Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

dün gece başardım 8 aylık kabus bitti bende yendim sonunda çok mutluyum bu sabah güneş bir başka doğdu sanki darısı tüm arkadaşların başına Allah bu mutluluğu en kısa zamanda hatta yarına bile kalmasın inşallah bu gün yaşatsın

beklenen güzel haber geldii :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: tebrik ederim canım mutluluklar :nazar: a.s.

bu arada ece arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim.beni kendime getirdi.hiçbişey yapamayanlar grubundan bir boğum ilerledim :) sağol ece eline sağlık .

kızlar yaa
formun başından ortasından sonundan sayfalarca okudum keşke not alsaydım kafam allak bullak oldu. eski okuduklarımı bulmak istiyorum bulamıyorum dön dön başım döndü. rica etsem egzersizlerin nasıl olması gerektiğini bir kez daha yazabilirmisiniz :kedi:

kızlar çok kişiye özelden mesaj attım bilemiyoum neler oldu herkese yanıt vermeye çalıştım.bisüre önce bana yazan arkadaşlara yollamak üzere tedavi aşamalarını yazmıştım burada paylaşmakta sakınca görmüyorum umarım bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara bi nebze de olsa yardımcı olabilirim.

ilk olarak vajina yapsı konusunda bilgi sahibi olmalısın.girişin hemen arkasında boru gibi bir yapı var bu yapı okerdon şeklinde yani içine giren cisim ne kadar kalın olursa olsun genişler.düşünsene ordan çocuk çıkıyor.
daha sonra gleiten jel diye bir jel var ondan al bikaç kutu ve söyleyeceğim şeyleri bu jel yardımıyla sırasıyla yap.egzersizler sonuçlanana kadar birleşmeye çalışmak yasak.

egzersiz 1- ayna egzersizi= vajinayı bolca jelle sonra bir ayna yardımıyla kendi vajinanı incele.dudaklarını aç deliği gör vs.2-3 gün en az yarım saat süreyle incele.

egzersiz 2- 1 parmak 1 boğum= incelemelerini yaptıktan sonra 1 hafta kadar hergün enaz yarım saat işaret parmağını ve vajinanı iyice jelle işaret parmağının bir boğumunu 20-30 derecelik bir açıyla(dik olarak yerleştirmeye çalışma) vajinanın içine yerleştirmeye çalış.kasılma olacaktır.kasılma olduğu sürece parmağını içeden çıkarma ani hareketler yapma.kasılma bitince çıkar tekrar dene.ne kadar süre egzersiz yaptığını kaç kez yerleştirdiğini kasılma ve kaygı için 1den 8e kadar numara ver.kasılma ve kaygı ne kadar yüksek olursa ona göre yüksek puan ver.her defasında biraz daha azalacaktır.1-2 olduğunda diğer egzersize geçebilirsin.

egzersiz 3- 1 parmak 2 boğum.yukarıdaki egzersizle aynı ama işaret parmağının iki boğumunu yerleştir.çok zorlanırsan bi önceki egzersize geç.kaygı seviyesi azalınca diğer egzersize geç

egzersiz 4- 1 parmak tamamı. 1 parmağın tamamını yerleştirmeye çalış.yapamazsan bir önceki egzersiz.kasılma kaygı 1-2 arası olduğunda diğer egzersiz.

egzersiz 5- 2 parmak 1 boğum= işaret ve orta parmağının ilk boğumlarını yukarıdaki şekilde vajinaya yerleştir.çok zorlanırsan bir övceki aşama.rahatlama olunca 6.egzerszi.

egzersiz 6- 2 parmak 2 boğum= işaret ve orta parmağının 2 boğumunu yerleştirmeye çalışacaksın.

egzersiz 7-2 parmak tamamı her iki parmağını sonuna kadar vajinaya yerleştirmeye çalış.

egzersiz 8- makas hareketi= iki parmak 1,5 boğum kadar parmaklarını yerleştir ve içerde parmaklarını makas gibi hereket ettirmeye çalış.bu egzersizi eş parmağına geçtiğiniz zaman bile hergün en az 20 dk uygulayın.

egzersiz 9-eş parmağı= yukarıdaki yazdığım tüm egzersizleri eş parmağı ile deneyin.her bir alıştıma için 1 hafta verin ve hergün yapın.ilk zamanlar eşinizin parmağını kendiniz yönlendirin.rahatlama olduğunda ondan yavaş yavaş kendisinin yapmasını isteyin.tüm bunları yaprken jel kullanmayı unutmayın.

