Vajinismusu yendimmm yenenler ilişki önerisi

vajinismusu yendim fakat Ben üstte eşim altta ilişki yaşayabiliyoruz başka pozisyona cesaret edemedim hala kasılmalarim ve ağrım var önerilerinizi benimle paylaşırmısınız lütfenn (1 hafta oldu)
Öncelikle tebrik ederim, henüz çok yeni olduğu için ilişkiye alışmak için gün aşırı denemeye devam etmelisiniz. Böylece zamanla kasılmalar tamamen geçecek ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. O rahatlık gelince de yeni pozisyonda denemeyi siz kendiniz isteyeceksiniz. Zamanla hepsi oluyor, endişelenmeyin.

Öncelikle tebrik ederim, henüz çok yeni olduğu için ilişkiye alışmak için gün aşırı denemeye devam etmelisiniz. Böylece zamanla kasılmalar tamamen geçecek ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. O rahatlık gelince de yeni pozisyonda denemeyi siz kendiniz isteyeceksiniz. Zamanla hepsi oluyor, endişelenmeyin.
Çok teşekkürler😊 darısı diğer vajinismuslu arkadaşlarıma inşallah 😊

vajinismusu yendim fakat Ben üstte eşim altta ilişki yaşayabiliyoruz başka pozisyona cesaret edemedim hala kasılmalarim ve ağrım var önerilerinizi benimle paylaşırmısınız lütfenn (1 hafta oldu)
Bişey dicem nasıl sen üstteyken ilişkiye girebildin? Bu bana o kadar can acıtıcı tuhaf bir his ile geliyor ki ben vajinismusum ve bu hastalıkta oldugum için mi bana çok kötü bi his veriyor yoksa vajinismus olmasam da yapamıcak mıyım acaba?

Bişey dicem nasıl sen üstteyken ilişkiye girebildin? Bu bana o kadar can acıtıcı tuhaf bir his ile geliyor ki ben vajinismusum ve bu hastalıkta oldugum için mi bana çok kötü bi his veriyor yoksa vajinismus olmasam da yapamıcak mıyım acaba?
Öncelikle hangi durumdasin ben 1 senedir çabalıyorum sürekli dilatörlerle çalıştım 4. Aparata başlar başlamaz kontrol bende olsun diye eşim altta ben üstte ilişki istedim seni çok iyi anliyorum bu hastalık yıpratıcı piskolojin beyini ele geçiriyo ben ne eşime dokunabiliyodum ne de onun dokunmasına izin veriyodum o derece durumum kötüydü ilişki düşüncene gelince inan bu düşüncen piskolojinle alakalı bende hep senin gibi düşünüyordum ama geçti yardım istersen yanında olurum

Öncelikle hangi durumdasin ben 1 senedir çabalıyorum sürekli dilatörlerle çalıştım 4. Aparata başlar başlamaz kontrol bende olsun diye eşim altta ben üstte ilişki istedim seni çok iyi anliyorum bu hastalık yıpratıcı piskolojin beyini ele geçiriyo ben ne eşime dokunabiliyodum ne de onun dokunmasına izin veriyodum o derece durumum kötüydü ilişki düşüncene gelince inan bu düşüncen piskolojinle alakalı bende hep senin gibi düşünüyordum ama
Öncelikle hangi durumdasin ben 1 senedir çabalıyorum sürekli dilatörlerle çalıştım 4. Aparata başlar başlamaz kontrol bende olsun diye eşim altta ben üstte ilişki istedim seni çok iyi anliyorum bu hastalık yıpratıcı piskolojin beyini ele geçiriyo ben ne eşime dokunabiliyodum ne de onun dokunmasına izin veriyodum o derece durumum kötüydü ilişki düşüncene gelince inan bu düşüncen piskolojinle alakalı bende hep senin gibi düşünüyordum ama geçti

