Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Haydin kızlar canlanalım biraz yenenlerin desteğiyle birlikte.Sayfamızda canlasın birbirimize daha gaz verelimki liste bitsin...

misafir olanlarda aramıza teşrif etsin lütfen yeni katılan arkadaslarımızda yazsınlar isimleri tek tek zikretmek isterdim ama unutuyorum ne yazıkki

hndckr ..edaperissa ..selmatem .. nerdesiniz ? ne durumdasınız

ayyy takip edilmek ne güzel bişiiii::::))yaa ben dün yapamadım bi kaç gündür misafir vardı yoruluodum erteledim.3parmak kalınlığında yaptığım icadımı alabiliorum bugünde oturdum eşimin p... ölçüsünde bi tane yaptım ölçü alarak ama ona baktıkça korkuyorum.diyorumki eski aparatımla devam edim bunuda sürekli yanımda taşıyayımki gözüm alışşsınn çok büyük gözüküyor çünkü alışmam lazımm...bakalım onu yapabilirsem artık yenerim diyorum ama onu başarmak güç istiyorr((birde duaa...

canım cok fazla ara vermeni önermem mutlulugunu erteleme bayanssulusmile mutlaka bi boşluk bulup devam et egzersizlere kullandıgın aparatlar yada icatlara gelmeden parmakları dene bir parmak iki mum daha sonra kalın olanı al böylece güven tazeliceksin ve hersey cok daha kolay olucak ben her seferinde hepsini yapıyordum kendi icadından korkmana gerek yok şekerim bi derece küçült iyice alış sonra devam et kolay gelsiiiiiiiiinolumunekankayizsmile

canımmmmm bak durumunu okadar iyi anlıyorumki ama önce bi karar ver tatlım egzersiz yapmak için kararlı ol dik dur lütfen .. dr a mı gitsem kendim yapsam yapamamki olmaz gibi kafandaki soruları aşmak için azıcık bu sayfaları takip etmeni öneririm lütfen zamanın oldukça oku ilk sayfalardan itibaren emin ol hem cesaretin hemde egzersiz yapmaya istegin gelicek ama söyledigim gibi kararlı ol

:ecrin_bebek:
öle yapıom zaten her denememde önce 1parmak sonra2 sonra orta aparat en sonda bu kalın olacak kısmetse(((

biraz önce hasta oldum canım sıkıldı ya ... neyse hayırlısı ....
mumdayım venüstencim ... mumu peçeteyle kalınlaştırdım ama mumdan kalınını alamadım içime bilmiyorumkismile acaba vaji mi dar diye düşünüyorum
ama bi arkadaş 15 dakika ezgzersiz yap vaji alışıyor dedi ...
bakalım şu hastalığım bitsinde gerekirse bütün günümü ona ayırıcam

benimde tatile ihtiyacım var hemde ..... sen nasılsın bebiş var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…