Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım hosgeldın aramıza ..tebrık ederım senıkı bak ne guzel orta parmagını yapabılıyosun ...hemen ılıskıyı deneme bıraz egzersız yap mesela mumla deneye bılrıısn beyaz mumla

ben ıkı parmak ıstıyorum yapmayı ama olmck gıbı sankı yanı sankı ılerısı kapalıymıs gıbı gelıyo bana bazen mesela parmagım ıcındeyken kendıımı kasıyorum parmagı dısarı atıyo vucut sankı kendı kendıne o delık kapanıyo. ıkı parmak denemeden gercek ılıskıye gıremezmıyım ? yokssa denıyım oylemı gırıym

canım ne guzel anlatmıısn ...okurken o kadar duygunadımkı ...bana ınsnalar bekle dıyo daha yenı 2 yıl ...ama ınanırmıısn ruyalarımda goruyorum nerde bır bebek gorsem hemen dokunmak ıstıyrum ...gozlerımı kapatır kucuck lerırını ve yuzunu hayal ederım..:KK43:acaba kıme benzer naısl olur nasıl kokar dıye .....su an erkeke kardesımın karısıs dogumda o bend ecok kıs azman once evlendı hamıle kaldı doguruyor su an...RABBIM bnada yasatır ıhslahh bu duyguyuy ANNE olmaya ınanırmısın yurekten hazıırmmm...sadecec bebegım eksık....:emir_bebek:

Canım , Allahım en kısa zamanda sana nasip etsin şuan öyle içten geçirdim ki gözlerim bile doldu inşallah senin çocuk haberlerii en kısa zamanda alırız.

ben ıkı parmak ıstıyorum yapmayı ama olmck gıbı sankı yanı sankı ılerısı kapalıymıs gıbı gelıyo bana bazen mesela parmagım ıcındeyken kendıımı kasıyorum parmagı dısarı atıyo vucut sankı kendı kendıne o delık kapanıyo. ıkı parmak denemeden gercek ılıskıye gıremezmıyım ? yokssa denıyım oylemı gırıym
canım nıye gıremıyesınkı ...bır parmakla bıle basar bılen var..bu sana baglı hazı rhıssetmen yeter ama bana sorarasan bugun orta parmak yap zaten hemen 2 parmak olmaz bence ıyıce alsıman gerek ..sonra mumla dene mumla basradıktan sonra 2 parmak olucaktır ..orası kapalı falan degıl o kasılmadan kaynaklanıyo ..vajı kasları ...bence sakın bırakma egzersızı dedııgm gıbı yap

canım nıye gıremıyesınkı ...bır parmakla bıle basar bılen var..bu sana baglı hazı rhıssetmen yeter ama bana sorarasan bugun orta parmak yap zaten hemen 2 parmak olmaz bence ıyıce alsıman gerek ..sonra mumla dene mumla basradıktan sonra 2 parmak olucaktır ..orası kapalı falan degıl o kasılmadan kaynaklanıyo ..vajı kasları ...bence sakın bırakma egzersızı dedııgm gıbı yap

evet yapıcam kafaya koydum yani. artık sıkıldım bu durumdan evcılık oyunu oynuyormusum gıbı gelıyor bana. tamam bı ılıskı yasıyoruz ama tam olmadıgı ıcın kendımı eksık hıssedıyorum esıme haksızlık yaptıgımı dusunuyorum :KK43:

evet yapıcam kafaya koydum yani. artık sıkıldım bu durumdan evcılık oyunu oynuyormusum gıbı gelıyor bana. tamam bı ılıskı yasıyoruz ama tam olmadıgı ıcın kendımı eksık hıssedıyorum esıme haksızlık yaptıgımı dusunuyorum :KK43:
kararlı olmak cok onemlı...ben bır bucuk yıl yasadım ve bır evlılıgımde bu yuze bıttı....ben 1 haftada basardım ve dururmun cok vahımde ..ve sunu bılıyorumkı benım gıbı korkak bırır bunu basardıysa bu dunyada herkez bunu basarır....annem dıyorkı dogumdan korkkuyorum napıcam dıyorum bana dıyo sen eger bunu yaptıysan artık herseyı yaparsın delikafadulden

canım çook güzel gelişme .. Ama cumartesi diye şartlanma olmayada bilir sana tek tavsiyem p.. denemesi yapmadan önce egzersiz yap hemen ardından geç p.. denemesine daha kolay oluyor.Bol şans güzel haberler bekliyoruz :lepi:

