Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

KANDıLıNıZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR HAYIRLARA VESıLE OLUR ıNŞALLAH (bugün egzersiz yapmak günah olurmu? )

canım hergün deniyorum kendimi alıştırmaya çalışıyorum..benim yenmem biraz uzun sürecek sanırım:KK43: çünkü bayadır uğraşıyorum ama parmağımın ucunu bile alamadım:KK43: buarada herkesin kandili mubarek olsun....Allah hepimizin dualarını kabul etsin...banada ismen dua edermisiniz arkadaşlar nolur çok ihtiyacım var..

olsun senin sürekli denemen önemli eninde sonunda olucak zaten. bak bi kaç sayfa evvel bi gevşeme egzesizi var. onu yaparsan gerçekten çok işe yariyo. birazcık uzun sürüyo ama strese de iyi geliyo. bu gün duani oku bi dene bakalim. herkes dua ediyo. İnşallah bu mübarek günde bi gelişme olur da rahatlarsin en azindan üstünden biraz yük kalkar. :Saruboceq: Dualarımız seninle :Saruboceq:

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH (bugün egzersiz yapmak günah olurmu? )

ya kızlar böyle düşünmeyin. Allah herşeye bi kolaylık vermiş. Hastalıklarda , insanın gücünün yetmediği durumlarda herşeye kolaylıklar sunmuş. Haram olan şeylere izin vermiş ki biz bunu zevk için yapmıyoruz. Bu günah olayini aklinizdan çikarin. Hastalıktan kurtulmak için yapıyosunuz siz bunu zevkten değil. Nesi günah olucak. Aksine bu mübarek günde dualarinizi edip Allaha teslim olup öyle egzersiz yapin ki O'ndan da güç alirsiniz.

olsun senin sürekli denemen önemli eninde sonunda olucak zaten. bak bi kaç sayfa evvel bi gevşeme egzesizi var. onu yaparsan gerçekten çok işe yariyo. birazcık uzun sürüyo ama strese de iyi geliyo. bu gün duani oku bi dene bakalim. herkes dua ediyo. İnşallah bu mübarek günde bi gelişme olur da rahatlarsin en azindan üstünden biraz yük kalkar. :Saruboceq: Dualarımız seninle :Saruboceq:

teşekkür ederim canım bende hepiniz için dua ediyorum.gevşeme egzersizini denememiştim kendimi gevşettiğimi sanıyorum ama aslında onuda denemeliyim.

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH (bugün egzersiz yapmak günah olurmu? )
gunah olan bır sey yapmıyoruz bız..gunah falan degıl bıızm yaptıgımız zevk ııcn yapılan bır sye olsa tamam belkı derım ama bızler rahatsızız ve bu bı tedavı ...ben bu sekıld edusunuyorum ...gende tabı ıcıne sınmezse yapma

ya kızlar böyle düşünmeyin. Allah herşeye bi kolaylık vermiş. Hastalıklarda , insanın gücünün yetmediği durumlarda herşeye kolaylıklar sunmuş. Haram olan şeylere izin vermiş ki biz bunu zevk için yapmıyoruz. Bu günah olayini aklinizdan çikarin. Hastalıktan kurtulmak için yapıyosunuz siz bunu zevkten değil. Nesi günah olucak. Aksine bu mübarek günde dualarinizi edip Allaha teslim olup öyle egzersiz yapin ki O'ndan da güç alirsiniz.

dimi doğru söylüyosun. bugün kaytaramıcam yani desene :))))

teşekkür ederim canım bende hepiniz için dua ediyorum.gevşeme egzersizini denememiştim kendimi gevşettiğimi sanıyorum ama aslında onuda denemeliyim.

iyice oku öyle yap. sanki astral seyahate çikmiş gibi oluyosun. valla bedenin yok gibi oluyo kaydirigubbakcemile3

herkesin kandili mubarek olsun arkadaslar ..
tüm hastlara şifa diliyorum ..Rabbim bu güzel günün hürmetine listedeki arkadaslarımızada tez zamanda şifalar versin insallah sağlıklı huzurlu günler diliyorum hepinize

Ben de bütün arkadaşlarımın Miraç Kandilini kutluyorum. ınşallah hepimizin duaları kabul olur. Hepimiz birbirimizden dualarımızı esirgemeyelim.

missbon
aykiri
aras10
fzbn
pozgulec
aslican07
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
rabia1984
ecemnazzz
morphem
Hndckr
sinemmelek
eda29
Selmatem
bembeyazev
Edaperissa
juliettt
busmel
rm07
cara
Crescent84
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
Zehraalimansur
Twetty26
Bahar07
Ece111
Derin
Mutlu_umutlu
Cgdm85
Hayatnur86
Munisse
Kad_er
Aysecikkk
Guinnes
Zerr
Ela _emre
Venüsten
Mızmız
Kayra79
Smooty
Melekupos
Kadriye_33
Helpless
Ayaznaz
Secir
lkim07
Snm84
Gingerus
Hephuzunlu
ada81 -
krizantem78-
yitik
zehraalimansur
eelifes
Ela _emre

