Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

zerin dediği gibi bence hiç ertleme hemen başla en azından aynada incele bahaneleri beyin üretiyor ama beynini kontrol etmek senin elinde unutmaaa. Başarabilirsin emin ol ben çook azimli yaklaşmama rağmen yinede yaa nasıl olacak ben ne yapacam yok yapamayacam dediğim zamanlar oldu ama hemen beyin kotrolünü elime aldım ...

daha erken baya gelirler az sonra açlıktan mideme bişiler oluyor akannehir kahvaltı yapmam lazım bi bakayım dedim size ne var ne yok diye :hulya:

ben sınava kpss hazırlanıyorum o yüzden erken kalkıyorum sanırım ben erkenciyim :))) dünkü gelişmeyi anlatayım sana dün yine çook az bebeyağı ile denedik sadece eşim kullandı maksat böyle yaparak yavaş yavaş bebeyağından kurutlmak. tabii ön sevişme yaşandı ıslaklık sağlandı. Hepsini alabildim. ilerig eri hareket yapabildik daha rahattı sanırım 10 güne sonra herşey daha normale biner çünkü şu aşamada sadece oraya odaklanıyoruz zevk falan almıyoruz... Normal demi ???

gunaydınnn hatunlarrr ...
cok normal ve cok guzel gııdyorsun...baksana daha rahat gırebılıyorum dıyosun ılıskıye ..ben hala tedırgınım ılk gırıs kısmında...napalım duzelır ıhslahhhh

cok normal ve cok guzel gııdyorsun...baksana daha rahat gırebılıyorum dıyosun ılıskıye ..ben hala tedırgınım ılk gırıs kısmında...napalım duzelır ıhslahhhh

Günaydınnn , teşekkürler İnşallah sanırım zamanla alışacağız baharcım ne yapalım a.s.katlanacağız bunada şükür.

arkadaşlar günaydın
ben dün egzersizlere başlamaya karar verdim önce aynayla inceledim sonra serçe parmağımı almaya çalıştım ama ucu bile girmiyo nerde yanlış yapıyorum

arkadaşlar günaydın
ben dün egzersizlere başlamaya karar verdim önce aynayla inceledim sonra serçe parmağımı almaya çalıştım ama ucu bile girmiyo nerde yanlış yapıyorum

yanlış yok canım iyice inceleyip hafif ıkınma hareketleriyle açılmayı gördünmü belki azıcık cesarete ihtiyacın var elini orda gezdirerek tanı biraz daire hareketleri yap parmagınla sona yavas yavas it içeri dogru nefes alıp vermeyi ve ıkınmayı unutma popo yönüne dogru ittir direk karsıya degil

aynayla vajiyi inceleyerek baslayabilirsin öncelikle ve hemen bugun

Yaa sevgili Zerr ....Seni seviyorum yaaa.... 14 haziran 2010 da ilk mesajımı buraya yazdığımda da baby-belis ile sen ilk cevabı bana vermiştiniz. Hep öyle oldu.....Teşekkür ederim. İslamiyet te tesadüf yoktur tevafuk vardır. ALLAH C.C. insanları özellikle karşılaştırır konuşturur , iyi yada kötü tecrübe edinecekleri hayat sınavları gizlidir bu tanışmalarda insanlar için...Bu hastalık ta bir sınav. Bu siteyi bulmam tesadüf değil ALLAH ın emriyle tevafuk.. Bana yazman tesadüf değil yine tevafuk...Diğer arkadaşların durumlarıda öyle...Çözenlerin de öyle, çözmeye çalışanlarında... Bu hayatta kuru teşekkür ediyoruz size. Öbür dünyada size bunların karşılığı gelecek yardımcı olmaya çalıştığınız için. Sağol kardeşim.....Canım benim yaa .....ada81 öyle, ece111 yine öyle destek olmaya çalşıyor, isim özürlüyüm isimleri aklımda fazla tutamıyorum daha ne kadar yardım etmeye çalışan varsa hepiniz ....Kim zor anımda yardımcı olduysa ALLAH ta onun ömür boyu enzor anlarında yardımcı olsun iNŞALLAH.....Teşekkürler...

Az önce kulağını çınlattım zaten. Doğru söylüyorsunuz. Teşekkür ederim....Haaa gayret deyip....Annelerimizi düşünmek lazım. Eskiden gerdek gecesi kapıda bekleyen erkek tarağından kadınlar olurmuş birde, çarşaf bekleyen.... Ayyy eskiden vajinusmuslu olanlar ne yapıyordu acaba yaa...

rica ederim canım utandırıyorsun hep beni bana en büyük ödül vajiyi yendiginde atacagın mutluluk çığlıkları olacak ..