ben şartlanmadım aslında eşim şartlı cumartesine... ben sadece cumartesine hazır olmak istiyorum. kendimi daha çok kontrol edebildiğimi hissediyorum. Zaten eşimin haberi yok ama cumartesi yogun bir program var. Bakalım hayırlısı... Ben bu tatlı adamı yeni yeni benimsemeye istemeye başladım. İlk günler bogasım geliyordu...Artık ona kıyamıyorum. Çok üzdü beni... Her üzüntünün altında yatan esasa sebep ise bu olay işte olmaması...Her şey beyinde bitiyor kızlar beyinde. Hiç birimizin orası ile bir sorunu yok... Olumsuz şeylere oramızla tepki veriyoruzzz.

canim tek parmak aldim iki parmaktan korkuyorum diyosan penis denemesi için çok erken. zaten kendini kasmiyosun demektir parmaği dişari attiğina göre. orasi kapaniyo değil kendini gevşettiğin için parmak rahatça dişari çikabiliyo. bu güzel bişey. eğer ki kendini kilitlesen kendin çikarirdin demek ki gerek kalmiyo. iki parmak dene zaten tek parmakta gittiğin kadar gidiceksin iki parmaktada ilerisi diye bişi yok. o kremlerle dene bak olucak.

slm arkadaslar bende 9 aylık evlıyım fakat tam bırlesme olmadı daha yanı hatta ben hamıle bıle kaldım fakat bebegı kaybettık. bende de kasılma var ıkı gundur burdakı yazıları okudum ve kremle anestol pomad la orta parmagımı sonuna kadar sokabılıyorum. ayrıca kulak çöpü fılan denedım saçma olabılır:) tamamen gırıyo. hıc te acımıyo ben nolur ne olmaz uyusturan spreyde aldım. artık gercek bırlesmeye gecsemmı

cnm hoşgeldin....benede egzersiz aşamasındayım ve bende ilk kulak çöpü denedim ondan sonra muma geçebildim ...sanırım kulak çöpü yapabilince içerisinin açık olduğunu beyin algılıo....saçma deil yani:)) bende mumu önce çok az emlayla denedim sonra emlasız....ama kafam rahat olunca egzersizi yapabiliyorum eğer kafam doluysa canım sıkkınsa imkanı yok kaskatı kesiliyorum....)) hepimiz aşıcağız inşallah

kararlı olmak cok onemlı...ben bır bucuk yıl yasadım ve bır evlılıgımde bu yuze bıttı....ben 1 haftada basardım ve dururmun cok vahımde ..ve sunu bılıyorumkı benım gıbı korkak bırır bunu basardıysa bu dunyada herkez bunu basarır....annem dıyorkı dogumdan korkkuyorum napıcam dıyorum bana dıyo sen eger bunu yaptıysan artık herseyı yaparsın delikafadulden

baharcim sen ikinci kez mi evlendin?

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
5- Crescent84 (p...s egzersizi yapıyor)
6- Hndckr
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
21- Bambammm
22- Jas_min
23- Balım_
24- Sevimnur
25- Giraenn
26- Denizinkızı
27- Hayalsürgünü
28- Karanfilcimen
29- Busmel
30- World_purple
31-kardelen282828
32-balbocee
33-rm07
34-yitik
35-izmit_1982
36-vakitsiz
37-selmatem
38-umutsandali
39-sinemmelek

Taze gelinlerimiz : (gurur duyduklarımız)
1- :nazar: Derin (06/04/2010) :hooray:
2- :nazar: Besen (06/04/2010) :hooray:
3- :nazar: Mutlu_umutlu (08/04/2010) :hooray:
4- :nazar: Cgdm85 (10/04/2010) :hooray:
5- :nazar: G_y (16/04/2010) :hooray:
6- :nazar: Ayumut (...............) :hooray:
7- :nazar: Hayatnur86(25/04/2010):hooray:
8- :nazar: Munisse (27/04/2010) :hooray:
9- :nazar: Kad_er (29/04/2010) :hooray:
10- :nazar: Aysecikkk (30/04/2010) :hooray:
11- :nazar: Guinnes (30/04/2010) :hooray:
12- :nazar: Zerr (30/04/2010) :hooray:
13- :nazar: Ela _emre (02/05/2010) :hooray:
14- :nazar: Venüsten (04/05/2010) :hooray:
15- :nazar: Mızmız (05/05/2010):hooray:
16- :nazar: Kayra79 (06/05/2010) :hooray:
17- :nazar: Smooty (09/05/2010) :hooray:
18- :nazar: Melekupos (11/05/2010) :hooray:
19- :nazar: Kadriye_33 (14/05/2010) :hooray:
20- :nazar: Helpless (24/05/2010) :hooray:
21- :nazar: Ayaznaz (28/05/2010) :hooray:
22- :nazar: Secir (31/05/2010) :hooray:
23- :nazar: lkim07 (01/06/2010) :hooray:
24- :nazar: Snm84 (03/06/2010 :hooray:
25- :nazar: Gingerus (08/06/2010) :hooray:
26- :nazar: Hephuzunlu (14/06/2010) :hooray:
27-:nazar: ada81 (19/06/2010):hooray:
28- :nazar: krizantem78 (20/06/2010):hooray:

