Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşım bence vajinismusu yenmeden önce tüp bebek düşünme derim. beraberinde birçok problem getirebilir. (okuduğum kadarıyla vajili birçok kişi tüp bebek yapmış ama sorunlar çözüme kavuşmuyor maalesef) önce şu vajiyi yenin Allah ın izniyle. sonra bebek düşünün. bunu bütün arkadaşlara tavsiye ederim.

Mızmız .......Yorumların için teşekkürler. Ne kadar çok vajili var demi? Bu siteyi sadece okuyanlar da var. Ben baştan bir hafta okudum sonra üye olmuştum sadece bu konu için. Birde bilgisayarla tanışmayan bayanlarımız var. Onlar ne yapıyor derdini kime açıyor ? Arkadaşa açılmıyor bu konular. Ben en samimi arkadaşıma söyleyeyim dedim. Bana " küçükten tecavüze mi uğradın " dedi. Dank diye kaldım. Deli midir ne dir ? Ne tecavüzü yaa... Kim cesaret edebilir bana yaklaşmaya? Ne saçma..Bin pişman oldum söylediğime. Fakülte mezunu, kamuda yüksek mevkide çalışan bir bayan arkadaşımdı bunu diyen... ve bana o zaman madem tecavüz yok, o zaman eşinin eski karısı sana bağlılık büyüsü yapıp bağlamıştır dedi, hoca tavsiye etti. iy hoca dedi. Haydii... zor durumda olan her yola başvurur gittim hocaya. Birşeyler yazdı çizdi yak iyileşceksin dedi hoca, günlerce kağıt yazdı verdi. Yaktım, Yok olmadı. Bunun dışında başka yöntemlerde denedim. Uyku ilacı içtim iki tane birden tam tersi iyice uyanıklaştım. Sarhoş olmaya çalıştım oysa yeşilaycıyımdır. Bebek yağı vs. Hiçbir şey fayda etmedi. Tedavi merkezleri en az iki milyardan başlıyor, zaten bir sürü borcumuz var kıyamıyorumda o paraya yazık..Sonradan bu siteyi gördüm çok şükür. Adetim bitsin egzersize başlıcam. Film gibi şu yirmi aydır yaşadıklarım. Bir yandan çocuk isteyen ağzımı arayan annem..Bilmiyor ki durumu mu...Bir yandan eşimin sperm azlığı problemi.... Bir yandan aldığım kilolar 16 kilo stresten aldım yirmi ayda...Off yaa ....zor bir sınavdayım.......ALLAH bana ve tüm vajinusmuslulara yardım etsin......

merhaba arkadaşlar
ben bir haftadır egzersiz yapıyorum doğum günü mumundan başladım bu sabah beyaz mumla çok rahat yaptım.iki parmak iki boğuma kadar yapabiliyorum.yalnız eşim yanıma bile gelse kasılıp kalıyorum.şu an p... denemesine geçsem yapamam diye düşünüyorum dokuz ay oldu evleneli kendimi çok yorgun hissediyorum artık benim için tek gereken galiba bol bol dua başka bişey gelmiyor aklıma lütfen bana ve benim gibi olan herkese dua edermisiniz.....

merhaba arkadaşlar
ben bir haftadır egzersiz yapıyorum doğum günü mumundan başladım bu sabah beyaz mumla çok rahat yaptım.iki parmak iki boğuma kadar yapabiliyorum.yalnız eşim yanıma bile gelse kasılıp kalıyorum.şu an p... denemesine geçsem yapamam diye düşünüyorum dokuz ay oldu evleneli kendimi çok yorgun hissediyorum artık benim için tek gereken galiba bol bol dua başka bişey gelmiyor aklıma lütfen bana ve benim gibi olan herkese dua edermisiniz.....
canım egzersızde cok ıyısın ...sadece cesarete ıhtıyacın var ..ve tavsıye eslı egzersız dene esıne guvenmıyı ogretıyo esınle tek parmak dene bak gor nasıl degısıcek hatta esının elını sen yonlendır ...bak bu kadar gelmıısn bence cok az kaldı kasılmalrıda su skeıdle hallede bılrıısn gozlerını kapat ve o an egzersız yaptıgını dusun egzersıız hangı poz... yapıyosan pe... o skeıld edene derın derın nefes al ver ..zaten anlamadan yarısıs gırecektır