Öncelikle hangi durumdasin ben 1 senedir çabalıyorum sürekli dilatörlerle çalıştım 4. Aparata başlar başlamaz kontrol bende olsun diye eşim altta ben üstte ilişki istedim seni çok iyi anliyorum bu hastalık yıpratıcı piskolojin beyini ele geçiriyo ben ne eşime dokunabiliyodum ne de onun dokunmasına izin veriyodum o derece durumum kötüydü ilişki düşüncene gelince inan bu düşüncen piskolojinle alakalı bende hep senin gibi düşünüyordum ama geçti yardım istersen yanında olurum
Bana yardımcı olursan gercekten çok dua ederim sana. Özelden yazar mısın lütfen

Şöyle diyim kısacası, ben ilk gün ilişkiye girebildim fakat regl oldum ve ondan sonra birdaha ilişkiye giremedim nedense, öncesinde vajinama bakamıyordum bile burdan birkaç şey öğrenerek aynadan bakmayı basardım sadece fakat şöyle birşey var çok cesaretsiz bir insanım ve oraya ne parmak ne dilarör sokabilirim yani bu içler acısı bir durummuş gibi geliyo bana beynimi ne kadar rahatlatmaya çalışsam da oranın esnek ve uzayan bir yapısı olduğunu bilsem de hiçbir şekilde ne ilişkiye izin veriyor nede başka bişeyler sokmak istiyorum. Çok tuhaf bi insanım istekli sevişir iyice ıslanırım ama o bacak açma korkusu o küçük deliğe birşey girmesi beni çok korkutuyo herkes yapıyor kimse ölmüyor ama ben nedense yapamıyorum mesela bide şu var hani diyorum ki bu beynimle olan sorun acı hissetmemin korkusundan yapamıyorum değil ama neyin korkusundan yapamıyorum bilmiyorum artık

Şöyle diyim kısacası, ben ilk gün ilişkiye girebildim fakat regl oldum ve ondan sonra birdaha ilişkiye giremedim nedense, öncesinde vajinama bakamıyordum bile burdan birkaç şey öğrenerek aynadan bakmayı basardım sadece fakat şöyle birşey var çok cesaretsiz bir insanım ve oraya ne parmak ne dilarör sokabilirim yani bu içler acısı bir durummuş gibi geliyo bana beynimi ne kadar rahatlatmaya çalışsam da oranın esnek ve uzayan bir yapısı olduğunu bilsem de hiçbir şekilde ne ilişkiye izin veriyor nede başka bişeyler sokmak istiyorum. Çok tuhaf bi insanım istekli sevişir iyice ıslanırım ama o bacak açma korkusu o küçük deliğe birşey girmesi beni çok korkutuyo herkes yapıyor kimse ölmüyor ama ben nedense yapamıyorum mesela bide şu var hani diyorum ki bu beynimle olan sorun acı hissetmemin korkusundan yapamıyorum değil ama neyin korkusundan yapamıyorum bilmiyorum artık
Kuzum instagramin varmi oedan yardımcı olayım sana firsatçı bi insan deilim para falan istemem kimi kurtarirsam kar diye düşünüyorum bunu yaşadığım için zorluğunu biliyorum

E
Kuzum instagramin varmi oedan yardımcı olayım sana firsatçı bi insan deilim para falan istemem kimi kurtarirsam kar diye düşünüyorum bunu yaşadığım için zorluğunu biliyorum i
Evet instagramım var ama nasıl ulaşıcaksın burdan vermek istemiyorum instagramımı sen versen olur mu acaba
Kuzum instagramin varmi oedan yardımcı olayım sana firsatçı bi insan deilim para falan istemem kimi kurtarirsam kar diye düşünüyorum bunu yaşadığım için zorluğunu biliyorum

