Vajinismusu Nasıl Yendim ?

kesinlikle katılıyorum. aslında spreyin de bisey yaptığı yok ben bizzat yaşadım yani ona anlam yuklemisim resmen kesin olacak diye. ama yuzde yuz beyinde biten bi hastalik. yavrucum icerisi zaten han gibi tabiri caizse inan sıkıntı yok. ama kesin çözüm diyosan zeytinyağı derim ben laps diye giriyor gerçekten. töbe töbe :KK48::KK48::KK48:
hahahah gece gece güldürdün beni arkadaşım , doğru diyorsun bebe yağıda işe yarıyor :KK70:

Canim seni o kadar iyi anlıyorum ki ben 15 ay cektim bu hastalığı ve en sonunda doktora giderek yendim. Ve cok fazla yıprandım. Senin elinde olan bi korku degil kendini suclama. Herkes yapiyo ben neden yapamıyorum deme daha cok yıpratma kendini. Bilincaltina yerlesen bi korku sadece. Ve cok kiside var. Eger daha fazla olmuyosa kendini yipratmadan mutlaka doktora git.
çok haklısın canım , çok fazla kişi bu durumdan muzdarip ama dile getirenlerde bi o kadar az , psikolojik alanda çalışılması gerekiyor tamamen düşüncelerle korkularla ilgili

Kendimi kasmıyorum aksam yine denedik spreysiz fln hersey cok güzelde o giriste biyerde takılıyoruz yolumu bulamıyoruz anlamıyorum cok canım acıyo
ilk bi kaç yapışta acıyor canım bende aynısını yaşadım yarıya kadar geliyodu sanki takılıyodu işte o takılmayı yaşadığında asla geri çekilme dahada ittir ona doğru zorla , acıyacak biraz ama sık dişini , ve kendini rahatlatmaya ve orgazm olmaya çalış , o anlarda özel bölgene masaj yapabilirsin , onun da yararı dokunuyor , pes etme coğu gitmiş azıcık kalmış :)

Canim ilk girişte sanki duvara toslamis gibi olur ilerlemeyecekmis gibi oda vajinanin kendini kasmasindan olur. Onun icin ne yap biliyo musun tam o anda büyük çişini yaparmış gibi ıkın ve esin cok yavas bi sekilde ilerlesin. Sen ıkınınca direk olarak kasilmamis ve orayi biraz acmis olacaksın.
Birde kızlar kontrol o anlarda sizde olsun , ben o zamanlar denerken eşimde olunca dahada kasıyodum ama bende olunca hani kontrol bende ya ; canım yanmaz gibi hissediyordum ben ilerletiyordum öyle öyle zorlaya ıkına , bebe yağları kayganlaştırıcılar derken bi bakmışım olmuş , hep beraber destekle , motivasyonla yenilmeyecek bişey değil <3

Bi kaç saat öncesi denedim maalesef başarılı olamadım. Eşim altta ben üstte tüm kontrol ben de hatta sprey bile sıktım ama sanki girmiyor, anlamıyorum niye böyle oluyor sanki yeteri kadar geniş değil gibi. Geldiğim aşama çok iyi ancak kaç gün oldu hala penisi alamadım. Bu durum da ne önerirsiniz, ne yapmam gerek?

Bi kaç saat öncesi denedim maalesef başarılı olamadım. Eşim altta ben üstte tüm kontrol ben de hatta sprey bile sıktım ama sanki girmiyor, anlamıyorum niye böyle oluyor sanki yeteri kadar geniş değil gibi. Geldiğim aşama çok iyi ancak kaç gün oldu hala penisi alamadım. Bu durum da ne önerirsiniz, ne yapmam gerek?

Canim sana sunu diyeyim ben organima dokunmayı bırak bakamiyodum. Saka sanmayim gercekten oraya bakmaya bile korkuyodum. Yani sanki orda yanlış biseyler varmis gibi. Taharet alirken bile kasiliyodum. O esnada ne olduğunu siz düşünün. Ben kendi kendime yenemeyecek birisiydim. Mecburen doktora gittim ve 2 gunde yendum cok şükür. Senin durumun benimkine nazaran nasıl.

