Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar günaydın ...bend dün akşamda egzersizimi yaptım kalın mumla acı da sanki biraz daha hafifledi gibi....inşallah başarıcam üstelik dün akşam moralim sıfır olmasına rağmen yinede ..ilk kez canım sıkkınken başarabildim egzersizi...

kalın mum dediğin klasik beyaz mummu yoksa sendemi mumu sardın sarmaladın?

süperrrr :KK66:) gittikçe ağrın azalacak veee p.. hazır duruma gelecek kalın mum ile sık sık yap egzersizi az kaldı güzel haberlere:lepi:

adacım çok sağol canım dediğin gibi mesela önceden tek pozisyonda yapabilidodum mumla başka olmuyodu ama şimdi daha farklı şekilllerde de denedim oldu inşlalah canım ya 16 temmuza çok az zamanım kaldı zaten...

sana yazmıştım tavsiyemi denemedin mi?

Senin gibi egzersizleri bitirip penis korkusu yaşayanlar ve dilatör alamayanlar için deneyimlerim :

gittim pamuk aldim bi de strech film. pamuğu iyice doladim doladim. bayaa kalin doladim ama çünkü strechle kapatinca küçülüyo. işte bi kaç denemeden snra penisten daha küçük üç parmağa eşit bişey yaptim. onla başladim. zorladı beni bayaa. bi kaç gün üstüste denedim snra o girdi. onunla her gün egzersiz yaptim. 1 hafta snra penis kalinliğinda bi tane hazirladm kendime. önce bu küçük olani aldim. tabi ilk parmakla başladim sonra bu küçük olan pamuklu şeyi en sn da penis kalinliğinda olan zaten içerisi kendiliğinden islandiği için kolayca oldu. onla da bir hafta yap. hemen egzersiz ardindan da dene. bak o zaman oluyo. çünkü kafanda zaten penis kadar bişey oraya girdi diyosun. he bi de large boy ameliyat eldiveni aldim eczaneden temizlik yapiyorum ayağina:KK70: bu şeyleri o eldivenin rta parmak kısmına geçirdim. aynı prezervatif gibi hem de daha ucuza geliyo.

sen beni m bu yaptiğimi yap. ben de senin gibi parmaktan sonra hemen geçemedim geçtim de aci oldu. ama bu yaptiğimdan snra penis o kadar kolay geldi kiii anlatamam.

tşk ederim dediğini yapıcam inşallah başarılı olurum artık sendedemi p...s korkusu vardı

teşekkür ederim.. bugün daha iyiyim. Dün akşam o moral bozuklugu ile Şu meşhur Dr. Murat Ulusoy' a mail attım. Benim sizin tedavi ücretini karşılayacak durumum yok. Bana bir yol gösterin diye. Cevaben demiş ki 'bağlı bulunduğunuz bir yerde üniveriste hastanesine başvurunuz. klasik bir tedavi başlanacaktır. % 65 lik başarı dilimini yakalama şansınız olabilir.' Belki arkadaşlara bir faydası olur. Paylaşmak istedim...

canim bence biraz abartı bi rakam. bir kere şunu söyliyim o egzersizleri tamamen bitirip de başaramayanlaın oranı yüzde otuzbeş olamaz. doktora gitmiştir ikinci kez gitmemiştir ya da egzersiz yapmak istemmiştir yapmamiştir. bunlari da başarısız olarak sayiyolar. yani sen egzersizini tamamlarsan eninde sonunda olucak bişey. mral bozucu bir mail almişsin. sen daha egzersizlere yeni başladin. mum egzersizinin başindasin. neden bu kadar harab ediyosun kendini.

eşinin bu tavırları sende ona karşı güvensizlik yaratır. o yüzden egzersizin en sonlarında üstte olucağin şekilde egzersizini yapip penis denemesini de üstte yaparsin.

reglin bitti mi ne durumdaısn?

kızlar günaydın ...bend dün akşamda egzersizimi yaptım kalın mumla acı da sanki biraz daha hafifledi gibi....inşallah başarıcam üstelik dün akşam moralim sıfır olmasına rağmen yinede ..ilk kez canım sıkkınken başarabildim egzersizi...

hadi bakalim yavaş yavaş mutlu sona yaklaşiyosun zemuszemus

tşk ederim dediğini yapıcam inşallah başarılı olurum artık sendedemi p...s korkusu vardı

ben penisin 3 parmaktan daha kalın olduğunu o yüzden olamicağini düşünüyodum. Bu sorunu da bu dediğim şekilde aştım. penis kadar kalin bişile egzersiz yaparak, hatta biraz daha kalin da tuttum. egzersiz yaptikça biliyosun sen de vajina alişiyo. ilkten çok zorlandim. bikaç gün üstüste denedim yapamadim. ama sonra başardim. öyle kendini harap etmeden gün gün dene. kendini zorlamadan. ister istemez beynin o kalinlikta bişi alabiliyosam bunu da alirim diyo. ha bi de ben bi kaç pozisynda yaptim egzersizimi. sadece uzanarak değil. önce uzanarak başlayip. sonra üstte falan denedim. bun lari da yap. en son sen bütün egzersizlerini yaparsin ve hemen arkasindan üstteyken eşinle dene. sevişme olayini geç. egzersizmiş gibi. hemen arkasindan yap. bu kadar egzersiz yapmişsin bunu da dene canim. merak etme aynı sorun bende de oldu. hatta en çok zorluk çekenlerden biriyim. düşün ki geçen eylülde yendim şimdi şimdi anca aliştim ilişkiye. aylardir kafama takiyodum. sen de aylar geçti diye üzme kendini. tek değilsin

