Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bu topikte başarıptan buradan kopmayan ve benim gibi henüz başaramamış arkadaşlara ellerinde geldiği kadar destek olan arkadaşlarıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum.( ıçimden geldi ). Tabiki burada yardım almak ve vermek isteyen tüm arkadaşlarıma çok ama çok teşekkürler.ıyiki varsınız.turkbayragi

YA kızlar ben hala mum dayım orda kaldım durdum bı keresınde mumu streçledım peçete ıle kalınlasrtırdım ozaman alımıstım. ama bugun yıne aynısını yaptım cokmu kalın oldu bılmıyorum ıttırdım ama gırmedı yani normal mum ccokk rahat gırıyo. kalın mum mu alsam beceremıyorum ben herhalde kalınlastırmayı. sınır oldum ya. sız neler yaptınız ne aldınız bana soylermısınız yapay p...s faln duydum nerden alabılırım onu? soylermısınz

arkadaşlar bu kayganlaştırıcı ıslanmazsak mı kullanılan bişi?şimid aklıma takıldı da ben yeteri kdr ıslanmıştım yine de kullanmalı mıyım?bir de o duvar hissi olduğu anda ıkınıp nefes mi veriyoruz?
son sorum da şu penis girerken söylemiştim daha önce de bende inanılmaz çişim var hissi oluyor ki tuvaletim olmasa da,acaba kendimi serbest mi bırakmalıyım?buna çözüm olarak ne önerirsiniz kızlar?acaba yanlış bi açıdan denendiği için mi olmuştur sizce?:1ninca:

normal şartlar altında gerekli olduğunu sanmıyorum ama hijyen açısından duş alınması daha doğru...bu arada ben egzersizlerde bebe yağı ve gleit gelen jel kullanmıştım her ne kadar ellerimi anti bakteriyel sabunla yıkasamda sonrasında mantar ve enfeksiyon çıktı bende bu yüzden egzersiz yaparken vajinal temizlik jelleri var onlardan kullanmanızı tavsiye ederim...henüz anlamış değilim ama ya egzersizlerden yada ilişkiden kaptım siz aynı durumları yaşamayın dikkat edin diye yazmak istedim...

Okey....Hayat paylaştıkça güzeldir ve bilgi de paylaştıkça tat verir lezzet verir kişiye özellikle öğretene manevi hazzı farklıdır bişeyler paylaşmanın bilgilendirmenin.... Teşekkür ederim... Her neredeysen her kimsen işin gücün rast gitsin iNŞALLAH.... a.s.

merak etme bebişim vaji dar falan değil aksine esnek ve bizim tahminimizden çok daha fazla genişleyebiliyor..ben 1 parmaktan 2 parmağa geçerken mümkün değil ikisi oraya olmaz dedim ama oldu zamanla esniyor birde bazen farketmeden kasıyoruz kasları darmış gibi geliyor muhtemelen sendede o oldu bi dahaki denemende göreceksin hiç zorlanmadan oluverecek kaydirigubbakcemile2 ben tatil dönüşü bomba gibiyim bebiş hanüz düşünmüyoruz eşim 2012 diyor ama ben 2011de olsun istiyorum akannehir

yaşın çok küçükse 2012 bekle derim can, vajili olmamanın keyfini çıkar ama 23 den büyüksen seneye hemen yapın ( tabi RABBİMİN takdiri ... )
istanbula gelmeyi düşünüyorum can görüşmek isterdim seninle :hulya: oturup vaji anılarımızı konuşurduk kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana bana çok faydan olurdu mafoldumben

tam bilmiyorum ama kayganlaştırıcı sürünce pek anlamıyor olabiliriz gergin olduğumuz içinn pek zevk alıp almadığımızıda bişeyler olduğunu bilemiyoruz genede ben alıyordum hijyen açısından zaten duş almak gerek diye düşünüyorum girmişten abdest de alalım zor bişey değil hem kafamızda şüphe kalmaz....

Teşekkürler .... Yaz geldi evde yatılı misafirler olunca kimseye çaktırmak istemedim. Dakka başı duşta demesinler diye..Ben egzersizi yatak odasında yapıyorum. Yatak odasından banyoya giderken tüm odaların önünden de geçiliyor işin kötü yanıda bu. Yaz şimdi kapılar açık. Keşke yatak odasında ebebeyn banyosu olsaydı, çok iyi olurdu. Ben 5 vakit namaz kılan biriyim. Egzersizlerin bazısında aldım gusül abdesti bazısında da nasıl olsa zevk almıyorum bu bir tedavi yöntemi birşey olmaz misafirler yanlış anlamasın dedim almadım. Ama artık sallamıcam yatılı misafiri filan ne anlarsa anlasın , sevgili Venüs mikrop kapılabileceğini yazmış sağolsun. Sağlık daha önce..demek ki her egzerziste almalı.

