaha emanet ol.öpüyorum :KK16::KK16:

canım hosgeldınnn senı gormek cok guzel özlemısz bırakma buraları bızleri...benım oğluşum olacak teyzesi:nazar:maalesef bende de var o sıkayet sanırım hamıle reflusu denıyormus özellikle portakal suyu ıctıgımde cayır cayır yanıyorum:KK43:

sende saglıkla kızını kucagına al ınsallah ısım konusunda hıcmı fıkrınız yok kura çekin:KK1::KK1:

bizlerı habersız bırakma canım çok opuyorum seniii:KK3:

ooo nilaycım ya maşallah sana.ne güzel oğlun olacakmış.19 haftalık olmuşsun yaf zaman neçabuk geçmiş:KK49: ben çok fena erkek çocuk meraklısıydım.hala da öyleyim de kız fikrine de alıştım.bi 15 hafta kadar erkek zannediyordum onunla da alakalı bence.erken gitmişim biraz doktor kordonu pipi sanınca mavi tulumlar bile aldım:KK76: şimdide çok fena kız bebek tütüsü,elbisesi,kokoş saç bandı merakım var:KK17: kız kıyafetleri kendini hemen sevdiriyor.bi de insanın 4 çocuk hayali olunca :KK52: Allah günah yazmasın şimdi kızımla da çok iyi anlaşıyoruz.ve kesinlikle hayırlısı öyle olduğundan ilk kızım olduğuna inandım.babasına aşık bi kızım olsun,benim de en iyi arkadaşım:KK16: tekmeler çok arttı.atmayınca zaten merak ediyosun çok güzel oluyor ya.özellikle kuran okurken sesli okumaya çalışıyorum,tepiniyo resmen :emir_bebek: kitap karnıma dayalıyken tekmesindn kitap sallanıyor gülmeye bşlıyosun.Allah isteyen herkesenasip etsin.yapılabilecek en güzel şeymiş gerçekten.2-3 hafta seninki de daha belirgin tekmeleye başlar annesi. sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar inşallah.2.hatime bşladım,tavsiye ederim.arada elimi karnıma koyup dua ve sureleri de okumaya çalışıyorum.eminim ona yapılabilecek en güzel şeyler şu an bunlar.bende öpüyorum kocaman kocaman:KK16:

sağol ccanım iyi işte baya ara vermiştim 9 cm deyim suan sanırım yencem bu arada takvim geldi sağol ama arkadas hiç biyer tıkllayamıyormus bende baktım hiç bişe yapamıroum

Ins kurtulursun biran önce.. 9 cm çok iyi zaten.
Linki tekrar deneyin, olmasi gerek, üye oldunuzmu?

ertelemekle hiç iyi etmiyorsun, bak hala regl olmiyim gitmiyim derdindesin. allah vere de sağlıklı olasın bebekten önce. bu batmalar sorun olduğuna işaret zaten, rahimde iltihap olabilir, o halde hamile kalmak düşüğe sebep olabiliyormuş. seni korkutup iyice bunalıma sokmak istemiyorum ama hamile kalmadan önce mutlaka muayeneden geçmen lazım. hamile kaldığında da 3 aya kadar vajinal ultrasonla bakıyorlar diye biliyorum o zaman da mı kaçacaksın?? karından ultrasonla bakmaları için bebeğin biraz büyümesi gerekiyor, onu bekleyebilecek misin?? tabi her zaman karından bakan doktorlar olabilir ama tıbbi olarak doğru sonuçları almak için doktorlar 12 haftaya kadar vajinal ultrason öneriyor diye biliyorum. farklı yol izleyenler olabilir ama özellikle yurtdışında uygulamanın böyle olduğunu zealea anlatmıştı. hatta orada 7 aya kadar alttan bakıyorlar diye hatırlıyorum. bir kere git korkunu yen, ucunda ölüm yok. althea' ya da geçen çok dil döktüm. inşallah ikiniz de mızmızlanmayı bırakıp doktora gidersiniz, gittik başardık diye gelip yazın şuraya da iki göbek atayım :KK9::KK9::KK9::KK9:

Yaa oldurdun beni şimdi sela :KK43: ben hazır hissediyorum kendimi daha rahatım ama eşim bu ay deneyelim diyor :KK43:kesin gitsem sonra da sana göbek attiricam gözümü korkuttu be ya :KK43:acaba sorunlu muyum ki:26:mademki anne olmak istiyorum buna katlanicam

ben doktora sordum canım o da hiçbir sorun yok ilişki serbest dedi bana ama işte yine de ben sanki bişey olcak gibi koruma içgüdüsüyle çok tedirgin davranıyorum eşim de bebişe bişey olur diye korkuyor.
doktora vajiyi yendiğimi söyledim. o da biraz bozuldu aslına bakarsan tek başıma internetten edindiklerimle yenmeme. bana çok ters davrandı. çünkü kendisi de vajinismus tedavisi yapan bi doktor sonra da bana dedi ki görcez bakalım yenmişmisin 38.haftada muayene etcem seni ona göre konuşuruz dedi moralim çok bozuldu:KK43: normal doğum yapabilirmisin o zaman anlarız falan dedi sanki nispeten konuşur gibiydi çok canım sıkıldı... o yüzden şimdiden ilişkiyi sorunsuz hale getirmeye çalışıyorum.gerçi o doktoru bıraktım da ama yine de doğum açısından psikolojik olarak kendimi hazır hissetmem için ilişkiyi sık tutmam gerekiyor sanırım...

