Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar yapamam edemem diyosunuz bakin fusuncuk nasil uğraşti saatlerce. ben de günde 40 dakka 1 saat egzersiz yapıyodum. öyle bi iki kere deneyip ben yapamam derseniz olmaz. üstüne gitmeniz lazim . hadi yapamiyorum diyenler hirslanin siz de biraz. hergün deneyin de kurtulun şu dertten.

ya kızlar ben hala mum dayım orda kaldım durdum bı keresınde mumu streçledım peçete ıle kalınlasrtırdım ozaman alımıstım. Ama bugun yıne aynısını yaptım cokmu kalın oldu bılmıyorum ıttırdım ama gırmedı yani normal mum ccokk rahat gırıyo. Kalın mum mu alsam beceremıyorum ben herhalde kalınlastırmayı. Sınır oldum ya. Sız neler yaptınız ne aldınız bana soylermısınız yapay p...s faln duydum nerden alabılırım onu? Soylermısınz

bak canım parmak yapıp yapmadıgını bilmiyorum ama
şunu söyleyeyim sırayla yap
yani o strecle sarmış oldugun mumu tkr açıp tkr sarma al 1 2 mum onları ince orta ve kalın olarak peçete ve strecle sar
veee............
Sırayla arka arkaya dene
birgün ince oldu ertesi gün hemen kalını alma
vajiyi en küçük aparatla gevşetip en kalına dogru hergün aynı işlemi tekrarlayarak yap bak göreceksin çok kısa sürede yeneceksin......

Günaydın kızlar...Canım seni hepimiz çok iyi anlıyoruz bende az girmedim ağlama krizlerine ama keşke çare olsa derdimize.egzersizlerini ihmal etme göreceksin bak nasıl ilerleyeceksin Allah'ın izni ile.Bende çok geç yol katedenlerdenim ama şu anda parmak egzersizleri bitti benim için kendi parmağım eşimin parmağı mum tamam.Ama mumu kalınlaştırınca vede p..s e gelince başarılı değilim o kadar:KK43: herkes kendi başına yenemeyebilir o yüzden durumunuzda müsaitse tabiki ek bir tedavi görmende yarar var bence.Duyduğum kadarı ile Cenk Kiper ile ilgilide güzel şeyler söyleniyor araştırmanı tavsiye ederim internette onunla ilgili çok bilgi var.Giden arkadaşlarımız varsa sana destek olurlar.Allah yardımcımız olsun...

crescent sen de denesene pamuğu strechle sarıp. kalın mum çooook çoook zor. ama bu pamukla çok rahat ilerlersin. penis boyutuna getirp egzersiz yaptiktan sonra zaten gerisi geliyo

ooo burası çok kalabalıklaştı arada kaynıyorum sıkıştıran olmayıncada işime geliyo bırakıvercem egzersizleri haa herkese bi vaji koçumu seçsek kaydirigubbakcemile3

şaka şaka bırakmıcam inşallah. pazar gün tek parmağı sonuna kadar almışken 2 gündür tek boğumu bile beceremiyordum. bugün üzerine çok düştüm tam 1saat 15 dakika egzersiz yaptım. ezan okununca bıraktım yoksa dahada yapacaktım abartmışmıyım sizce?

OOOO ÇOŞMUSSUN ASLICIM kaydirigubbakcemile3
SAKİN SAKİN YAP BUGÜN OLDU ERTESİ GÜN OLMADI DİYE HEMEN GERİLME OLABİLİR HEYECENDEN STRSTEN O GÜN CANIN BİRŞEYE SIKILMIŞTIR ONU DÜŞÜNMEKTEN VAJİYE ODAKLANAMAMIŞSINDIR OLABİLİR YANİ YETERKİ UMUDUN KIRILMASIN
YAPAMAYACAGIMIZ YENEMEYECEGİMİZ BİRŞEY DEGİL AMA BENCE ÖNCE SERÇE PARMAK ARDINDAN İŞARET VE ONUN ARDINDAN OPRTA PARMAK VE SONRA 2 PARMAK YAP DAHA İYİ OLUR SONRA MUMA GEÇERSİN BUNLARI HERGÜN SIRAYLA SAKİN Bİ ŞEKİLDE YAPARSAN YAKINDIR VAJİ YE ELVEDA DEMEK............ :lepi:

işte bu kadar artık rahatlayabilirsin canım gerilme lütfen cok geçmiş olsun bu arada .. güveniyorum ben sana bi sefer cok kolay bazı sefer zor olabiliyor canım sık sık dene ister aparatla ister mumla ister parmagınla eşinede aldırma fazla sendeki gelişmeyi görünce duyarsız kalamıcaktır en anlayışlı eş için bile durumu kabullenmek ve çaba göstermek zor olabiliyor güzel haberlerini bekliyorum canım

sağol canım.destekleriniz için çok çok teşekkür ederim.iyki varsınız.

