Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bend egordum...daha yenııııııııııııııııııı...delikafadulden

Günaydın bahar. Rüyan hayır olsun. Ne şekil gördün? Üstünde ne renk vardı ? Vakit gece mi gündüzmüydü ? bunlarda önemli. Kac aylık hamile gördün kendini? Vajiyi yendin mi? Kaç aylık hamile olduğun belli değilse sadece hamile isen bu sıkıntıya da işarettir ama hayra yoralım yinede. Vaji gibi bir sıkıntın yoksa sadece bize yardımcı olmak için yazıyorsan sıkıntı yoksa bir gelecek bir hamileliğin müjdesi de olabilir. Sonuçta burda çok dua alıyorsunuz insanlardan. Elbet birinden biri kabul olur.

ada 81 birde "rüyada üç aylık hamile idim" diyorsun bu vajiyi yenmiş miydin ? rüyanda bildirilen zaman vaji ile ilgili de olabilir. Tabii inançlı bir insan isen rüyalar da işaretler vardır rahmani rüyalar görebilirsin. Yok eğer inancın eksik yarım yada hiç yoksa o zamanki rüyalar da günlük hayatla ilgili bilinç altında kalan örnegin izledigin film ile ilgili kesitler bile olabilir rüyana akseden . Bana durumunu yazarsan daha geniş açıklarım.

Canım vajiyi 10 gündür yeni yendim .. Allahıma çook şükür inançlı biriyim. hep dua eder öyle yatarım birde ben rüyayı KANDİL gecesi gördüm o yüzden nedir diye çook merak ettim. şu olabilir mi önümde bir kpss sınavı var kazanmayı çook istiyorum bununla ilgili güzel haber olabilir mi kandil diye dua etmiş yatmıştım. Hayra çıkar inşallah yorumladığın için çook teşekkürler arkadaşım. İnternet bence komuşunun varsa ortak ol hem telefon parası aylık aidat falan ödemiyorsun dah aucuza gelir diye düşünüyorum arkadaşım.a.s.a.s.

Canım vajiyi 10 gündür yeni yendim .. Allahıma çook şükür inançlı biriyim. hep dua eder öyle yatarım birde ben rüyayı KANDİL gecesi gördüm o yüzden nedir diye çook merak ettim. şu olabilir mi önümde bir kpss sınavı var kazanmayı çook istiyorum bununla ilgili güzel haber olabilir mi kandil diye dua etmiş yatmıştım. Hayra çıkar inşallah yorumladığın için çook teşekkürler arkadaşım. İnternet bence komuşunun varsa ortak ol hem telefon parası aylık aidat falan ödemiyorsun dah aucuza gelir diye düşünüyorum arkadaşım.a.s.a.s.

KPSS ye lise mezunu olarak mı, yüksek okul mezunu olarak mı yoksa fakülte mezunu olarak mı gireceksin ? Fakülte ise sınav tarih çok yakın. Lisans mezunlarının sınavı çok zor oluyor tecrübeliyim bu konuda. Eğer eylülde gireceksen lise yada yüksekokul mezunu olarak rahat ol derim sınav daha kolay oluyor. Madem vajiyi yendin, şimdi sırada sınav var derse odaklan. Ya Alim celle celalehu zikrini günde en az 150 kere çeken unutkanlıktan kurtuluyor. Bu zikri yürürken yatarken bulaşık yıkarken çek. Ayetel Kürsü muhakkak sınava giderken yolda oku. Matematik çalışırken temelden al. Mesela negatif negatif sayının çarpımının ve bölümünün işaretinin pozitif olduğunu haalaa bilmeyen lise mezunları üniversite mezunları var. Üssü sıfır olan herhangi bur sayının sonucunun bir olduğunu haalaa bilmeyenler var. Matematik temelden al yani orta bir den başla matematiğe. Öklit bağlantısını bilmeyen bir kere KPSS sınavına girmesin zaten. Başarılar diliyorum. Anayasa ya mutlaka çalış çok soru geliyor ondan da. Ve önemli olayları da soruyorlar. Ummadık sorularda çıkıyor. Olimpiyatların en son yapıldığı ülke gibi......