:KK53::KK53: Inanamiyorum ya!!
Doktorunu degistirmekle iyi etmissin, aldirma söylediklerine.

CANIMMMMMMMMMMMMm çok özledim seni ya :KK16::KK16:
Snowflaken'nin oglusu olcak :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
Senide tebrik ediyorum.. çogu gitti azi kaldi..
Özletme kendini fazla, sizlerin tecrübelerinize ihtiyacimiz olcak :KK16::KK16:
Korkma sakin rahat ol, Biz nelerin üstesinden geldik Allah kolayligini verir InsAllah.. Melegini kucakladiginda hepsi son bulacak :KK16::KK16:

Kızlar iki gün önce ilişkiye girdik ve eşim boş..içime.ve galiba o dönemde yumurtluyordum halinde öyle gibi.akıntı vardı yumurta akı kıvamında.yine pen..yarısı girerek boş. Sonra ben ayaklarımı duvara dayadı diktim yani :) bugünde baskılarında acayip ağrı var.sizce neden.aksamda arkadaşımıza gittik çalışan bi çift daha var restorant işletmecisi onuda aldım sürprizim var dedim ev sahibine ve daha kapıdan girmem ile hamile misin demesi bi oldu.ayy çok heyecanlandım o an.ınş Allah soyletmistir.

Yaa oldurdun beni şimdi sela :KK43: ben hazır hissediyorum kendimi daha rahatım ama eşim bu ay deneyelim diyor :KK43:kesin gitsem sonra da sana göbek attiricam gözümü korkuttu be ya :KK43:acaba sorunlu muyum ki:26:mademki anne olmak istiyorum buna katlanicam

inciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ya of keşke aynı şehirde olsaydık.el ele tutuşup giderdik jinekoloğa.bak sen bir de bebiş istiyorsun ihmal etme gözünü seveyim.benim batma geçti mi bilmiyorum kardeş kardeş takılıyoruz:KK1: bir de canım bak bukadar üstüne düşme oluruna bırak sakınan göze çöp batar misali...sen çok pinpirinklisin hem de şatillisin :KK35:

Kızlar iki gün önce ilişkiye girdik ve eşim boş..içime.ve galiba o dönemde yumurtluyordum halinde öyle gibi.akıntı vardı yumurta akı kıvamında.yine pen..yarısı girerek boş. Sonra ben ayaklarımı duvara dayadı diktim yani :) bugünde baskılarında acayip ağrı var.sizce neden.aksamda arkadaşımıza gittik çalışan bi çift daha var restorant işletmecisi onuda aldım sürprizim var dedim ev sahibine ve daha kapıdan girmem ile hamile misin demesi bi oldu.ayy çok heyecanlandım o an.ınş Allah soyletmistir.

inci nasısın? inş cnm dediği gibi olur tez zamanda gelir bebişin..

inciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ya of keşke aynı şehirde olsaydık.el ele tutuşup giderdik jinekoloğa.bak sen bir de bebiş istiyorsun ihmal etme gözünü seveyim.benim batma geçti mi bilmiyorum kardeş kardeş takılıyoruz:KK1: bir de canım bak bukadar üstüne düşme oluruna bırak sakınan göze çöp batar misali...sen çok pinpirinklisin hem de şatillisin :KK35:

Hahaha. Evet onlardanim ben ya :) kuzum keşke öyle olsaydı birbirimizi cesaretlendirirdik gerçi ben ne olacaksa olsun ilişkiden de korkuyordum olucem die okadarda acı olmadı bunda da öyle olur ınş.ne yapalım annelik kolay deil. Kesin gidicem o zaman görün siz satilliyi pimpirikliligi:)

Siz nie daha kardeş kardeş takiliyorsunuz. Yapin artık aaaa banana haber et nazil olduğunu:KK53:

Amin canım amin.iyiyim şükür sadece batmalarım var o kadar o da gececeki ınş.sen nasılsın

saoalsın bende iyiyim..arada bakıyorm kim napıyo hamişlerimiz var mı diye..

yüce mevla ol desin cnm olur merak etme..

ne insanlar hamile kaldı biliyormusun doğru dürüst bu işi başaramayan arkadaşlar hamile kaldı..doğacakları varsa geliyo bebişler ben öle düşünüyorum..

merak etme şeker olacak inş..bu ay ben soğan kürü yaptım..iltihapları temizliyormuş faydalıymış..ondan dolayı kasıklarımda benimde ağrı oluyo..

şeker güzel haberler vercz birbirine vakti zamanı gelince merak etme...

Kiz dur Bismillah:KK9::KK9:
Dün 1 bugün 2..
Öyle hemen anlisilmazki hevesini anliyorum ama bukadar kaptirma kendini, sonrasi hayal kirikligi çok zor..
Hayirlisini iste herzaman.. Ve çok düsünmemeye çalis.. Bak yasayarak tecrübe edindim bunu, benden sana tavsiyedir, rahat ol biraz.. Herseyin bir vakti var..
Allah hayirlisini, gönlündekini nasip etsin InsAllah

X