Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

julıettt cnm o jelden bende kullanıyorum hiç bir zararı yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsin tatlım bu arada ben azönce bakkal mumunu denedim biraz yonttum ama dün çok sızı olunca ve hooop kaydı hiç sızı falan olmadı zamanla alışıyo vaji sanırımhihoyyyt

yaaa ben adet oldum egzesizlerim yarım kaldı.kaldığım yerden devam edebilecek miyim? sizier nasıl hissediyorsunuz adetten sonra en baştan mı alıyorsunuz?

morhep merhaba cnm pasta mumuyla başlayabilirsin cnm mesela banada parmak çok itici geliyo mumla yapamazsan kendi serçe parmağınla başlayabilirsin cnm eşininkiyle yaptıysan kendi parmağınla daha kolay yapıcaksın eminim tatlım

fznb hiç canını sıkma cnm kaldığın yerden dvm edebilirsin vaji unutmaz emin olabilirsin hem regl den sonra kaslar daha esnek olduğu icin daha kolay yaparsın egzersizlerini hangi aşamadasın

fznb hiç canını sıkma cnm kaldığın yerden dvm edebilirsin vaji unutmaz emin olabilirsin hem regl den sonra kaslar daha esnek olduğu icin daha kolay yaparsın egzersizlerini hangi aşamadasın
bakkal mumunu git gellerini yaptım.dün akşam kalınlaştırmıştım mumumu bugün denemek kısmet olmadı.bir hafta bekleyeceğim çaresiz

canım nasıl kullanıyosun jelı?yanı uygularken nekadar kullanıyorsun tüpün hepsini degıl dimi??prospektuste buna benzer bısey yazıyo tamda anlayamadım ben.kafam karıstı sımdı tüp 20 gr okadar cok sıkılmaz gıbı gelıyo bana ama yada artık kafama gore mı kullansam gerektıgı kadar :bbo:

bende bakkal mumunu yaptım bu gece ama git gel yapamadım ya garip bi histi yani acı değil sızı da değil ama ne bilim işte hemen çıkardım yapamadım

tamam canım saol anladım bende öyle tahmın edıyorum zaten 2-3 sefer gıder dıye tahmın etmıstım.cok saol cvp ıcın.bende denıcem bakalım nasıl olacak emınım daha kolaylasır tabı.

Herkese merhabalar,
5 günlüğüne ıstanbuldaydım o yüzden size yazamadım da egzersiz de yapamadım. Liste için son durumum şudur: Hala tek parmaktayım.Eşim tek parmağıyla yapıyor onun yapması daha kolayıma gidiyor.Ama yarın itibariyle beyaz muma başlayacağım, çok geç geldik bugün çok yorgunum. Artık listeye beni de tek parmaklara alırsınız heralde, hepinizi öpüyorum

hndckr merak ediyordum seni iyi oldu bizi bilgilendirmen h.g

Ben de tatil boyu dedim ki keşke bir not bırakıp çıksaydım, en azından Zerr beni merak eder.O kadar iyi geliyor ki bu durum.Birinin seni düşündüğünü biliyorsun, sıkışınca orada olacağını biliyorsun.Hiç olmazsa yenmiş olmana rağmen burada bize yardım etme çabaların boşa gitmesin diye bir kat daha fazla çalışacağım.Sana söz yarın mumla tanışıyorum:))

çok güzel baya ilerlemişsin ihmal etme ya hergün yapmaya çalış ara verdikçe insan soğuya valla ben her egzersize başlarken adeta kendimle savaş halindeyim bi diyorum aman boşver akşam yaparım sonra diyorum yok olmaz yapmam lazım mutlaka falan böyle böyle geçiyo işte allah yardımcımız olsun...

evet canım erteleme hastalıgı dıyorlar bunada bendede oluyo bazen ama azımlı olmam gerek dıye kendıme telkınlerde bulunuyorum.inşallah sona dogru yaklasmısımdır bıraz.allah hepımızın yardımcısı olsun.hepınıze ıyı geceler bu arada artık ben yatıyım yavs yavas yarın gorusmek umıdıyle..a.s.

oyyyyyyy canımm Rabbim yardımcın olsun :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…