Mızmız .......Yorumların için teşekkürler. Ne kadar çok vajili var demi? Bu siteyi sadece okuyanlar da var. Ben baştan bir hafta okudum sonra üye olmuştum sadece bu konu için. Birde bilgisayarla tanışmayan bayanlarımız var. Onlar ne yapıyor derdini kime açıyor ? Arkadaşa açılmıyor bu konular. Ben en samimi arkadaşıma söyleyeyim dedim. Bana " küçükten tecavüze mi uğradın " dedi. Dank diye kaldım. Deli midir ne dir ? Ne tecavüzü yaa... Kim cesaret edebilir bana yaklaşmaya? Ne saçma..Bin pişman oldum söylediğime. Fakülte mezunu, kamuda yüksek mevkide çalışan bir bayan arkadaşımdı bunu diyen... ve bana o zaman madem tecavüz yok, o zaman eşinin eski karısı sana bağlılık büyüsü yapıp bağlamıştır dedi, hoca tavsiye etti. iy hoca dedi. Haydii... zor durumda olan her yola başvurur gittim hocaya. Birşeyler yazdı çizdi yak iyileşceksin dedi hoca, günlerce kağıt yazdı verdi. Yaktım, Yok olmadı. Bunun dışında başka yöntemlerde denedim. Uyku ilacı içtim iki tane birden tam tersi iyice uyanıklaştım. Sarhoş olmaya çalıştım oysa yeşilaycıyımdır. Bebek yağı vs. Hiçbir şey fayda etmedi. Tedavi merkezleri en az iki milyardan başlıyor, zaten bir sürü borcumuz var kıyamıyorumda o paraya yazık..Sonradan bu siteyi gördüm çok şükür. Adetim bitsin egzersize başlıcam. Film gibi şu yirmi aydır yaşadıklarım. Bir yandan çocuk isteyen ağzımı arayan annem..Bilmiyor ki durumu mu...Bir yandan eşimin sperm azlığı problemi.... Bir yandan aldığım kilolar 16 kilo stresten aldım yirmi ayda...Off yaa ....zor bir sınavdayım.......ALLAH bana ve tüm vajinusmuslulara yardım etsin......

haklısın arkadaşım kimselere söylenmiyor bu durum en yakın arkadaş bile yalan oluyor. arkadaşın içinde birşey diyemeyeceğim sen kalk o kadar oku bide yaptığı yorumlarına bak cehaletinde böylesi. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah. bu sayfaları bilemeyen, bilgisayarla tanışamayan kardeşlerimizinde..

egzersiz yaptınmı hiç. adetin bitince başla bakalım arkadaşlar burada sana yardımcı olacaklardır. inşallah herkes biran önce yener. ama yenmeden önce çocuk yapmayın derim sizlerin iyiliği için.

birde kızlar bu fakültelerde verilen tedavilerde ne kadar sonuç alınır bilmiyorum ama fakültede aylarca tedavi gören birinin "hiçbir işe yaramadı" mailini okudum. ama yinede gidip denemekte fayda var.

