Vajinismusu yendimmm yenenler ilişki önerisi

vajinismusu yendim fakat Ben üstte eşim altta ilişki yaşayabiliyoruz başka pozisyona cesaret edemedim hala kasılmalarim ve ağrım var önerilerinizi benimle paylaşırmısınız lütfenn (1 hafta oldu)
Canim bende hiç üstte denemedim rahat oluyor mu yanma hissediyor musun? Birde kolay giriyor mi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 221
Ben söyle kullanıyordum ilişki başlamadan sürüyorduk zaten bir hazırlık evresi varya 15 20 dk o arada uyuşuyordu sonra rahat oluyordu ama mutlaka okuyun belki bir güncelleme gelmiştir süre olarak daha verimli dakika vermişlerdir

Ben söyle kullanıyordum ilişki başlamadan sürüyorduk zaten bir hazırlık evresi varya 15 20 dk o arada uyuşuyordu sonra rahat oluyordu ama mutlaka okuyun belki bir güncelleme gelmiştir süre olarak daha verimli dakika vermişlerdir
Yakıyor mu ? Birde vajina içine baya itiyordun dimi

Canim bu jelin uyuşturma etkisi var mı

Öncelikle hangi durumdasin ben 1 senedir çabalıyorum sürekli dilatörlerle çalıştım 4. Aparata başlar başlamaz kontrol bende olsun diye eşim altta ben üstte ilişki istedim seni çok iyi anliyorum bu hastalık yıpratıcı piskolojin beyini ele geçiriyo ben ne eşime dokunabiliyodum ne de onun dokunmasına izin veriyodum o derece durumum kötüydü ilişki düşüncene gelince inan bu düşüncen piskolojinle alakalı bende hep senin gibi düşünüyordum ama geçti yardım istersen yanında olurum
Canim ben üstte denemek istiyorum ama bir türlü cesaret edemedim bu konuda yardımcı olur musun lutfen🥺

X