Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hndckr burdasın yeni haberler varmııı :)

Canım buradayım ama sadece okuyorum, çünkü reglim bitmedi daha.Benim biraz uzun sürer de :)) Yalnız senin gönderdiğin egzersizleri de yapıyorum bu süreçte.Adetim bitince hemen mumu denemeye karar verdim eş parmağında daha fazla oyalanmak istemiyorum, çok motive oldum :))

Canım buradayım ama sadece okuyorum, çünkü reglim bitmedi daha.Benim biraz uzun sürer de :)) Yalnız senin gönderdiğin egzersizleri de yapıyorum bu süreçte.Adetim bitince hemen mumu denemeye karar verdim eş parmağında daha fazla oyalanmak istemiyorum, çok motive oldum :))

woow süper:nazar::teytey:

maşalllah diyorum baska bişiye gerek yok bu haftaki favori belli oldu

Valla senin favorilerin bu işi bitiriyor bir gün banada yazmıştın bu haftanın fovorisi ada81 demiştin ve öylede olduuu :)))))) Herkese buradan elinden geldiğince yardım ediyorsun banada çok yardım etmiştin çook saol arkadaşım herkese cesaret veriyorsun Allahım herşeyi gönlüne göre versin.:nazar:a.s.

Valla senin favorilerin bu işi bitiriyor bir gün banada yazmıştın bu haftanın fovorisi ada81 demiştin ve öylede olduuu :)))))) Herkese buradan elinden geldiğince yardım ediyorsun banada çok yardım etmiştin çook saol arkadaşım herkese cesaret veriyorsun Allahım herşeyi gönlüne göre versin.:nazar:a.s.

şımartmayın benii nefsimi körüklemeyin vermeyin bana gazıı :eek: sositososito

amaaaaaaaaaaan ne stresi şekerim dunyanın en mutlu en keyifli seyi sevdiginle sevgini pekiştircen en kibar bu sekilde diyebildim :dance: :asigim:

ondan şüphemiz yok zaten, sonunda mutluluk olmasa çekilecek kahır değil.Ben şimdilik izin istiyorum, uyku bastırdı.Hepinize iyi geceler diliyorumm.Kaçak misafir kullanıcılar sizlere de iyi geceler :))

zerr gerçektej canım ya ada doğrı dio o hafta yazmıştım favorim ada die ve ada baaşrmıştı..inş beni de favori yaparsın temmuzda canım

yok benim adımı muneccime cıkarmayın egzersizde ilerliyorsunuz son aşamalardada söylüyorum bende...egzersiz yapanların hepsi vajiyi halledicek hepsi favori adayım :)

günaydın kızlar vajiyi yendik diye sevinirken iki defadır bir sızıdır ilişkiyi yaşayamaıyorum acı veriyo
sizde de oldu mu neden olmuş olabilir kaç kere bir şey olmadı yaptık ama iki keredir sızlıyor. ve bu beni geriye götürüyor korkutuyor tekrar başarısız olacam duygusuna kapılıyorum

günaydın kızlar vajiyi yendik diye sevinirken iki defadır bir sızıdır ilişkiyi yaşayamaıyorum acı veriyo
sizde de oldu mu neden olmuş olabilir kaç kere bir şey olmadı yaptık ama iki keredir sızlıyor. ve bu beni geriye götürüyor korkutuyor tekrar başarısız olacam duygusuna kapılıyorum

Canım o sızı bazen bende de oluyor...
Kayganlık tam anlamıyla olmadığı zaman giriş kısmında oluyor ve bazen ilişki boyunca sürüyor...
Islaklık çok önemli...

X