Selamlar herkese 🌸vajinismus geçmişim var atlattık çok şükür belki faydam olur diye yazmak istedim.
Öncelikle uyuşukluk ve kaygandık veren jeller var mutlaka onlardan kullanin
Sonrasında on sev ismeyi lütfen uzun tutun çünkü biz özel kadinlariz vücudumuz hemen açılmıyor yapacak bir şey yok ☺️
Pozisyon olarak ben hakimiyet esimdeyken rahat etmiştim. Halen daha öyle daha iyiyim
Pozisyon olarak dog pozisyonuna bir bakın rahat edeceğinizi düşünüyorum.
Onun dışında cinsel terapist bir arkadaşım şunu önermişti;

Parmak egzersizi 🌸
İlk önce işaret parmağınızın ucunu
Sonra işaret parmağınızın ilk boğumuna kadar
Sonra işaret parmağını 2.boğumuna kadar
Sonra işaret parmağınızın 3.boğumuna ladar

Bu günler alabilir sıkıntı yapmayin

Sonra bu aşama bitince işaret ve orta olarak devreye girecek

İşaret+orta ucu
İşaret+orta ilk bogum
İşaret+orta 2.bogum

Ben işaret ve orta olmadan çözdüm şükürler olsun, çünkü parmak kemikli bir yapı o canımı acıtabilir ama diğerini Allah ona göre yaratmış yakmaz canımı diye telkin ettim. Bu süreçte eşte çok önemli. Bu arada ilişki öncesi lütfen sıcak bir duş alın sıcak su bedeni acıyor.
Alkol falan bende hiç kar etmedi onu da deneyenler var

Selamlar herkese 🌸vajinismus geçmişim var atlattık çok şükür belki faydam olur diye yazmak istedim.
Sonrasında on sev ismeyi lütfen uzun tutun çünkü biz özel kadinlariz vücudumuz hemen açılmıyor yapacak bir şey yok ☺️
Pozisyon olarak ben hakimiyet esimdeyken rahat etmiştim. Halen daha öyle daha iyiyim

Parmak egzersizi 🌸

İşaret+orta ucu
İşaret+orta ilk bogum
İşaret+orta 2.bogum

Ben işaret ve orta olmadan çözdüm şükürler olsun, çünkü parmak kemikli bir yapı o canımı acıtabilir ama diğerini Allah ona göre yaratmış yakmaz canımı diye telkin ettim. Bu süreçte eşte çok önemli. Bu arada ilişki öncesi lütfen sıcak bir duş alın sıcak su bedeni acıyor.
Ben dilatörlerle aştım parmakla ilerleyemedim benim sorunum yeni olduğu için acı çekmem

Merhaba, ben de yaklaşık 3 aydır vajinismus problemini yaşıyordum dün akşam yendim.Antidepresan ve farklı kronik rahatsızlığıma bağlı ilaçlar sebebiyle isteğim ilişkiye gireceğimiz zaman neredeyse yok oluyordu sarhoş olarak denedim o şekilde fazla kontrolsüz hale gelmiştim o zaman da olmadı en sonunda kk 'de biri ıkınmanın işe yarayacağını söylemişti ilk başta o şekilde de işe yaramadı fakat partnerim parmaklarıyla alıştırma yaptı sonrasında parmakla yaparken yavaş yavaş parmaklarını çekti ve o esnada aşırı olmayacak şekilde ıkındım ve yavaş yavaş girmeye başladı kendimi yeniden kasmaya başladığımı anladığımda bacaklarımı tamamen açtım ve karnımı içeri çektim ve o şekilde tamamen girebildi ama seks o kadar da matah bir şey değilmiş en azından şuanlık :)) . Umarım herkes vajinismus yener sevgilerimle..

