Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

neyse ki sonu iyi...........
eşini sewmen ve birdaha hiç tartışmamış olman veeee............
iyi yada kötü vajinismus olmadan kurtulman
keşke yinede böle bişi yaşamamış olsaydın
neyse ki atlatmışsın
belki o anda senin gergin oldugun gibi eşinde gergindi
bu yüzden yaşanmış bunlar geçti gitti............
ne önemi var aklından çıkartman zor olsada..........
bazen tecrübesizlik maalesef kafamızda acı bir hatıra olarak kazınıyor.............
eşinle mutluluklar diliyorum
tabiki de herkese
inş birgün herkes bu sorunu yenerde kimsecikler bu sayfaya yazmaz
sadece böyle senin gibi geçmiş gitmiş iyi yada kötü anılarını paylaşım için yazar yani inş artık vaji diye bişi kalmaz
gerçekten çok zor
aslında zor olan vajiyi yenmek degil
kafamızdaki o düşünceleri atmak zor
eger bi adım atarsak vajinin çogunu yenmiş oluyoruz
ikinci adımdada bişi kalmıyor zaten.........
sadece inanmak ve kendimize güvenmek.....
çünkü biz degerliyiz.......

canım hayırlı olsun inşallah sağlıklı doğsun ve analı babalı büyüsün...darıaı bizim gibi vajiyi yenmeye çalışan herkesin başına inşallah...burda yenenleri mutlu olanları görünce çok mutlu oluyoruz inşallah bizlerde birgün burdan sevincimizi paylaşırız

Teşekkür ederim bütün güzel duaların canım.. İsteyen herkese allahım nasip etsin.

canım benım bırazcık daha zamn gerek..kendını kasmadııgn gırısın rahat olduugu ılerı gerıler rahat olduug anda zevk almaya baslıcaksın yavas yavas...kendıını serbest bırakamya cals...hıc ummadııgn anda zevk alıyosun..ama dedııgm gıbı bıraz daha beklıceksın....bend eoyle derdım hep boylemı olcak dıye ...ama duzeldı ....az kaldı sık sık dene...ve nasıl on sev... zevk ıcın yapıyosun onuda oyle dusun...zevk alıcagını dusun tamamı

Çook teşekkür ederim arkadaşım demek bu süreç böyle geçecek yani bunu günlerle sınrlı tutmak belkide yanlış belki 1 -2 ay böyle devam edecek sonra gerçek anlamda yaşanabilecek.

teşekkürler baharcım , Allah razı olsun korkuyorum bende dediğin gibi ne yani hep böyle mi olacak diye düşünüp duruyorum. Tamam sık sık deneyecem. yardımların ve desteğin için çook saol .....

emınımkı eısnd esneı ıncıltmek ıstememıstır..ama oda heyecandan olmustur..ondan oyle davranmıstır....bak bıtmıs artık ...en azından sunu dusun esın ısrarcı olmasaydı ALLH korusun sende su na bız gıbı olabılırdın ...mutluluklar

yaseminim sen hangi aşamadaydın canım egzersizde?

canım ben başlayamadım bile aynayla inceliyorum,dokunuyorum,kegel yapıyorum ama parmak egzersizine gelince olmuyo,yapamıyorum.burdaki arkadaşlardan pamuğu strec filmle sarıp aparat yapanlar duymuştum bende yaptım farklı boylarda ama onuda alamadım( ben biraz ümitsiz vakayım sanırım

ela_emre canım çok teşekkür ederim ilgin için.özel msj atamıyorum.bende hiçbir ilerleme yok sanırım beynim hala ertelemeye meyilli.yapamadıkca erteliyorum.doktora gitmem gerekiyor ama kendimce bahaneler üretiyorum .psikolojim altüst anlıycağın

Kızlar Gleitgelen Jel su bazlı mı?
Bir yan etkisi olur mu acaba? Ben ıslanmayı tam olarak sağlayamıyorum sanırım sabun kullandığım için vajinal kuruluğum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…