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz yanılmıyorsam sen hemen hemen bütün egzersizleri yapabiliyordun değil mi ?

bugün yeniden başladım egzersize. küçük mum tamam beyaz mumu biraz kalınlaştırmıştım o da tamam. parmak girmiyor onu yapamıyorum. içeriyi hissedince tuhaf oluyorum. daha kalını denedim onu başaramadım.. parmak illaki yapmalımıyım? onu yapmak istemiyorum. hafif bebeyagı ile yaptım daha önceleri hiç bişi kullanmamıştım. akşam daha kalın olanı deneyeceğim. Arkadaşlar başka neler yapmam gerekiyor? önerisi olan var mı?

bugün yeniden başladım egzersize. küçük mum tamam beyaz mumu biraz kalınlaştırmıştım o da tamam. parmak girmiyor onu yapamıyorum. içeriyi hissedince tuhaf oluyorum. daha kalını denedim onu başaramadım.. parmak illaki yapmalımıyım? onu yapmak istemiyorum. hafif bebeyagı ile yaptım daha önceleri hiç bişi kullanmamıştım. akşam daha kalın olanı deneyeceğim. Arkadaşlar başka neler yapmam gerekiyor? önerisi olan var mı?

kayganlaştırıcıyı ihmal etme içerdeki yapıyı elinle hissetmek garip gelmiş olabilir parmak egzersizini eldivenle yaparsan rahat edersin ama beyaz kalın mumlada olur ve eş parmagıylada yapmanı öneririrm

Bir de arkadaşlar hoca demişsiniz. Ben evliliğimin ilk günlerinde biryakınımın tavsiyesi ile gittim. bi sürü ballar yumurtalar yemişler tadı tuhaf bir baharatlı su muskalar falan onu ıslat iç banyo yap yanında taşı kalbinin üstünde taşı o işi yaparken avcunda tut falan filan. Sonra hoca bir de nasihat çekti filanın kızı teslim olmadı da kocası anası evine götürdü bıraktı dımdızlak ortada kalıverdi diye.. Bu iş hocalık iş değil sakın gidip te moralinizi alt üst ettirmeyin. masraf diye 50 lira el emegi diye de 150 lira istedi gerçi ben ilk iki gün uyguladım sonra ne var ne yok topladım kaldırdım ortalıktan. Belki ondan olmuyor :))))))))) Ha bide yemeler içmeler yıkanmalar bitince tekrar gitmemiz gerekiyordu...

kayganlaştırıcıyı ihmal etme içerdeki yapıyı elinle hissetmek garip gelmiş olabilir parmak egzersizini eldivenle yaparsan rahat edersin ama beyaz kalın mumlada olur ve eş parmagıylada yapmanı öneririrm

anladım eldiveni deneyeceğim. Teşekkür ederim. Bir de egzersizleri ben 1 saate yakın süre ile yapıyorum günde 1 kere yeterli midir?

Bir de arkadaşlar hoca demişsiniz. Ben evliliğimin ilk günlerinde biryakınımın tavsiyesi ile gittim. bi sürü ballar yumurtalar yemişler tadı tuhaf bir baharatlı su muskalar falan onu ıslat iç banyo yap yanında taşı kalbinin üstünde taşı o işi yaparken avcunda tut falan filan. Sonra hoca bir de nasihat çekti filanın kızı teslim olmadı da kocası anası evine götürdü bıraktı dımdızlak ortada kalıverdi diye.. Bu iş hocalık iş değil sakın gidip te moralinizi alt üst ettirmeyin. masraf diye 50 lira el emegi diye de 150 lira istedi gerçi ben ilk iki gün uyguladım sonra ne var ne yok topladım kaldırdım ortalıktan. Belki ondan olmuyor :))))))))) Ha bide yemeler içmeler yıkanmalar bitince tekrar gitmemiz gerekiyordu...

Canım vaji hocalık bir iş değil ki...
Erkekte problem olursa bazıları hocalık olabiliyor. Ama bu erkekle alakalı bir problem değil...