Son düzenleme:
canım inşallah umutluyum çünkü bizde ilk denemede biraz giriş olmuştu hatta kanamam da oldu..ama işte kasılmadan dolayıbidaha olmadı...önceden dokunamazdım bile ben şimdi bu egzersiz aşamasına gelince umutlandım açıkcası

bak ne kadar ilerledin bunlari da yapamicağini düşünüyodun sonuçta. zaten yapmişsin ilk başta. az kaldi hissediyorum ben opuyorumnanaktan

bak ne kadar ilerledin bunlari da yapamicağini düşünüyodun sonuçta. zaten yapmişsin ilk başta. az kaldi hissediyorum ben opuyorumnanaktan

canım çok teşekkür ederim...sizler böyle olumlu şeyler yazdıkça daha çok kendime güvenim geliyo...bu kadar pozitif enerjinin gücüne de inanıyorum inşallah isteyen herkes bu derrten kurtulur en kısa zamanda

canım kulak çöpü yoktu ama o boyutta pamuğu strec filme sarıp bi aparat yapmıştım onu denedim yine başarılı olamadım::KK43: ama yılmadım deniyorum bakalım hayırlısı.ilgin için teşekkür ederim..

yasemin bencede kulak çöpü ucuna azcık jel sürerek dene canım çünkü bende dokuanamzdım bile ..ilk kulak çöpü denedim onun ilerlediğini görünce sanırım cesaret geliyo bende öyle geçebildim egzersizlere

yasemin bencede kulak çöpü ucuna azcık jel sürerek dene canım çünkü bende dokuanamzdım bile ..ilk kulak çöpü denedim onun ilerlediğini görünce sanırım cesaret geliyo bende öyle geçebildim egzersizlere

tamam canım birde öle denerim .evde kulak çöpü kalmamıştı o yüzden kendi yaptığım aparatla denedim ama çok kasıyorum bitürlü olmuyo.

bende 3 gün önce 3 aylık hamile olarak gördüm kendimi ... ama bana doğurmamış çocuk için sıkıntı dediler ... gerçi nasıl yorumlarsan öyle olur..

Günaydın. işe şimdi geldim. Gelir gelmez açtım bilgisayarı ve internetten bu bizim formu. Evde internet olmadığı için yeni gördüm bana yazdığını. Kendini karnın şiş hamile görürsen sıkıntıdır ancak burda 3 aylık diyorsan sana zaman bildirilmiş rüyada zaman bildirilmiş. 3 aya kadar gerçekten hamile kalacaksın. Rüyada doğum yaptığını görmek ise en güzel rüyadır günahlardan arınma dır. Çünkü gerçek hayatta doğumda kadınların gühahları affoluyor . Bide rüyalar üçe ayrılır rahmani, şeytani ve mide rahatsızlığından ileri gelen. Ramazan ayında şeytanlar bağlı olduğu için görülen rüyaların hepsi rahmanidir ama mide rahatsızlığından çok yemekten yada ateşli hastalıktan dolayı görülen karışık rüyalar hariç olmak üzere. Evde karşı komşu ile ortak olursak eve internet almayı düşünüyorum komşunun sınırsızmış o zaman daha çok yazarım yada cep telefonuna alınan vın mı ne diyorlar hangisi uygunsa bu konuda fikri olan varsa eve ucuz internet konusunda bana yazarsa müteşekkir olurum arkadaşlar.

Günaydın ada81. işe şimdi geldim. Gelir gelmez açtım bilgisayarı ve internetten bu bizim formu. Evde internet olmadığı için yeni gördüm bana yazdığını. Kendini karnın şiş hamile görürsen sıkıntıdır ancak burda 3 aylık diyorsan sana zaman bildirilmiş rüyada zaman bildirilmiş. 3 aya kadar gerçekten hamile kalacaksın. Rüyada doğum yaptığını görmek ise en güzel rüyadır günahlardan arınma dır. Çünkü gerçek hayatta doğumda kadınların gühahları affoluyor . Bide rüyalar üçe ayrılır rahmani, şeytani ve mide rahatsızlığından ileri gelen. Ramazan ayında şeytanlar bağlı olduğu için görülen rüyaların hepsi rahmanidir ama mide rahatsızlığından çok yemekten yada ateşli hastalıktan dolayı görülen karışık rüyalar hariç olmak üzere. Evde karşı komşu ile ortak olursak eve internet almayı düşünüyorum komşunun sınırsızmış o zaman daha çok yazarım yada cep telefonuna alınan vın mı ne diyorlar hangisi uygunsa bu konuda fikri olan varsa eve ucuz internet konusunda bana yazarsa müteşekkir olurum arkadaşlar.

ada 81 birde "rüyada üç aylık hamile idim" diyorsun bu vajiyi yenmiş miydin ? rüyanda bildirilen zaman vaji ile ilgili de olabilir. Tabii inançlı bir insan isen rüyalar da işaretler vardır rahmani rüyalar görebilirsin. Yok eğer inancın eksik yarım yada hiç yoksa o zamanki rüyalar da günlük hayatla ilgili bilinç altında kalan örnegin izledigin film ile ilgili kesitler bile olabilir rüyana akseden . Bana durumunu yazarsan daha geniş açıklarım.

X