Vajinismus

Asdf_1234

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
67
13
28
Kızlar yeni üye oldum ve aylardır sizleri okuyorum 2 yıldır vajinismus ile mücadele ediyorum 2 defa doktora gittim hatta son gittiğim doktor tedavimin bittiğini ve benim başarıcağımı söyledi ama nafile intihar derecesindeyim. Eşim bana en çok destek olan kişi ama çocuk isteği beni daha da stres altina sokuyor. Artık hayattan zevk alamaz oldum yenmek istiyorum dilatör setim var yapiyorum oluyor ama eşime gelince olmuyor. Artik cesaretimde kalmadı son çarem sizlersiniz

Eslide nerde takiliyorsunuz canım istersen ozelden yazabilirsin intihar falan boyle seyler düşünme eslide takilmis olabilirsin ama bunuda asacaksin elbet cogu insan takılıyor yeniyor sonra

Korkulacak bişey yok. Aklınıza bunu getirin hep bende 9 ay çektim bu illeti yapınca bu muymuş dedim bunun için mi aylarca stres oldum dedim. Orası çok esnek zaten bebek çıkıyor

Korkulacak bişey yok. Aklınıza bunu getirin hep bende 9 ay çektim bu illeti yapınca bu muymuş dedim bunun için mi aylarca stres oldum dedim. Orası çok esnek zaten bebek çıkıyor
Kendimi her seferinde hazırlıyorum sorun bence acıda değil ama köşeye sıkıştım

Esnek olduğunun çok farkindayım sorun o an geldiğinde yapamamam zoruma giden taraf bu herşeyin farkinda olup yapamamam

Bende eski bir vajınusmus hastası olarak seni çok iyi anlıyorumm ama sen zaten büyük bir kısmını aşmışın eminim farkında olmadığın eksik şeylerin var onları tamamlıyacaksın özelden yazıyorum. Sana adım adım anlatayım

Çok teşekkür ederim. Bu donemlerde insanin kendini anlayan birilerinin olması iyilesmis gibi iyi geliyor inanin

Kuzum bana özelden yaz bende bu sorunla çok uğraştım ama yendim :) sana yardımcı olabilirim :)

Çocuk cok istyrsanz biseu onereblirim

Merhaba, biz Doğuda yaşıyoruz. Bu pandemi sürecinde Online Vajinismus Tedavisi olarak bir tedavi şekli gördük, maddi durumumuz tedaviye gideceğimiz şehirde kalma ve tedavi için yeterli olmadığı için, en azından otel masrafı olmaz diye bu tedaviyi araştırdık, Op. Dr. Ümmügülsüm Soytürk adında Ankara'da bir doktor bulduk 2020 Ağustos ayıydı. Ücretsiz ön görüşme var dediler, telefonda doktor Ümmügülsüm Hanım ile ücretsiz ön görüşme yaptık, durumumu konuştuk, tedavi olabileceğimi söyledi, online vajinismus tedavisi olamadım dersen de Ankara'ya gelirsin yüz yüze devam ederiz ve ekstra ücret istemeyiz dedi. Ne yalan söyleyim her şeyden çok korkuyordum, mesela param gider mi, videolu nasıl olur,bir sürü soru. Ama en sonunda eşimin beni zorlamasıyla da karar verdik. Ümmügülsüm Soytürk ile bana gönderdikleri özel bir link üzerinden video bağlantılı olarak sürece başladık. Bu sırada bana çeşitli ödev yazıları içeren yazılar gönderdiler. Ümmügülsüm hanım bana neler yapacağımı anlattı, diğer insanların neler yaşadığını örnekleyerek de ödevler verdi. Benim sürecim 4 seans sürdü, çok şükür başardım, eşim seanslarda hep yanımda oldu Allah ondan razı olsun. Tedavinin ücretini en başta alıyorlar onu söyleyim. Bir de seans aralarında Ümmügülsüm Hanım'ın verdiği ödevleri yaparken Doktor Hanım'a danışmak istediğim anlar oldu. Şahsi cep numarasını vermişlerdi en başta, aradığımda ulaştım ve beni cevapladı. Allah Ümmügülsüm Soytürk'ten razı olsun. Kibar çalışanlarına da çok teşekkür ederim, beni çok motive ettiler.

M
Maşallah ne güzel ertelememişiniz ve başarıyla sonuçlanmış bende yendiğim zaman bunun için mi bunca zaman bekledim demiştim neyseki geldi geçtii yeter ki bir adım atılsın gerisi gelir.mutluluklar size

Kuzum bende 7 ay cektim bu sıkıntıyı. Dilatör yapıyorsan biraz acık olucak ama eşinle birlikte olurken üstte ol öyle yapmayı dene ben öyle yendim ve suan hamilemiyim. Stres yapma uzak dur kafanı rahat bırak onu bir görev gibide görme akısına bırak

LÜTFEN BANA DA ANLATIN PARMAK EGZERSİSİNDE SORUN YOK DEVAMINDA VAR

LÜTFEN BANA DA ANLATIN PARMAK EGZERSİSİNDE SORUN YOK DEVAMINDA VAR
Parmak egzersizinde ben mi çok başarılı olamadım aparat seti sipariş ederseniz daha kolay olur kademeli bir şekilde başaracağınıza eminim nefes ve kegel egzersizlerini yapın mutlaka gülü koklar gibi nefes alın ma üfler gibi nefes verirken ıkınıp ittirin bu şekılde yapın parmak aparat eşli denemede hepsinde böyle ilerleme yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…