Çook güzel parmak itici geliyorsa mum ile devam et belli bir süre. eş parmağına geçmeye çalış onunda çook etkisi oluyor.

hoca görünümlü şarlatanlar olabilir toplulumuzda bunlar istisnadır gercekten ilim sahibi bir hoca olsaydı bazı duaları tavsiye edebilir tabiki ama dr a yönlendirirdi ayrıca maddi bir seyde talep etmezdi bunlar işin suyunu cıkaran kısmı ne yazkki gercek hocalar degil şarlatanlar ..toplumumuzda bu tip seyler kulaktan kulaga yayılarak insanların dini duygularında tahribe sebep oluyor bu da üzücü bir durum keşke olmasa

Çook güzel parmak itici geliyorsa mum ile devam et belli bir süre. eş parmağına geçmeye çalış onunda çook etkisi oluyor.

merhaba. ben bugun beyaz muma 5 tane fılan peçete sarıp ustunude streç fılmledım ıkı uc kere fılan streçledım. egzersızı denedıgımde ılk zor oldu ama bastırınca aldım ıcındeyken cok rahat oldu. ama sonra bı kere daha denedım fakat olmadı ve acıdı. bıraktım bende. :KK43:

merhaba. ben bugun beyaz muma 5 tane fılan peçete sarıp ustunude streç fılmledım ıkı uc kere fılan streçledım. egzersızı denedıgımde ılk zor oldu ama bastırınca aldım ıcındeyken cok rahat oldu. ama sonra bı kere daha denedım fakat olmadı ve acıdı. bıraktım bende. :KK43:
tebrık ederım canım ...cok guzel...bak o anda nefesle rahatlamaya calsı bıraz gırınce bekle sonra ıkın yava syavas ıktır bırden ıktırme ...emınım devamı gelıcek bak bır kez yapmıısn

bu ne biçim bişey ya kim demiş hocalık dye bilmiyorum ama gercekten sacma yni hele tavsiyesine güldüm dogrusu,nasihatta cabası o nasihatı duyan insan yenecegi varsada yenemez.ona verecegim o paraya gder dr.verirdim yani ben sırf para vermemek için kendim yndim paraya yazık kolay kazanılmıyor vallahi.bunun ilacı belli ya kegel ve nefes yada drek psikolojini ikna ederek basrı hikayelerini okuyup yenersin bu yni.bnm okumadıgım basarı hikaye kalmamıstı kısa olanları okudum tabiki:))))

slm, sizlerin deyimiyle bir vajili daha geldi aranıza kabul ederseniz...
7 aylık evliyim. evliliğimin ilk zamanlarında eşimin görevi nedeniyle diyarbakır'da bir köyde ikamet ettik.cinsel birleşmenin olmayışını ilk zamanlar yaşadığımız yerin olumsuz şartlarına bağlayıp bundan etkilendiğimizi sandık.3 ay sonra tayinimiz çıktı ve istanbula yerleştik.taşınma, yeni eşyalar 15 tatil derken günler geçti bizde hala tık yok.daha 1-2 aydır vajinusmus tedavisi görmem gerektiğinin farkına vardık.araştırmalara başladım internetten,tedavi şekilleri nasıldır, ne kadardır hangileri daha çabuk sonuç verir diye.birkaç yeri aradım sordum büyük meblalardan söz ediyorlar.mafoldumben buradan okuduğum kadarıyla egzersizlere başladım.önceleri görmek bile tuhafıma giderdi aynada.şimdilerde bir boğumdan biraz fazla parmağımı alabiliyorum.Ama sonrası gitmiyo sanki oradan yol yok gibi önünde bir set var sanki.böyle hissedeniniz oldumu???

Yardım ve dua edin lütfen...

hosgeldin canım ben vajiyi ekim ayında yendim ve 4aylık gebeyim.senin yasadıklarının hepsini bizlerde yasadık cnm inan yabancı gbi hissetme kndini:teselli: set dediğin yer pelvik kasları giriş kısım orda derin bir nefes al ve parmagını ittir,,ttrdigin an acı olmuycak o seti atlattıgında parmagın akıp gdecek ztn merak etme bizler ble ilişki anında o zorlugu cekeriz daha dogrusu tedirginliği orayı asacakmı dye.o kısımda nefes al ver ve baska bişeyle ilgilen tv.ac ona konsantre ol.bir bakmışın grdrmişin blealsanaalsanasmile

X