canım ne güzel yazmışsın duygularını haklısın Allahın Mucizesi eminim anne olmak çook güzeldir. Ben teyze olduğumda deli gibiydim yeğenimin peşindeydim. anne olunca kimbilir çocuğuma nasıl olurum ama biraz zaman sanırım :)))):nazar:

adacım birde şu açıdan bak çok değil 1 hafta öncesine kadar vaji sorunundan bahsediyodun ama şimdi bunu başardın ve annelik üzerine yazıyorsun canım bu bile çok mutluluk verici inşallah bizlerde bu sorundan kurtuluruz ve herkes burda güzel haberlerden bahseder

cnm hoşgeldin....benede egzersiz aşamasındayım ve bende ilk kulak çöpü denedim ondan sonra muma geçebildim ...sanırım kulak çöpü yapabilince içerisinin açık olduğunu beyin algılıo....saçma deil yani:)) bende mumu önce çok az emlayla denedim sonra emlasız....ama kafam rahat olunca egzersizi yapabiliyorum eğer kafam doluysa canım sıkkınsa imkanı yok kaskatı kesiliyorum....)) hepimiz aşıcağız inşallah

Canım deneme sırasında insanın aklında deneme dışında tek bişey olursa insan konsantre olamıyor...

kızlar aşkı memnu izlerken egzersiz yapin farketmezsiniz bile egzersizi heralde bu gece cok heycanlı:KK70:

adacım birde şu açıdan bak çok değil 1 hafta öncesine kadar vaji sorunundan bahsediyodun ama şimdi bunu başardın ve annelik üzerine yazıyorsun canım bu bile çok mutluluk verici inşallah bizlerde bu sorundan kurtuluruz ve herkes burda güzel haberlerden bahseder

İnşallah canım sizlerde başaracaksınız dua ediyorum sadece sabır ve kararlılık çook önemli inan varya ben bunu yendikten sonra dedimki ilk defa bir işte kararlı olunca azimli olunca oluyor bu sözü yaşayarak öğrendim hep söylerdim herkese ama havada kalırdı ama gerçekten sabır ve azim elinden hiçbişey kurtulmuyormuş. bebek için bana erken tabii yinede Allahım bilir.

İnşallah canım sizlerde başaracaksınız dua ediyorum sadece sabır ve kararlılık çook önemli inan varya ben bunu yendikten sonra dedimki ilk defa bir işte kararlı olunca azimli olunca oluyor bu sözü yaşayarak öğrendim hep söylerdim herkese ama havada kalırdı ama gerçekten sabır ve azim elinden hiçbişey kurtulmuyormuş. bebek için bana erken tabii yinede Allahım bilir.

Allah bebek isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı zamanda nasib etsin....bizde şu sorunu aşalım ondan sonra inşallah...ama bende karalıyım başarıcam o beyaz mumumla başardıktan sonra güvenim geldi sanki ..inşlalha devam edebilirim

Allah bebek isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı zamanda nasib etsin....bizde şu sorunu aşalım ondan sonra inşallah...ama bende karalıyım başarıcam o beyaz mumumla başardıktan sonra güvenim geldi sanki ..inşlalha devam edebilirim

evetttt işte bu düşün beyaz mumu alabildiysen inan bundan sonrası geliyor. ama bugun beyaz mum yarın değil bir kaç gün devamlı mum ile uzun egzersiz yap. eşin geldiğinde de hemen p.. denemesi yapma onunlada parmak egzerisiz yap iyice güven gelsin bak sonraıs nasıl kolay oluyor...

X