Canim sana sunu diyeyim ben organima dokunmayı bırak bakamiyodum. Saka sanmayim gercekten oraya bakmaya bile korkuyodum. Yani sanki orda yanlış biseyler varmis gibi. Taharet alirken bile kasiliyodum. O esnada ne olduğunu siz düşünün. Ben kendi kendime yenemeyecek birisiydim. Mecburen doktora gittim ve 2 gunde yendum cok şükür. Senin durumun benimkine nazaran nasıl.
Canım senin ki kadar olmasa da ben de başlarda bakmaya ve dokunmaya çekiniyordum. Önce Kendimin daha sonra eşimin parmağını alabildim ama penis aşamasında takılı kaldım ilerleyemiyorum.

Canım senin ki kadar olmasa da ben de başlarda bakmaya ve dokunmaya çekiniyordum. Önce Kendimin daha sonra eşimin parmağını alabildim ama penis aşamasında takılı kaldım ilerleyemiyorum.

Eger parmak alabiliyosan cok iyi. Ve penis aşamasını birden yapamamanda cok normal yavas yavas ilerleme oluyo zaten.

Ne yaptin canim basarabildin mi
Deneyemedim spreyi bulamadım daha ben 3parmagı hafif sızlasada ikinci boguma kdar alabiliyorum ama eşimde neden direk girişte acı duyuyorum onu anlamadım ve bişey daha sormak istiyorum ben spreyi eşime söylemeden sıksam acaba anlarmı eşim spreyin etkisi nekadar sürüyo ve spreyden eşimden etkilenirmi yani oda hissizlik fln yasarmı acaba lütfen kusuruma bakmayın :KK43:

Deneyemedim spreyi bulamadım daha ben 3parmagı hafif sızlasada ikinci boguma kdar alabiliyorum ama eşimde neden direk girişte acı duyuyorum onu anlamadım ve bişey daha sormak istiyorum ben spreyi eşime söylemeden sıksam acaba anlarmı eşim spreyin etkisi nekadar sürüyo ve spreyden eşimden etkilenirmi yani oda hissizlik fln yasarmı acaba lütfen kusuruma bakmayın :KK43:
Eşin anlamaz canım zaten 5 dk içinde uyuşuyor öyle hemen de uyuşukluk geçmiyor. Eşinin etkileneceğini sanmıyorum çünkü bende denedim bi sıkıntı olmadı

bebe yağı kullanabilirsin canım işe yarıyor, bide acıyınca geri çekme o acı hissinde bekle dur bi kaç saniye nefes alıp ver biraz daha bastır yavaş yavaş yapmanı tavsiye ederim , bastırman lazım biraz acıyacak ama sık dişini , vajinamız geniş aslında canım kastığın için öyle hissediliyor

Ben spreyi bugun buldum aldım nihayet inşallah bugün deniycem yarın müjde veririm inşallah bende size rabbim inşallah bu spreyi sebep ederde kurtulurum artık su durumdan

Amiin. Müjdeli haberleri bekliyoruz.
Spreyi tam vajinanin ağzına 10 fis sık. Seni biraz yakacak haberin olsun. Bide jel gibi bisey kullaniyo musun

Amiin. Müjdeli haberleri bekliyoruz.
Spreyi tam vajinanin ağzına 10 fis sık. Seni biraz yakacak haberin olsun. Bide jel gibi bisey kullaniyo musun
Ben spreyi tam olarak nasıl kullanıcm sadece vajinanın girişinemi sıkıcm içinede sıkmam gerekiyomu kayganlastırıcı kullanıyorum ama zeytinyagıda deneyebilirim

2 günde sihirli sopamı değiyo neoluyo arkadaşım nasıl yendin anlatırmısın rahatsız olmazsan?
Bende terapi alıyorum ama hala aynıyım

ben de her gün sorguluyorum. ulen diyorum NAPIYOR BU DOKTORLAR?? 2 GÜNDE
Bende gidiyorum 2 seans aldım egzersiz verip duruyo sinirlerim altüst. Olmıycak diyorum. Ama bu 2gün 3günde neoluyo benimki beceriksizse boşa para gömmeyim ciddi para ödüyorum

X