canım yaaa........
Ben seni şimdiden tebrik ederim,
bitmiş sayıyorum vajiyi
çok umutsuzken yolu yarıladın bile......
çok yakında tamamen halledeceksin

canımsın sağol .inşallah hepimiz kurtuluruz bu dertten.hepimiz için dua ediyorum arkadaşlar.yenmemiz için ve destek olan arkadaşların gönlünde ne dilek varsa olması için.

ya fusuncuk sen neden bu kadar çok takiyosun kafana bakşyim alsanaalsanasmile
hep söylüyoruz bi kere oolur bi kere olmaz sonra iki kere olur. yani böle arada olamayabilio. hepimizin başina geldi. kendini sıkma. yavaş yavaş. hem çok tezcanlisin bak sen.
hırs yapıpı 2 saat uğraşabiliyosan bence de doktora gitmene hiiiiç gerek yok. bak mükemmelll bi gelişme olmuş sonunda beyaz mum hırsının önünde eğilmiş zemuszemus
şimdi her gün bu mumla çaliş. bi süre snra yavaş yavaş oluyo diyosun ya hoop diye kayip gidicek o zaman mumu genişletirsin.
hadi az kaldi ama sabret biraz. moralini de bozma sakın :1hug:

canım benim haklısın galiba tezcanlıyım bu ara.durdum durdum 2,5 yıl bir günde bitsin istiyorum.kaydirigubbakcemile3

TEK PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. missbon
  2. aykiri
  3. aras10
  4. fzbn
  5. pozgulec
  6. aslican07
  7. yaseminim
  8. Karanfilcimen
  9. Fusuncuk
  10. rabia1984
  11. ecemnazzz
  12. morphem
  13. Hndckr
  14. sinemmelek
  15. eda29

ıKı PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev
  3. Edaperissa
  4. juliettt

ÜÇ PARMAK EGZRESıZı + PENıS DENEMESı YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. cara
  4. Crescent84
  5. soryy
  6. izmit_1982
  7. selin_22
  8. Hayrunemin
  9. yasmin3561

KK ıLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJıYı YENıP BEBıŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRıKLEEEEEER
[/I]

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

AŞAĞıDA ıSıMLERı OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARıNı YAZABıLıR Mı?

Nehir_0685 - Elmeto - Mmerviss - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Sevimnur - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - kardelen282828 -balbocee - vakitsiz - umutsandali -

kızlar bişey sorucam hani kayganlaştırıcı jel kullanıyorsunuz ya
ben onun yerine hakiki zeytin yağı kullanıyorum ... hiç jel kullanmadım
jel daha mı iyi acaba ? ben bide zararından korkuyırum zeytinyağı faydalı diye onu kullanıyorum
jellerin prospektüsünde ne yazıyor ?

kızlar kimse bana cevap yazmayacak mı ? bilmiyorumkismile

OOOO ÇOŞMUSSUN ASLICIM kaydirigubbakcemile3
SAKİN SAKİN YAP BUGÜN OLDU ERTESİ GÜN OLMADI DİYE HEMEN GERİLME OLABİLİR HEYECENDEN STRSTEN O GÜN CANIN BİRŞEYE SIKILMIŞTIR ONU DÜŞÜNMEKTEN VAJİYE ODAKLANAMAMIŞSINDIR OLABİLİR YANİ YETERKİ UMUDUN KIRILMASIN
YAPAMAYACAGIMIZ YENEMEYECEGİMİZ BİRŞEY DEGİL AMA BENCE ÖNCE SERÇE PARMAK ARDINDAN İŞARET VE ONUN ARDINDAN OPRTA PARMAK VE SONRA 2 PARMAK YAP DAHA İYİ OLUR SONRA MUMA GEÇERSİN BUNLARI HERGÜN SIRAYLA SAKİN Bİ ŞEKİLDE YAPARSAN YAKINDIR VAJİ YE ELVEDA DEMEK............ :lepi:

vajiye elveda demek ve ben miii? ne diyim ağzın bal yesin inşalllah :)))

kızlar ya bişey sorcam. ben bugün 1 saati geçik egzersiz yaptım ve ilk defa 2 parmak denedim ya. sonrasında orayı genişlemiş hissettim. dışarı dolaşmaya çıkmıştık etek giymiştim sanki oram okadar genişlemişki içime hava kaçıyomuş gibi tuhaf bişey hissettim. sizede böyle oldumu hiç? daha 2 parmakta böyle olursam (ki tek boğumdayım) başardıktan sonra baca gibi hissetcem diye korkuyom :)))

kızlar ya bişey sorcam. ben bugün 1 saati geçik egzersiz yaptım ve ilk defa 2 parmak denedim ya. sonrasında orayı genişlemiş hissettim. dışarı dolaşmaya çıkmıştık etek giymiştim sanki oram okadar genişlemişki içime hava kaçıyomuş gibi tuhaf bişey hissettim. sizede böyle oldumu hiç? daha 2 parmakta böyle olursam (ki tek boğumdayım) başardıktan sonra baca gibi hissetcem diye korkuyom :)))

yok canim olur mu oyle geçer o his zamanla.

