Jinekoloji Vajinismus

Umutsuz03

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
20
5
29
Merhabalar 1 senedir vajinismus ile mücadele ediyorum kendim aşamayacagimi anladım. Antalya da bildiğiniz iyi bir doktor var mı ? Artık bu sorunla yaşamak istemiyorum kendim dilator aldım 3 boya kadar yaptım ama daha kotu oldu daha çok acı çekiyorum ve acım bir kaç gün geçmiyor tiksinmeye başladım. Lütfen yardım edin bir tavsiye verin artık dayanamıyorum...

Mutlaka iyi bir kadın doğumcuya görün. Bana da herkes vajinusmus demişti. Ama rahmimde aşırı iltihap varmış ondan acı çekiyormuşum. Rahim filmi çektir, bayıltarak yapıyorlar.

Herşey psikolojik bende iki yıl çektim vajinismuslu hamile kaldm kızım bir yaşını geçti bir gece oldu sonra dedm boşuna yılları heba etmişim herşey sende bitiyor kendini rahat bıraksan eşinle o an olcak aslında tek mesele senin rahat olmaman

Canım merhaba bende antalya da yaşıyorum benimde aynı şikayetım var dı fakat benım kısa sürdü bu süreçte kepez devlet hastanesinde psikolok olan meltem şükran güllü kanal var kendisi sadece bu tür hastalıklara bakıyor. Ama ben tanıdık eczacımızın önerdiği yollar ile vajinusmusu yendim eger istersen özelden yazarsan sanada yardımcı olurum...

Merhaba Bende 1 senelik evliyim ilk vajinismus olduğumu bilmiyordum sonra araştırdım böyle bir hastalık olduğunu öğrendim ama bayağı bi erteledim sonra burdan birinin iyigilesmesini gördüm dilatör aldım ilk kullandığımda hepsini denedim ve yapabildiğimi gördüm eşimle de denedim oldu biraz ağrım oluyor ama zamanla geçecek

Bana özelden yazabilir misiniz ben yazamadım

Sprey dene ilkten ben onunla yendim

önerim yok doktora gitmeye karar vermekle en doğrusunu yapmışsın eminim doktorla kolay atlatırsın
Meraba uzun zaman bu illetle uğraştım,çözünce burdan sorun yaşayanlara yardımcı olucam demiştim.şehrinizde bulunan vajinismus dr olan bir kadın doğumcuya gidin onlar yardımcı oluyor aparatlarla yardımcı oluyorlar, yok gitmek istemezseniz trendyoldan vajinismus seti alın xylocaine diye bir spray var onu alın,birde kayganlaştırıcı jel alın inanın hiç korkmayın yaptığınıza siz bile inanamıyacaksınız.hemen eşinizle deneme yapmayın büyük aparatla da 1 hafta çalışın artık alıştınız şimdide trendyoldan dildolar viblador artık adı herneyse ondan alın sadece onla 1 hafta çalışın bu aparatları içinizden 100 e kadar sayarak yapın pes emeyin bumuymuş ya diyeceksiniz ...çok kolay olduğuna inanamayacaksınız ve evet bitti şimdi ilişkiye hazırsınız ilişkide üstte olduğunuz pozisyonda dneyin kontrol sizde olunca rahat edersiniz jelden de sürün işte bu kadar buiş.. kendinize güvenin arkadaşlar (bu arada ilk denemelerde uyuşturucu spreyi sıkarken poponuza peçete sıkıştırında süzülen sprey yakmasın ) gayet açık yazdım sanırım deneyecek olanlara kolaylıklar diliyorum sizin elinizde unutmayın başaracaksınız.

meraba aşağıya mesaj yazdım oku lütfen başka birilerini etiketledim sanırım daha yeni kullanıyorum formu yanlışlık yaptıysam kusura bakmayın bayanlar

Benim canım acısı kaç gün geçmiyor normal mi bilmiyorum tiksiniyorum artık bana eziyet gibi geliyor dilatör kullanmak

Ben beceriksizim sanırım gücüm kalmadı… eşimle 6 ayda bir görüşüyoruz o da 15 gün. Bu sürede ister istemez kasıyorum henüz daha hiç birliktelik yaşamadık böyle kaç yıl gidecek bilmiyorum. Yanyana yaşamamızda imkansız psikolojim bozuldu. Keşke evlenmeseydim diyorum. Vajinismus olduğumu bilseydim evlenmezdim…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…