KPSS ye lise mezunu olarak mı, yüksek okul mezunu olarak mı yoksa fakülte mezunu olarak mı gireceksin ? Fakülte ise sınav tarih çok yakın. Lisans mezunlarının sınavı çok zor oluyor tecrübeliyim bu konuda. Eğer eylülde gireceksen lise yada yüksekokul mezunu olarak rahat ol derim sınav daha kolay oluyor. Madem vajiyi yendin, şimdi sırada sınav var derse odaklan. Ya Alim celle celalehu zikrini günde en az 150 kere çeken unutkanlıktan kurtuluyor. Bu zikri yürürken yatarken bulaşık yıkarken çek. Ayetel Kürsü muhakkak sınava giderken yolda oku. Matematik çalışırken temelden al. Mesela negatif negatif sayının çarpımının ve bölümünün işaretinin pozitif olduğunu haalaa bilmeyen lise mezunları üniversite mezunları var. Üssü sıfır olan herhangi bur sayının sonucunun bir olduğunu haalaa bilmeyenler var. Matematik temelden al yani orta bir den başla matematiğe. Öklit bağlantısını bilmeyen bir kere KPSS sınavına girmesin zaten. Başarılar diliyorum. Anayasa ya mutlaka çalış çok soru geliyor ondan da. Ve önemli olayları da soruyorlar. Ummadık sorularda çıkıyor. Olimpiyatların en son yapıldığı ülke gibi......

teşekkürler çalşıyorum kursa da gidiyorum bakalım ben çalışayım gerisi nasip değil mi :)))

ada 81 hızlı yazdığım için kelimeyi eksik yazmışım. negatif sayı ile negatif sayının çarpımı ve bölümü nün işareti pozitiftir olacaktır. Acele yazarken kelimeyi eksik yazmışım. iş yerinden yazınca böyle oluyor. Biri okur uygular eksik yapar vebali üzerimde kalır ALLAH korusun. sevgilerle.....

Günaydın. işe şimdi geldim. Gelir gelmez açtım bilgisayarı ve internetten bu bizim formu. Evde internet olmadığı için yeni gördüm bana yazdığını. Kendini karnın şiş hamile görürsen sıkıntıdır ancak burda 3 aylık diyorsan sana zaman bildirilmiş rüyada zaman bildirilmiş. 3 aya kadar gerçekten hamile kalacaksın. Rüyada doğum yaptığını görmek ise en güzel rüyadır günahlardan arınma dır. Çünkü gerçek hayatta doğumda kadınların gühahları affoluyor . Bide rüyalar üçe ayrılır rahmani, şeytani ve mide rahatsızlığından ileri gelen. Ramazan ayında şeytanlar bağlı olduğu için görülen rüyaların hepsi rahmanidir ama mide rahatsızlığından çok yemekten yada ateşli hastalıktan dolayı görülen karışık rüyalar hariç olmak üzere. Evde karşı komşu ile ortak olursak eve internet almayı düşünüyorum komşunun sınırsızmış o zaman daha çok yazarım yada cep telefonuna alınan vın mı ne diyorlar hangisi uygunsa bu konuda fikri olan varsa eve ucuz internet konusunda bana yazarsa müteşekkir olurum arkadaşlar.

:bbo:kız sen yorumcu falanmısın bu ne böyle:) bi bakınıyım dedim masallah neler döktürmüşün.

............:))ayy canım yaaa...
Inş aslında ilk önce iş isterim ama bebekte olsa fena olmaz hani
rabbim herkesin kalbine göre versin....