Parmak egzersizi 🌸

İşaret+orta ucu
İşaret+orta ilk bogum
İşaret+orta 2.bogum

Ya bunlaeı deneyin diyorsunuzda kızlık zarı var orda ordan gitmiyor zaten nasıl ittiricez ben zara değerseö daha panik olur ve asla yapamam ki zaten yapamıyorum da bunu böyle nasıl yencez kapalı biyere parmak nasıl sokarım anlamadım hele aparat yani kızlık duruyo orda girmez ki girsede bozulur kızlık

Ya bunlaeı deneyin diyorsunuzda kızlık zarı var orda ordan gitmiyor zaten nasıl ittiricez ben zara değerseö daha panik olur ve asla yapamam ki zaten yapamıyorum da bunu böyle nasıl yencez kapalı biyere parmak nasıl sokarım anlamadım hele aparat yani kızlık duruyo orda girmez ki girsede bozulur kızlık
Yanlış mı anladım evlisiniz demi? Kizlik zari bekarken bende de vardi evlendim ilişkiye giremedim vajinismus vardi çünkü, nasıl yeneceğiz onu. O zaman tedavi olmazsak nasıl geçecek? Belli başlı tedavi yöntemleri var cinsel terapistler bu yüzden var bu bir travma ve meselenden kendim aşamadım. Uzman bana bunu önerdi bununla aştık. Eşim destek oldu. Yani olayın özü şu cinsel birliktelik yaşayamıyoruz vajinismuslu olanlar neyin kizlik zarı? Sonra çok şükür hallettik sorunsuzca astık gitti. Bu arada kiminin kizlik zari cok geride ve kalın mesela benim öyleydi o normal ilişkide de yırtılabilir. Parmak egzersizi ile de yırtılabilir. Takıldığınız noktayı anlamadım kizlik zarınız gidecek diye mi korkuyorsunuz gerçekten? Hani bizler vajinismusluyuz ya zaten ilişkiye giremiyoruz ya sizce bu değil mi problem olam?

Kapalı bir yer değil vajina, açık sadece bizim zihnimizde kapalı. Ayrıca öyle hayalinizdeki gibi bir şey değil inanın bana 🥰 değince hissedilecek veya bizi korkutacak bir şey değil kaldı ki zaten parmak egzersizinizi eşiniz yapacak ve bodoslama değil sizi rahatlatıp yapacak bunu. On sev işmeyi çok uzun tutup hazırlık aşamasında sizi rahat ettirmeli. Ben ilk zamanlar eczaneden aldığım kremlerle denemiştim hem kaygan hem uyusturiyor o bölgeyi rahat etmenizi sağlıyor eğer kafada bitiremezsek bu derdi çok daha büyüyor. Bir arkadaşım 2 seneyi geçti evliliğinde halen birlikte olamamışlar sadece kadin doğumlulara gitmiş cinsel terapiste gitmemiş ona da anlattım mesela basımdan geçenleri ama yapmamayı tercih etmiş, çok mutsuz evliliğinde sürekli hır gür kavga

Yanlış mı anladım evlisiniz demi? Kizlik zari bekarken bende de vardi evlendim ilişkiye giremedim vajinismus vardi çünkü, nasıl yeneceğiz onu. O zaman tedavi olmazsak nasıl geçecek? Belli başlı tedavi yöntemleri var cinsel terapistler bu yüzden var bu bir travma ve meselenden kendim aşamadım. Uzman bana bunu önerdi bununla aştık. Eşim destek oldu. Yani olayın özü şu cinsel birliktelik yaşayamıyoruz vajinismuslu olanlar neyin kizlik zarı? Sonra çok şükür hallettik sorunsuzca astık gitti. Bu arada kiminin kizlik zari cok geride ve kalın mesela benim öyleydi o normal ilişkide de yırtılabilir. Parmak egzersizi ile de yırtılabilir. Takıldığınız noktayı anlamadım kizlik zarınız gidecek diye mi korkuyorsunuz gerçekten? Hani bizler vajinismusluyuz ya zaten ilişkiye giremiyoruz ya sizce bu değil mi problem olam?
Evliyim evette ben zara gelince penis acıyor kaçıyprum zaten parmak egzersizi nasıl yapıcam diyorum yine oraya değcek acıcak

Parmak egzersizi 🌸

İşaret+orta ucu
İşaret+orta ilk bogum
İşaret+orta 2.bogum

Hem uyuşukluk hemde kayganlık veren hangi jel markasi acaba ?

X