Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

cnm eşil egzersizde yaptım ama şuan eşimle ayrı yerlerdeyiz mesleklerimiz gereği neden gitmio sonrası bilmiorum sanrım zar veya acı korkusu girince kegelde yapıorum ama bi türlü elimi çekemiyorum üstteyken asla olmaz diodum daha rahat oluo hatta popoyu oynatın diolardı girerken gerçekten öle daha kolay oluo ama bi yerde kalıo haydar dümenin reçeteye kadar denedim emlayla devam edicem artık bende bi giriş çıkışa alışayım baariii

zarla ilgili ufak bi arastırma yapmanı öneririrm canım nasıl bir yapısı var ve tam olarak nedir ...delinme çatlama patlama laflarıyla büyüyen bizler işte bunları yasıyoruz yok öyle seyler abartmaya bayılan kadınların kudurukça uydurmaları ve yanlış bilgiler

bende ilk kez üstte denemiştim daha sonra altta cok rahat oldugunu gördüm illa üstte olucak diye bişi yok yani kasılıyorsan alttada deneyebilirsin ayrıca 3 parmak yapıyorsun bu harika bişi vajiyi halleden herkes bu aşamaya kadar bile gelemiyor bazen yani cok az kalmıs kafandaki soruları çözdügün zaman biter

canım ne guzel anlatmıısn ...okurken o kadar duygunadımkı ...bana ınsnalar bekle dıyo daha yenı 2 yıl ...ama ınanırmıısn ruyalarımda goruyorum nerde bır bebek gorsem hemen dokunmak ıstıyrum ...gozlerımı kapatır kucuck lerırını ve yuzunu hayal ederım..:KK43:acaba kıme benzer naısl olur nasıl kokar dıye .....su an erkeke kardesımın karısıs dogumda o bend ecok kıs azman once evlendı hamıle kaldı doguruyor su an...RABBIM bnada yasatır ıhslahh bu duyguyuy ANNE olmaya ınanırmısın yurekten hazıırmmm...sadecec bebegım eksık....:emir_bebek:

bende gebe kalmadan önce acayip istiyordum okadar çok istyorsunki mantıklı düşünemiyorsun.gebeliğimn 2.-3.ayında biraz daha oturdu bu duygular sadece kızım olsun dye çıldırıyordum.oglum olcagınıda öğrenince daha mantıklı daha gercekci olmaya basladım.sadece bebğimn saglıgını düşünüyorum kime benzemesi en son düşüncem oldu.suan tek şeyimz bebeğime bir türlü isim bulamadık eşimn söylediği isimleri ben begenmiyorum bnmkini o:) tam ortaklasa karar veriyoruz ben ali ismini çok sevyorum ama kayınbabamın ismi olunca annemler alınıyor anlıycanz sastım kaldım.iki tarafında ismni koymuycmkafamçokkarıştıinş. sende yasarsın annelik duygusunu gördüğün rüya inş. hayırlı bir gebeliğe çıkar:Saruboceq:

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır yoktum, sayenizde vajiyi yenmiştim nisan ayında.
Hayatımda çook çook önemli bi gelişme oldu, dün hamile olduğumu öğrendim. Daha çok yeni, inşallah sağlıkla gelişir.. Çok emeğiniz geçti o yüzden bilmelisiniz die düşündüm. Allah razı olsun tüm yardımı dokunanlardan. ıyi ki bu foruma yazmışım iyi ki sizinle karşılaşmışım, baharcım özellikle sana çok teşekkür ederim, hayatta tüm istediklerin olsun inşallah.

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır yoktum, sayenizde vajiyi yenmiştim nisan ayında.
Hayatımda çook çook önemli bi gelişme oldu, dün hamile olduğumu öğrendim. Daha çok yeni, inşallah sağlıkla gelişir.. Çok emeğiniz geçti o yüzden bilmelisiniz die düşündüm. Allah razı olsun tüm yardımı dokunanlardan. İyi ki bu foruma yazmışım iyi ki sizinle karşılaşmışım, baharcım özellikle sana çok teşekkür ederim, hayatta tüm istediklerin olsun inşallah.

Allah analı babalı büyütsün şimdiden...