egzersiz 10-penis başı= vajina ve eşinizin penisini güzelce jelledikten sonra penis başını vajinaya yerleştirmeye çalışın.penis başı içeri girer girmez çıkarmayın.sakinleşin kasılmanın azalmasını bekleyin ve yavaşça çıkarın.tekrar tekrar deneyin.bir süre sonra tekrar birleşmeye çalışın.ilk zamanlar jeli kullanmanız kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak.kuruma hissi olmuyorsa jele gerek kalmayacaktır.sonrası serbest sevişme
allah kolaylık versin.

burda anlatılıyor cnm

Merhaba Aslıcan...Demek herkeste var ortada ki et ..kaydirigubbakcemile3.. ne arıyorsa orda? olmasa daha kolay girilirdi.. Tecrübenden istifade edicem. Teşekkür ederim bacım....

:))))) tecrübenden istifade edicem lafın çok hoşuma gitti kendimi tecrübeli gibi hissettim bi güven geldi şimdi bana hihoyyyt oysaki bende senden farklı sayılmam daha 2 parmağa geçmedim. umarım en kısa zamanda ikimizde başarırız

Kızlar listede haberi alınmayanların rasında bende varım,ben burayı okunca hırslanıyorum egzersiz yapıyorum mesela üç parmak iki boğum falan rahat alıyorum ben,işte şubat ayında eşimle denedik ondada yarısına kadar penisi aldım tabi uyuşturucu ve jelle,ondan sonra bıraktık,ben ara ara egzersiz yapıyorum hadi deneyelim diyorum eşimde erteliyor bende,şuan orası daraldı tekrar egzersiz yapmam lazım anlayacağınız hep yarıda bırakıyorum erteleme hastalığı nedir,of yaa:KK43:
aklımdada hep şu var zaten bir iki arkadaşım dediki senin o iş olmasa bile sevişirken dokunurken ıslanman sulanman lazım,ama hayır bende tık yok,hiç istek sulanma ıslaklık ok bende:KK43:(bende başka bir sorundamı var bilmiorum:Saruboceq:

dün gece başardım 8 aylık kabus bitti bende yendim sonunda çok mutluyum bu sabah güneş bir başka doğdu sanki darısı tüm arkadaşların başına Allah bu mutluluğu en kısa zamanda hatta yarına bile kalmasın inşallah bu gün yaşatsın

:nazar: tebrikler senin adına çok sevindim. ben formda yeniyim 3-4 gün oldu. ilk başarı haberini duyduğum kişi sen oldun. bunlar daha bi cesaret veriyor insana. ama formda yeni olduğumdan seni görmemiştim. şimdi geriye dönüp başarı hikayeni en baştan okuyucam ve örnek alıcam alkisalkisalkis
tekrar tebrik ederim mutluluğun daim olsun

Kızlar listede haberi alınmayanların rasında bende varım,ben burayı okunca hırslanıyorum egzersiz yapıyorum mesela üç parmak iki boğum falan rahat alıyorum ben,işte şubat ayında eşimle denedik ondada yarısına kadar penisi aldım tabi uyuşturucu ve jelle,ondan sonra bıraktık,ben ara ara egzersiz yapıyorum hadi deneyelim diyorum eşimde erteliyor bende,şuan orası daraldı tekrar egzersiz yapmam lazım anlayacağınız hep yarıda bırakıyorum erteleme hastalığı nedir,of yaa:KK43:
aklımdada hep şu var zaten bir iki arkadaşım dediki senin o iş olmasa bile sevişirken dokunurken ıslanman sulanman lazım,ama hayır bende tık yok,hiç istek sulanma ıslaklık ok bende:KK43:(bende başka bir sorundamı var bilmiorum:Saruboceq:

canım zaten basarmaya cok yakın bir aşamadaymıssın bundan sonra ertelenmezki artık :eek:klava: lütfen orası daralıyor ben geriledim diye düşünme bu kadar ilerlemişken bırakma lütfen kayganlık problemini ön s.. uzun tutarak halledebilirsin o biraz eşinle ilgili bi de kayganlaştırıcıyı biraz fazla kullanabilirsin hemen bugun tekrar basla bırak eşin isteksiz gibi görünsede aldırma azcık sen egzersize devam et kendine güven nasıl gelicek görüceksin kafanda tmm bu iş bitti diyosun zaten ben üç parmagıda yapınca bugun tmm hallolucak demiştim biraz kararlı ol.. zaten araya özlemde girmişsse daha kolay halledersiniz muhtemelen

