vajinismus ve parmak egzersizi

Hayır bende yarısını içime alabiliyorum şimdilik sizi öyle iyi anlıyorum ki bende de cinsel isteksizlik vardı bir hafta önce doktorumla gorustugumde bunun çok normal olduğunu söyledi yaşadığımız herşey etkiliyor eğer eşinle yada hayatında bir stresli dönem geciriyorsan buda isteksizlik yapıyor yada regli öncesi mesela, regli sonrasında yumurtlama döneminde bu geçiyor
Asiri isteksizlik var bnde baska bi hastslik olabilir mi diye korkuyorum bnde 😔😔

Adet oldunuz mu düzenli mi adetini bununla da alakalı olabilir yada cinsel istek getiren şeyler yapın

Önce kendiniz cinsel isteği uyandıran şeyler deneyin eğer gelmezse mutlaka doktora gidin bence

Vajinusmusu anlarım ama parmak egzersizi bunu aşmakta nasıl tavsiye ediliyor yahu bu tür sıkıntısı olmayan biri olarak vajinal fitil kullanırken bile zorlanıyorum mecbur parmakla itmeye çalıştığım için. eğer bu egzersiz mi her neyse bunda sıkıntı yaşıyorsanız kendinize bu eziyeti yapmayın. Faydasını gören var mıdır bilmem ama vajinusmus olmayan biri olarak ben bile hoşlanmıyorum bu durumdan ve vajinal fitil nedeniyle yaparken zorlandığımı hissediyorum. Örneğin bi Çubukla da yapılıyor diye biliyorum ama yine yapmak istemem. Sonuçta eşinizin hissedeceği birşeyi elinizle hissetmek zorunda değilsiniz eğer bu konuda zorlanan varsa sıkıntıyı kendinde aramasın inşaallah başka yöntemlerle halleder sadece görünce yazmak istedim çünkü dediğim gibi sıkıntım olmamasına rağmen benim bile hoşuma gitmiyor bu şekilde tedavi dehşet bana göre

X