Hayatımda çook çook önemli bi gelişme oldu, dün hamile olduğumu öğrendim. Daha çok yeni, inşallah sağlıkla gelişir.. Çok emeğiniz geçti o yüzden bilmelisiniz die düşündüm. Allah razı olsun tüm yardımı dokunanlardan. İyi ki bu foruma yazmışım iyi ki sizinle karşılaşmışım, baharcım özellikle sana çok teşekkür ederim, hayatta tüm istediklerin olsun inşallah.
cok cok sevındım...ne guzellll...ALLAH bebegını korusun....hep mutlu olun ıhsalhh bır daha kotu hıc bır sye yasamayın..duaların ııcn cok sagl canım..ıslahh bend ebıgun yazıcam hamıleyım dıye

tebrik ederim.......
tanımıyorum seni ama bizler kader kardeşleriyiz.:))
rabbim bebegine saglık versin
hayırlısıyla dünyaya gelsin
annesine babasına hayırlı bi ewlat olsun
isteyen herkese versin RABBİM.......
bende bugün rüyamda hamile oldugumu ögrendim test yapıyorumdum.....:))

Allah bebeğini sağ sağlim kucağına almanı nasip etsin inşallah..ben uzun zamandır sitenin ne yazıkki sadece sessiz takipcisiyim.ama senin bu güzel haberini duyunca tebrk etmeden gecemedim..Allah mutluluğunuzu daim etsin bebeğinin bahtını açık etsin..

tebrik ederim.......
tanımıyorum seni ama bizler kader kardeşleriyiz.:))
rabbim bebegine saglık versin
hayırlısıyla dünyaya gelsin
annesine babasına hayırlı bi ewlat olsun
isteyen herkese versin RABBİM.......
bende bugün rüyamda hamile oldugumu ögrendim test yapıyorumdum.....:))

Çok güzel söylemişsin helpless, biz kader kardeşiyiz gerçekten. Duaların için allah razı olsun. İstiyorsan allah sana da nasip etsin en kısa zamanda. Bu arada bende bu ay çok fazla rüya gördüm, ya test yapıodum ya bebeğim olmuş gezdiriodum hayırlısı olsun inşallah hepimiz için. Sevgiler..

Allah bebeğini sağ sağlim kucağına almanı nasip etsin inşallah..ben uzun zamandır sitenin ne yazıkki sadece sessiz takipcisiyim.ama senin bu güzel haberini duyunca tebrk etmeden gecemedim..Allah mutluluğunuzu daim etsin bebeğinin bahtını açık etsin..

Yaseminim çok teşekkür ederim, güzel duaların için. Bende uzun zamandır takip edemiyorum eğer yenemediysen allah tez zamanda kurtarsın seni de, Şeniz

Çok güzel söylemişsin helpless, biz kader kardeşiyiz gerçekten. Duaların için allah razı olsun. İstiyorsan allah sana da nasip etsin en kısa zamanda. Bu arada bende bu ay çok fazla rüya gördüm, ya test yapıodum ya bebeğim olmuş gezdiriodum hayırlısı olsun inşallah hepimiz için. Sevgiler..

aminnnn............
rabbim herkesin gönlüne göre versin
hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun........
kulun kula duasını herzaman kabul eder ALLAH........
bu yüzden hepimizin duası kabul olur inşallah.............

Dün akşam yine denedik aslında ben her akşam deniyorum hata mı yapıyorum yani bir gün durup bir gün mü denesem ? ama egzersiz yapıyor gibi hissediyorum kendimi sadece alışsın istiyorum şu aşamada ağrılarım biraz daha kayboldu gibi merak ediyorum ne kadar sürede evet bir cinsel yaşamımız var diyebileceğiz şu yaptıklarımdan bişey anlamıyorum sadece giriyor yavaş yavaş ileri geri hareket yapıyor hepsi buu...

Diğer konuyada yazmıştım ama tecrübeli arkadaşlar bişey yazmıyorlar bana niyeeee yaaaaaa yendim ama bu süreç bayağı böyle mi devam edecek diye merak ediyorum neler yapmalıyım başka bu süreçte niye yenen kişiler bişey yazmıyor banaaaaaaaa :a015::çok üzgünüm::a015::çok üzgünüm::a015:

Dün akşam yine denedik aslında ben her akşam deniyorum hata mı yapıyorum yani bir gün durup bir gün mü denesem ? ama egzersiz yapıyor gibi hissediyorum kendimi sadece alışsın istiyorum şu aşamada ağrılarım biraz daha kayboldu gibi merak ediyorum ne kadar sürede evet bir cinsel yaşamımız var diyebileceğiz şu yaptıklarımdan bişey anlamıyorum sadece giriyor yavaş yavaş ileri geri hareket yapıyor hepsi buu...