Sevgili Helpless....Bana yazdığın mesaj için, hakkımda ki güzel yorumların için teşekkür ederim. Alçakgönüllü olamıcam evet bende bir ışık var ve onu fark etmişsin. Ben özel mesaj atamıyorum. Kota varmış. Burdan cevap yazmak zorunda kaldım. Sevgili arkadaşım... Bilmiyorum ben hayatım boyunca her konuda çevreme arkadaşlarıma destek oldum. Bu derslerde, yarışmalarda, okulda iş yerinde vs.. Karşılığınıda ALLAH c.c. verdi. Bir çok kişiyi KPSS ye zorla soktum. işe soktuğum insanlar oldu. imkansız denilen birçok şeyi başardım mucizeler yaşadım şu hayatta. Hem yüksek okul, hem fakülte mezunuyum, farklı branşlarda ve şehirlerde altı yıl öğrenci yurtlarında kalırken hep arkadaşlar beni lider yapardı, istemesemde bu hep böyle oldu herkes gelir derdini sırrını bana anlatırdı, çözebildiğimi çözerdim..Hep liderken burda bir yardıma ihtiyacı olan biri olarak bana gelen mesajlarla ümit besliyorum bu vajiyi yenicem diye. Yani burda yardım eden değil yardım edilen oldum.Umarım ben bu hastalığı yenerim ve buraya yazan benim gibi yardıma ihtiyacı olanlara yardım ederim gayem budur. özel mesaj atmam açılırsa anlatırım sana ilginc hayatımı. Ama gel gör ki vajinusmusa yenildim. Herşeyi yenen ben vajinusmusa yenildim. Bide ben siyah kuşak karate şampiyonlukları olan biriyim. Taek wondo ve kick bokslada ilgilendim. Tekmelerden yumruklardan korkmadım ama p...s in darbelerinden korkuyorum iyi mi? : )):KK1: Bu hafta sonu egzersizlere başlıcam diye sevinirken adet oldum. Sanki birşey engel oluyor başarıya... sanki cinsel mutluluk benim hakkım değilmiş gibi ne bileyim ........ Bu zor anlarımda kim bana iki satır yazdıysa , kim destek olmaya çalıştıysa da ALLAH RAZI OLSUN. ALLAH C.C. de onların hayat boyu zor anlarında yanında olsun İNŞALLAH. Bana yazdığın güzel mesaj için tekrar teşekkür ederim gönlü güzel arkadaşım sende öylesin........olumunekankayizsmile

kpss demeyin bide onu basıma dert aldım eylülde hem bütünlemelerim hemde kpss sınavım var:KK43: yazık bana ya üstne bide dogum.kendim ettim çek şimdimafoldumben

:bbo:kız sen yorumcu falanmısın bu ne böyle:) bi bakınıyım dedim masallah neler döktürmüşün.

Yorumcu filan değilim. Dört beş yaşımdan beri nerdeyse her rüyam çıkar araştıra araştıra nerdeyse rüya konusunda uzmanlaştım. ada 81 bana vajiyi yenmem için destek olanlardan biridir. Milyonlarca rüyada yazsa , ona yorumlarım problem değil.

Yorumcu filan değilim. Dört beş yaşımdan beri nerdeyse her rüyam çıkar araştıra araştıra nerdeyse rüya konusunda uzmanlaştım. ada 81 bana vajiyi yenmem için destek olanlardan biridir. Milyonlarca rüyada yazsa , ona yorumlarım problem değil.

benim rüyalarımda çok cıkar yorumlayamam ama hep içime dogar.inş.yenersin cnm vajiyi allah razı olsun ada81den.

KIZLAAAAAAAAARRRRRRRR,
INTERNETTE KADIN DOGUMCULAR ICIN DOLANIRKEN BIR HASTA UNLU BIR DOKTORA ASAGIDAKI SORUYU YAZMIS, DOKTORUNCEVABIDA ASAGIDA, BU HASTANEYI DENEYENLER VAJILILERE YARDIMCI OLABILIR , BILGILEIRNIZE ,
[COLOR="Red[B]"]vajılının sorusu ;
Merhaba doktor bey, ben 25 yaşında bir bayanım. 2 yıllık bir ilişkim var ve bir türlü bütün çabalarımıza rağmen ilişkiye giremedik. Vajinusmus oldum galiba ama vajinusmus tedavisini yaptıracak maddi güce sahip değilim. Bu mesele beni bunalıma itiyor yavaş yavaş. Yardımcı olursanız sevinirim…

doktorun yanıtı ;
*****Çapa Tıp Fakültesinin jinekoloji bölümünde bu hastalığın tedavisi gayet güzel ve az maliyetle yapılmaktadır.******[/COLOR][/B]

boshayallersmile

çook sağol canım allah razı olsun. Herzaman yardımcı olmaya hazırım ne aşamadasın başladın mı egzersizlere ?