vajiye elveda demek ve ben miii? ne diyim ağzın bal yesin inşalllah :)))

yenersin tatlımmmmm...........
bende öle diyodum
bi muzice gerekirdi vajiyi yenmek için diye
ama egzersizlerle biraz inanmak ve birazda azimle
veee.......hiç eksilmeyen dualarla çok kolay oluyor
başta buna inanmak çok ama çok zor biliyorum ama yendikten sonra.................
sen bıkmadan hergün egzersiz yap bak göreceksin......

bilmiyorumki tatlım ben deneyemem heralde zeytin yağını. nedense bana ürkütücü geldi. ben jel kullanmıyorum jel hakkında bilgi veremicem. bebe yağı kullanıyorum memnunum hemde daha hesaplı. sanırım bi şişe bebe yağıyla jel aynı fiyat ama jel 3-4 kullanımlık bebe yağı 3-4 ay gider. haa sağlıklımı bilemem?
sen bilirsin

bende zeytin yagı kullanıyorum hemde uzun zamandır
bence bu göreceli bende çok şükür bişi yapmadı bende bebek yagı alıyım diyorum bi türlü fırsat bulamadım yagla idare ediyorum belki jel saglık açısından iyi olur sonuçta dr da tavsiye ediyor ve açıkcası jel alamıyorum ben çok utanırım :eek:

yenersin tatlımmmmm...........
bende öle diyodum
bi muzice gerekirdi vajiyi yenmek için diye
ama egzersizlerle biraz inanmak ve birazda azimle
veee.......hiç eksilmeyen dualarla çok kolay oluyor
başta buna inanmak çok ama çok zor biliyorum ama yendikten sonra.................
sen bıkmadan hergün egzersiz yap bak göreceksin......

saol canım inşallah hayırlısıyla mutlu sona ererim. artık bakış açımız bile değişti bu konuya karşı. eskiden ben bu konuyu eşimle asla konuşmak istemezdim kaçardım ağlamaya başlardım. şimdiyse rahat rahat konuşuyor hatta dalga bile geçiyorum kendimle.
hep anlatırlar ya sizede denk gelmiştir belki. gerdekten sonra yürüyüşüm değişti el öpmeye gidince rezil oldum falan diye. bende eşime soruyom yürüyüşüm değiştimi diye halbuki alttarafı bi parmak girdi yani :)))

saol canım inşallah hayırlısıyla mutlu sona ererim. artık bakış açımız bile değişti bu konuya karşı. eskiden ben bu konuyu eşimle asla konuşmak istemezdim kaçardım ağlamaya başlardım. şimdiyse rahat rahat konuşuyor hatta dalga bile geçiyorum kendimle.
hep anlatırlar ya sizede denk gelmiştir belki. gerdekten sonra yürüyüşüm değişti el öpmeye gidince rezil oldum falan diye. bende eşime soruyom yürüyüşüm değiştimi diye halbuki alttarafı bi parmak girdi yani :)))[/QUO

kaydirigubbakcemile3 ayyy ewet millet varya birbiriyle gerilim yaratma savaşı içinde
ne abartırlar zaten hep onların yüzünden gelmedik mi bu duruma
ne zevk alırlar ortam germekten
fantazileri bu galiba............

hep anlatırlar ya sizede denk gelmiştir belki. gerdekten sonra yürüyüşüm değişti el öpmeye gidince rezil oldum falan diye. bende eşime soruyom yürüyüşüm değiştimi diye halbuki alttarafı bi parmak girdi yani :)))[/QUO

kaydirigubbakcemile3 ayyy ewet millet varya birbiriyle gerilim yaratma savaşı içinde
ne abartırlar zaten hep onların yüzünden gelmedik mi bu duruma
ne zevk alırlar ortam germekten
fantazileri bu galiba............

millet abartmaya meraklı hiçde öyle bi durum yok yendigim ilk gün neler yasıcamı cok merak ediyordum acaba kalkabilirmiyim yerimden diye sanki savastan cıkıyoruz ayy dakkasında ayaktaydım hiç bişi olmadı mutluluk gözyasları ve 24 saat sırıtma dısında bi yan tesiri olmadı bende masal gibiydi tavsiye ederim :dance: :asigim:

X