Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bir haftadır serum alıyorum hergün o yüzden de gecikmiş olabilir ... ve evet stres hayatımda o kadar bol ki :'(
bugün evlilik yıldönümümüz :'( ve eşim yanımda değil çok mutsuzum çok üzülüyorum artık dayanamıyorum :'(

kızlar ben parmak egzersizi yapamıyorum.kulak çöpü olmadan olmuyor.dün 1 taneyi alabilmiştim.bir boğumdan birazcık fazlada serçe parmak almıştım.bugün 6 tane kulak çöpünü streçleyip bebeyağıyla yaptım.oldu ama parmak yapamıyorum.olmuyor.:KK43: napıcam ya...

canım eldivenle denyorsun dimi yapmayı ? eger parmakla yapamıyorsan mumla dene yavas yavas kalınlastır yeterki egzersiz yap

bir haftadır serum alıyorum hergün o yüzden de gecikmiş olabilir ... ve evet stres hayatımda o kadar bol ki :'(
bugün evlilik yıldönümümüz :'( ve eşim yanımda değil çok mutsuzum çok üzülüyorum artık dayanamıyorum :'(

cok geçmiş olsun hassas bi dönemdesin sanırım regl de olmadıgın için onun gerginliğide vardır muhakkak tam durumunu bilemedigim için bişi söylemek zor ama son aşamalarda oldugunu hatırlıyorum pe.. egzersiziydi sanırım en son... tamamen bitirmeye odaklanırsan hiç bir sorunun kalmıcak bunu söyleyebilirim şimdilik azıcık toparlan lütfen

herkesin kendine göre derdi büyük canım.derdi veren dermanınıda vermiştir mutlaka.napalım dua etcez hayırlısını istiycez sabredicez.

hoşbulduk zerr ben mum egzersizi yapıyorum cnm şuan bakkal mumundayım en son dün gece yaptım iki boğum kadar girdi gerisini getiremedim çok sızı olduğu icin dayanamadım bu gece yine yapıcam bakalım sen hangi aşamadasın

parmakla yaparkende eldiven mi takmak gerekiyor

tabi canım ben ilk seferlerde ve çogunlukla hijyen meselesi yüzünden bi de iç kısmı cok hissetmeden rahat ilerlemek için eldivenle yaptım tavsiye ederim eldiveni tak eline kayganlastırıcı bol kullan kulagına sevdigin bi müzik al bak nasıl ilerliyorsun şaşırıcaksınnn elini oralarda gezdir sadece sonra yavas yavas dokun sonası cocuk oyuncagı olucak hissediyorum hadi canım söylediklerimi bi dene hemen bekliyorum

hoşbulduk zerr ben mum egzersizi yapıyorum cnm şuan bakkal mumundayım en son dün gece yaptım iki boğum kadar girdi gerisini getiremedim çok sızı olduğu icin dayanamadım bu gece yine yapıcam bakalım sen hangi aşamadasın

benim vaji sorunu bitti canım cok şükür destek için burdayım

acı yok diceksin kendi kendini sakinleştiriceksin canım beklet mumu yada parmagını neyle yapıyorsan büyük ihtimalle kasılıyorsun bi noktada orda hemen cıkarma daireler çiz hafifce ıkın bunları bi dene

tabi canım ben ilk seferlerde ve çogunlukla hijyen meselesi yüzünden bi de iç kısmı cok hissetmeden rahat ilerlemek için eldivenle yaptım tavsiye ederim eldiveni tak eline kayganlastırıcı bol kullan kulagına sevdigin bi müzik al bak nasıl ilerliyorsun şaşırıcaksınnn elini oralarda gezdir sadece sonra yavas yavas dokun sonası cocuk oyuncagı olucak hissediyorum hadi canım söylediklerimi bi dene hemen bekliyorum

aaa ben parmak egzersizinde eldiven kullanmadım.tırnaklarımı kesip ellerimi güzelce yıkadım.sonra bebe yağı sürerek denedim.yapamadım.kulak çöpüynü streçledim.birde eldiven takarak deneyeyim. olmazsa mumu deniycem artık.kalınlık artıkça tedirginliiğimde artıyor ama.

fusuncuk pasta mumu denedinmi cnm hiç istersen bide öyle yap mumla yapmak parmaktan daha kolay çünkü parmakla yaptığında kasları hissediyosun

arkadaslar gleıtgelen jel sormussunuz sanırım ben daha bugun aldım eczaneden 9 tl ye satılıyor.20 gr tup seklınde.ama bende nasıl kullanılacagını anlayamadım kullananlar yardımcı olabılırmı lutfen ne kadar surmek gerekıyor ?

merhaba ben 9aylık evliyim,ama hala ilişki yaşayamadık vajınusmus hastasıyım.dr.murat ulusoy a gitmek istiyorum çook pahalı gidince hallolucagını bilsem bulup buluşturucam ama bilemiyorummm,lütfen yardımlarınızı bekliyorumm:sinifsinif:

arkadaslar gleıtgelen jel sormussunuz sanırım ben daha bugun aldım eczaneden 9 tl ye satılıyor.20 gr tup seklınde.ama bende nasıl kullanılacagını anlayamadım kullananlar yardımcı olabılırmı lutfen ne kadar surmek gerekıyor ?

canım ben vazelin kullandım istedigim kadar sürdüm.. kayganlaştırıcının bi zararı olacagını sanmıyorum ama her ihtimale karsı prospektüsü kullanım seklini bi oku istersen bide dozaşımı oluyormu diye bak .. daha önceki sayfalarda bahsedilmiştir aslında ama su anda hatırlayamadım

merhaba ben 9aylık evliyim,ama hala ilişki yaşayamadık vajınusmus hastasıyım.dr.murat ulusoy a gitmek istiyorum çook pahalı gidince hallolucagını bilsem bulup buluşturucam ama bilemiyorummm,lütfen yardımlarınızı bekliyorumm:sinifsinif:

hoşgeldin canım doğru yerdesin egzersizleri okudunmu denedinmi ne durumdasın ?

canım ben vazelin kullandım istedigim kadar sürdüm.. kayganlaştırıcının bi zararı olacagını sanmıyorum ama her ihtimale karsı prospektüsü kullanım seklini bi oku istersen bide dozaşımı oluyormu diye bak .. daha önceki sayfalarda bahsedilmiştir aslında ama su anda hatırlayamadım

prospektuste fazla bısey yazmamıs canım.sadece vajınaya tup sıkılır yazıyo kullanımında ama ne kadar sıkılacagı falan yazmıyo banada tupun hepsı fazla geldı tek seferlık mı yanı bu tup anlamadım.yınede saol canım mersi a.s.

arkadaslar parmak egzersizine kac aydir cesaret edip basliyamamistim ki, esim kizip o denedi ve cok rahat sorunsuz ,,1 parmak,, egzersizini yaptik, ama bu kadar baska bir gelisme olmadi, simdi ne yapmam gerekiyor bazi arkadaslar mum dan bahsediyor ama bana cok korkunc geliyor mum olayi. tavsiyelerinizi bekliyorum

X