Diğer konuyada yazmıştım ama tecrübeli arkadaşlar bişey yazmıyorlar bana niyeeee yaaaaaa yendim ama bu süreç bayağı böyle mi devam edecek diye merak ediyorum neler yapmalıyım başka bu süreçte niye yenen kişiler bişey yazmıyor banaaaaaaaa :a015::çok üzgünüm::a015::çok üzgünüm::a015:

canım yaaa..........
bende aynı dertten muzdaribim
daha hiç bişi anlamıyorum
ki ister istemez kendimi kasıyorum
ama niye böyle oluyor diye de kafama takmıyorum
sonuçta biz vajiliydik ve bunu daha yeni yendik ve daha yeni kabullendik bence bundan sonrasıda yavaş yavaş gelişecek bence hergün yapman iyi ama arada 1 gün filanda ara ver dinlenirsin bu benim görüşüm artık sen yendin bundan sonrası dewam edecek zaten sadece bir süreç gerek...........
ben cevap veriyim dedim benim de tecrübem yok sonuçta yaşayarak zamanla tecrübeli olunuyor yazılanları okuyarak
sana belki faydam olmayabilir ama nacizhane fikrimi yazıyım dedim.......

bende bu sorunu evliliğimin 2 günü yaşadım sadece.İlk gece eşime dur daha degil desemde dinlemedi acele etti ve girmeye çalıştı.Ben henüz ıslanmamıştım bile.Karyolanın başına yapıştım sadece hafif ucu girdi sonra eşimde telaştan boşalınca o akşam birşey yapamadık.(Hayallerim bu degildi:))Tam olarak kanda gelmedi meniyle birlikte hafif bi kırmızılık oldu sadece. Ertesi gün balayına gidiceğimiz sabah denedik.Ben korku ve acıdan kendimi çekmeye çalıştım azıcık eşim birden celallendi "bide bu çıktı başımıza" diyerek kalçamı hafif iteledi ve öylece kaldım çıplak bi şekilde yatakta uzanıp agladım..İşte o an evliliğin acı yüzüyle karşılaştım. Sonra yola çıktık akşam otele vardık.Benim surat bi karış tabii.. Yapmak istedi yine bu sefer hiçbir tepki vermedim.buyur dedim.Durdum önünde öylece acımıcaktı ona inat acı hissetmicektim.Tam olarak girince ben başladım aglamaya hem acıdan hem sabahki olayın etkisinden. Ve böylelikle oldu bitti.Ama hala unutmadım unutmamda.
Eşim çok iyidir.Neden o gün öyle davrandı bana bilmem.8 aylık evliyim daha bir tartışmamız bile olmadı.Onu çok seviyorum.

bende bu sorunu evliliğimin 2 günü yaşadım sadece.İlk gece eşime dur daha degil desemde dinlemedi acele etti ve girmeye çalıştı.Ben henüz ıslanmamıştım bile.Karyolanın başına yapıştım sadece hafif ucu girdi sonra eşimde telaştan boşalınca o akşam birşey yapamadık.(Hayallerim bu degildi:))Tam olarak kanda gelmedi meniyle birlikte hafif bi kırmızılık oldu sadece. Ertesi gün balayına gidiceğimiz sabah denedik.Ben korku ve acıdan kendimi çekmeye çalıştım azıcık eşim birden celallendi "bide bu çıktı başımıza" diyerek kalçamı hafif iteledi ve öylece kaldım çıplak bi şekilde yatakta uzanıp agladım..İşte o an evliliğin acı yüzüyle karşılaştım. Sonra yola çıktık akşam otele vardık.Benim surat bi karış tabii.. Yapmak istedi yine bu sefer hiçbir tepki vermedim.buyur dedim.Durdum önünde öylece acımıcaktı ona inat acı hissetmicektim.Tam olarak girince ben başladım aglamaya hem acıdan hem sabahki olayın etkisinden. Ve böylelikle oldu bitti.Ama hala unutmadım unutmamda.
Eşim çok iyidir.Neden o gün öyle davrandı bana bilmem.8 aylık evliyim daha bir tartışmamız bile olmadı.Onu çok seviyorum.

Neyse ki kısa sürede atlatmışsın ve heba etmemişsin yıllarını...
Allah bir daha böyle sorunlar yaşatmasın canım...

X