BENDE BİZE İSİM İSİM DUA ETMEK İÇİN LİSTE YAPTIMM İSMEN EDİLİNCE DAHA İYİ OLUYORMUŞ.GERÇİ BUNLAR KOD İSİM AMA RABBİM BİLİYO NEREYE GÖNDERİLDİĞİNİ..UNUTAN VARSA EKELSİN.HERKESTEN BEKLİYORUM SADECE VAJİ İÇİN DEĞİL HERSEY İÇİN DUAAAA.....

allahım hepimizin duasını kabul eder inş.dileklerimize en kısa zmnda cevap verir o zamannını çok iyi ayarladı biliyorum bizlere sabır ver rabbim sınavımızı üzüntüsüz ve isyan etmeden gecirmemizi sagla:Saruboceq:

canım bıtnem uzulme ...mvlam cok byuk...bak benım esımde ıs arıyor su an ısssız ama uzulme destek olmaya calıs..ıhsalhh bulucaklar...dualarımdasın ....:Saruboceq:

sürekli destek oluyorum cnm ama insanların lafları o kadar agrıma gidiyor ki imalar görsen kendi derdimizemi yanalım onlaramı hele bide kendi yakının edince insanın daha bi zoruna gidiyor.eşinin işsz oldugunu bilmiyordum allah yardımcınız olur inş.zor bir durum kimseye yasatmasın 7aydır cektiğimi ben bilirim

sürekli destek oluyorum cnm ama insanların lafları o kadar agrıma gidiyor ki imalar görsen kendi derdimizemi yanalım onlaramı hele bide kendi yakının edince insanın daha bi zoruna gidiyor.eşinin işsz oldugunu bilmiyordum allah yardımcınız olur inş.zor bir durum kimseye yasatmasın 7aydır cektiğimi ben bilirim

laf söylemeye geldimi herkes allame kesilir kimse bi çare söylemez yol yordam göstermez bi işin ucundan tutmaz.. ama üzülme dua et sadece hayırlı bir rızık kapısı açılıverir insallah moralini bozanlarla fazla muhatap olma usulünce cevaplarını ver içinde kalmasın.. cok sinirim bozuluyo böyle olur olmaz konusanlaraaaaaaa:eek:klava:

hepinizin kandilini kutlarım hayırlara vesile olur umarım herkes için bende bu akşam dua edicem en kısa zamanda kurtulalım bu hastalıktan :Saruboceq:

canım benım sabır edıceksın ..cok zor bılıyorum ama sabır netten falan ıs arastır sende ben oyle yapıyorum bulunduugm sehır uzerınd earıyorum karıyer netete falan bazı ılanlar var...napalım sabır dıycez benımde bayagı oldu esım ısısz ama napalım ..sen bosver kımselerı dınleme

missbon
aykiri
aras10
fzbn
pozgulec
aslican07
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
rabia1984
ecemnazzz
morphem
Hndckr
sinemmelek
eda29
Selmatem
bembeyazev
Edaperissa
juliettt
busmel
rm07
cara
Crescent84
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
Zehraalimansur
Twetty26
Bahar07
Ece111
Derin
Mutlu_umutlu
Cgdm85
Hayatnur86
Munisse
Kad_er
Aysecikkk
Guinnes
Zerr
Ela _emre
Venüsten
Mızmız
Kayra79
Smooty
Melekupos
Kadriye_33
Helpless
Ayaznaz
Secir
lkim07
Snm84
Gingerus
Hephuzunlu
ada81 -
krizantem78-
yitik
zehraalimansur
eelifes
Ela _emre

BENDE BİZE İSİM İSİM DUA ETMEK İÇİN LİSTE YAPTIMM İSMEN EDİLİNCE DAHA İYİ OLUYORMUŞ.GERÇİ BUNLAR KOD İSİM AMA RABBİM BİLİYO NEREYE GÖNDERİLDİĞİNİ..UNUTAN VARSA EKELSİN.HERKESTEN BEKLİYORUM SADECE VAJİ İÇİN DEĞİL HERSEY İÇİN DUAAAA.....

Canım Allah razı olsun. Allah hayırlı dualarını kabul etsin inşallah. Dualarımdasın Saol Kandilin mübarek olsun...

canım benim allah inşallah en yakın zamanda eşin için hayırlı bir iş verir.üzülme bir kapı kapanırsa diğeri açılır.kimseyede bakma insanlar hep konuşur herkes bir kendine baksa,çevresindekilere yardım etse ama nerde konuşmak kolay.dualarımdasın arkadaşım.bu mübarek gecede allah herkesin gönlüne göre versin.
amin.

X