çook sağol canım allah razı olsun. Herzaman yardımcı olmaya hazırım ne aşamadasın başladın mı egzersizlere ?

Sevgili ada... Cuma akşamı burda sizden aldığım cesaretle egzersize başlama niyetinde idim. iş çıkışı WC de baktım adet olmuşum. 4 gün erken adet oldum. Böylelikle cumartesi pazar tatil günüm heba oldu. Sanki bir şey var bana mani oluyor anlamıyorum...Ramazan ayıda yaklaşıyor. Bir an önce halletmem lazım. Kendi annem ve kaynanamlar çocuk soruyor haklılar yaş 35 i geçtikten sonra doğumlarda riskli zaten...amannnn.....Bide eşimde sperm azlığı çıktı. Önce sıfırdı sperm sayısı birkaç ay sonra ondört milyon oldu. Tüp bebek mi olacak ne olacak bilmiyorum. Çocuk konusunda da eşim üzülüyor spermi az diye üzülüyor. Bende vajinismus..akannehir...Vajiyi yenmek için doktorlara para vermek isteme yişimin nedeni de bu zaten. Büyük ihtimalle tüp bebek tedavisine gidecek kenardaki köşedeki paramız. Yeter ki olsun da çocuk......Sağol adacım.

Sevgili ada... Cuma akşamı burda sizden aldığım cesaretle egzersize başlama niyetinde idim. iş çıkışı WC de baktım adet olmuşum. 4 gün erken adet oldum. Böylelikle cumartesi pazar tatil günüm heba oldu. Sanki bir şey var bana mani oluyor anlamıyorum...Ramazan ayıda yaklaşıyor. Bir an önce halletmem lazım. Kendi annem ve kaynanamlar çocuk soruyor haklılar yaş 35 i geçtikten sonra doğumlarda riskli zaten...amannnn.....Bide eşimde sperm azlığı çıktı. Önce sıfırdı sperm sayısı birkaç ay sonra ondört milyon oldu. Tüp bebek mi olacak ne olacak bilmiyorum. Çocuk konusunda da eşim üzülüyor spermi az diye üzülüyor. Bende vajinismus..akannehir...Vajiyi yenmek için doktorlara para vermek isteme yişimin nedeni de bu zaten. Büyük ihtimalle tüp bebek tedavisine gidecek kenardaki köşedeki paramız. Yeter ki olsun da çocuk......Sağol adacım.

Zaten çook para vermeden egzersizlerle yenebilirsin vajiyi sadece aksatmadan egzersiz yap yeter regli bitinceye kadar eski yazıları oku cesaret topla . regli bitince hemen başla egzersizlere inan 20 gün içinde çözersin bu hastalığın çaresi düzenli egzersiz yapmak hepsi bu ....

canim bence biraz abartı bi rakam. bir kere şunu söyliyim o egzersizleri tamamen bitirip de başaramayanlaın oranı yüzde otuzbeş olamaz. doktora gitmiştir ikinci kez gitmemiştir ya da egzersiz yapmak istemmiştir yapmamiştir. bunlari da başarısız olarak sayiyolar. yani sen egzersizini tamamlarsan eninde sonunda olucak bişey. mral bozucu bir mail almişsin. sen daha egzersizlere yeni başladin. mum egzersizinin başindasin. neden bu kadar harab ediyosun kendini.

eşinin bu tavırları sende ona karşı güvensizlik yaratır. o yüzden egzersizin en sonlarında üstte olucağin şekilde egzersizini yapip penis denemesini de üstte yaparsin.

reglin bitti mi ne durumdaısn?

Destegin için eşekkür ederim canım. Regl bitti. normale döndüm egzersizlere yeniden başlayacagım ama gelen giden boş kalamıyorum.

X