YA kızlar ben hala mum dayım orda kaldım durdum bı keresınde mumu streçledım peçete ıle kalınlasrtırdım ozaman alımıstım. ama bugun yıne aynısını yaptım cokmu kalın oldu bılmıyorum ıttırdım ama gırmedı yani normal mum ccokk rahat gırıyo. kalın mum mu alsam beceremıyorum ben herhalde kalınlastırmayı. sınır oldum ya. sız neler yaptınız ne aldınız bana soylermısınız yapay p...s faln duydum nerden alabılırım onu? soylermısınz

yaptıgın en kalın aparatı denemeden parmaklardan yada ince aparatlardan baslayarak gidersen ve yeterince çalışırsan kendine güven gelinceye kadar kalın olanı alabilirsin canım ben muma bi kat pamuk sarmıstım sonra üzerine eldiven gecirip denemiştim bazen rahat olmamaktan her zaman yaptıgım egzersizi yapamadıgımda oldu azıcık ara verip geri döndügümde ve iyi bir kayganlık saglayıp tekrar denedigimde alabildim bide pozisyonun nasıl bilemiyorum ama hafif yatar pozisyon ve çömelme seklinde rahat ettim ben

arkadaşlar bu kayganlaştırıcı ıslanmazsak mı kullanılan bişi?şimid aklıma takıldı da ben yeteri kdr ıslanmıştım yine de kullanmalı mıyım?bir de o duvar hissi olduğu anda ıkınıp nefes mi veriyoruz?
son sorum da şu penis girerken söylemiştim daha önce de bende inanılmaz çişim var hissi oluyor ki tuvaletim olmasa da,acaba kendimi serbest mi bırakmalıyım?buna çözüm olarak ne önerirsiniz kızlar?acaba yanlış bi açıdan denendiği için mi olmuştur sizce?:1ninca:

canım kayganlaştırıcı işini her halukarda kolaylaştıran bişi ihtiyaç hissetmiyorsan yeterince kayganlık varsa doğal ıslaklık yeterli duvar hissinde dogru yönü ayarlamak ve rahatlamak önemli hafifce ıkınabilirsin çiş hissi arada oluyor çogu kişidende duydum sebebini bilemiyorum ama bi anormallik yok yönle ilgili canını sıkma

benim amacım sarhoş lmak değil de, içki insana cesaret güven verirya, onu denemek egzersiz yapamıyorum işte yaaa

bende sarhoşluk için demedim benimde amacım sarhoş olmak değildi zaten yanii ne içersen iç rahatlatamıyorsun kaslarını gevşetemiyorsun onu söylemeye çalıştım egzersiz tavsiye ederim kolay gelsin arkadaşım...

canım kayganlaştırıcı işini her halukarda kolaylaştıran bişi ihtiyaç hissetmiyorsan yeterince kayganlık varsa doğal ıslaklık yeterli duvar hissinde dogru yönü ayarlamak ve rahatlamak önemli hafifce ıkınabilirsin çiş hissi arada oluyor çogu kişidende duydum sebebini bilemiyorum ama bi anormallik yok yönle ilgili canını sıkma

inş cnm bi daha olmaz.bıktım artık korkuyorum rüyalarıma girio senağlama

Okey....Hayat paylaştıkça güzeldir ve bilgi de paylaştıkça tat verir lezzet verir kişiye özellikle öğretene manevi hazzı farklıdır bişeyler paylaşmanın bilgilendirmenin.... Teşekkür ederim... Her neredeysen her kimsen işin gücün rast gitsin iNŞALLAH.... a.s.

canım benim bi kişiye bile faydam dokunursa ne mutlu bana...birbirimizi en iyi biz anlarız bunu yaşamayan bilmez bilemez...İyi dileklerin için çok teşekkür ederim Allah herkesin gönlüne göre versin...buradaki tüm vajili arkadaşlarımda en kısa zamanda mutlu sona ericek inşallah....

dün karar verdim, hiç içmemiştim tadını da bilmezdim, şarap alalım deneyelim, en azından gevşetir, belki hepsi girmez ama az da olsa razıyız dedik. allahım o şarabın kokusu ne ağır, bi de içtimki bi yudumda kusacaktım daha. içkinin tadının meyveli güzel bişey olduğunu zannederdim. hala da duruyo şarap, içkiden medet ummak değil işte benimki, az gevşetsin rahatlık versin stres atsın diye, ama bi yudumdan sonra gerisi gelmedi. oyüzden içip de faydası olan varmı diye sordum. bazı yerlerde okumuştum, sarhoşken bi kısmı oldu, ayıkken olmadı diye. ondan sordum.