Teşekkür ederim kardeşim....inan özet olarak yazdım içimde ki aşkı...Oysa sayfalar almaz.... Umarım herkes iyileşir mutlu birde cinsel hayatı olsun tüm ailelerin. buraya yazan yazmayan bu siteden haberi olan olmayan tüm arkadaşlarımıza acil şifalar dilerim ALLAH tan.

açıklığı gördüm evet ve küçük de değil serçe parmağı girebilir ama girmiyo. sanki karşıda bişeyler var gibi etten duvar var gibi bide hafif zorlayıp ittirsem acır mı aceba

açıklığı gördüm evet ve küçük de değil serçe parmağı girebilir ama girmiyo. sanki karşıda bişeyler var gibi etten duvar var gibi bide hafif zorlayıp ittirsem acır mı aceba

canım kızlık zarıyla ilgili tedirginliğin varsa eger ittirememe sebebin buysa netten oranın yapısıyla ilgili bi arastırma yap önce nettende incele düşündügün gibi ne bir duvar e de zorlanıcak bi yer yok orda sadece tehlike olarak algılayıp vucudunun kasılması var ve dogru yönde ittirmessen kayganlık saglanmassa acıyabilir onun dısında acı degil ufak sızılar var o da egzersizin baslarında şimdi iyice hem parmagını jelle hemde vajiyi daha sonra elini biraz orda gezdir nefes al hafifce ıkınarak parmagı içeri dogru ittir zaten bir güç uygulamana grek yok orası gayet musait içeri dogru kaydıgını görüceksin pes etmeden sürekli dene yorulmak usanmak yok acı da yok hadi canım haberleri bekliyoruz parmakla rahat edemiyorsan kulak çöpü yada doğumgünü mumuyla baslayabilrsin

oyle ıtmeyle olmaz... serce parmagını daya ve gevsemeye calsı derın derın nefes al kın ucu gırdımı bekle sonra cesaretını topla gene yap

Zerr vakit ayırdığın için teşekkür ederim.
bebe yağıyla yapmaya çalışıyorum ben jel mi alsam hangisi daha iyi olur birde doğum günü mumunu olduğu gibi mi almaya çalışıyım dışına bişey yapmama gerek varmı kırılmaz mı

slm canım
kendini kasmadıgın müddetce asla acımaz
orda duvar filan yok sadece sana öyle geliyor ilk deneme aşamasında bizede öyle gelmişti sen parmagını içine aldıgında farkedeceksin içerisinin nasılda geniş oldugunu
çok yavaş ilerlet parmagını derin nefes al ve sürekli ıkın ve parmagını ittir
sen bile şaşıracaksın parmagın içeri nasıl kayıpta girdiginde sakin ol hiç bişi olmayacak
parmagını popo yönüne dogru ittireceksin bu arada
belki biliyorsundur ama ben yinede söyleyim
hadi hemen başla bizede güzel gelişmeleri anlat............

çok istekli olmazsam bend de oluyor oo tedirginlik yani yendim ama hala kendimi çok sağlıklı bir cinsel hayata sahip görmüyorum mesela yapabildiğim bir iki pozisyonnnkafamçokkarıştı

bak canım
ne kadar ertelersen o kadar gerilirsin bir okadar korkar ve uzaklaşırsın
bende buraya üye olduktan sonra 3 4 gün erteledim mazeret çok...........hiç bitmedi
ama çokta geriliyordum
yapamamaktan ve acı duymaktan çooooooooooook korkuyordum
veee.............birgün başlamaya kartar verdim ilk gün çok umutsuzdum beceremedim acıkcası hani ıkınma olayı var ya ben ıkınma diye kendimi sıkmaktan her yerim kaskatı kesikmişti parmaktarım filan nasıl agrımıştı sonra sakin bi şekilde parmagımı ilerletince ve girdigini görünce o anki umutlanmayı ve mutlulugu anlatamam
bir an önce yani eger evdeysen hemen şimdi yok eger işteysen ewe gidince hemen...........
bırak işleri misafiri geç odana sakince bi dene buradaki arkadaşların yazdıklarını uygulamaya başla vakit kaybettikce umutta gidiyor korkular başlıyor ama denemeye başladıgın an............
umutlandıgın an.............
biran önce ewe gitsemde egzersizlerimi yapmaya başlasam dedigin an oluveriyor..............
çünkü ne acı var nede sonunda başarısızlık herkes bunu yapabilecek güçte ve inançta.......
hadi bugün başla ve deneme sonrası güzel şeyleri yaz buraya...............

Sevgili Helpless ....Motive edici yazan gerçekten iyi geldi.Sözlerinde haklısın. Ertelemenin sonu yok ömüden gidiyor ....kocam üzülüyor...ingilizce de Helpless çaresiz demek. Ama tam tersi tanımadığın bir insana çare olabiliyorsun ümit olabiliyorsun...Çok teşekkür ederim arkadaşım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…