vajinismus ve parmak egzersizi

Merhaba doktor bana da parmak egzersizi demişti ama olmuyor ister istemez kastığından umudun kırılır bence aparat al ben öyle yaptım ve neredeyse yendim önceki gibi kendimi kasmalarım yok çok şükür kesinlikle dilatör seti al derim ben.

Dilator aldim cnm ben3 ye kadar Cok koly aldim ama 4u alamiyorum

Bende 1 senelik evliyim ve vajinismus hastasıyım tedavi görüyorum..
Ama şu parmağın ikinci boğum a geçemedim

Dilaktör alıyosunuzda penisi nasıl alamıyonux ben onuda yapamam valla ( parmağı zor yapıyom

Cinsel terapsitle görüşüyorum bende kendi keşfettiğim yöntemi söyleyeyim öncellikle her yöntem herkeste işe yaramıyor kendini biraz kesfetmen gerekiyor doktor bana parmak içeri girdiğinde içerde makas hareketi yapmamı söyledi bunu yapınca zaten o kastığın kasları elinde hissediyorsun sonrasında kas gevse ve bırak yap, ilişkiye girmeden önce doktorun söylediği o sıcak bir leğene şu doldur içine bebek yağı yada kayganlastirici dök o suyun içinde otur ve yine kasma gevşeme yap, bende bu işe yaramadı kaslarım gevsemedi öyle hissediyorum yani ben sıcak bir duştan sonra yatağıma çıplak bir şekilde girip sıcak su torbasını kaslarımın olduğu bölgeye koydum hatta kayganlastirici da sür daha bunu denemedim yapacağım doktorum bile çok güzel bir yöntem bulmuşsun dedi birde bunları dene unutma deneye deneye yeneceğiz bu hastalığı pes etmek yok

Tsk ederim birde oyle.denerim siz yendiniz mi bu hastaligi cinsel isteksizlik korku var bnde normal szce istek olmamasi

Bu arada makas hareketi nasil oluyor

Tsk ederim birde oyle.denerim siz yendiniz mi bu hastaligi cinsel isteksizlik korku var bnde normal szce istek olmamasi
Hayır bende yarısını içime alabiliyorum şimdilik sizi öyle iyi anlıyorum ki bende de cinsel isteksizlik vardı bir hafta önce doktorumla gorustugumde bunun çok normal olduğunu söyledi yaşadığımız herşey etkiliyor eğer eşinle yada hayatında bir stresli dönem geciriyorsan buda isteksizlik yapıyor yada regli öncesi mesela, regli sonrasında yumurtlama döneminde bu geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…