Selam... içki olayını ben geçen yaz denedim yok olmuyor en son onu denemiştim zaten hemde bir Yeşilaycı olarak. Sarhoş olsan da o an ayılıyor sun. İçkiden bir ay öncede uyku ilacı denemiştim iki tane birden içmiştim iyice uykum kaçmıştı sabaha kadar ilişki olcak diye uyumadım hep ters etki yaptı, içki de , uyku ilacı da..Hele en başta bir arkadaşın tavsiyesi ile hoca ya gittim oda iyi gelmedi en ufak faydası olmadı. Şimdi bu sitede ki bilgi ve tecrübeler sayesinde egzersiz yapmaya çalışıyorum. Sen de egzersiz yap. Çare yok başka kardeşim. ALLAH şifamızı versin tez vakitte. Bu bir sınav. Kiminin çocuğu olmaz, kimi sakat doğar, kimi hep fakirlikten çeker vs...Bizim de bu demek ki...ALLAH başka dert vermesin buna şükür dicez egzersize başlıcaz...ok...

içki ise yaramıyor....bende ınanılmaz ıcmıstım ayakta duramıyordum ama esım yanastıgı anda cın gıbı oldum...hemen kendıme geldım

içki ise yaramıyor....bende ınanılmaz ıcmıstım ayakta duramıyordum ama esım yanastıgı anda cın gıbı oldum...hemen kendıme geldım

kas gevşetici ilaçlarıda denmiştim ben onlarda inanılmaz uyuttu :))) yaniii elim kolum kalkmıyordu birde bende kasgevşetici ilacı içteikten sonra bir isteksizlik başlamıştı.. sadece uyumak istiyordum.. Sonra bu isteksilliğin bundan kaynaklandığını anladım bu siteyi buldum hepsini çöpe attım. Ayrıca kas gevşetici ilacı bende regli dönemi yaklaştığında baş dönmesi yapmıştı. bilmiyorum benim bünyem kabul etmedi...

yaşın çok küçükse 2012 bekle derim can, vajili olmamanın keyfini çıkar ama 23 den büyüksen seneye hemen yapın ( tabi RABBİMİN takdiri ... )
istanbula gelmeyi düşünüyorum can görüşmek isterdim seninle :hulya: oturup vaji anılarımızı konuşurduk kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana bana çok faydan olurdu mafoldumben

yok yawrum o kadar küçük değilim...vajiliyken halleder halletmez hemen olsun istiyordum ama şu an için kararsızım maddi açıdan biraz kendimizi ayarlamamız gerek ev aldık onun taksitleri var kredilerimiz var onları bi yoluna koyabilirsek bu yıl içinde Allah nasip ederse belli olmaz belkide yaparız...minik bebekleri her gördüğümde hemen anne olasım geliyor ne yalan söyleyeyim...hayırlısı Allahtan..geçen gün bende düşündüm en azından istanbuldaki vajililer bir araya gelsek ne güzel olur diye neden olmasın olabilir yani kaydirigubbakcemile3

yok yawrum o kadar küçük değilim...vajiliyken halleder halletmez hemen olsun istiyordum ama şu an için kararsızım maddi açıdan biraz kendimizi ayarlamamız gerek ev aldık onun taksitleri var kredilerimiz var onları bi yoluna koyabilirsek bu yıl içinde Allah nasip ederse belli olmaz belkide yaparız...minik bebekleri her gördüğümde hemen anne olasım geliyor ne yalan söyleyeyim...hayırlısı Allahtan..geçen gün bende düşündüm en azından istanbuldaki vajililer bir araya gelsek ne güzel olur diye neden olmasın olabilir yani kaydirigubbakcemile3

bebek rızkıyla gelir can, hep bi söz vardır bilirsin ağılda kuzu doğar ovada otu biter diye ...
rızık endişeniz olmasın bebeiş o eve gelince enişte beyin işleri açılır maaşla çalışıyorsa maaşı artar yani ev daha bereketli olur :emir_bebek: ayyy :CüvCüv: bebiş bebiş :emir_bebek: içim kıpır kıpır yaw kaydirigubbakcemile3
geleceğim zaman burdan yazışırız can, sonra buluşuruz ne dersin :lepi:

yaptıgın en kalın aparatı denemeden parmaklardan yada ince aparatlardan baslayarak gidersen ve yeterince çalışırsan kendine güven gelinceye kadar kalın olanı alabilirsin canım ben muma bi kat pamuk sarmıstım sonra üzerine eldiven gecirip denemiştim bazen rahat olmamaktan her zaman yaptıgım egzersizi yapamadıgımda oldu azıcık ara verip geri döndügümde ve iyi bir kayganlık saglayıp tekrar denedigimde alabildim bide pozisyonun nasıl bilemiyorum ama hafif yatar pozisyon ve çömelme seklinde rahat ettim ben

yatar pozısyonda denedım. ya bende pamuk sarmayı dusundum ama o yumusak oldugu ıcın tam sert değil gerçekçi olmaz dıye yapmadım bıde oyle denıyım. kucuk kucuk basladım aslında bır haftdır kucuk mum sonra kulak copu ve buyuk mum. artı tek parmak. ama parmak cok hosuma gıtmıyor vucuduma kendım dokununca hıssedıyorum ya bırakıyorum.

X