Günaydın hanımlar...İlk önce YİTİK seni yürekten kutluyorum daha çok yeni olmana rağmen başardın tebrikler alkisalkisalkis lütfen nasıl başardığını ayrıntıları ile bizimle paylaş.P..s aşamasında olanların buna çok ihtiyacı var:kedi: ben kendimden bahsedeyim birazda dün akşam parmak egzersizimi yaptım eşimlede yaptık o kadar rahat olduki anlatamam iki parmak küs hareketinde hep zorlanırdık ama bu defa öyle olmadı makas bile yaptıkzemuszemus sonra p..s denemesine geçtik üstte başladım gayet iyiydi ama herzamanki gibi sona gelemedim.Altta denedik oda iyiydi yani rahattım ama şu anda ilaç falan kullanıyorum şu sızlayan yer bir geçse inşallah olacak.Dualarınızı bekliyorum Allah'a emanet olun...olumunekankayizsmile

şeyyyy ben anlamadım :)))
tam ne güzel bir günde 2 müjdeli haber var diyecektimki sonra kafam karıştı. hem başardım diyorsun hemde olmadı diyorsun.
nekadar çok yol katetmişsin ben artık seni maviler listesinde sayıyorum. sanada tebrikler :nazar: umarım bende o aşamalara gelebilirim.

Günaydın Hanımlar

Yitik canım seni tebrik ederim.Darısı bana ve diğer arkadaşlara.Baharcığım adımı miskin diye değiştireceğim zaten sonunda.Ama bu haftasonu annemlere geçtim söylemiştim sana ve akşam eve ancak 1'de geldik.O saatten sonrada hiç yapmaya takatim olmadı.Yorgunluktan bugün bile ayakta zor duruyorum ama bu akşam egzersize devam tek parmak tek boğum olmuştu sana acıma hissi var demiştim inş. bu akşam iki boğum olur dua et bana.

Ece'cim beni listende 3 parmak yazmışsın inş. o aşamaya gelirim birgün ama canım ben daha tek parmaktayımmm.Daularınızı ve destklerinizi eksik etmeyin arkadaşlar..

ece yazdıysa bi bildiği vardır demekki sende potansiyel görmüş :))))
benide egzersize başlamadan listeye almıştı ve ben şimdi egzersizi becerebiliyorum :)))

canım bişey sorcam şimdi orasının deliği çok küçük ya çizgi gibi.kalın mumla filan yapılınca orası genişliyormu?yani o çizgi gibi yer dahamı büyük bir delikgibi mi gözüküyor.bilmem anlatabildimmi :)

evet canım , bahar arkadaşımızın dediği gibi genişliyor. o yüzden o küçük çizgiye takılma sen kalınlaştırca mumu göreceksin düşün bebek çıkıyor oradan.

Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum, ben bisiklete çarptım ve o an kan geldi.
Netten araştırdım ve penisin vajina içine girdiğinde acı hissedildiğini okudum ve (yaptığım büyük hata biliyorum ama yaptım işte) bende kontrol için parmağımı vajinama soktum baş parmağımın ortasına kadar soktum ama ne acı nede bir zarla karşılaştım zar yırtıldığı içinmi böyledir yoksa zar daha ileride olduğu içinmi hissetmedim acaba...
Kafama takıldı yaa :KK43:(

zarla ilgili açılmış başka baslıklar var ordan daha cok yardımcı olurlar .. ve bence zarla ilgili teşhisi yanlızca dr koyar kimse anlayamaz ne oldugunu bakmayla kontrol etmeyle

:nazar: tebrikler senin adına çok sevindim. ben formda yeniyim 3-4 gün oldu. ilk başarı haberini duyduğum kişi sen oldun. bunlar daha bi cesaret veriyor insana. ama formda yeni olduğumdan seni görmemiştim. şimdi geriye dönüp başarı hikayeni en baştan okuyucam ve örnek alıcam alkisalkisalkis
tekrar tebrik ederim mutluluğun daim olsun

ama ben seni nası örnek alıcam yaa ama sen sadece 3 mesaj yamışsın yaaa :KK43:((
çok ayıp çook :eek:klava:
ben daha ilk parmaktayım ama destan yazdım :)))

Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum, ben bisiklete çarptım ve o an kan geldi.
Netten araştırdım ve penisin vajina içine girdiğinde acı hissedildiğini okudum ve (yaptığım büyük hata biliyorum ama yaptım işte) bende kontrol için parmağımı vajinama soktum baş parmağımın ortasına kadar soktum ama ne acı nede bir zarla karşılaştım zar yırtıldığı içinmi böyledir yoksa zar daha ileride olduğu içinmi hissetmedim acaba...
Kafama takıldı yaa :KK43:(

tatlım zarı bu kadar merak ettiğine göre önemsiyorsun. madem önemsiyorsun ozaman bidaha kurcalama bence dokunarak orada olup olmadığını anlayamazsın.
burası senin psikolojini olumsuz etkileyebilecek bir topik bence buraya birdaha girme yoksa bizim yıllardır uğraştığımız bu illete sende yakalanabilirsin. kib...

ECE ..her nerdeysen her kimsen işin gücün rast gitsin ....Tüm güzellikler kat kat senin olsun .....a.s.

:kedi: Senin de olsun ablacim utndiriyosun beni...

Ece'cim beni listende 3 parmak yazmışsın inş. o aşamaya gelirim birgün ama canım ben daha tek parmaktayımmm.Daularınızı ve destklerinizi eksik etmeyin arkadaşlar..

Aa ben seni penis deniyosun snaiyodumm düzeltiyimm. Geliceksin tabii ne kaldi şunun şurasinda.

bu arada ece arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim.beni kendime getirdi.hiçbişey yapamayanlar grubundan bir boğum ilerledim :) sağol ece eline sağlık .

alkisalkisalkis Hadi egzersize devam ama birakmak yok. En geç bu hafta tek parmak biticekk her gün egzersiz sonra ikinci gruba yazicammm. birakmak yokkk.

Son düzenleme:

evet erteleme hastaliği bak taa şubat ayindan 5 ay geçmiş. iki hafta egzersizine devam etseydin şimdi hiçbi derdin olmicakti. hadi şimdi tekrar başliyosuz. bu sefer böyle uzun da sürmicek. bana nerden başladiğini yaz. bak herkes devam ediyo. senin neyin eksik.

TEK PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. missbon
  2. aykiri
  3. aras10
  4. fzbn
  5. pozgulec
  6. aslican07
  7. yaseminim
  8. Karanfilcimen
  9. Fusuncuk
  10. rabia1984

ıKı PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev
  3. Edaperissa
  4. juliettt

ÜÇ PARMAK EGZRESıZı + PENıS DENEMESı YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. cara
  4. Crescent84
  5. soryy
  6. izmit_1982
  7. selin_22

KK ıLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJıYı YENıP BEBıŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRıKLEEEEEER
[/I]

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

AŞAĞıDA ıSıMLERı OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARıNı YAZABıLıR Mı?

Hndckr - Nehir_0685 - Elmeto - Mmerviss - Hayrunemin - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Sevimnur - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - World_purple - kardelen282828 -balbocee - vakitsiz - umutsandali - sinemmelek

Son düzenleme:
juliettt bişey sorabilirmiyim. elimde kan gördüm korktum dedin ya. peki ya acı? acı oldumu? yoksa uyuşturucumu sürmüştün acıyı hissetmeyip direk kanımı gördün?
ben 2. parmağa daha geçmedimde ondan çok merak ediyorum.
selam cnm sorunu bıraz gec gordum kusura bakma.aslında öyle cok acı falan hıssetmedım sadece bıraz surtunmeden dolayı tahrıs gıbı oluyo ama bu 2 parmak denemesınde olmustu tek parmakta hıc sıkıntım yoktu benım.hatta kalın mum bıle denıyorum.uyusturucu falan hıcbısey kullanmadım ben sadece vazelın suruorum kayganlıgı saglamak ıcın okadar.ama bugun gleıtgelen jel almayı dusunuyorum.belkı daha ıyı olur dıye bılemıyorum ne yapsam bu konudakı fıkırlerınız neler vazelınle aynı işi görecekse hıc almayayım mı?simdi 2 gun ara vermıstım.dınleneyım dıye bugun yıne denemelere baslıcam bakalım nasıl gıdecek ama ıyı hıssedıyorum ya sankı yaklastım gıbı gelıyo bana ınsallah haftasonuna kadar yenerım bunu.tatıle bıle cıkamıyoruz erteledık herseyı sadece bu ıse odaklandık esımle onada dıyorum hıcbıyere gıtmek yok bu işi halledıcez artık dıye.inşallah öl de olucak gıbıme gelıyo hayırlısı bakalım calısmalara devam yerimseniben

X