Vajinismusu Nasıl Yendim ?

Canim zaten vajinusmus hastasi kendi kendine cok zor parmak egzersizi yapar. Yapamaman cok normal. Bence kendi kendine yapmaya çalışıp şevkini daha cok kırma. Doktora gidince doktor sana neyi nasıl doğru sekilde yapman gerektigini söyleyecektir.

Kızlar bilenler bilir 10 aylık evliyim yenemiyordum burada bana çok yardımcı olanlar oldu ben yendim parmak egzersizi yapmadan yendim asla yapamazdim hastaneye gitmeden yendim maddi durumumuz yetmedi..şükürler olsun isteyene yardımcı olabilirim

haklısınız ama yinede genelleme yapmak yanlış olur , parmak egzersizi ile bu problemi aşan çok sayıda insan var ama dediğiniz gibi bazen parmak egzersizine gerek kalmadan çözülen vakalarda var , bi çok konu gibi kişiden kişiye değişiyor :) enn önemli konu bu problemi aşan biri olarak söyleyebilirim ki ; beyinde bitirmek , başaracağım kelimesini beyninize tabiri caizse kazımak...

Haklısınız amacim genelleme yapmak yada parmak egzersizini küçümsemek asla degil. Sadece kardesim yapamıyorum yazmis ve suan yapamaması cok normal onu belirtmek istedim. Parmak egzersizi tedavisi olsa bile en doğrusunun nasil olduğunu yine doktorun göstereceğini belirtmek istedim. Dediginiz gibi inanmak şart. Inaninca nasil olduğunu bile anlamiyo insan

haklısınız bende eşime demiştim oldumu oldumu gerçekten inanamamıştım :)

Bişey sormak istiyorum bu wemcaine sprey yada anestol pomad acaba septalı kızlık zarındada işe yararmı nolur cevaplayın tam olarak uyuşturuyomu bunlar orayı

Bişey sormak istiyorum bu wemcaine sprey yada anestol pomad acaba septalı kızlık zarındada işe yararmı nolur cevaplayın tam olarak uyuşturuyomu bunlar orayı
ben hiç kullanmadım öyle spreyler canım onun için yorum yapmayayım ama inan beyinsel olarak kastığımız için acıyor eğer o korkuyu atmayı başarabilir ve kendini serbest bırakırsan acımadığını anlayacaksın ,hiç acımıyor dersem yalan atmış olurum ama inan öyle ölecek kadar da değil birazcık , ama yararı olacaksa , bunu aşmanda yardımı dokunacağına inanıyorsan kullan tabiki ama hangisi iyi gelir bilemiyorum

kesinlikle katılıyorum. aslında spreyin de bisey yaptığı yok ben bizzat yaşadım yani ona anlam yuklemisim resmen kesin olacak diye. ama yuzde yuz beyinde biten bi hastalik. yavrucum icerisi zaten han gibi tabiri caizse inan sıkıntı yok. ama kesin çözüm diyosan zeytinyağı derim ben laps diye giriyor gerçekten. töbe töbe

Canım gözün aydın tebrik ediyorum seni

Kendimi kasmıyorum aksam yine denedik spreysiz fln hersey cok güzelde o giriste biyerde takılıyoruz yolumu bulamıyoruz anlamıyorum cok canım acıyo

Kendimi kasmıyorum aksam yine denedik spreysiz fln hersey cok güzelde o giriste biyerde takılıyoruz yolumu bulamıyoruz anlamıyorum cok canım acıyo
Canım ben de seninle aynı durumdayım, kendimi kasmıyorum ama girmeyecek gibi oluyor ve hafif yanma oluyor.Bu akşam spreyle deniycem inşallah başarabilirim.

Canım ben de seninle aynı durumdayım, kendimi kasmıyorum ama girmeyecek gibi oluyor ve hafif yanma oluyor.Bu akşam spreyle deniycem inşallah başarabilirim.
İnşallah basarırsın ve mutlu haberini söylersin burdan kim basardım kurtuldum yazsa ben basarmısım gibi sevinip hep dua ediyorum rabbim bizide kurtarsın su durumdan Spreyi eczaneden buladinmi nerden aldın sen

İnşallah basarırsın ve mutlu haberini söylersin burdan kim basardım kurtuldum yazsa ben basarmısım gibi sevinip hep dua ediyorum rabbim bizide kurtarsın su durumdan Spreyi eczaneden buladinmi nerden aldın sen

Canim ilk girişte sanki duvara toslamis gibi olur ilerlemeyecekmis gibi oda vajinanin kendini kasmasindan olur. Onun icin ne yap biliyo musun tam o anda büyük çişini yaparmış gibi ıkın ve esin cok yavas bi sekilde ilerlesin. Sen ıkınınca direk olarak kasilmamis ve orayi biraz acmis olacaksın.

Sprey de sadece ilk giris aninda cok hissetmemen icin hemde damarlari büzüyo doktor genelde aparatli çalışmada veriyoki kızlık zarini aparat zedelemesin diye.

Sprey de sadece ilk giris aninda cok hissetmemen icin hemde damarlari büzüyo doktor genelde aparatli çalışmada veriyoki kızlık zarini aparat zedelemesin diye.
Anladım inşallah kurtulurum ya 7ayım zehir oldu resmen korkulacak hiçbişey yokken noluyo anlamıyorum psikolojim altüst oldu resmen

Deniycem bu dediginide inşallah yapabilirm

Amin canım benim inşallah. İnançlı olalım yeter ki.. Ben eczaneden aldım ama bi kaç yere sordum öyle buldum.

Anladım inşallah kurtulurum ya 7ayım zehir oldu resmen korkulacak hiçbişey yokken noluyo anlamıyorum psikolojim altüst oldu resmen

Canim seni o kadar iyi anlıyorum ki ben 15 ay cektim bu hastalığı ve en sonunda doktora giderek yendim. Ve cok fazla yıprandım. Senin elinde olan bi korku degil kendini suclama. Herkes yapiyo ben neden yapamıyorum deme daha cok yıpratma kendini. Bilincaltina yerlesen bi korku sadece. Ve cok kiside var. Eger daha fazla olmuyosa kendini yipratmadan mutlaka doktora git.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…